Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#600) Peat;) válasza nonsen5e (#598) üzenetére


Peat;)
veterán

Játékonként változó a helyzet, a witcher 3 pl. nem egy gyilkos gépigényű dolog. Ott ha kikapcsolja valaki ezeket az effekteket akkor sem dől a kardjába és nem is lassul be a játék.

A fallout ráadásul nagyobb név mint a witcher és biztosabbnak is tippelném az anyagi hátteret. Kérdéses miért léptek ilyen partneri kapcsolatba az nvidiával, szerintem nem kell előre pesszimistának lenni. Amit kaptak pénzt az lehet jól jött, plusz nem tervezett elemeket építettek be...hátha.

Igazából a fő probléma ez a gameworks-el, hogy sokszor csak ingyen pénznek nézik és nincs minőségkontroll. A batman után talán nvidia változtatott a hozzáállásán és leellenőrzi mihez adja a nevét. Mert abban szerintem egyet lehet érteni hogy az ilyen játékokat alapvetően nem a gameworks vágta haza, hanem már az alapoktól gondok voltak velük...csak sajnos beléd is beléd égették a ph! himnuszt. Ha egy játékot normális munkával írnak meg akkor a gameworks nem vágja haza. Kikapcsolod az effektet és játszol a nélkül, nvidia tulajként sem látom semmi értelmét ezeknek a szőreffektek meg miegymás erőfitogtatásnak, akár amd akár nvidia oldalon van.

Engem igazából az érdekelne, hogy miért nem lehet a fallout4-es és a season passt egy csomagban megvásárolni, kicsit kedvezőbb árral.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.