Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:56:50

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12935) VikMorroHun


VikMorroHun
senior tag

No, tegnap szétszedtem, aztán összeraktam a gépemet, majd nekiálltam a Bevilex mod listának. Mondjuk a modok fele egy orosz oldalról származik, úgyhogy azok kimaradtak (meg egyébként se sok értelme van egy 5+ GB méretű textúra csomaggal kezdeni, aztán hosszas munkával felülírni szinte az egészet). Volt pár nehéz dolog (az xOBSE pl. nem hajlandó működni, ha az Oblivion másik partíción van, mint a Steam), de egyelőre úgy tűnik, minden rendben. Volt néhány körkörös hivatkozás, és eleinte csak néztem, hogy mit is kéne csinálni, amikor 4-5 modból össze-vissza mutattak a nyilak körbe-körbe... :F

Végül kipróbáltam az Oblivion Reloaded modot, de valahogy nem győzött meg. 60-ról egyből leesett az FPS 40 környékére, ráadásul el is kezdett akadozni a játék (mivel ki kell kapcsolni az Oblivion Stutter Removert). Aztán (vagy előtte?) kipróbáltam az OBGE+Liquid Water modot - ezzel csak annyi a baj, hogy induláskor csúnya fekete az egész folyó a Birodalmi Város körül, de néhány mp múlva már jó lesz. Illetve összeakad a Clearer Underwater moddal (bár a Vortex nem tud róla). Úgyhogy most ezek nélkül vagyok. Hm, ENB-t még nem is raktam föl, gyorsan pótolom... (elolvastam az egyik ENB-vel kapcsolatos problémákat, és már nem is vagyok biztos benne, hogy kell ez nekem :) )

[ Szerkesztve ]

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.