Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7706) axioma válasza bitpork (#7699) üzenetére


axioma
veterán

ion 2011, minden nap 100% [egyreszt nem tud korlatozast masreszt meg hasznalati targy], me'g nem hasznalt napon is van hogy kap ratoltest ha fizikailag nem huzom ki. 2018-ban vettem akkor is 70%-os akkut mondtak meg fel eve is... ok, telen volt 2 varatlan teknosozesem ami toltestol elmult, de most pl. egy 53km-es nap utan 28-cal ertem haza (ujonnan volt 105km az elvarhato tole, reggel mutatott 99-et de azt ugyse hisszuk el - bar standard napon 32km ingazas utan is van ilyen idoben 55-60km maradek).

Termeszetesen engem is riogattak hogy 7 eves e-auto, de meg fogom szivni, ujra kifizetem az arat 2 honap/ev mulva stb., most lassan 5 ev utan, covid miatt csak 37ezer km-rel is mar visszahozta az altohoz kepesti befektetest.

Amugy a legegyszerubb, ha lemerultebb allapotban talalkozol vele, es dugjak ra lassu toltesre [230V, mondjuk zoe kivetelevel, ampert nezz persze] es mennyi toltesi idot josol. Az amperaba igy mertunk beleugrani. Az a jo ha sokaig akar tolteni... ebbol kwh van, azt meg tojasoktol fugg h hany km-re valtod.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.