Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 12:31:58

LOGOUT.hu

Szabályok:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40801) l.skywalker válasza MaddeNNNN (#40799) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hogy ne itt OFF-oljak, itt folytatom: Eredeti játékok OFF topik - GAMEPOD.hu Hozzászólások

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40802) ollie válasza Mr.Csizmás (#40800) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon más a sorozat, de még úgy is nagyon jó. Megdöbbentő egy olyan világot látni, amiben a WW2 a nácik győzelmével záródott.

***

(#40803) gangstagergo válasza ZsZso (#40791) üzenetére


gangstagergo
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a leírást! :) :R

(#40804) guftabi96 válasza FollowTheORI (#40766) üzenetére


guftabi96
addikt

És már lehet is gombokért venni a Jedi Fallen Ordert. :K

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#40805) KaiotEch válasza guftabi96 (#40804) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Kár hogy nem Steam-re :(

(#40806) Crus válasza guftabi96 (#40804) üzenetére


Crus
őstag

251 Ft-ért vettem. Úgy voltam vele, ha 600 Ft alá megy bevállalom, aztán reggelre 1€ se.

A Steam vs Origin témához annyit szólnék hozzá, hogy a Steam layer inkább csak zavaró Origines játék esetében. Mindenképpen kell hozzá az Origin! Ilyen a Mass Effect Trilogy is pl... megveszed Steam-re és már indítja is az Origint, amikor kapsz egy achit, akkor meg a layerek egymást takarják. Gáz.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#40807) Segal válasza Crus (#40806) üzenetére


Segal
veterán

de kirakható a képernyőmentés a haveroknak steamre :P
Meg a vitrinbe rakhatóak a játékból szerzett dolgok :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#40808) nuke7 válasza MaddeNNNN (#40790) üzenetére


nuke7
veterán

a fallen order nem éri meg a macerát ha le akarja mondani...

https://youtube.com/user/nuke7

(#40809) Crus válasza Segal (#40807) üzenetére


Crus
őstag

Akkor máris megéri a sok ezres difit :DDD

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#40810) Pedro78 válasza MaddeNNNN (#40799) üzenetére


Pedro78
senior tag

Grand Tour is állati jó, ha valaki bírta anno clarksonék top gear sorozatát. Clarkson farmjan meg szetrohogtem magam. :C

[ Szerkesztve ]

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#40811) nepszter1


nepszter1
addikt

Megvettem epicem a fallen order és a farcry primal egy kosarba most vissza mondtam, de viszont csak a farcry primalt fizettek vissza miért?

(#40812) $p@rr0w válasza ZsZso (#40791) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Ez nagyon jó köszi, az nem derül ki nekem hogy ha kifizewtem majd egyből lemondom a lengyel oldalon akkor csak a megújítás áll le, de az egy év megmarad igaz?

[ Szerkesztve ]

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#40813) ZsZso válasza $p@rr0w (#40812) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Bármikor lemondhatod. Addig fog élni az előfizetés amíg kifizetted. Ha csak a trialod van, akkor pedig 30 napig az aktiválástól számítva, független attól, hogy mikor mondod le.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#40814) Dilikutya válasza Crus (#40806) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem a 300 Ft a sok. Én is így vettem meg a Squadrons-t, aztán jól el is vették, de legalább a Prime-ról is lekerült, mire játszani akartam vele. Így most csak drágábban tudnám megvenni. Fallen Orderrel inkább nem baszakodtam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40815) Crus válasza Dilikutya (#40814) üzenetére


Crus
őstag

Ott a seller lesz a hunyó. A rohadék ugyanis megcsinálhatja azt, hogy eladja, majd később reklamál, hogy nem tudja beaktiválni a saját megvásárolt, Amazon Prime-os kulcsát és erről neki bizonyítékai is vannak. Ekkor beindul a gépezet, tőled visszavonják, ő meg röhög a markában, keresett kemény 1€-t. Mindig olyan sellertől vásárolok, aki ha drágább is, de az értékelése közel makulátlan. Eddig egyetlen 1x vettek el egy kulcsom - a pár ezer játékból - és ott is visszakaptam a pénzt.

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

(#40816) l.skywalker válasza Crus (#40815) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tömegével történt ez. Nagy valószínűséggel lopott kártyákkal vásároltak ezrével kódot és így mosták tisztára a pénzt.

Ja, hogy a Trial alatt ez ingyenes volt. Akkor nem :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40817) Vertigo18 válasza Dilikutya (#40814) üzenetére


Vertigo18
addikt

Valszeg ugyanúgy vásároltuk a Squadront, de nekem nem vették el, ez mitől van?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#40818) s7evcsenko válasza Dilikutya (#40814) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Tőlem is elvették a cdkeys-es kódot.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#40819) paatrick


paatrick
őstag

Sziasztok játékmesterek :P
Én nem vagyok nagy játékos így kéne egy kis segítség. EPIC accountom van és adtak 3000 Ft kedvezményt karácsonyra, így ezt szeretném ellőni. De nem szeretnék sokat költeni.
A kedvezménnyel a GTA 5 kijönne ~2200 Ft-ból. Azért ezt írom mert erről sokat hallottam hogy jó :DDD esetleg van más amit ilyen kezdő játékosnak ajánlanátok? Inkább kaland, horror kizárt, a Fenyx Risingot is tetszik videók alapján de annyit nem adnék most ki rá.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#40820) KaiotEch válasza paatrick (#40819) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem van egy tuti tippem, ha egy játék drága és olcsón akarom végigjátszani: YT-on beírom a kinézett játék címét, +walkthrough +no commentary és végignézem az egészet. :C

(#40821) kwzatz válasza paatrick (#40819) üzenetére


kwzatz
őstag

Ha nem nagyon szoktál játszani és nem akarsz sokat költeni, akkor elsődlegesen azt javasolnám, hogy figyeld az ingyenes játékaikat (pl. a GTA 5 is volt már ingyen, de szvsz megér 2200 Ft-ot), mert hetente jelentkeznek újjal (az ünnepek alatt az elmúlt két hétben naponta volt) és ha még nem tetted meg, akkor most pl. húzd be a teljes Tomb Raider trilógiát. Azok pont akció-kaland játékok, szerintem tetszeni fognak.
Linkek:
Tomb Raider GOTY
Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration
Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition
Ez nem időszakos, örökre megmaradnak a fiókon a játékok, de csak január 6. délután 5-ig tudod ingyen aktiválni ezt a 3-at a fiókodon, aztán jön az új játék.

[ Szerkesztve ]

(#40822) DJGABI válasza paatrick (#40819) üzenetére


DJGABI
addikt

GTA annyiért jó vétel szerintem. Csomó játék history low áron van most náluk, itt nézz szét [link] a szűrőket tetszés szerint kattintgasd.

De ha több játékk közül akarsz válogatni egy Xbox Game Pass [link] lehet hogy jobban megérné, több mainstream játékot is kapsz 300Ft-ért

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#40823) KubanitoS válasza Vertigo18 (#40817) üzenetére


KubanitoS
veterán

Most néztem meg, nekem sem vették el a Squadront. Majd a Fallen Ordert figyelni fogom. ;]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#40824) Dilikutya válasza l.skywalker (#40816) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kártya a trialhoz is kell, anélkül nem engedi az Amazon a Prime-ot aktiválni, csak nem terhel rá semmit, ha pedig nem mondod le, a következő hónapban ketyeg.
BFV-nél én ellőttem a trialt, a Squadrons-nál a többi nem érdekelt, úgy voltam vele, jó lesz a G2A-ról 300Ft-ért. A 300 Ft-ot is sajnálom, inkább vettem volna egy sört. :) Viszont így ha kell a Squadrons, csak drágábban tudnám megvenni jóval, annyit meg nem tudom, érne-e. Így igazából senkinek sem tudom javasolni a kulcsboltos Prime játékokat, mert ha bukod, akkor már nem 899 Ft-ért tudod megvenni. Tudom gamepass, de nekem kényelmesebb az, ami az enyém, amikor utoljára volt ilyenem, Origin Access, ott 2 hónapba mindössze egy BF1 és egy félig kijátszott Hardline fért bele, inkább meg is vettem azokat később 5€-s ajánlatban.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40825) Samus válasza Dilikutya (#40824) üzenetére


Samus
addikt

Ha használod a szupererőd (mint a piacteret ellepők), simán másik email címről regisztrálsz egy új fiókot, és ugyanazt a kárytád adod meg, bezsákolod a címet, és lemondod rögtön az előfizetést. Persze csak ha nem játszol Amazonon aktívan.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#40826) Dilikutya válasza Samus (#40825) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem hinném, hogy elfogadja még egyszer ugyanazt a kártyát másik emaillel. De csakazértis kipróbálom este. :) Max dobok a ninjába egy Fallen Order-t. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#40827) Joccc07 válasza Dilikutya (#40826) üzenetére


Joccc07
addikt

Ohhh, de biztosan. Eléggé tré az amazon megoldása.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#40828) l.skywalker válasza Dilikutya (#40824) üzenetére


l.skywalker
félisten

Érthető igen. Én azért vagyok annyira GamePass párti, mert amióta létezik a Game Pass Ultimate szolgáltatás nekem mindig van ~három évre előre előfizetésem. Most nemrég ránéztem és már épp csak 2 év volt, de a PC Game Pass Twittere kirakott egy pár képet amin kódok voltak elrejtve, találomra beváltottam párat és kaptam 4 hónapot a GPU-hoz. Egyszerűen nem akar lejárni és így van EA Play-em is PC-re, konzolra meg mindenre amire nem is akarom.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40829) Samus válasza Dilikutya (#40826) üzenetére


Samus
addikt

Első kézből mondom, hogy elfogadja :D Múltkor ellőttem a Battlefiled játékokra a trialt, kellett egy próbát tennem. Ha nem fogadná el, nem hinném, hogy ennyire tele lenne a paictér olcsó kulcsokkal.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#40830) Sethdobaloah válasza Dilikutya (#40826) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Mondjuk egy wise (vagy tetszőleges másik szolgaltato) eldobhato online kartyajaval az sem lehet gond. Ha befobsz egy vpn-t is...

...csak én vagyok helikopter?

(#40834) warcat


warcat
veterán

Csak megjegyzem, hogy az ilyen virtuális kártyák arra való használatát, hogy különböző ingyenes próbaidőszakos dolgokat halmozva használj, kifejezetten tiltják az adott szolgáltatók a szabályzatukban.
Nincs persze semmi gond ilyen egyszeri alkalommal, de nem véletlenül kerülnek azok a prime kulcsok visszavonásra.

EA: It's in the crate!

(#40835) l.skywalker válasza warcat (#40834) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem a virtuálisakat, hanem a disposable (eldobható) virtuálisokat tiltják. Nekem is van a Revolut-ban olyan kártyám, hogy miden használat után törli a számot/dátumot/CCV-t és újat generál. De van virtuális kártyám fix adatokkal, azt simán tudom használni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40836) Shade45


Shade45
senior tag

A Vivides reflink törlést megértem, bár azt nem, hogy a Steam 25%-os kedvezményről szóló posztot miért kellett törölni... :U

(#40837) ollie válasza Shade45 (#40836) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Abban volt a reflink, és hsz-be nem nyúlunk bele. De egyébként ha kihagynád a reflinket, azzal is magadat reklámoznád, mivel csak reflinken él a visszatérítés, és ilyen szempontból tök mindegy, hogy a reflink fizikailag benne van a hsz-ben vagy sem.
Nemsokára törlöm ezt a hsz-t, meg azt is, amire válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

***

(#40838) Jimbo75


Jimbo75
tag

Nah, kezdődik megint.... Nincs az Amazonnak topikja?

(#40839) Anonymusxx válasza Jimbo75 (#40838) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

És minden hónapban ez lesz... :)

(#40840) vidaila


vidaila
aktív tag

Megmaradt 5€ kártyapénz steam walletet mire költenétek? :D mindjárt vége a sale-nek és még nem vettem semmit

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#40841) KaiotEch válasza vidaila (#40840) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én tudom, egyezkedjünk privátban :D

[ Szerkesztve ]

(#40842) Anonymusxx válasza vidaila (#40840) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Elég tág, több tucat esetleg száz játékot lehetne ajánlani..
pl Wolfenstein sorozat pár része, Dragon agek,

5 dolcsi alatt kategória:

https://store.steampowered.com/search/?filter=ut2&category1=998&os=

[ Szerkesztve ]

(#40843) kwzatz válasza vidaila (#40840) üzenetére


kwzatz
őstag

Elsődlegesen erre:
Yakuza 0
Vagy erre:
Titanfall 2
(persze a válasz erősen függ attól, hogy milyen típusú játékokat szeretsz)

[ Szerkesztve ]

(#40844) MageRG válasza vidaila (#40840) üzenetére


MageRG
addikt

Stílust mondhatnál, v hogy mihez hasonlítson.
A Vanquish elég egyedi és pörgős FPS, ha szereted az ilyeneket...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#40845) Golden9 válasza vidaila (#40840) üzenetére


Golden9
addikt

#Akció

Black Mesa -75% 14,99€ 3,74€ HL Steam.

[ Szeretkezve ]

(#40846) reelc válasza vidaila (#40840) üzenetére


reelc
veterán

Grim Dawn 4,99 EUR.

(#40847) Egon válasza kwzatz (#40843) üzenetére


Egon
nagyúr

Thx, behúztam a Titanfall 2-t.
Meg a King's Bounty: Dark Side Premium Edition upgrade-et, 0.39 EUR-ért... :P

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#40848) Skilly válasza Golden9 (#40845) üzenetére


Skilly
aktív tag

Köszi! Sikerült gyors behúzni, már töltöm is. Ez egy szuper tipp volt. :R

HyperX

(#40849) Samus válasza Golden9 (#40845) üzenetére


Samus
addikt

Ez ennyiért rablás kategória. Főleg a Xen résszel együtt. És ott van a Workshopban a Blue Shift jelenleg készülő mod, első három epizód van meg, ha így folytatják, az alapjátékot is felülmúlják (más csapat hegeszti).

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#40850) csuvicsuva válasza vidaila (#40840) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ezzel évek óta én is így vagyok, azóta €48-ra hízott a pénztárca. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Bestbuy játékok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.