Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#1001) Wesder válasza donki (#1000) üzenetére


Wesder
félisten

Azokat az elementál sebzèseket magad is fel tudod rakni a fegyverre. Èn fagy+áram, vagy tűz+ áram kombót szoktam használni.

Spectral Bat tud mèg olyat hogy nagyobb az impact statja, mint a többi fegyvernek a játékban. Jó messzire lehet vele csapni a zombikat.

Az ilyen nagyon-nagyon speckó fegyverek inkább fizetősek.
Lucile Bat a TWD packból tud extra bleedinget aplikálni.

Szerk.
Pontisítok. Fuzetős vagy eventből szerzett fegyverek amik ilyenek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1002) Wesder


Wesder
félisten

Nagyon sokat segít, ha a ruháid is erősítik az adott fegyvert, amit èpp használsz. Ha íjjal akarsz rohangálni, akkor èrtemes összeszedni egy Ranger szettet. Jelentős a különbsèg sebzèsben. Illetve a Legend szinteket is èrdemes arra pakolni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1003) Atilla001 válasza donki (#1000) üzenetére


Atilla001
senior tag

Van ami csoporton belül is kiemelkedő. Az egykezes gyors és kevés stamina kell. A 2 kezest én csak a sisakosokra használom, ami kegykezessel csak lepattan. 2 kezesre én katanát használom sokszor.. gyakorold ki melyik ami neked sebességre stílusra bejön.. nekem ez nagyon régóta bejön, DM nem a legjobb de a statok miatt hatékonyabb
[kép]

Védd a természetet!

(#1004) Wesder válasza Atilla001 (#1003) üzenetére


Wesder
félisten

Exoticban kellene összeszedned egy ilyet, ha ez neked bejött.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1005) donki


donki
aktív tag

Gondoltam, ha már pont van egy event amikor játszom ezzel a játékkal, akkor megcsinálom. De a run boy run kifogott rajtam.

(#1006) donki válasza Wesder (#1001) üzenetére


donki
aktív tag

Tehát ha helyes a megértésem, a fegyvernek elsősorban a rajta levő random traitek számítanak. Kinyitottam pár ládát, azt már látom, hogy ide bitang nagy mázli kell, ha jót akar az ember. Pláne, hogy a craftolt fegyveremen stamina regen on quick attack, infected damage és night time damage van. Nehéz lesz róla tovább lépni.

(#1007) Wesder válasza donki (#1006) üzenetére


Wesder
félisten

A lènyeg hogy olyan prefixek legyenek a fegyveren amik a te játékstílusodhoz igazodnak. Minèl magasabb a rarity, annál több prefix van egy fegyveren. Összesen 5 lehet, ha a fegyver Exotic.

Ruhák is jók ha a fegyvert erősítik. Nekem csak olyan cuccaim vannak, amik 1H bladere adnak plusz sebzèst, így Hardon viszonylag minden könnyen legyőzhető. Egyesül a Goon, Demolisher ès Volatile variációk azok amik nem egy ütèsből halnak, ellenük kell harcolni még így is rendesen, de direkt így van balanceolva a játék.

Tök jó volt a glitch fegyver amíg tartott (mindent levert 1 max 2 ütésből mèg Hardon is) , de elvette az ember kedvèt a játéktól.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1008) San398 válasza Wesder (#1007) üzenetére


San398
őstag

Azt mondták valahol az egyik youtube videóban hogy a glitch fegyvert is meg lehet javítani ezzel: (még nem próbáltam)
[link]

Aki csinálta a Lost Armory Quest-et, nála is bugus amikor másodjára megy a cuccokkal Delta-hoz? Nálam háromszori próba után is bugos volt. Negyedjére máshol (Wharf) területen kezdtem , ott már jó lett. Ezen kívül sok sok bugba belefutottam a heti, napi pilgrim küldetéseknél, kész a küldetés de nem áll le nem lesz vége a küldetésnek

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1009) San398 válasza donki (#1005) üzenetére


San398
őstag

Én is neki kezdtem vagy hússzor mire meglett. Indulj el ne törődj az idővel, nézd meg mely részeken hol lehet a legrövidebb úton menni. Mondjuk a cölöpökön meg csónakokon való ugrálásnál szidtam magamban a készítőt párszor :DDD

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1010) Wesder válasza San398 (#1008) üzenetére


Wesder
félisten

+50 durability-t ad rá, ès mivel nem stackelhető, így igazából nem sokat èr.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1011) San398 válasza Wesder (#1010) üzenetére


San398
őstag

Akkor lehet rosszul értelmeztem a videóban lévőket: [link]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1012) Wesder válasza San398 (#1011) üzenetére


Wesder
félisten

Hazaèrtem akkor megnèzem mèg1x, de ha meg stackelhető, az azt jelenti hogy kell neki legalább 10k sample, mivel annak a fegyvernek a durabilityje 1500.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1013) Atilla001 válasza San398 (#1011) üzenetére


Atilla001
senior tag

Működik... de 400 sample/ 50 dura..

Védd a természetet!

(#1014) Wesder


Wesder
félisten

Megnèztem párezer sample elpazarolásával, ès ha felrakod a charmot, az 37-41 ponttal javítja a durability-t, ès kitolja 50 ponttal a maxt. Ha leszeded, az 50+ durability az elveszik, de a javítás èrtèke megmarad. 400 sample-èrt ez drága.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1015) Samus


Samus
addikt

Még jó, hogy nem vettem meg a Deluxe kiadást, most ingyen megkaptam az első DLC-t. Átnevezték egyébként Reloaded Edition-ra. Tisztára, mint az első résznél.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#1016) donki válasza Samus (#1015) üzenetére


donki
aktív tag

Gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, mázli, hogy nem. :D

(#1017) Samus


Samus
addikt

Behúztam anno a boltból az ingyenes Retrowave bundle-t. Kaptam is egy szép sarlót, ha minden igaz, de sehol sem találom. Se tervrajz, se maga a cucc, kereskedőknél sem tudnám összerakni. Merrefelé lehet?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#1018) Wesder válasza Samus (#1017) üzenetére


Wesder
félisten

Stashben kène lennie az Extras fülön.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1019) Samus válasza Wesder (#1018) üzenetére


Samus
addikt

Ez magyarul merrefelé van? Tényleg bocs a láma kérdésért, a béta magyar fordítással játszom, az eredeti angolhoz hozzá sem szagoltam. Aiden tárolója lenne, ami a bázisokon elérhető?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#1020) Wesder válasza Samus (#1019) üzenetére


Wesder
félisten

Nèzd meg a táskádban az alvóhely mellett. Ott kettő fül van, ès a második fülön kell lennie. Ha ott sincs akkor sajnos passz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1021) Samus válasza Wesder (#1020) üzenetére


Samus
addikt

Megvan, köszi :R

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#1022) Atilla001


Atilla001
senior tag

Édes Mariska, Ez a Fatin és Tolga küldetéssorozat.. Szó szerint végigszenvedtem.. nekem borzasztó gagyi és repetitív volt.
A fegyveres rész meg már el is hagytam.. szerintem tök felesleges volt beletenni.. nekem semmit sem ad hogy puffogtatok. Csalódás.. ettől függetlenül mindent megcsináltam jobb híján..

Védd a természetet!

(#1023) Wesder válasza Atilla001 (#1022) üzenetére


Wesder
félisten

Mit tud a szett, amit adnak?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1024) Atilla001 válasza Wesder (#1023) üzenetére


Atilla001
senior tag

Slows Immunity progression by 84% (Will make nocturnal weapons easier)
Damage Resistance from Poison 90% (Great for poison enemies and missions)
Increases Combat and Parkour XP by 54%

Védd a természetet!

(#1025) Wesder válasza Atilla001 (#1024) üzenetére


Wesder
félisten

Egész jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1026) Atilla001 válasza Wesder (#1025) üzenetére


Atilla001
senior tag

Sajnos elfogy a stamina gyenge a sebes és torzul a a látás

Védd a természetet!

(#1027) San398 válasza Atilla001 (#1022) üzenetére


San398
őstag

Aki kitalálta ezt a Fatin és Tolga küldetéssorozatot az ugyanolyen elmeroggyant mit a két feltaláló :DDD Most kellene összeszednem a géphez a cuccokat de már nagyon unom.Természetesen én is meg fogom csinálni amit hozott ez a reloaded

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1028) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1029) Samus


Samus
addikt

Írtátok páran, hogy ez a Tolga és Fatin köldetéssorozat elég monoton. A Follow the White Rabbit küldetésnél tartok, és rettentően unom. Eleinte vicces volt a szövegelés, de már azt is unom...sokáig tart még?

Illetve észrevettétek, hogy a megépített "gépben" van egy Call of Juarez Gunslinger arcade játékgép? A gép többi részét nem ismertem fel, de lehet még utalás másra.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#1030) Wesder válasza Samus (#1029) üzenetére


Wesder
félisten

Az a küldetès a vège.

Más engem sokkal jobban felbasz, hogy nem adta be az acsit miután minden notes-ot összeszedtem a városban, meg az összes showt aranyra megcsináltam. Ezen kívül már csak a 100 kill co-opban hiányzik hogy meglegyen az 1200/1200G

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1031) Samus válasza Wesder (#1030) üzenetére


Samus
addikt

Jópár kihagyható tárgy van (én fel is hagytam a gyűjtögetéssel), például ha a túlélőkkel vagy, kimarad egy békefenntartós küldetés, emiatt az egyik kérdezz-felelek nem teljesíthető (mert nem találkozhattál a személlyel, akiről a kérdés szól). Néhány küldetésben is van cucc, ahová nem lehet visszatérni, ugyanez a Carnage Hall-ban is. Nekem a metrós acsi buggolt, illetve van pár metró, amig úgy kapcsoltam be, hogy végigrohantam fent a zombik/renegátok között, le a generárokig, azóta mindig figyelmeztet, hogy veszélyes zónába érzetem, ha ezekbe megyek.

A Co-op acsikkal két napot szívtam, mire rájöttem, miért nem talál játékot soha, amibe csatlakozhatnék (magyarosítást használtam, az módosításnak számít, teljesen ki is ment a fejeből)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#1032) Wesder


Wesder
félisten

Dupla XP Event van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1033) Wesder


Wesder
félisten

Ha már dupla XP:

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1034) Atilla001 válasza Wesder (#1033) üzenetére


Atilla001
senior tag

mivel pörgetted ki?

Védd a természetet!

(#1035) Wesder válasza Atilla001 (#1034) üzenetére


Wesder
félisten

GRE Anomaly. Adott 7200 XP-t körönkènt. Volt mèg stashben 3db Harran Machete.

Szerk.

Ugye mostmár 300 a max, de igazából már 150 után nem láttam értelmét hogy szinteket farmoljak.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1036) Atilla001 válasza Wesder (#1035) üzenetére


Atilla001
senior tag

hol ad 7200 at? nekem 4800

Védd a természetet!

(#1037) Wesder válasza Atilla001 (#1036) üzenetére


Wesder
félisten

Hardon nekem 7.5-ös szorzóm van az Event miatt. Event elött 3.85-ös szorzóm volt.

Minden megkezdett NG+ növeli a szorzót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1038) Atilla001 válasza Wesder (#1037) üzenetére


Atilla001
senior tag

hol látod a szorzót? még így is nagyon lassú és unalmas
jobb felső sarokban este az nekem 1.5.

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#1039) Wesder válasza Atilla001 (#1038) üzenetére


Wesder
félisten



Persze hogy unalmas. A Legend szintek nem azèrt vannak, hogy az ember pár óra alatt kifarmolja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1040) Atilla001 válasza Wesder (#1039) üzenetére


Atilla001
senior tag

megvan.. 5.05

Védd a természetet!

(#1041) Wesder válasza Atilla001 (#1040) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom nekem hanyadik NG+ lehet. A legutolsó az 3.5-ről 3.85-re növelte. (Hard)

Ezt meg csak azèrt rakom be, mert ide van írva hogy minden NG+ növeli a szorzót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1042) Wesder


Wesder
félisten

Boldogság van, minden kész.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1043) Atilla001 válasza Wesder (#1042) üzenetére


Atilla001
senior tag

Te megrögzött acsi maxoló vagy? :) egy csomó olyan van ami szerintem kizárólag szopatásból lett kitalálva..

Védd a természetet!

(#1044) Wesder válasza Atilla001 (#1043) üzenetére


Wesder
félisten

Nem szoktam mindent játékot, csak ami tetszik, ez meg Dying Light. Nekem ez a comfort game. Bármikor tudok vele játszani.

A mementok, ès kazetták összeszedèse volt a leggecibb mert volt missable, meg bugos is, nem is egy.

Igazából nem akartam összeszedni őket, mert utálom az ilyen achikat, de mondom mostmár nem hagyom ott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1045) Wesder


Wesder
félisten

Az Ultimate kiadáshoz járt egy 2X XP Booster, ami 2 óra erejéig hatásos. Sose használtam, mert nem èreztem szükségét.

Jainál lehet venni ezt a Boostert, pontosan ugyan azt tudja, mint a Pre-Order ajándék.

Dupla XP Event alatt èrdemes lesz használni.

Most elnyomtam egyet, ès csak úgy ömlik az XP. Mondjuk tényleg nem tudom mièrt. 260-as a karakterem.

Szerk.

Ahogy nézem, ráadásul csak este fogyasztja a 2 órát, így sokáig kitarthat egy adag.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1046) Atilla001 válasza Wesder (#1045) üzenetére


Atilla001
senior tag

Akkor ha jól értem megjelenéskor ha megvettem az alap verziót akkor nekem ez nincs meg? Láttam videókba hogy ilyen hasonló boostert használnak de nem tudtam honnan való annyira nem is izgattam magam. Gondoltam ha eljön az ideje majd megveszem de akkor ezek szerint én nem fogom ezt látni amíg nem bővítem a verziót erre viszont abszolút nem készülök. Én továbbra is azt érzem hogy bármilyen szuperhős és a karakterem a játék hozzás kálazza az ellenfeleket is tehát csak örülök neki hogy van egy csomó skillem de igazából sose érzem hogy na most sokkal jobb. Amit sokszor elmondtam már, hogy amint véget ér a DLben az alapjáték és a küldetések utána egyszerűen nem tud ott tartani a játék ezekkel a kifarmolós tartalmakkal. Nincs késztetés hogy megcsináljam. Pedig nagyon szeretnék vele játszani.

Védd a természetet!

(#1047) Wesder válasza Atilla001 (#1046) üzenetére


Wesder
félisten

Mindenkinek elèrhető LVL6-on, pont ez a lènyeg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1048) Wesder válasza Atilla001 (#1046) üzenetére


Wesder
félisten

Igazából csak addig skálázza az ellenfeleket hozzád a játèk, amíg el nem èred a Legend szintet.

Így hogy nekem minden skill maxos a Legend fán amit használok is, már semmi kihívás nincs a játèkban mèg hardon sem.

Akkor szoktam csak meghalni, ha valami orbitális nagy fasságot csinálok.

Egyèbkènt felesleges eröltetni a szintezèst, ha nem szórakoztat.
Nem mindenki lehet olyan mint én, hogy már azt se tudom hanyadik NG+-t kezdem a játékban, mert mèg szeretnék a játék világában időt tölteni.

Tippre azt mondom hogy nyáron jön egy nagyobb Update, amiben benne lesz Nightmare nehèzsègi szint, illetve Raid Towerek.

Van bőven èpület a Central Loopban ami remek alapot adna neki. Simán lehet hogy a VNC Tower lesz megcsinálva.

Ősszel pedig èrkezik a 2. nagy DLC. Èn minimum olyan minőséget várok tőle mint ami a Following volt a DL1-hez.

Ez a kisebb Bloody Ties DLC nem volt annyira jó. Voltak benne jó dolgok, de nem igazán adott hozzá a játékhoz semmit sajnos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1049) Atilla001 válasza Wesder (#1047) üzenetére


Atilla001
senior tag

Ja hogy ott. Na este megnézem. Lvl10 vagyok nála asszem de nem ugrik be hogy azt láttam volna shop ban. De például gondoltam hogy megvenném a katanát van kétféle is de hát a legegyszerűbb fegyveremnél is gyengébb mi a francért hajtanám ki a szintet hogy ha fogpálcikát tudok csak érte venni. Azt is írtam többször is hogy én most 170-es szinten vagyok de így sincs igazából ellenfelem ha körbe vesznek a szakadt szájúak akkor le tudnak abálni. Bár a booster ek keményen nerfelve lettek.

Védd a természetet!

(#1050) Wesder válasza Atilla001 (#1049) üzenetére


Wesder
félisten

Azok a fegyverek Co-Opra vannak, egyedül semmit sem fog érni.

Szerk.

Melyik booster lett nerfelve?

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.