Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Luck Dragon: MárkaLánc
- Geri Bátyó: Ezt pedig azért, mert...
- MasterDeeJay: Mi ez a pici videókártya? AMD E9173 teszt
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha különkiadás 2 – Kajás poénok
- aquark: Zsebszámológépek
-
LOGOUT
A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sunsetjoy
aktív tag
válasz
zsalesz
#8761
üzenetére
Az ini fájlokat nem szerkesztetted megfelelően, vagy nem a megfelelő ini fájlokat szerkesztetted.
99,5% ez a hiba.
Mutass egy képet arról a könyvtárról, ahol szerkesztetted az ini fájl(oka)t (vagyis ahol az ini fájlok vannak nálad), illetve annak a tartalmát
Telepítési pdf 4. oldal:VÉGREHAJTANDÓ MÓDOSÍTÁSOK
A módosításokat (az .ini fájlok szerkesztését) sima jegyzettömbbel (Notepad) végezd, nem Word programmal.
Ha ezt a lépést kihagyod, a kezelőfelület angol marad, még ha a párbeszédek, egyéb szövegek magyarok is lesznek.
1,
Az [Archive] részen belül van egy "bInvalidateOlderFiles=" sor, az = jel után 1 értéknek kell állnia
(így: bInvalidateOlderFiles=1).
HA NEM TALÁLSZ ILYEN SORT, írd TE bele az [Archive] részen belül valamelyik sorba, mindegy, hogy melyikbe.
2,
A "sResourceDataDirsFinal=" sor értéke pedig legyen üres
sResourceDataDirsFinal=
Ha valamiért így nem jó, akkor próbáld meg így:
sResourceDataDirsFinal=STRINGS\, INTERFACE\
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Honor Magic V2 - origami
- Asztrofotózás
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos (hálózati és akkus) kéziszerszámok, tapasztalatok/vásárlás
- Spórolós topik
- Path of Exile (ARPG)
- Formula-1
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A16 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia
- ÚJ HP EliteBook 6 G1a Ryzen 5 PRO 230 4.9GHz 16GB DDR5 512GB FHD+ 16:10 már jobbik kijelző, gar 2028
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- CÉGEK FIGYELEM!! iPhone 11 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - 27% ÁFA-S SZÁMLA Kártyafüggetlen, 100% Akksi
- LG 27GR95UM - 27" MiniLED - UHD 4K - 160Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium PRO - HDR 1000
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
