Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#251) Wesder válasza hombre[EU] (#250) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem eddig a kegkomolyabb bug az volt hogy nem engedte felvenni az eladható cuccokat, mondvàn hogy megtelt az inventory, ami kicsit fura. Legalàbbis remélem hogy bug volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#252) hombre[EU] válasza Wesder (#251) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ma legalább 6x kellett újraindítani a programot (quest bugok, audio, crash) ill. az egyik mapról a másikra költöztünk,ami elég sok és "erōs" volt storytellingben...de annyira gagyi volt,hogy már kínunkban röhögtünk.
most kicsit pihen, aztán újult erōvel folytatjuk, nehogy besokalljunk már az elsō hétvégén :D

Life, Uh, Finds A Way

(#253) cyberkind válasza Wesder (#248) üzenetére


cyberkind
félisten

Jah, én anno a pozitív oldalát néztem ennek a jól fogyott meg jól fogadták dolognak, aztán lett ami lett (persze, ez nemcsak a Techland, hanem a full ipar).

Paranormal Cocktivity

(#254) Wesder válasza hombre[EU] (#252) üzenetére


Wesder
félisten

Mi volt benne a kínos? Tipikusan olyan volt, mint amikor az egy végén rohantál a csatornában. Szerintem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#255) cyberkind


cyberkind
félisten

Mielőtt átmennénk a másik mapra, ajánlott megcsinálni a mellékeseket, meghalhat valaki, illetve visszatudunk jönni a másik oldalról?

Paranormal Cocktivity

(#256) hombre[EU] válasza Wesder (#254) üzenetére


hombre[EU]
veterán

én úgy emlékszem,hogy sokkal jobban csinálták az elsō részben.
tehát ez 6másodperc ugrálás, kis töltés, félperc cutscene majd megint 10mp ugrálás miközben összevissza teleportált/glitchelt a csaj, aztán megint töltés-kis cutscene...és vagy 3-4x megcsinálja egymás után :DDD
a naughtydognál sírva röhögnek ezen,hogy 3 jelentéktelen mondatért kirántod a játékost a flowból

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#257) GAbre válasza shotika (#249) üzenetére


GAbre
veterán

Bírom az ilyet végre eljutok a sztoriban oda,hogy nah akkor shopba megyek,és küldök képet.Nincs shop.Ha távolabb megyek van shop.Majd átvált közelről craft-ra.Szóval 2 craft van a wharf víztoronynál :D :R
Nah mondom felveszem videóra,mert ez úgyse hiszi el senki.
Az istennek se akar az experience rögzíteni... :W

Mint mondtam volt,nem tudom ettől miért vagy előrébb,hogy tudni fogod az okát.
De itt van.Amint látod nem válogat,hogy rarity alapján kizárna.Vagy módosítható,vagy nem,vagy épp szint alapján esetleg.És mind1iknél csak ezeket látja.

Avatar

(#258) Wesder válasza hombre[EU] (#256) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy röhögnek, max megjegyzik hogy lehetne ezt jobban is csinálni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#259) shotika válasza GAbre (#257) üzenetére


shotika
őstag

Hát tényleg beleszaladhattál akkor valami durva bugba :D Én indítanék egy másik game-t, megnézni ott jó-e.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#260) S e t h


S e t h
nagyúr

A weben olvasottak és látottak alapján a lengyel srácoknak a coop adta fel a leckét, akik abban nyomják azoknak van inkább egy rakás buggal dolguk, ezek után már nem annyira meglepő, hogy nincs cross platform.

Megvolt nekem is az első idegesítő bug, az egyik gre anomaly zónában a zombi miniboss gondolt egyet és eltűnt és vissza sem jött, akármit csináltam, aztán amikor reggel lett elmentem aludni és megpróbáltam utána megint, akkor már frankó volt, ez sem egyedi probléma, mások is panaszkodtak rá.

Aztán egy másik ilyen anomáliában nem volt türelmem kivárni az estét, már az ajtóban felzabáltak. :D

Viszont felmerült egy kérdés bennem. Aki előrendelte a játékot és kapott ezért fegyvereket, azokat elméletileg lehetne bizonyos időközönként a stashből kivenni, amik ráadásul a szintedhez is igazodnak?
Eddig egy deluxe editionos srác panaszkodott, hogy nem lehet kivenni őket a stashből egy használat után, jelezte a techlandnek a hibát, akik vizsgálják, de vki megjegyezte, hogy neki sem működik a preorder verzióban.
Természetesen nekem sem, de nem is gondoltam, hogy ezt többször is fel lehet használni.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#261) cyberkind


cyberkind
félisten

Ide miként lehet bejutni?

Ha meggebedek se jövök rá, pedig vannak bent jó dolgok. :(

Paranormal Cocktivity

(#262) arpi6k válasza cyberkind (#261) üzenetére


arpi6k
addikt

Szia! Ha jól emlékszem egy fal felső részén lévő szellőzőcsövön lehet bejutni.

Intel & ATI

(#263) cyberkind válasza arpi6k (#262) üzenetére


cyberkind
félisten

És tényleg, csak figyelmetlen voltam. :D :R

Paranormal Cocktivity

(#264) S e t h


S e t h
nagyúr

Ez azért már szép.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#265) ( V ) válasza Mr.Csizmás (#240) üzenetére


( V )
veterán

Szuper, köszi :C
Be is húztam Epicre :R

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#266) shotika


shotika
őstag

Talált már valaki lőfegyvert a játékban?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#267) Wesder válasza shotika (#266) üzenetére


Wesder
félisten

Rendes lőfegyver nincs a játékban. Íj, illetve számszeríj van, meg impovizált pisztoly, amivel kb 2-t lehet lőni és szétesik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#268) shotika válasza Wesder (#267) üzenetére


shotika
őstag

Ehh, az tré... Az első rész akkor indult be, amikor meglettek az első stukkerek. Azt hittem, hogy itt is hasonlóan épül fel a game, mert egy idő után már monoton a csapkodás. Hh nincsenek itt pisztolyok?

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#269) Wesder válasza shotika (#268) üzenetére


Wesder
félisten

Mert a hadsereg ellőtte az összes ammo-t, újat meg nem tudnak gyártani.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#270) shotika válasza Wesder (#269) üzenetére


shotika
őstag

Hát ez elég gyenge lábakon áll :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#271) Wesder válasza shotika (#270) üzenetére


Wesder
félisten

Ne nekem mondd, hanem a Techlandnek. Egyébként meg a crossbow elég mindenre.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#272) Wesder


Wesder
félisten

Megmásztam a TV tornyot, nagyon jó kis küldetés volt. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#273) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

az a helyzet,hogy ezt ma már rosszabbul senki sem csinálja :D
és ez volt a legkisebb problémája. spoiler,aki még nincs 2.mapon: megkaptuk a pörgōfejū gyereknél (zombi szülōk) a bugot, nem ment tovább a quest. a bazaar bossfight után lefagyott, szélerōmū robbantásnál nem volt alberto a kunyhóban, mindketten kaptunk zúgó hang bugot és ezzel a cutscene-nel végeztünk,mert utána nem dobta fel a beszélgetés opciót. és ez mind 4-5perc szerencsétlenkedés (megpróbálod ingame megoldani, de a vége úgyis restart), ami miatt szétesik az egész story.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#274) hombre[EU] válasza hombre[EU] (#273) üzenetére


hombre[EU]
veterán

válasznak ment erre (#258) Fizzie

Life, Uh, Finds A Way

(#275) S e t h


S e t h
nagyúr

Akit esetleg érdekel annak JorRaptor youtube csatornája érdekes lehet, gyakorlatilag szinte minden open world játékok esetében szokott tippeket adni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#276) San398 válasza shotika (#266) üzenetére


San398
őstag

Spoiler:
Úgy tűnik van [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#277) Lefty válasza arpi6k (#262) üzenetére


Lefty
addikt

Fu, koszi. Pont itt szerencsetlenkedtem tegnap vagy fel orat, az egesz haztombot bejartam kivulrol, hogy van-e masik bejarat. :)

(#278) hajbel válasza S e t h (#275) üzenetére


hajbel
addikt

Kösz, majd meló közben nézegetem őket :DDD

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#279) AuraSync


AuraSync
őstag

Sziasztok zombi irtók. :DDD

Nem is tudom hol kezdjem a szégyen listáját a játéknak, de erről inkább egy külön bicskanyitogató bejegyzés lesz írva majd mint anno a Forza 5-ről.

Na ugye átkerülünk a második map-ra hú de jó megnyílik a Fast Travel ami már nagyon is hiányzott a játék eleje óta.
Na de mivel még volt tennivalóm az első map-on ezért vissza is utaztam.

De mikor befejeztem a ténykedésemet hát mit látok?
Nincsen Fast Travel a 2. mapon?
Akkor hogyan megyek oda vissza? :F




Én kajak nem tudom hogy most ez egy bug vagy csak én csináltam valamit rosszul.
Valszeg én mert minek mentem addig vissza amíg az új map-on fel nem oldottam a Metro-t...
Na de a Metro nélkül is kéne lennie legalább egy gyors utazási pontnak ott a zöld házikónál ahogyan az első map-on is van.

Szal ja most nem tudom mitévő legyek.
Van olyan hely ahol manuálisan át lehet menni a 2. mapra?
Már csak ebben az egy dologban bízhatok.

Próbáltam Gógliban rákeresni ilyen hibára de nem találtam semmit.

Azt tudom, hogy újrakezdeni nem fogom a gémet csak ez miatt.

PC-n ezt valszeg egy trainer segítségével könnyen meg lehetne oldani mert ott szokott teleportálási funkció lenni de sajna Xbox-on ilyen program nincsen.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#280) Wesder


Wesder
félisten

Í.J. PC-re kellett volna megvenned.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#281) hombre[EU] válasza AuraSync (#279) üzenetére


hombre[EU]
veterán

[link]

Life, Uh, Finds A Way

(#282) AuraSync válasza hombre[EU] (#281) üzenetére


AuraSync
őstag

Köszi életmentő vagy! :R
Amúgy valami ilyesmit terveztem én is már visszafutottam oda az autópályához és ott nézelődtem. :K (csak aztán lecsúsztam és meghatam szokás szerint)
Már ott tartottam hogy letörlöm a faxba...

Fizzie semmi gond veszek én PC-t csak adj 1 millát.
Ja hogy 1 millából már csak egy VGA jön ki? Hát Í.J. :U

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#283) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem lepne meg ha a dropkicket nerfelnék.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#284) Busterftw válasza S e t h (#283) üzenetére


Busterftw
veterán

Majd modderek visszahozzak :D

(#285) cyberkind


cyberkind
félisten

Ti is szoktatok ilyen minőségi lootokat szerezni?

Ez nem tudom, hogy hiba vagy szándékoltan ilyen, de elég sokszor így járok. :DDD Alkoholt merre lehet találni? Itt most alkohol specifikus helyre gondolok, nem tudok molotov-ot készíteni. :(

Paranormal Cocktivity

(#286) batman91 válasza Wesder (#269) üzenetére


batman91
őstag

Évtizedek teltek el az első rész óta, szerintem ezzel akarják megmagyarázni a lőfegyverek hiányát. Tönkrementek, elfogyott a lőszer és már nem tudnak gyártani.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#287) Wesder válasza cyberkind (#285) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, rengetegszer empty

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#288) Busterftw válasza cyberkind (#285) üzenetére


Busterftw
veterán

En altalaban csak arusoktol veszem (alkoholt es a molotovot is), eleg gyakran resetel a vendor szoval valakinel mindig van.

(#289) AuraSync válasza cyberkind (#285) üzenetére


AuraSync
őstag

Ha a valósághoz szeretnénk hasonlítani a játékot akkor kb reális ez a dolog.
Ugyan mit akarsz te zombiknál találni? Papírpénzt ami az évtizedek során tönkrement?
Vagy fegyvereket? Átlag civileknél? Max egy kis aprót néha néha ami pl 2022-ben napjainkban tök átlagos.

Sokkal több probléma van ezzel a játékkal mint a loot.
Kezdhetnénk a grafikai butítással ami a Performance mód Ambient Occlusion (részletes árnyék?) kikapcsolását eredményezi és sztem ez a legszánalmasabb butítás amit valaha új konzolos játékban láttam.
1080P 60FPS, ennyi lenne az új Next Gen konzolok ereje? Siralmas. Igaz tű éles a kép hála a jó TV-nek na de akkor is.
Akkor 2 év múlva már megint csak 900p 30FPS lesz egy új gém LOW grafikán?

Lassan itt lesz az ideje a 1-2 évente kiadott új konzolok világának. :U

(mielőtt a PC master race megszólal: azt is nézd meg mennyibe kerül egy konzol)

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#290) cyberkind válasza AuraSync (#289) üzenetére


cyberkind
félisten

Te hasonlíthatod ahhoz, én nem fogom. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#291) AuraSync válasza cyberkind (#290) üzenetére


AuraSync
őstag

Igaz én is jobban örülnék annak ha minden zombinál 1000 pénz meg 250 damage-s fegyver lenne. :DDD
Ott lett elk.rva az egész, hogy nincsen fegyver kraftolás ami még a Biomutant-ban is volt.
Remélem egy 10k-s DLC-ben azért berakják. :))

Lehet vótmá, de sajnos ez a jellemző:

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#292) Wesder válasza AuraSync (#291) üzenetére


Wesder
félisten

Szép kis bullshit lista ez a mém. Az első kettő az első részre is igaz, vàlasztàsi lehetőséged nem is volt, itt legalább van. Az utolsóból meg legalább kettő nem igaz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#294) shotika válasza batman91 (#286) üzenetére


shotika
őstag

De gránátot azt azért lehet vásárolni :D

Szvsz eddig ez az egyetlen negatívum, amit fel tudok hozni a játék ellen. Persze már az első részben is lehetett érezni, hogy inkább a közelharcra mennek, de ott választhattál, hogy melyik stílus jön be.
Jó, találtam egy íjat, de az csak 30-at sebez, meg hát sose rajongtam ezekért.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#295) shotika


shotika
őstag

Az egy dolog, hogy csávókám belefolyik az asztalba, de mi a fenét néz a falon??

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#296) modd3r válasza shotika (#294) üzenetére


modd3r
őstag

Van erősebb íj is. 😆

BTW, nekem a legnagyobb negatívum, hogy az elejtett fegyvereket nem lehet felvenni a földről.

[ Szerkesztve ]

(#297) AuraSync válasza modd3r (#296) üzenetére


AuraSync
őstag

Én 85 demidzses sárga íjat találtam vagy kaptam má nem tom. :D

Láttam lehet kraftolni Infected Arrow-t is az milyen?
Meglősz egy Renegade-et és átváltozik vagy mi? :Y

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#298) Wesder válasza AuraSync (#297) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#299) shotika válasza modd3r (#296) üzenetére


shotika
őstag

Jaja, nemrég találtam egy 42-eset, tüzes nyíllal kellemesebb, de még mindig sokat kell lőni beléjük.

Meg kell hagyni, néha lenyűgöző a látvány:

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#300) gainwardgs válasza shotika (#299) üzenetére


gainwardgs
addikt

Ez rtx on dlss gondolom :U Fps? elég a 9600k? :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.