Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#1051) Atilla001 válasza Wesder (#1050) üzenetére


Atilla001
senior tag

A pajzs meg a gyógyító. Előtte akkor is túléltem ha körbe vettek most éppen éppen megvéd hogy meneküljek.

Védd a természetet!

(#1052) Wesder válasza Atilla001 (#1051) üzenetére


Wesder
félisten

A healer boost az 3% heal/s. Azelött mennyi volt? Ha körbevesznek akkor èrdemes ledobni egy UV-t. Nappal is hat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1053) Atilla001 válasza Wesder (#1052) üzenetére


Atilla001
senior tag

Fogalmam sincs. :))Az biztos hogy a pajzs nem véd meg már, olyan csap rám a volatile hogy nem tudja visszatölteni aszt kampec

Védd a természetet!

(#1054) Atilla001


Atilla001
senior tag

XP boost ok. Amúgy en a piros katanára gondoltam Harper vendortól.

Védd a természetet!

(#1055) Wesder válasza Atilla001 (#1054) üzenetére


Wesder
félisten

Az nem olyan rossz, talán bleed+electro ami tud.

Most a Hunter Agencyt kezdtem el kifarmolni, de igazából a skinek mellwtt semmi èrtelmeset nem ad, ès mèg a küldetèsek is bénák, amivel a reput lehetne húzni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1056) Wesder


Wesder
félisten

Dev Blog #9 - Nightmare Mode

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1057) Atilla001 válasza Wesder (#1056) üzenetére


Atilla001
senior tag

Üdv, ha esetleg végig olvastad, mikortól éles? Illetve meglévő játékban állítható vagy new game kell hozzá?
Te sok NG+ kezdtél, ha egy játékomból NG+ kezdek akkor azt írja felül vagy létrehoz másik mentést és a régihez bármikor hozzáférek akkori állapotban? nem emlékszem.

Védd a természetet!

(#1058) Wesder válasza Atilla001 (#1057) üzenetére


Wesder
félisten

NG+ mindig azt a mentést írja felül, amin indítod. 18.-án jön a Nightmare mode, de vègigolvasva nem èrdemes foglalkozni vele, csak akkor ha az ember szeret nyitott szájjal a fszerdőbe rohanni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1059) bexinho23


bexinho23
őstag

Sziasztok!

Befejeztem a játékot (PS5) és pár trófeát még megszerzek a NG+ előtt. Van több trófea is, ami a gyűjthető dolgokra (+graffiti) vonatkozik. Egy NG+-szal ezek törlődnek, vagy megmaradnak?

[ Szerkesztve ]

(#1060) Wesder válasza bexinho23 (#1059) üzenetére


Wesder
félisten

Megmaradnak. Van pár missable mindhárom kategóriában.

Èn ezzel szedtem össze mindet:

Dying Light 2 Map | Map Genie

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1061) bexinho23 válasza Wesder (#1060) üzenetére


bexinho23
őstag

Szuper, köszönöm a linket. Bíztam benne, hogy megmaradnak.

(#1062) Wesder válasza bexinho23 (#1061) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet hogy PS-en is bugos a Lawan's Death List, mert Xboxon az volt. Ha így alakulna, akkor azt csak egy új NG+-ban fogod tudni összeszedni, vagy olyan co-op sessionben, ahol mèg nem szedtèk össze.

Ha esetleg vèletlen úgy jártál mint èn ès nem szedted össze a prológban a Harranról szóló cikket, nem kell megijedni, nem missable.

Old Villedorban a kórház mögött van egy Mr. Chicken Pie ètterem, annak a jobb oldalán lèvő ház második emeletèn, a konyhapulton találod meg az említett cikket.

Ezt csak azèrt írom le, mert az interaktív térkép szerint teljesen friss játékkal szedhető össze ha kimaradt volna, ès èn sajnos belefutottam ebbe a pofonba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1063) bexinho23 válasza Wesder (#1062) üzenetére


bexinho23
őstag

Köszi az infót. Hazaértem és átnézem, miket nem szedtem össze. Igyekeztem körültekintően, kényelmesen végig vinni a játékot, de biztosan maradt még otthagyott cucc.

(#1064) Wesder válasza bexinho23 (#1063) üzenetére


Wesder
félisten

176db collectible note van a játékban, de ebből csak 169 èrhető el.

Ennek az az oka hogy a Walking Dead event alatt lehetett összeszedni 7 képregény, amit ha akkor nem nem voltál ott ès szedted össze, akkor nem elérhető.

Ez nem gond, mert nem kellenek az achievementhez/trófeához.

A 169-ből összesen 117-et kell összeszedni. Illetve talán a Shen Xiu Diary-k is kellenek, így összesen 131. A Diary-kban nem vagyok biztos, mert hamarabb szedtem össze őket, minthogy az alap 117 collectible meglett volna.

Ezeket a Diary-kat csak azután fogod tudni megtalánli, ha beszèltèl Shen Xiu-val a táborában. (Hunter Missions)

A maradèk collectible az a Bloody Ties DLC, ami egy másik achievement/trófea, + a lőfegyverek èrkezèsèvel jött még 6 másik collectible amit nem jelöl a térkép, ès ezek közt is van missable, de elvileg nem szüksègesek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1065) Wesder


Wesder
félisten

Nightmare update-tel jött ilyen is.

Increased Firearms damage values:
+25% of base damage on all Firearms
Sniper Skill (Legend Levels) will now give +2% damage per each point, instead of +1%

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1066) Wesder


Wesder
félisten

Nightmare Mode Update Patch Notes

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1067) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1068) Atilla001 válasza Wesder (#1066) üzenetére


Atilla001
senior tag

hát elég vicces a nájtmer.. egy kifagyás lett belőle 2 perc után..
de ahogy érzékeltem instant halál szembeszállni bármivel..

Védd a természetet!

(#1069) Wesder válasza Atilla001 (#1068) üzenetére


Wesder
félisten

Még nem volt időm kipróbálni, de a TL is mondta hogy élményre olyan mint amikor hátulról megraknak, és még vazelin sincs. Kifejezetten azoknak készült, akik szeretik ha fáj.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1070) donki válasza Wesder (#1069) üzenetére


donki
aktív tag

De az ötszörös legend level xp miatt megérheti két épület között oda-vissza paraglide-ozni mondjuk chase level 5 közben. Ha valami különleges ok miatt az ember nem akar cheat engine-nel szintet lépni.

(#1071) Wesder válasza donki (#1070) üzenetére


Wesder
félisten

Tök felesleges a cheat engine, ha az ember szintet akar lépni. Sokkal barátibb a szintezès, mint az első részben. Nekem most kb 65000xp kell a következő szinthez, ami kb 4 storyküldetés, és igazából mär tök felesleges mert csak a dobókésre, meg íjra tudok pontot rakni, és egyiket se használom.

Jelenleg 4.25-ös szorzóm van Hardon, ha melóból hazaérek, megnézem hogy ez mit jelent Nightmare fokozaton.

Azért ilyen magas a szorzóm, mert talán az 5. NG+-t futottam nem rég

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1072) Atilla001 válasza Wesder (#1071) üzenetére


Atilla001
senior tag

LOLer.. glicsvepön nélkül és futás nélkül nem túlélhető nekem. Dobálhatom az UV-t hármassával .. durva lett, de egyszer csak egy kocsi alól kimászott egy pirosas volatile.. azt lecsaptak.. kb 50k XP-t buktam de csak röhögtem... tonnányi nyersanyagot kell felhasználni. A HUD megszünik.. a stamina mint a fény úgy fogy el.. dújva ;]

Védd a természetet!

(#1073) Wesder válasza Atilla001 (#1072) üzenetére


Wesder
félisten

Fincsinek hangzik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1074) donki válasza Wesder (#1071) üzenetére


donki
aktív tag

NG+-t lehet, hogy majd kipróbálom. Csak közben rájöttem, hogy a DL: The followingot még nem játszottam végig, és az kizökkentett, mert különös módon jobban élvezem.

(#1075) Wesder


Wesder
félisten

Átnyomtam a nehézséget Nightmare-re. 10.25-ös szorzóm van. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1076) Wesder


Wesder
félisten

Hát... egyelőre nem annyira vészes. Az éjszakát kerülöm, mint pestist, nincs rá szükség hogy végigvigye az ember a játékot.

Kicsit zavaró hogy nem látszik az idő. Jobban oda kell figyelni, de csak ha nem csinálok valami orbitális hülyeséget, akkor csak nem halok meg. A bossfightok még okozhatnak gondot.

Vannak cuccok amik elèggè nerfelve lettek ebben módban. Ilyen 33-50% csökkenés van a boosterek hasznosságában.

Random encounter 9k XP-t ad, így azért lehet haladni.
Fegyverből mindenféleképpen olyan kell ami ad stamina regent, mert sokkal lassabban kezd visszatölteni. Egyelőre nem rossz ha az ember hozzászokik. A glitches fegyvereket eldobáltam mikor elèrtem a 250-es szintet, mert igazából nem is lett volna rájuk nagyon szükség. Timesavernek jók voltak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1077) Atilla001 válasza Wesder (#1076) üzenetére


Atilla001
senior tag

Hát szerintem ez az egész este érvényes. Nappal semmi sincs. Good night good luck

Védd a természetet!

(#1078) Wesder


Wesder
félisten

This weekend Hypermode is back! 💪
Hit your enemies and send them flying. ✈️

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1079) Atilla001


Atilla001
senior tag

Nem tudom hányas case szint de ha jönnek a piros volatilék, nem tudom túlélni sehogy. semmi sem vég meg és megölhetetlenek.. bár folyamatosan menekülni nem próbáltam. UV re is szarnak..

Védd a természetet!

(#1080) Wesder válasza Atilla001 (#1079) üzenetére


Wesder
félisten

Alpha Volatile egymaga is kemény dió, felesleges csapkodni ha többen vannak.

Egyébként most vettem észre hogy ha eléri 63.000 XP követelményt a következő Legend szint, akkor ott van egy cap, és nem növekszik tovább, tehát az utána lévő szintek is 63.000 XP után adnak egy Legend pontot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1081) Wesder


Wesder
félisten

Nightmare Difficulty ✓

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1082) Wesder válasza Wesder (#1080) üzenetére


Wesder
félisten

Ja amùgy csak annnyira erősek a Volatileok Nightmare fokon hogy amikor Aiden szörnymódba vált, akkor is kell rájukcsapni vagy 10-et, míg a többi nehézségen ez nagyon max 2.

Szerk.
és ez még csak nem is Alpha.

Szóval nem kell csodálkozni hogy semmi sem használ ellenük.
Szégyen a futás, de hasznos.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1083) Atilla001 válasza Wesder (#1081) üzenetére


Atilla001
senior tag

ezen a képen mit kell nézni? :) újrakezdted és végigvitted a sztorit nájtmerben? ennyi idő alatt?
amúgy mire használod a lila boost-ot, mert én csak story-ba max többet se..?

Védd a természetet!

(#1084) Wesder válasza Atilla001 (#1083) üzenetére


Wesder
félisten

Waltz skin akkor jár ha Nightmareben végigviszed a játékot. Ez lehet tiszta run, vagy NG+.

A lilát igazábol már semmire, csak placeholder.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1085) Samus válasza Wesder (#1084) üzenetére


Samus
addikt

Mit jelentenek a felszereléseknél az áthúzott szem ikonok? Illetve a csáklyánál miért nyitott szem van?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#1086) Wesder válasza Samus (#1085) üzenetére


Wesder
félisten

A szem ikon azt jelenti hogy transmogolva van az item, ha áthùzott szem ikon van, akkor az épp kiválasztott skin (jelen esetben Waltz) felülírja a kinézetet, és így ugye nem látszik transmogolt kinézet.

A mostani update-tel lehet a graplingnek is másik kinézetet adni.
Van az ingyenes a Pilgrim Outposton , illetve egy fizetős van a storebsn, egy 600 pontos bundle részeként.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1087) Wesder


Wesder
félisten

Futottam még egy kört, meg is lett a LVL300.

Az XP szórzóknál is van egy plafon, tehát az újabb NG+ runok nem fogják azt tovább növelni.

Easy - 1.75x
Normal - 2.25x
Hard - 4.25x
Nightmare - 10.25x

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1088) Atilla001 válasza Wesder (#1087) üzenetére


Atilla001
senior tag

Nekem 6.xx a szorzó. De meguntam . Este durva nappal meg csak maszatolás.

Védd a természetet!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.