Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#1) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Így 3 héttel az indulás előtt gondoltam csinálok egy topikot a játéknak. :)

Témaindítónak be is dobnám a pre-order pro és kontra témát: a magam részéről már annyiszor megfogadtam, hogy nem rendelek elő semmit, mert egy jó ideje minden ramaty állapotban jelenik meg, de azért most nézvén a mai fél órás bemutatót csak elgondolkodtam megint a 100 EUR-os csomagon... :D Ha hosszú távon gondolkozik az ember fia, akkor az alap game + DLC-k miatt "megérheti" a legnagyobb pack-ot megvenni szvsz.

Mit gondoltok erről?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2) batman91 válasza la_cc (#1) üzenetére


batman91
őstag

Én inkább kivárnék a helyedben. Ahogyan leírtad, mostanában katasztrofálisan jönnek ki a játékok. Azt a pár hetet meg szerintem kibírjuk most már és akkor megkapjuk majd az első visszajelzéseket.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#3) shapphire


shapphire
tag

Dying Light 2 Stay Human - Hivatalos trailer
[link]

Hivatalos oldal:
[link]

Műfajok:
Túlélőhorror, Akció-szerepjáték, Platformjáték, Verekedős játék

Várható megjelenés:
2022.02.04.

Platformok:
Xbox One, Xbox Series S/X, PS4/5, PC

Kiadások:
Standard, Deluxe, Ultimate/Collector's

Rendszerkövetelmények (PC):

Minimum requirements (ray tracing off)
Performance Full HD at 30fps
Quality Low
Operating system Windows 7
Processor (AMD) Ryzen 3 2300X
Processor (Intel) Intel Core i3-9100
Memory 8GB
Graphics card (AMD) Radeon RX 560 4GB
Graphics card (Nvidia) Nvidia GTX 1050 Ti
Hard-drive space 60GB

Minimum requirements (ray tracing on)
Performance Full HD at 30fps
Quality Low RT
Operating system Windows 10
Processor (AMD) Ryzen 5 3600X
Processor (Intel) Intel Core i5-8600K
Memory 16GB
Graphics card (Nvidia) Nvidia RTX 2070 8GB
Hard-drive space 60GB

Recommended requirements (ray tracing off)
Performance Full HD at 60fps
Quality High
Operating system Windows 10
Processor (AMD) Ryzen 5 3600X
Processor (Intel) Intel Core i5-8600K
Memory 16GB
Graphics card (AMD) RX Vega 56 8GB
Graphics card (Nvidia) Nvidia RTX 2060 6GB
Hard-drive space 60GB

Recommended requirements (ray tracing on)
Performance Full HD at 60fps
Quality High RT
Operating system Windows 10
Processor (AMD) Ryzen 7 3700X
Processor (Intel) Intel Core i5-8600K
Memory 16GB
Graphics card (Nvidia) Nvidia RTX 3080 10GB
Hard-drive space 60GB

[ Szerkesztve ]

(#4) Prosector


Prosector
addikt

Ha vki nem latta volna, az utolso dying 2 know:
[link]

CDPR-ben mar nem bizom a Cyberpunk utan, nagyon remelem a Techland managementnek tobb esze van, mint a CDPR-nek volt...

Szemely szerint en nagyon bizom a Techlandben, probalom magam annyira nem beleelni, de azt gondolom (eddig), hogy ez a game masterpiece lesz.

(#5) la_cc válasza batman91 (#2) üzenetére


la_cc
addikt

Ha jól értem a pre-order-rel mindösszesen pár skin-ről maradnék le amúgy is... :U

https://store.steampowered.com/app/534380/Dying_Light_2_Stay_Human/

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#6) cyberkind válasza Prosector (#4) üzenetére


cyberkind
félisten

Aha, a Techland egy jó darabig az "ősi riválist", vagyis a CDPR-t másolta és követte, valszeg ez lehet az egyik oka ennek a hatalmas csúszásnak, szóval, csak bizakodni lehet. :DD Én az első dátumig vártam ezt a játékot, de onnantól, hogy elkerült a süllyesztőbe, majd jöttek a hírek meg a többi infók, már nem hoz lázba, meg persze ott az Elden Ring, aminél szinte garantált egy bizonyos szint, ez meg ráér.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#7) Juhasz27 válasza cyberkind (#6) üzenetére


Juhasz27
tag

Nagyon vártam én is játékot, de valahogy nincs jó érzésem erről a játékról (túl sok a promó).

Erre ráfejel az is, hogy nem lesz Magyar feliratos. Magyarán majd vmi féláron beszerzem black friday keretén belül és ha vmi gebasz volt addig a játékkal, talán helyre rakják.

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#8) Atilla001


Atilla001
senior tag

Üdv, ez lesz a "hivatalos" DL2 topik? Én inkább a gádofvórt hagyom ki és helyette DL2. Bár belegabalyodtam a Witcher 3 ba most..
Én ha meg is veszem, csak az alapjátékot.. totál nem érdekelnek a skinek meg ilyenek.. csakis amivel több a sztori. így is k drága
De mondjuk a fémdobozos fizikai verziót hol lehet megvenni? thx

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#9) batman91 válasza Atilla001 (#8) üzenetére


batman91
őstag

Igen, ez a hivatalos topic. Szerintem Magyarországon szinte esélytelen beszerezni a fémdobozos verziót.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) Mizol29


Mizol29
senior tag

Üdv! Azt lehet tudni, hogy az új generációs konzolokon milyen felbontás és fps lesz elérhető? Annyit találtam a neten, hogy 4K 60fps RT. Engem leginkább az XSS érdekelne, hogy legalább egy 1080p 60fps-t fog e tudni. Mondjuk ha egy FarCry 6-ban összehoztak egy dinamikus 1440p 60fps-t akkor szerintem nem lehetetlen. Valakinek valami info ezzel kapcsolatban?

(#11) Wesder válasza Mizol29 (#10) üzenetére


Wesder
félisten

SX-en lesz egy RT mód, ami 30fps,
lesz egy 4K@30 mód, meg egy 60fps mód. Hogy SS-en ez milyen lesz, max megjelenéskor fogjuk megtudni, mert nem közölte a Techland.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Mizol29 válasza Wesder (#11) üzenetére


Mizol29
senior tag

Szóval még semmi konkrét, akkor várjuk a megjelenést :R

(#13) melega


melega
őstag

Srácok én levásároltam ps 5 ön, majd írok hogy hogyan fut, belefutok e olyan bugokba mint a Mafia 3 nál.

(#14) batman91 válasza melega (#13) üzenetére


batman91
őstag

A Mafia 3-nak mi köze van a Dying Light 2-höz? :U

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#15) Wesder válasza batman91 (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Azt is a Techland csinálta. Ja nem. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) la_cc válasza batman91 (#14) üzenetére


la_cc
addikt

Gondolom a kolléga azt is megvette előre és hulladék lett. :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17) Atilla001


Atilla001
senior tag

Gyerekek, nem lesz ez hulladék.. fasza lesz.
ha meg nem akkor leOKézod a crash ablakot és töltöd vissza a játékot az utolsó mentéshez..
ugyan már.. itt mindenki fan

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#18) batman91 válasza Atilla001 (#17) üzenetére


batman91
őstag

Ámen!

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#19) Wesder


Wesder
félisten

Van még itt olyan aki inkàbb felfedezné a mapot a story helyett? Valahogy úgy érzem hogy elötte jobb lenne bejárni, hisz a közlekedés már az első részben is remek volt, itt meg még jobbnak néz ki. Nem mellesleg állítólagosan 4x nagyobb a map + a hàzak is jobban kidolgozottak a belső tereket illetően.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Mizol29 válasza Wesder (#19) üzenetére


Mizol29
senior tag

Nálam valszeg úgy fog kinézni, hogy elkezdem az első mission-t és majd 3-4 óra múlva el is érek a célhelyre :D Általában ez szokott velem történni, mindig van valami ami elterel a fő küldetéstől és elmegyek ide oda bámészkodni.

(#21) batman91 válasza Mizol29 (#20) üzenetére


batman91
őstag

Velem is ez szokott lenni az ilyen típusú játékoknál. Megindulok, aztán elmászkálok a világ végére is közben. :DDD

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#22) Wesder válasza Mizol29 (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Na, akkor nem vagyok egyedül ezzel. :D

Első nekifutásra szerintem a túlélőkkel cimborálok, mert ők a parkourra segítenek rá.
Aztàn jöhet utána egy PK végigjátszás, és 3.-nak marad ugye a sittes csapat.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) Juhasz27


Juhasz27
tag

Ha esetleg valakit érdekel

[DYING LIGHT 2 - 40 Minutes of Early Gameplay 4K 60 FPS]

[ Szerkesztve ]

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#25) la_cc válasza Wesder (#22) üzenetére


la_cc
addikt

Ez kb. a lényege az open world game-knek.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#26) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Van köztünk olyan tag aki előrendelte a Collectost, de nem tartana rá igényt? Én átvenném a rendelését. :) Mindegy, hogy melyik verzió.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#27) Wesder


Wesder
félisten

Dying Light 2 on old gen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Atilla001


Atilla001
senior tag

DL1 ben kerestem lehetőséget, hogy legyen energiacsík az ellenfeleknek is. Most látom DL2-ben van.. és most elgondolkodtam, hogy jó e hogy van. szerintetek?
Ti nem úgy látjátok, hogy rengetek minden pont olyan kinézetű mint DL1-ben?
Emberek, fegyverek, támadások... vagy hogy jelzi nyíllal hogy honnan támadnak..
kicsit casual konzolos kicsiknek is jólegyen érzésem van

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#29) Wesder válasza Atilla001 (#28) üzenetére


Wesder
félisten

Miután minden is kikapcsolhatô, ezt nem ërzem problémának. Ezt a "casual konzolos kicsiknek" meg nem tudom hova tenni. Mégis mire gondolsz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30) la_cc válasza Wesder (#29) üzenetére


la_cc
addikt

Sztm a kolléga arra érti, hogy sok a vizuális segítség / "fogodszkodó".

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#31) Atilla001 válasza Wesder (#29) üzenetére


Atilla001
senior tag

Nem vagyok benne biztos, hogy minden kikapcsolható. Bár ha már láttad akkor oké. Igen. a casual arra irányul, hogy már semmire sem kell figyelned, csak nyomkodni a bal gombot, mert mindent is kiír a játék. Pölö hogy ijeszt meg egy zomba, ha már látod a támadás irányát.. igen tudom, az első sebzés után jelzi ki.. talán csak görcsösen a DL1 et szeretném "visszakapni"

Védd a természetet!

(#32) Wesder válasza Atilla001 (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Devek mondták hogy teljesen testreszabható lesz a hud, ès azt kapcsolsz ki, illetve be, amit csak akarsz. Engem pl az életcsík zavar úgyhogy offos lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#33) Atilla001


Atilla001
senior tag

Nem néztem meg, de lehet már full gameplayt leadni?? Az ilyeneket (ha tényleg az) nem bannolják? Vagy aki nem akarja ne nézze? :)
[jutúb szpojler]

Védd a természetet!

(#34) nesh_019


nesh_019
senior tag

Sziasztok.
A coop az milyen lesz a játékban?
Hasonlóan az első részhez végigtudom vinni játékosokkal együtt a teljes játékot?
Valahol azt olvastam hogy csak a host története megy előre, ezért kérdezem mert akkor nem olyan lesz mint az első részben. :F

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#35) Wesder válasza nesh_019 (#34) üzenetére


Wesder
félisten

Vègigjàtszható 4 fővel is, de co-opban csak a host hozhat döntéseket. Pontosabban szavaznia kell a csapatnak, de a vègső döntés a hosté. A progressre nem emlékszem, talán megmarad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) Wesder válasza Atilla001 (#33) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílván nem lehetne felrakni 3.-àig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) San398 válasza Atilla001 (#33) üzenetére


San398
őstag

Valahol olvastam, hogy a fő játékszálról nem lehet de a mellék küldikről megengedték.

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#38) batman91 válasza San398 (#37) üzenetére


batman91
őstag

Ezek most idő előtt kerültek ki, nem tölthették volna fel. De viszont nem bírtam ki és belenéztem. Csak annyit mondok, hogy elég rendesen ütni fog.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#39) Wesder válasza San398 (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Az első két óra pont nem esik bele ebbe a kategóriába + amit eddig meg lehetett osztani, az maximum 2db mellék küldetés volt, amit a Techland adott ki pár Youtuber-nek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) Wesder válasza batman91 (#38) üzenetére


Wesder
félisten

Első 10 percet én is megnéztem. Hàt... Nem jöhet elég hamar a csütörtök.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) la_cc


la_cc
addikt

Beletekergettem ebbe a vidibe én is. Na most itt nagyon az elején van és azért nem látom az "open world" részt? Nekem az 1-ben az tetszett pont legjobban, hogy arra mehettem arra akartam, nyilván a küldik miatt volt irányítás, de itt mintha nem ezt látnám.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#42) Wesder válasza la_cc (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom a tutorial, az ami kötött lehet, ami meg igazàból szerintem nem feltétlen baj. Vezessen végig, mutasson meg minden alapot a jàtékosnak, utána elengedheti a kezét mondván "menj amerre akarsz hülyegyerek, majd megoldod. :DDD"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) la_cc válasza Wesder (#42) üzenetére


la_cc
addikt

Lehet tényleg... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#44) Wesder


Wesder
félisten

Én nem bírtam ki, és végignéztem a fent linkelt 2 órát. Ez a 2 óra a felvezetés + tutorial volt, utàna nyílik ki a világ és mehetsz amerre látsz. Spoilermentesen csak annyit mondanék hogy nagyon úgy érződik hogy ez lesz a TL "Witcher 3-a" és a CDPR meg sìrva elbújhat a sarokba a CP2077-tel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) la_cc válasza Wesder (#44) üzenetére


la_cc
addikt

Remélem nem, mert eléggé nem jött be a W3... :DDD :DDD :DDD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#46) Wesder válasza la_cc (#45) üzenetére


Wesder
félisten

Minőségre gondoltam. W2 után hatalmas minőségi ugrás volt a 3.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47) Devil Smile


Devil Smile
őstag

leszedték a videót.. :((( most akartam belenézni..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#48) Prosector válasza Devil Smile (#47) üzenetére


Prosector
addikt

Itt van pl. ez:

Full side quest gameplay, tobb, mint 1 ora.

[link]

(#49) Devil Smile válasza Prosector (#48) üzenetére


Devil Smile
őstag

:R

Szerintetek mennyire életképes a konfigommal a játék?
I7 2600K 4Ghz
16Gb ddr3 2300mhz
GTX1060 6Gb
SSD
Én már elvesztem a tech leírásokban..

Ház felújítás van, most nem fér bele a büdzsébe egy gép csere is..
Ha nagyon az élmény rovására menne ezzel a géppel a játék, akkor most még nem venném meg.. :F

:R

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#50) la_cc válasza Devil Smile (#49) üzenetére


la_cc
addikt

Figy én high end géppel is aggódom az optimalizáció miatt... :U

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.