Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) samphone


samphone
tag

Érdekes dologra lettem figyelmes most.

Neten böngészek és azt vettem észre, hogy ha görgetek az oldalon (lefelé vagy fölfelé), akkor a gépől furcsa, halk zaj jön ki, csak akkor, amikor "mozog" a képernyő. Felvettem a hangerőt, de úgy is ugyanolyan hangerőn van, tehát nem a hangfalból jön szerintem.

Tudja valaki ezt mitől lehet?

(#1402) kuntics


kuntics
aktív tag

sziasztok!

valaki tudna nekem win10 telepítéssel kapcsolatban? most vettem egy 8570p-t,hdd nélkül. Régi laptopból átkerült az ssd+a dvd helyére is egy hdd. Most usbről szeretnék telepíteni,de nem jön össze,egészen a "Press any key to boot from USB" feliratig megy,ott viszont nem akar továbblépni.1-2 perc alatt semmit sem csinál,pedig ha jól emlékszem ezen gyorsan át kellene lépnie,párszor már telepítettem wint usbről. leginkább rufus és bios beállításoknak örülnék.

üdv
Balázs

(#1403) peti85 válasza kuntics (#1402) üzenetére


peti85
senior tag

Én telepítettem már 8560p-t USB-ről. Nekem Easy2Boot-al készült pendrive-om van, azzal simán ment a telepítés. Próbálj meg esetleg USB2.0-s portot, ne 3.0-ásat és egy másik pendrive-ot.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#1404) kuntics válasza peti85 (#1403) üzenetére


kuntics
aktív tag

sajnos az sem segített. Próbáltam már dvdről is,de az is csak a starting Windows képig jut,de nem akar továbblépni. Előfordulhat,hogy csak bizonyos verziójú wint lehet rá telepíteni? Vagy valami más baja lehet?Nagyon tetszik a gép,csak kellene rá egy friss win,de sehogy sem jön össze

(#1405) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok!

Ma beszereztem egy LG 29UM69G-B monitort, kifejezetten munka miatt esett erre a választás, mert elég széles,hogy több minden elférjen egymás mellett, illetve van rajta Display Port ami a céges laptop miatt volt lényeges. HP EliteBook 840 G3-at szeretnék használni vele, ami dokkolóra van kötve. A dokkolót DP porton keresztül kötöttem a monitorhoz. Viszont olyan problémába futottam, hogy a monitor villog, mintha folyamatosan váltogatna a különböző opciók közül. A dokkoló mindkét portján ezt csinálja.

Biztos,hogy nem a monitorral van gond, mert simán a laptop DP portján keresztül nem csinálja ezt, viszont ha a dokkolóra van kötve, de a laptop DP portján próbálom, akkor is ugyanebbe a problémába futok.

Valamilyen beállításbeli probléma lehet, vagy a dokkolóval van probléma? Találkozott már valaki ilyen gonddal?

Előre is köszönöm a segítséget!

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#1406) peti85 válasza Burki (#1405) üzenetére


peti85
senior tag

Próbáld meg a dokkolóból kihúzni a tápot és úgy összedugni a dokkoló DP portján. Ha így is csinálja, akkor dokkoló hiba, ha nem, akkor tápegység.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#1407) Burki


Burki
aktív tag

Ha a dokkolóra rá van kötve a laptop úgy,hogy tápegyság nem csatlakozik a dokkolóhoz, akkor nem visz át képet. Ha a dokkolóhoz van csatlakoztatva a gép, de a dokkolóhoz nem csatlakozik tápegység, viszont a laptop DP portján van összekötve a monitorral, akkor sem visz át képet.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#1408) bolcsodal válasza Burki (#1407) üzenetére


bolcsodal
addikt

Másik dokkoló? Másik monitor Display Port-on? Én már a harmadik dokkolómat nyúzom...ezek ilyen fogyóeszköznek tűnnek. Szerencsére 10-15 dollárokért dobálják Ebay-en a használt darabokat.

Leginkább a mozgó szalagkábel szokott nálam tönkremenni ami a Docking-portra vezet. Ha az kontaktos bármi megtörténhet. :U

They drew first blood....

(#1409) Burki válasza bolcsodal (#1408) üzenetére


Burki
aktív tag

Behoztam ma az irodába, gondoltam kipróbálom másik monitorral, másik táppal, de itt sem megy, szóval nekem úgy tűnik dokkoló probléma. Még az irodait hazaviszem kipróbálni, biztos ami biztos. Érdekes konstrukció ez az oldalról belecsúsztatós megoldás.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#1410) bolcsodal válasza Burki (#1409) üzenetére


bolcsodal
addikt

Jah...ha rajtahagyod a dokkolón nem sérül. De ha rendeltetésszerűen használod meg vannak számlálva a napjai... :DDD

They drew first blood....

(#1411) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok az volna egy kérdésem: tervezek venni egy Displayport->HDMI átalakítót tv-hez(FHD),ha a HP általit veszem akkor menni fog-e az elitebook 8460p-vel? Mennyire számíthatok kép "torzulásra",ha mondjuk nem DP kábelel kötöm össze?
Tippek?
Köszi :R

There is always hope

(#1412) Borzoló


Borzoló
senior tag

wakond83:
Én szeretem a házibarkácsot csak szép legyen és stabil. Ahogy néztem 8530w nem lett kiadva 4maggal, ez a cooler a QX9300-as típusoknál van. Csak megegyezik a TDP-je a 2 cpu-nak, ergo alkalmazható 4magra is.
Én lőttem egy arcot itt PH-n aki csak a 85xxW szériás laposokkal foglalkozik, az van mindenkinek a családba....tele van alkatrészekkel. Rákérdezek nála hátha van ilyen, ha nincs akkor rendelek én is. Még belefér a keretbe(laost 15be vettem havertól baráti alapon(T9600,1x4gb ram, 1napos 500gb SSHD). Aztán 5be vettem a Q9100-at(plussz odaadtam a T9600-at) és 10be vettem a másik 4gb-s ramot. össz: 30k eddig. Ja meg fizettem 1500ft-ot hogy megkenje egy srác ezzel a folyékony fémmel a CPU-VGA. egyszóval jól állok.
Kitől vetted a CPU-t? MaszterDídzséj-től?
Conrad-ba árulnak 0,3mm vastag veresríz lapot 4k-ba, szerintem megveszem ha nem jönne be a cooler csere. Am. most kezdte el a lapos hogy újraindulgat ha cs1.6-ozok :(((
Nem melegedés! Vagy nem tudom. RealTemp-el monitorozom.72fok a max.
Nem kékhalál, hanem befagy és közli, hogy mentsem a dolgaimat mert újraindul a masina. :F
...Most nézem óbudai vagy....szintén

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1413) Borzoló válasza Borzoló (#1412) üzenetére


Borzoló
senior tag

JA ÉS EBBE ITT AZ ALAP COOLER VAN

Mi lesz ha megfejelem a komolyabb verzóval? ;]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1414) wakond83 válasza Borzoló (#1412) üzenetére


wakond83
csendes tag

Szerintem ugyan arról a tagról beszélünk akitől vettem a kijelzőt :D

A proci amúgy gyárilag alkalmazható a géphez, a leírásában ezek szerepelnek,mint max. használható 4 magos processzorok.

QX9300, Quad Core 2.53-GHz processor 12-
MB L2 cache, 1066-MHz front side bus (FSB)

Intel Core2 Quad processors
Q9100, 2.26-GHz processor 6-MB L2 cache,
1066-MHz FSB

Q9000, 2.00-GHz processor 6-MB L2 cache,
1066-MHz FSB

A QX9300 nem annyival jobb mint amit használunk.
Bár fura, hogy egy két helyen 12M cache van ahol meg 6MB cache-t írnak a q9100-ra.
Mennyi a valóság?
A procit antalatila felhasználótól vettem, a többi alkatrészt castlereklam felhasználótól vettem.

Mondjuk nekem egy T9900 volt benne, de azt eladtam itt aprón és vettem egy Q9100-asprocit.
Most, hogy legalább működjön, vettem bele ideiglenesen egy P8600-as :DD :DD
Addig megteszi, amíg megjön az új cooler szett.

A ram nekem 6e-be fájt a 4gb tőle vettem.
Én jól kiköltekeztem magam, a kijelző is volt pár forint+a ram+ a hűtő egyedül a proci csere volt "ingyen".
Óbudai vagy?
Én a Flórián térkörnyékén lakom.

(#1415) Borzoló válasza wakond83 (#1414) üzenetére


Borzoló
senior tag

Jaaa a qx9300 4 magos! Összekevertem a qx9100-al...akkor szereltèk 4 maggal ezekszerint.
A kijelző tèma engem is mozgat, kivancsi vagyok mire jutsz vele. Mennyibe fàjt?

Igen azt en se ertem miert irjak 1-2 helyen 6mb cache-el. Mind1 fő hogy 12. :)

Egyèbkènt hwbot.org-on làttam asszem hogy 3,Xghz-ig cibàltak egyet. Akarok szerezni mèg egy ilyen lapost (1 mèdia center a TV-hez dokkolóval, egyet meg az emeletre a szerelgetős-jàtszós szobàmba amit meloba is hurcolàsznèk...esetleg jól szèthajtanàm vízzel hűtve :DDD
Mazlid, hogy nem vettem èszre a 4gb-s modult. 10k utàn 7be is vittem volna! Volt aprón egy 8530w 2x4gb rammal, dualcore procival 40k-èrt,de sokàig gondolkodtam, hogy megvegyem-e....
Kb. Mikor rakod be a q9100-at a gèpbe?

Èn màr elköltöztem 4 ève Gardonyba. De örök BKS-city Soldzsa maradok, ott nőttem fel, 17èvet lehúztam a gettòba XD
Laktam 3èvet Aranyhegyen is...oda kiszoktam jàrni a bèrlőmhöz, meg anyumhoz

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1416) wakond83 válasza Borzoló (#1415) üzenetére


wakond83
csendes tag

A kijelzőt 9e vettem, az eladó rendkívül korrekt volt.
3 kijelzője volt, de nem tudta melyik a hibátlan ezért odaadta mind a 3-at+egy
tutira jó invertert is tesztelni.

Tőle vettem a 3g kártyát is bele onnan indult az ismeretségem vele :)

Nekem ez a laptop nagyon bejött, mint szerelhetőség és minőség tekintetében.
Megkapja a procit, meg vadászok hozzá még 4gb ramot és kap egy új bill.-t és ennyi.

Nekem csak netezni meg youtube-ot nézni kell, arra szerintem az upgrade után még nagyon sokáig jó lesz.
Annyi eltérés van az enyémben, hogy a dvd helyén optibay van egy vinyóval.

Az eredeti vinyó helyén meg egy ssd figyel, azon csak a rendszer van semmi más nincs rajta.
Viszont a biosban még nem állítottam semmit, így lehet ott is kellene valamit az ssd miatt?
Vagy a 4 magos cucc miatt?

Arra nem vagyok ismerős, békáson nem laktam soha, alapból én 13. kerületi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#1417) wakond83 válasza Borzoló (#1415) üzenetére


wakond83
csendes tag

Amint megjön az új cooler szett, már pattintom is bele a másik procit.
Én pasztát használtam eddig az Artic Cooling MX-4 eddig bevált.

[ Szerkesztve ]

(#1418) Borzoló válasza wakond83 (#1416) üzenetére


Borzoló
senior tag

Na korrekt arc! 9k kijelzőre nem rossz. A règi kijelzővel mit csinàltàl? Èn beszamoltatnàm a fhd-be. Ahogy èn tettem a procinàl 5k+t9600=q9100
:)
Hàt èn chinebench r15-el es CpuQueen-el teszteltem a q9100-at es egy i5 6200u procit(dell inspiron 5990/2x4gb 1600mhz/4gb vga--189000ft jelenleg boltba. Olyan gagyi műanyagbòl hogy hanyinger. Vga teljesítmèny egyèrtelműen nem jàtszik. A Dell minden mai game-et HD felbontason 40-60fps-el vitt. Egy kulso vga-val a HP nagyot mehet ;) ).
R15-be:
Q9100: 2,75
i5 6200u: 3,25

CpuQueen-re nem emlèkszek, de azt tudom hogy majd 1000pontal nyert a q9100 :)

Így van! Sokàig jó lesz ez netezni-filmezni, de mèg jatszani is.
CS-GO egy eleg cpu specifikus game...a T9600+8gb+770m -el 30-35fps volt. Ugyanez a q9100-al màr 40-55fps(ami komoly, tekibtve hogy sok gamer 200fps-el hasít a jatèkban, a monitoruk meg tud 60fps-t max... :DDD
Èn lehet tervezek egy egyedi hűtèst, marmint cpu blokkot. A dvd helyère. Azt mondja haver(SoapMacTavis) hogy a heatpipe-ot szèpen ki lehet feszegetni. Tehat csak a cpu blokkot kell megcsinalni(full rèzből), hogy 2 heatpipe hely legyen rajta. Az eredetinek es egy uj körnek. Az uj geatpipe kör meg a dvd helyère megy egy uj ventivel. ;]
Nagyon agyalgatok. Mindig utaltam a laptopokat, nen is volt soha laposom csak üzlet vègett àtutaztak a kezem alatt,de ez a minősèg-anyaghasznàlat es amit te is mondtàl szerelhetősèg(ès teljesítmèny ezen àron) totàl elvaràzsolt... :B
Az ssd-vel milyen boot időd van?
1x4gb ram helyett en 2x2gb-t hasznalnek, gyorsabb. A regi ramjai a gepnek megvannak? Inkabb azt a felallast hasznald(amennyiben az 2x2gb)

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1419) wakond83 válasza Borzoló (#1418) üzenetére


wakond83
csendes tag

Nem lehetett beszámítani, egy nem működő kijelzőm volt, kényszerű volt a csere.
Nem működött a háttér világítása, és vöröses színe volt néha.

Én nem akarom tuningolni annyira, csak a gyárilag is elérhető dolgokat teszem bele,
kivéve az ssd-t, azt inkább logikus választásnak mondanám.

Jelenleg a boot időm 47mp, de ugye a 32 bites windows a 6 giga ram-ból csak 3-at kezel.
És most egy P8600-as van benne a leggyengébb proci amit lehet bele tenni.

Ram úgy van benne, hogy 1x2Gb és 1x4Gb márka Hynix mindkettőnek.

(#1420) szp1


szp1
addikt

Üdv
Adott egy 8570p, Win7 prof.-al.
Az automatikus frissítés engedélyezve van, eddig minden simán felment. Most a napokban letöltött egy ilyen frissítést :

Synaptics - Mouse - 8/25/2017 12:00:00 AM - 17.0.18.25
Synaptics Mouse driver update released in August 2017

Ez nem akar feltelepülni, hibát ír ki : telepítés sikertelen. ( már legalább 10x megpróbálta...)
Nem tudom mennyire fontos ez a frissítés, a tapipadot nem használom ( de működik és a pöcökegér is), külső egér van rákötve ( rádiós) a gépre.
Viszont rettentően idegesít, hogy állandóan figyelmeztet a rendszer a telepítendő frissítésre.
Mi lehet az oka, hogy nem akar feltelepülni ez a cucc?

Hozzáteszem, hogy nagyon egyszerű, mezei user vagyok, csak használom a gépet, érteni nem nagyon értek hozzá....

[ Szerkesztve ]

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#1421) wakond83 válasza Borzoló (#1418) üzenetére


wakond83
csendes tag

Most van rajta egy win10 64bit. és ez sem segített, feltette az nvidia drivert is.
De semmi, viszont kaptam egy tippet, hogy a kábelt (lvds) kellene kicserélnem.

(#1422) Borzoló válasza wakond83 (#1421) üzenetére


Borzoló
senior tag

Na remelem az megoldja a problemat.(nem gondoltam volna hogy màs LVDS kell a fHd-hez.)

Told az infókat, ha odaig fajul az eletem akkor rajtad okulva nem kell beleesnem ezekbe a gödrökbe... :)

Ha hazaèrtem belerakok egy sata3 ssd-t(le kell tesztelnem). Lemèrem a boot időt előtte-utàna.

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1423) peterr85


peterr85
tag

Sziasztok,

A barátnőmnek vettem egy 840 G1 típusú gépet. Magával a géppel meg vagyok elégedve, de van egy kis szépséghibája, nevezetesen a fedlap csúnyán kopott, plusz az egyik sarkánál meg is van repedve, plusz a képernyőt körülölelő keret is ragasztott az egyik oldalán, ha jól látom. Ezeket mindenképpen cserélni szeretném, viszont mielőtt rendelek, felmerült a kérdés, hogy a touch screen-es gépek fedele, kerete (mert hogy ez az) megegyezik-e a sima verzióéval? Az is eszembe jutott hogy G3-as fedelet veszek rá, mert az szebb. Vajon kompatibilis a G3 a G1-gyel?

Előre is köszi! :R

(#1424) wakond83 válasza Borzoló (#1422) üzenetére


wakond83
csendes tag

Az új windows+64bit egy 19mp boot időt ért el :)
Végre látja a 6gb ramot, és ne feledjük, hogy a leglassabb proci van benne :DD

Te nem tudod szétszedni a tiédet, úgy hogy ne tört el a keretet?
Csak így egyszerűbb lenne, hogy milyen kábel kell, mert már most 2 fajtát találtam.....

(#1425) Borzoló válasza wakond83 (#1424) üzenetére


Borzoló
senior tag

Na az zsír!!!
Es ez gyorsulni fog: nagyobb proci, tobb ram, ramok szinkronba.
Nagyon megdobja az ssd-d. Nagyon jo a 19sec. Milyen ssd van a gèpbe? Íras olvasas ertekek?

Mèg mindig nem èrtem haza, tegnap üzleteltem egy gyerekkel, azt mondja elhozza par felesleges cuccat is. Mondom nem gond ha elbirom...nem birtam elvinni, azt hitte sherpa vagyok. Szal anyum ertem jott este es nem jutottam haza, most utazok sweet Gàrdonyba. Napkozbe csalàd. Ma este lecsekkolom a kabelt meg az ssd boot-időt...("booty-time"Ford Fairlane) huuu de reggel van :)

Az alsò mini pci kezel mSata ssd-t?

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1426) samphone


samphone
tag

Nem nagyon értek az informatikához, interneten meg nem találtam a kérdésemre a megoldást

Van egy program, amit frissíthetek a hp support assistantban, a neve intel WLAN driver for microsoft windows 10.

Amit nem sikerült megtudnom, hogy ez mire való? A WLAN = wifi? Mi ez a WLAN?

Volt aki azt mondta h kábelnet, de hát mondom ez wireless, akkor hogy lehet kábel, nem tudta a választ, én nem értem ezt.

[ Szerkesztve ]

(#1427) Borzoló válasza samphone (#1426) üzenetére


Borzoló
senior tag

A wifi kàrtya illesztő programjàt frissítheted :R

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1428) wakond83 válasza Borzoló (#1425) üzenetére


wakond83
csendes tag

SSD az Kingstone valami 120Gb-os modell.

Ha már csekkolod a kábelt, megnéznéd, hogy mi a kijelző gyári száma?

Köszi!

(#1429) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

A 8460p és a 8470p miben tér el egymástól?
Lehet hogy nagyon durva ötlet, de a 8460p-t tudom upgradelni 8470p-re, hogy egy 3. generációs intel processzort veszek bele?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#1430) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Másik. Akarok akkut venni egy 8440p-be. Lehet venni utángyártottat? Elfogadja a gép/bios?
Van valakinek ilyen tapasztalata?

Nekem rossz tapasztalatom van ilyenben az nc6400/6910p-vel

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#1431) Borzoló válasza wakond83 (#1428) üzenetére


Borzoló
senior tag

MA se volt családozás! ugrasztottak, hogy vigyek egy skylake es konfigot kelenföldre, aztán meg kifogtam pár jó cuccot pesten, azokat átvettem....este 8ra értem haza, du 3kor mentem el.
nemsokára fektetjük a gyereket, de nagyon sok alkatrészt kell tesztelnem és csomagolnom....remélem lesz időm-energiám erre. az ssd-t nem tudom letesztelni, mert ha ideülök a laptop elé akkor csomó üzi....
:W :O

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1432) wakond83 válasza Borzoló (#1431) üzenetére


wakond83
csendes tag

Üdv.

Nálam is sok időt visz el a 2 gyerkőc, de ez néha azért jó is, néha meg fárasztó :)

Kiderült, hogy a kijelző nem tud akkora felbontást, rákerestem a gyártási számra és egyből kidobta.
Csak az vezetett meg engem is és az eladót is, hogy nem matt, hanem fényes.
Mindegy, a lényeg, hogy jól működik.

Viszont megjött a cpu hűtés!!!
De nem jót küldött....
Ugyan olyan mint ami nekem van 2 magoshoz való....

Azt nem is értem, hogy hogyan tudta ezt küldeni.
Sem a terméklapon sem a hozzá tartozó fotókon nem ez a gyártási szám szerepelt.

A fotókon és a leírásban is az szerepelt ami nekem kellene.

Nekem ez van most: 501117-001
De ez kell a 4 magos procihoz: 501116-001

Akkor most jön a megreklamálásos rész....

(#1433) Borzoló válasza wakond83 (#1432) üzenetére


Borzoló
senior tag

ááá semmi időm nem maradt a laposra. az SSD-ről meg kiderült, hogy nem nem is jó....

de van fHD moncsi a 8530w-hez ugye?

amit külföldről rendeltél cooler az nem is az volt? 15dolcsért plusz posta?
helyileg honnan jött? komoly lesz külhonba reklamálni... :(

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1434) wakond83 válasza Borzoló (#1433) üzenetére


wakond83
csendes tag

Amit kaptam az az ami neked is meg nekem is benne van most.
De ez nem jó a 4 magoshoz.

Van másik kijelző ami 1680-at tud,de az 40e újonnan.

Nem én intézem a reklamációt, de biztos hosszú lesz....

(#1435) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok az volna a kérdésem hogy a 8460p-be lehet M.2 SSD-t tenni?
a másik kérdésem az volna hogy Displayport-on képes 2k-4k-t megjelenítőt meghajtani?
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

There is always hope

(#1436) ArthurShelby válasza ArthurShelby (#1429) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Ötlet?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#1437) Borzoló válasza wakond83 (#1434) üzenetére


Borzoló
senior tag

Beszelek ma a fazonnal aki ilyen gèpekkel foglalkozik, remelem lesz nekibilyen coolere. Ha van 2 db megveszem neked is csak tolj privibe egy telszamot, hogy az àrat ha megtudom, tudjalak ertesiteni, hogy az megfelelo e szamodra...ha jo minden kifizetem elore aztan obudan rendezzuk...
Dokkolòn nem gondolkoztàl?

[ Szerkesztve ]

"Az életben soha semmi nem lesz elég,de élünk és harcolunk!"

(#1438) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Volna egy HP elitebook 745 g3 laptopom.
Kérdésem milyen hdd megy bele? 7mm vagy 9,5mm

Köszönöm előre is a segítséget

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#1439) spyduck válasza TJ22 (#1435) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nem tudsz bele rakni M.2-es SSD-t. DP kepes a 4K-ra, viszont a 2. gen Intel sok esetben elvérzik.

(#1440) spyduck válasza ArthurShelby (#1436) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nem megoldható! A chipset nem tamogatja, tovabba a tokozas sem egyforma.

[ Szerkesztve ]

(#1441) spyduck válasza ArthurShelby (#1430) üzenetére


spyduck
nagyúr

Problema nelkul tudsz akksit cserelni. Utangyartott es utangyartott kozott is hatalmas a kulonbseg.

(#1442) ArthurShelby válasza spyduck (#1441) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Köszi a válaszokat!

"Utángyártott es utangyartott között is hatalmas a különbség."
Akkor mire kell figyelni mikor ebay-ről veszek? Vagy csak próba szerencse?

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#1443) spyduck válasza ArthurShelby (#1442) üzenetére


spyduck
nagyúr

Sajnos ott lutri. Itthoni boltban a WPower jo minosegu, irj nekik: [link]

(#1444) ArthurShelby válasza spyduck (#1443) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Csak azért itt utángyártottként 12ezer, úgyhogy végül ez az eredeti lett 6300ért.
Remélem jól döntöttem :) .

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#1445) spyduck válasza ArthurShelby (#1444) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ha valóban az...

(#1446) xKRIPAPAx


xKRIPAPAx
csendes tag

Sziasztok.

Beszereztem egy 2570p notit az asztaliként használt 8570p mellé. A kicsit leginkább mobilitása miatt cipelném magammal, de alapból pici akksija van.
Honnan érdemes/ajánlott beszerezni hozzá valami nagyobb- bika akksit, amivel 3-5órát is elketyeg?

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#1447) Kolondrum válasza xKRIPAPAx (#1446) üzenetére


Kolondrum
félisten

Milyen bele van? Ha már üzemidő.

(#1448) Kolondrum válasza xKRIPAPAx (#1446) üzenetére


Kolondrum
félisten

3720QM-el és pl 3340M-el ég és föld az üzemidő. 100Wh-s akkuval első valami 4-5 órát megy, a másik meg 7-9-et.

(#1449) xKRIPAPAx válasza Kolondrum (#1448) üzenetére


xKRIPAPAx
csendes tag

I5-3340m, hd4000, Samu 850 evo ssd. Honnan és milyet érdemes vennem 4-5órás működésért?

[ Szerkesztve ]

" Leadership is something you earn, something you're chosen for. You can't come in yelling, 'I'm your leader!' If it happens, it's because the other guys respect you. " - Ben Roethlisberger -

(#1450) Kolondrum válasza xKRIPAPAx (#1449) üzenetére


Kolondrum
félisten

Jófogáson árultak egy ilyen béllel szerelt géphez 4 órásat alig 1 hete. Ciklusok számát megkérdezném pl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.