Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) Redback


Redback
csendes tag

Sziasztok!

Régóta szeretnék venni egy Zbook 15 G2-t, de a legtöbb majdnem megfelelő gépnél Nvidia helyett AMD videókártya van. A kérdésem az lenne, hogy mennyire okoz nehézséget a dolog Linuxszal (linux mint, ubuntu alapú distro) használva? Illetve Windowson az AMD Enduro mennyire működik az Nvidia Optimushoz képest?

(#1552) #04331520 válasza Redback (#1551) üzenetére


#04331520
törölt tag

A régi AMD-k támogatottsága sokkal jobb Linuxon mint bármelyik NVIDIA-é.
Driver

[ Szerkesztve ]

(#1553) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok a 8460p-mbe szeretnék a DVD-meghajtó helyére HDD-t tenni és azt szeretném kérdezni hány mm-s fér el benne? 7 vagy 9,5mm-s?
Köszi :R

There is always hope

(#1554) dewill79 válasza TJ22 (#1553) üzenetére


dewill79
tag

9,5mm-es elfér.
üdv

(#1555) peterr85 válasza scbb (#1550) üzenetére


peterr85
tag

Monitorról sem ad képet akkor ezek szerint?

Én a helyedben a visszatenném a régi kártyát, lementeném róla a bios-t gpu-Z-vel és csinálnék pár próba flashelést. Csinálsz 1 dos-s pendrive-ot, feldobod rá a bios-t (pl. 1.rom néven), valamint az nvflash-t. Jegyzeteld, hogy mikor mit kell csinálni. Figyeld a ledeket és hogy mikor csippan a gép. A flash-eléshez elvileg annyi kell, hogy a dos betöltése után bepötyögöd:

nvflash -4 -5 -6 1.rom

Ha működik a dolog és simán ment minden, próbálhatod a K1100M-el is. Ha jól látom, neked a 80.07.CC.00.04 VBIOS kell, innen tudod letölteni

Jelezz majd, hogy sikerült-e a művelet :)

[ Szerkesztve ]

(#1556) peterr85 válasza peterr85 (#1555) üzenetére


peterr85
tag

Annyi még hogy amikor én csináltam, a K2100M flash eltrért egy picit a Quadro 2000 teszthez képest. A végén talán plusz 1 entert kellett nyomni, vagy ilyesmi. Ezért írtam, hogy figyeld azt is, hogy mikor csippan a gép. Illetve minden lépés után érdemes várni 1-2 percet hogy biztosan megcsináljon mindent, amit kell:)

Ha sikerült a flash és ad képet, .inf file-okon is módosítanod kell majd, ezt korábban linkeltem, ha minden igaz.

Azt mondjuk nem tudom, hogy tutira fog-e működni a dolog, több helyen írják hogy ZBook-ból kiszedett kártyával nem ment.

(#1557) Locutus


Locutus
veterán

Sziasztok

ZBook G4 (új):
Olyan gondom van vele, hogy kékhalálozik. Méghozzá mindig akkor, ha a külső monitorra is ki van terjesztve a képe, és azon valami grafikus gyorsított dolog fut (solid, vagy akár youtube böngészővel). Tehát ha a quadrot nyekteti a másodlagos monitoron, és mindeközben esetleg otthagyom, és lemegy energiatakarékosba, vagy akár csak lezárolom win+L kombóval. Ha ezekután megpróbálom feléleszteni, akkor először a külső monitoron nincs kép, majd kékhalál, majd ekkor közben megérkezik a kép a külső monitorra is (csak akkor már minek).
Valami sima unhandled exceptiont irogat a kékhalál, de nem hivatakozik semmi konkrétra.

Találkozott ilyen gonddal valaki?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1558) Escom63


Escom63
újonc

Hi'
Egy Elitebook 2570p tulajdonosa vagyok. Kérdésem, milyen ram modullal tudnám böviteni 4 röl 8 GB-ra?
Honnan és milyen WWlan modult érdemes beszereyni hozzá?
:U

(#1559) tecsu válasza Escom63 (#1558) üzenetére


tecsu
addikt

Miért, nincsen benne WiFi?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1560) SZATA válasza tecsu (#1559) üzenetére


SZATA
senior tag

Gondolom WWAN, azaz 4G.

(#1561) rjy08


rjy08
tag

Sziasztok!

Zbook 15 G2-es modellt szeretnék vásárolni, de nehezen igazodom el a hirdetésekben.
Az érdekelne, hogy egyáltalán kapható e ips panellal szerelt FullHD 15 G2, vagy az csak qHD felbontáshoz jár?
Többen is olyan gépeket hirdetnek, amihez odaírják hogy ips, de a pontos modellszám alapján rákeresve kiderül, mégsem az. Tudna valaki segíteni?

Köszönettel,
RJY

(#1562) Klara_ válasza rjy08 (#1561) üzenetére


Klara_
őstag

Itt talalod mivel volt szerelve a QHD+ biztosan IPS, FHD-bol volt SVA is. Valamilyen diagnosztikai programmal olvasd ki a kijelzot es tipus alapjan meg lehet nezni mi van benne, ha eloben szemre gyanus. FHD-bol nehezen fogsz talani HP altal IPS-el szerelt modellt.

[ Szerkesztve ]

(#1563) tibi970307


tibi970307
tag

Sziasztok!

HP Elitebook 8760W notebookom tegnap este váratlanul kikapcsolt. Ezután bekapcsoltam és működött szépen tovább, így nem tudtam mire vélni. Ma bekapcsoltam és miután a remdszer felállt, újra kikapcsolt és nem is tudom bekapcsolni. :N
Próbáltam kivenni az akkumulátort, visszatenni, kivéve azt hálózatról, de semmi.
Találkozott már valaki ilyen hibával? 1,5 éve van nálam eddig semmi gond nem volt vele.

(#1564) tibi970307


tibi970307
tag

Bocsi, lekéstem a szerkesztést. Most elindult a gép dokkolóról. Tegnap viszont akkumulátorral kapcsolt ki, ma pedig akkumulátorral, hálózatról ment volna.
Most futtatok egy Aida64 Stress tesztet, de eddig 4 perc alatt semmi.

(#1565) kuntics válasza Dell XPS (#1549) üzenetére


kuntics
aktív tag

köszi az infót.Még egy kérdésem lenne i7-tel kapcsolatban. Mekkora táp kell hozzá,hogy normálisan működjön? Jelenleg 90W-os tápom van,az elegendő?

(#1566) #04331520


#04331520
törölt tag

Az Elitebook 8770(w)-nek a Zbook 17 az utódja? A további Elitebookok lesüllyedtek a Probookok építési minőségére?

(#1567) Dell XPS válasza kuntics (#1565) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szívesen! 90W -os adapter tökéletes hozzá.

Üdv, Dell XPS

(#1568) tecsu válasza #04331520 (#1566) üzenetére


tecsu
addikt

Honnan vetted ezt a baromságot?

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1569) #04331520 válasza tecsu (#1568) üzenetére


#04331520
törölt tag

Ha fogtad volna őket nem kérdeznél ekkora baromságot.

(#1570) tecsu válasza #04331520 (#1569) üzenetére


tecsu
addikt

De akkor miért kérdezed? :DD

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#1571) scbb


scbb
tag

8560w ventillator 90-100% kozott valtakozva porog, Bios 90b ventillator hibat ir. Van valami otlet?

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#1572) scbb válasza scbb (#1571) üzenetére


scbb
tag

User error, szarul raktam össze és a billentyűzet nyomta a ventillűtor házát.... :W :W :W Szerencsére károsodás nélkül megúsztam :D

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#1573) zsero


zsero
aktív tag

Sziasztok, 15u G4-hez milyen ütésálló/memory foamos vagy hasonló sleeve-t ajánlotok?

(#1574) Locutus válasza zsero (#1573) üzenetére


Locutus
veterán

Én is kerestem, de végül nem találtam olyat, amire nyugodt szívvel rábíznám a G4-et, a meglévő táskámban...
Végül vettem egy HP Signature Topload táskát. Egész jó minőségű, bár azért ez se atombunker. Van benne mindenféle szivacsozás, meg egy csomó rekesz, de azért az élek, és sarkok felől lenne még mit tenni ebben is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1575) rjy08 válasza Klara_ (#1562) üzenetére


rjy08
tag

Köszönöm a választ. Vettem egy 15 G2-t, ami IPS panellal volt hirdetve. Befürödtem vele, egyből látszódott rajta hogy TN panelos. Visszaküldtem és vettem egy 15 G1-et. Sok különbség nincs köztük. Ez már legalább FullHD IPS. Megvagyok elégedve vele. :)

(#1576) pengwin


pengwin
addikt

Üdv!
Ebay-en vettem egy Zbook 15-öt, i7-4800MQ, 8GB RAM.

Három kérdésem van:
Mennyire válogatós RAM-ok terén?
A WiFi és WWAN modult csak HP-s re lehet cserélni?
Bármilyen HP-s hálózati modult elfogadna, vagy csak pár konkrét típust?

Elvileg van whitelist a BIOS-ában, szóval bármit nem lehet belerakni.

Üdv, pengwin

(#1577) McDoug6lak


McDoug6lak
tag

Sziasztok!

Felvetődött bennem a gondolat, hogy az ssd mellé behelyeznék egy vinyót...2-3-4TB között már nem tapasztalok akkora árkülönbséget, hogy ne a nagyobbat vegyem...Kérdésem az lenne, hogy alaplapilag van korlátozva, hogy mekkora az a maximalis méret amit felismer, kezel, vagy simán fogok tudni gazdálkodni a teljes fizikai méretével az adott meghajtónak? Méretben belefér a cd helyére? vagy ezek a több terrabájtos vinyók már vastagabbak?
Bocsi ha láma a kérdés, de tényleg láma vagyok a dologhoz:)
Egy HP EliteBook 8740w típusú ketyere lenne a gazdatest..
Válaszaitokat, segítségeteket előre is megköszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#1578) rjy08 válasza pengwin (#1576) üzenetére


rjy08
tag

Szervusz!
Van egy elitebookom is, az eléggé válogatós ramok terén. Nem mindegy milyen márkát raktam bele.
Szerintem zbooknál is így van. Mondjuk ennél már nem kellett megnéznem, a 16 Gb nekem bőven elég. :)

(#1579) rjy08 válasza McDoug6lak (#1577) üzenetére


rjy08
tag

Szervusz!
Elvileg ezek szabványok, szóval a kapacitás nem befolyásolja a méretet. 2,5-es darabra van szükséged, amit egy beépítőkeretbe kell beletenned a CD meghatód helyére. A mai modern operációs rendszereknek nem okoz gondot a 2-4 Tb sem. Windows alatt nem tudom, kell e valamire figyelni, de linux alatt gpt partíciós táblával kell megformázni a 2 Tb feletti merevlemezeket. Az, hogy milyen beépítőkeretet választasz, az már kicsit problémásabb, mivel nem biztos hogy tökéletesen fog passzolni a gépedbe.
Én sajnos pórul jártam egy olcsóbb kínai darabbal. Célszerű inkább megvenni a gyári beépítőkeretet, vagy valamilyen azzal kompatibilis típust.

(#1580) SZATA


SZATA
senior tag

Honnan lehet megtudni (lehetőleg hiteles forrásból), hogy x kódszámú billentyűzet milyen gépekhez való?

Google nem volt most a barátom.

(#1581) Klara_ válasza SZATA (#1580) üzenetére


Klara_
őstag

Ha tudod a modellt, a hozza tartozo Maintenance and Service Guide-ban benne van cikkszam szerint, az osszes nyelv / regio billetyuzete ami az adott modellhez jo.

(#1582) SZATA válasza Klara_ (#1581) üzenetére


SZATA
senior tag

Nekem fordítva kellene. Van egy billentyűzetem (840 G2-ben volt) és eladáshoz jó lenne tudni, mihez jó még.

A partsurfer honlap nem is ismeri.

(#1583) Klara_ válasza SZATA (#1582) üzenetére


Klara_
őstag

840 G1-be biztosan (az erdetileg fekete volt, kolleganak is ilyen van a G2-ben, mert ebbol volt magyar), gondolom a 7es szeria tagjaiba is ezekben a generaciokban.

[ Szerkesztve ]

(#1584) dalgoda


dalgoda
újonc

Sziasztok!

Laptop takarítással kapcsolatban lenne kérdésem.
Oldalt van egy nyílás, ahol a ventillátor fújja ki a levegőt.
Oda szabad-e, illetve érdemes-e a porszivó csövét bekapcsolt állapotban odatenni hogy a port kiszívja?

(#1585) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok korábban már feltettem a kérdést,de most lett aktuális a dolog. A biztonság kedvéért felteszem a kérdést megint:
Háttértárat bővítenék a 8460p-mbe és azt kérdezném hogy van-e m.2 vagy msta csatlakozó a gépben?
Ha nincs a DVD-meghajtó helyére mekkora HDD/SDD fér? 7mm vagy 9,5mm-s?
Köszi :R

There is always hope

(#1586) dewill79 válasza TJ22 (#1585) üzenetére


dewill79
tag

Szia!
Nincs m.2 vagy msta csatlakozó háttértár számára, csak a DVD helyére tudsz bővítő keretet rakni, abban elfér a 9,5mm-es HDD is.
üdv

(#1587) pengwin válasza dalgoda (#1584) üzenetére


pengwin
addikt

Oda teheted, de nem sokat fog használni. Ellenben ártani semmit sem árthatsz vele.

Üdv, pengwin

(#1588) szabo.csabi


szabo.csabi
tag

Sziasztok!

Asztali gép helyettesítésére vásárolnék mihamarabb egy notebookot; az alábbiakkal szemezek:

HP ENVY X360

ASUS ZenBook Flip UX561UD

Az adott kategóriában, árszegmensben melyik lenne jobb választás szerintetek?

Egy 2010-ben vásárolt SONY Vaio-t cserélnék le.

Szökőévente futna rajta egy-egy játék, többnyire filmezésre, zenehallgatásra (emiatt fontos lenne a hangzás), irodai műveletekre, böngészésre, alkalmi jelleggel fotó- és videószerkesztésre használnám; illetve ahogy a korábbival történt a leendő gépet sem szeretném 3-5 éven belül lecserélni, jelentősen bővíteni.

Alapvetőn otthon használnám de néha hoznám-vinném, nyaralásra-szabadságra magammal vinném.

Optimális esetben HDD (1 TB) + SSD (512 GB) kombóban venném de azt mondják nem ajánlott együtt a kettő. A kijelző jobb lenne, ha matt lenne de ahogy körülnéztem a piacon ez viszonylag ritka. Az UHD felbontás szintén jó lenne viszont nem tudom indokolt lehet-e ár/érték arányban. Garancia szintén jó lenne, ha 36 hónap lenne.

Ha minden igaz, az ASUS-ban jobb a videókártya és a kijelző felbontása viszont nincs teljes num pad, illetve még nem tudtam sehol sem megnézni személyesen, nem tudtam kipróbálni a hangszóróit.

(#1589) pengwin válasza szabo.csabi (#1588) üzenetére


pengwin
addikt

Az adott kategóriában, árszegmensben melyik lenne jobb választás szerintetek?

Milyen kategória és árszegmens?
Az a két gép a hordozhatóságra van kigyúrva, neked meg a leírásod alapján tulajdonképpen egy asztali notebook kéne irodai munkára.
Meg a két gép között van 100.000 Ft eltérés árban.

Két fontos kérdés:
1. Használnád tabletként?
2. Biztos kihasználnád az érintőkijelzőt?

Nekem volt ilyen 360°-ban hajtogatható notebookom (Dell Inspiron 7347), és az a maga 13,3"-ével és 1,3kg-os súlyával is nagyon határeset volt, ha tabletként használtam. A gépek amiket linkeltél 2 kg felett vannak, az nagyon sok tabletnek, ahogy a 15,6"-es kijelző is.

Az érintőkijelző kezelése pedig szerintem sokkal rosszabb lett Win10 alatt, mint amilyen volt 8-cal vagy 8.1-gyel (ezzel a három rendszerrel használtam a gépet, meg próbáltam rajta Linuxot és Android-x86-ot).

Szökőévente futna rajta egy-egy játék

Nézd meg, hogy a mostani játékaid futnak-e Intel integrált grafikán (HD Graphics 530-630 vagy UHD Graphics 630 teszteket keressél). Ezek az IGP-k már a mostani játékok 2/3-ának is kevések, csak régebbi címekhez ajánlhatóak meggyőződéssel. 4-5 év múlva meg örülhetsz, ha az éppen aktuális hip médiakódolást és a paszinász legfrissebb verzióját vinni fogják.

többnyire filmezésre, zenehallgatásra (emiatt fontos lenne a hangzás), irodai műveletekre, böngészésre, alkalmi jelleggel fotó- és videószerkesztésre használnám

Erre kb. bármelyik notebook megfelel, ha tényleg értelmes hangzást akarsz ahhoz kell egy külső USB-s hangkártya és jobb fej/fülhallgató, mert ezek a "Bang&Olufsen" meg "Beats" cimkék igazából semmit sem jelentenek egy notebookon. Egy 15-18mm "vastag" házból sosem fog neked minőségi hang szólni. A kombinált audiokimenet meg olyan zajos a legtöbb notebookon, hogy büntetés hallgatni... én Beyerdynamic T70p-vel de még ATH-M40x-szel sem vetemedtem ilyesmire egy-két próbálkozás után. (Értsd: egy normálisabb fejhallgatóval már hallani lehet az alaplapi alkatrészek működési zajait.)

Alapvetőn otthon használnám de néha hoznám-vinném, nyaralásra-szabadságra magammal vinném.

Akkor akár vehetnél olyat is, amiben nem lefojtott 4 magos CPU van, hanem HQ-s, aminek van teljesítménye is, 2 perc terhelés után is... vagy megúszhatod a vásárlást jóval olcsóbban is.

Optimális esetben HDD (1 TB) + SSD (512 GB) kombóban venném de azt mondják nem ajánlott együtt a kettő.

Miért ne lenne ajánlott együtt a kettő?
Bűn, hogy valaki ilyen badarságokkal bizonytalanít el.
Szerintem sem praktikus a HDD mobil gépekbe, mert nehezebb, sérülékenyebb és zajosabb, de ettől még semmi probléma sincs ha párhuzamosan használsz SSD-t és HDD-t. Annyi, hogy HDD-s gépet bekapcsolt állapotban kicsit finomabban kell mozgatni.

SSD-re mehetnek a programok, a felhasználók saját mappái (Dokumentumok, Zene, Videók, Képek, stb.) meg jól elvannak a HDD-n, ami adattárolásra sokkal jobban megéri a jobb Ft/GB aránya miatt.

Az UHD felbontás szintén jó lenne viszont nem tudom indokolt lehet-e ár/érték arányban.

Ha a feljebb írt felhasználáshoz keresel gépet, akkor csak magaddal tolsz ki a 15,6"-es UHD kijelzővel.
Játékok meg se fognak rajta moccanni még GTX 1050-nel se, vagy ha igen, akkor azok régebbi darabok lesznek, amiknek meg nem skálázódik normálisan a felülete 4K-ra.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#1590) szabo.csabi válasza pengwin (#1589) üzenetére


szabo.csabi
tag

Köszönöm a kimerítő választ! :-)

Kategória alatt a konfiguráció szerinti kategóriát értettem, árszegmens alatt pedig az árukat. Írtam mindezt azért mert nem tudom, hogy az ár/érték arány párhuzamosan mozog-e, azaz középkategória pl. 4-550 eFt között van, felső kategória pedig e felett, stb.
De az is lehet, hogy ez nem ilyen egyszerűen meghatározható dolog?

Két fontos kérdés:

1. Használnád tabletként?

Ha konvertálható gépem lenne, minden valószínűség szerint gyakra(bba)n használnám, például filmezéskor illetve szükség szerint, amikor kényelmesebb egy kijelzőt tapicskolni mint egér + billentyűzet kombót használni.

2. Biztos kihasználnád az érintőkijelzőt?

Lásd fenti mondatom második fele.

Játékokat jelenleg én magam egyáltalán nem futtatok rajta, kivéve ha a Windows Áruházból letöltött, egyszerűbb játékok annak nem minősülnek, amelyekkel a 7 éves fiam játszik heti egyszer egy órát. Tehát a 'játékképesség' ilyen formán nem releváns.

Nekem egy ilyen fülesem van, emellett nagyjából azonos arányban használok egy SONY hifit és a notebook saját hangszóróját zenehallgatásra, film- és videónézésre.

Ez a két lista (processzor, grafikus kártyaegyébként mérvadó lehet a notebook kiválasztása során?

Ha van időd, kapacitásod rá linkelnél pár iránymutató konfigurációt nekem?

Köszönöm!

(#1591) josipov


josipov
csendes tag

Sziasztok!
Közepesen sos kérdésem lenne:
HP 8760w-hez szeretnék belső hdd rögzítőkeretet venni, hogy bemenjen a 2. vinyó is.
Ilyenre gondolok, 3 rugós csavaros: [Link]
Egyelőre semmilyen márkaszerviz, márkabolt, pc bontó nem tudott segíteni, gugli sem barátkozik velem, nekem viszont a hét végéig be kéne szereznem..
Tud valaki olyan helyet Pesten, ahol azonnal vehetek ilyet?
Vagy jobban járok, ha lehajtom magamnak 0.5-ös alulemezből? :)

A mérnöki tervezés a biztonsággal figyelmen kívül hagyható értékek kiválasztásának művészete.

(#1592) pengwin válasza josipov (#1591) üzenetére


pengwin
addikt

Vaterán láttam ilyesmit, de a szűkös határidőbe lehet nem fér bele a beszerzés.

Szétnézhetsz hardveraprón, lehet ott is találsz.

Optibay caddy-t is megfontolnám a helyedben, ha sürgősen kell akkor az is jó megoldás lehet.

Ha véletlen mégis tudnál várni egy kicsit akkor nem jöhet szóba az Ebay?
Ez azért nem egy olyan bonyolultságú alkatrész, nyugodtan meg lehet venni szerintem külföldről.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#1593) josipov válasza pengwin (#1592) üzenetére


josipov
csendes tag

A vaterásat láttam, lehet hogy végül az lesz futárral.
Haprón a bontódó elitebookokhoz már feltettem a kérdéseket, válaszra várok.
Az ebay/ali nálam alapvető beszerzési forrás, ha épp ráér pár hetet a dolog.

Nekem csak az a furcsa, hogy régebbi és kevésbé gyakori gépekhez is hegyekben áll az alkatrész, ehhez viszont nincs az egész fővárosban egy darab lemez...

A mérnöki tervezés a biztonsággal figyelmen kívül hagyható értékek kiválasztásának művészete.

(#1594) Sumi


Sumi
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek 8770w vagy Zbook 17-ese itthon DC kijelzővel szerelve?

(#1595) SZATA válasza Sumi (#1594) üzenetére


SZATA
senior tag

Feltettem az EB 840 G2 gépemre a Win 10 Pro 1803-as frissítését. A Defender ettől kezdve TPM szoftvert akar velem frissíttetni. Le is töltöttem a megfelelő SP82133-at, de telepítéskor owner passwordot kér.

- Mi az ez Owner password, mert a sima windows admin account jelszót nem fogadja el?!
- Tényleg kell frissíteni, tudtommal nem használom a titkosítást?!

(#1596) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok az volna a kérdésem,hogy a 8460p-mbe gondolkodtam aksi cserén (most csak 2-3 órát bír).
-Mennyire jók ezek az utángyártott aksik?
-Ezek képesek az eredetik 6-8 óráját hozni?
Tippek?
Köszi :R

There is always hope

(#1597) dewill79 válasza TJ22 (#1596) üzenetére


dewill79
tag

Szia!
Használhatóak az utángyártott akksik is, csak nem fognak többet kibírni, mint a gyáriak.
Gyári új akku kibír kb.4-5 órát legalább, az utángyártott új nem fog eddig elmenni, hacsak nem veszel 9 cellásat. Szerintem még nem cseréld le!
üdv

(#1598) samphone válasza TJ22 (#1596) üzenetére


samphone
tag

Én azt hittem az új akksi is 3 max 4 órát bír ki :D Mármint új laptopnál ennyi volt :D

(#1599) samphone


samphone
tag

Ha a laptop hálózati áramforrásról megy, akkor a ventillátor felszokott pörögni és úgy megy egész hosszú ideig, csak úgy fújja ki a levegőt, zúg egy hosszú ideig majd leáll.
Akksi nélkül ilyen nemigen szokott lenni.

Belehet állítani valahol a ventillátorok működését, mert ha felpörög hangos és idegesítő.
Nem porra gyanakszom, mert ez régen is így volt, meg figyelek rá.

(#1600) India


India
aktív tag

Sziasztok! HP 8570P-t keresek Lg panelest tud valaki segiteni benne ? Koszonom valasztokat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.