Hirdetés
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- BerserkGuts: 9800X3D Hitvallás, Dogma megcáfolása egy RTX5080+12600K-val
- Meggyi001: Áram nélkül....méltóság nélkül.....
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonkilencedik rész
- balojazz: Szódakészítés üzembiztosan és olcsón! Figyelem, csak hardcore szódázóknak!
-
LOGOUT
A legnagyobb közösségi hálózat a világon: Facebook
Új hozzászólás Aktív témák
-
gyulaszu
senior tag
-
zsiga68
őstag
válasz
Pityu.
#33067
üzenetére
Ha nem vagy szimpatikus és jelent nem fog semmi történni. Én is jelentettem már hozzászólásokat minden féle anyázásra sértegetésre a posztok alatt. Válasz az volt hogy nem tesznek semmit mert sérti a szólásszabadságot, és ha nem akarom látni a hozzászólást akkor tiltsam le az illetőt.
Valószínűleg valami algoritmus vagy mesterséges "inteligencia" szűr a szavakra.
Azért érdekes hogy valaki beír egy szót és tiltják,más meg szándékossan rosszindulatú és bunkó azt meg hagyják.. -
-
Cs1csó
titán
válasz
Pityu.
#29919
üzenetére
Pont ez a legnagyobb gond, hogy mivel nincs elég ember ezért a kb. 2 milliárd Facebook profil problémáit egyszerűen nem győzik. Magyar nyelven még vékonyabb a segítési lehetőség, legalábbis gyanítom.
Ezt érdemes elolvasni:
[link] persze itt a lopásról van szó, de a lényeg, hogy EMBER általi segítséghez jutni ha problémád van így lehet, a végén vannak leírva a módszerek. -
-
MadGame
senior tag
válasz
Pityu.
#27491
üzenetére
Csak részlegesen szerintem. Nálam is váltakozik.
K Norbi: Nálam hol ott van, hol eltűnik.
Más: Nálam csak néhány ember számára van bekapcsolva a chat. Ha új embereknek engedélyezem a láthatóságot, azokat mikor teszi be a listába és törli ki azokat, akikkel kb. nem is beszélek? -
-
-
#41133696
törölt tag
válasz
Pityu.
#10828
üzenetére
Az egész okostelefon hullám veszélyes és főként az általános iskolásokra, akik majd pislogni fognak, hogy miért nem jutnak be gimnáziumba...
Amikor én voltam általános iskolás (1996-ban ballagtam onnan), még a legegyszerűbb mobil telefon is 60k volt előfizetéssel, így nem csoda, hogy egy osztálytársam sem járt vele, maximum az apjának volt. Na de ha be is vitte volna, mit tudott volna vele csinálni? Maximum SMS-t fogadni, és írni. Aztán gimnazistaként már úgy harmadéves koromban volt egy Motorola M3888 típusú mobilom, végzősként meg TimePort-om. De sosem használtam órák alatt.
Ma meg alsó osztályban is minden tanulónál van valamilyen okostelefon szinte. Ott megoldás lehet, mivel egy teremben vannak, hogy mindenkinek legyen egy szekrénye, és abba minden óra előtt kötelezően le kelljen tennie.
Felsősöknél teremről teremre vándorlás van, ott ez nem megoldás. A tanárokat is idegesíti, mert tudják, hogy az osztály egy része nem figyel rájuk. A renitensek meg még Facebookon is letiltják az osztályfőnököt, meg a szaktanárokat is. Nem csak Facebook megy, hanem némán Youtube is (mert azért fülhallgatóval feltűnő lenne, hangszóróval meg még inkább).
Zavaró berendezést meg nem lehet telepíteni, egyrészt anyagi forrásai sincsenek erre az iskoláknak, másrészt nem korlátozható le, csak az iskola területére, harmadrészt biztos jogokat sértene, más nem azokét akik az iskola környezetében laknak, vagy járnak el autóval vagy gyalog.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Hír A Facebook Európában is háttérbe szorítja a híreket
- Hír Fizethetünk, hogy reklámmentes legyen a Facebook?
- Hír Teljesen felforgatja a Facebookot és a Messengert az AI
- Hír Beszáll a Facebook-hirdetésekbe a generatív AI
- Hír Úgy néz ki, hogy betiltják a politikai reklámokat a Facebookon
- Hír Nem nő a Facebook: csökken az aktív felhasználók száma, de pörög a metaverzum
- Synology NAS
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Vicces képek
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Napelem
- További aktív témák...
- I7 2600K - RX 580 4Gb - 16Gb DDR3
- BONTATLAN Új iPhone 17 PRO 256-512GGB Független 1év Apple GARANCIA Deák Térnél Azonnal Átvehető.
- Bomba ár! HP ProBook 430 G3 - i5-6GEN I 4GB I 500GB I HDMI I 13,3" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo Tablet 10 - Intel N4100 I 8GB I 128SSD I 10,1" WUXGA I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Eladó egy Xiaomi k50 ultra (Xiaomi 12t pro) snapdragon cpu
- DDR4 Szerver RAM felvásárlás - napi árak, elsősorban nagy mennyiségben
- Dell Latitude 7420 Core i7-1185 G7, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar, szép állapot
- MICROSOFT Surface Book 2,13.5", i5-7200U,8GB RAM,256GB SSD,WIN11
- Apple iPad mini 4 (A1538) 128GB Wi-Fi Asztroszürke
- Corsair iCUE ELITE CPU Cooler LCD Display Upgrade Kit
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Nem mindenki számára elérhető a társkereső.


Mindegy... jó szórakozást.


krizmo_