Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#401) Wesder válasza hajbel (#400) üzenetére


Wesder
félisten

Konteó helyett talàn egyszerübb az a magyaràzat hogy Techland nem volt képes normálisan megcsinálni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#402) Mr.Csizmás válasza Wesder (#401) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez nem konteó, mögöttük nincs olyan dev, mint aki kitalálta pl. a Horizon féle FOV dinamikus map kezelést (ami nincs a látótérben, azt cacheli csak)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#403) hajbel válasza Wesder (#401) üzenetére


hajbel
addikt

Mármint ez a konteó. Azt csinálják meg, amire megkéri őket akitől a pénzt kapják. Pl. most is a DLSS-t fejlesztik elsősorban.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#404) modd3r


modd3r
őstag

Olyannal találkozott már valaki, hogy fényes nappal van a játékban, mégis 22:41-et mutat az óra a jobb alsó sarokban, és vannak chase-ek is? :Y

(#405) JoceeHunt válasza modd3r (#404) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Fényerőt eltekerted :)? Vagy valami jó cuccot bontottál :)?
Ezt kipróbálnám :C

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#406) Busterftw válasza hajbel (#403) üzenetére


Busterftw
veterán

Meg amit a piac diktal.
A dvga piac 80%-a Nvidia.

(#407) Wesder válasza hajbel (#403) üzenetére


Wesder
félisten

Igen persze... Akkor csak véletlen lehet hogy SPOILER: A tàrgyalàsos 2018 E3 demó a játék vége, és még az sem úgy zajlik le, mint azt ott nekünk bemutatták... :U Rohadtúl nem volt idejük a story-t befejezni, ezàltal a jàtékkal se tudtak eleget foglalkozni, de tuti hogy az Nvidia fizette le őket hogy konzolon meg AMD PC szarabbul fusson, áh tényleg kicsit sem konteó. :DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#408) hajbel válasza Wesder (#407) üzenetére


hajbel
addikt

Az nvidiatól kapták a pénzt, mert nvidia szponzorálta a játékot. Ha nem hiszed, indítsd el a játékot és bevillan a logo... Nem tudom, hogy mit kell értetlenkedni. Az. hogy nem volt kész a játék, pont az én érvemet támasztja alá, mert ha valakit sürget a határidő, akkor azt helyezi előtérbe akitől pénzt kap, ergo nem optimalizálják konzolra és amd-re a játékot. De kb. értem, hogy abból adódik a nézetkülönbség, hogy fogalmad simcs a fejlesztésről.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#409) Wesder válasza hajbel (#408) üzenetére


Wesder
félisten

Xboxon nem villan be semmilyen logó. :N

A mapból is le lett vàgva, szóval még lett volna mit dolgozni bőven.
Tehàt tovàbbra is àll amit mondtam hogy a Techland nem volt képes normàlisan megcsinàlni, most az hogy PC-n az Nvidia élvezett prioritàst, az màs kérdés. A jàték kiadója a Techland volt, tehàt az indulàsba az Nvidiànak semmilyen beleszólàsa nem volt, még akkor sem ha esetleg tényleg dobtak oda egy kis kenőpénzt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#410) hajbel válasza Wesder (#409) üzenetére


hajbel
addikt

Pedig ennek a játéknak mennie kéne wqhd-ban ps5-ön is.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#411) modd3r válasza modd3r (#404) üzenetére


modd3r
őstag

Nem ittam/szívtam semmit. :DD

BTW kijott a patch xbox-ra is.

[ Szerkesztve ]

(#412) Wesder válasza hajbel (#410) üzenetére


Wesder
félisten

Igen kéne, de nem volt rà idejük. Nem tudom hogy hànyszor szeretnèd még hogy leírjam.
Majd az 5 év support alatt rendbeteszik, mint az első részt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#413) cyberkind


cyberkind
félisten

És még közel 2 évre el is tűnt a játék, nekem speciel így is tetszik. :))

Paranormal Cocktivity

(#414) F_Peter válasza Wesder (#409) üzenetére


F_Peter
őstag

"Xboxon nem villan be semmilyen logó".

Nekem is így rémlik, de nem mertem leírni mert nem voltam benne biztos.
No de akkor így honnan fogom tudni, hogy nvidia kártyás pc-t kell vennem hogy jobban fusson? :F

(#415) Wesder válasza cyberkind (#413) üzenetére


Wesder
félisten

Imàdom minden màsodpercèt a jàtéknak, még úgy is ahogy kinéz meg fut SX-en, de ezek a kivàgàsok bosszantanak. Tuti lesz majd megint egy Enhanced mint a DL1,-ből. Akkor lesz majd az igazi, de szvsz így is körözi a DL1-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#416) Wesder


Wesder
félisten

Kezdetnek nem rossz, idővel remélhetőleg megdönti az első rész 17+ milliós eladàsi szàmait.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#417) S e t h


S e t h
nagyúr

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#418) cyberkind válasza Wesder (#415) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam nem körözi az 1-et, de az elsőt én már az Enhanced-ben toltam, és ahhoz képest nem sokkal marad el (leginkább gameplayben, mármint a városban a közlekedés az utcán nem annyira jó, ide jó lenne egy moci, ami valszeg lesz :D ). Ez, a 2. rész amikor szép lassan kapja a dolgait, bőven jobb lesz mint az 1 mindenese kiadása, szvsz, nálam ez az év meglepetése, én egy hatalmas zakót, katyvaszt vártam az ezerszer említett 2 éves csúszás miatt, de szerencsére nem ez történt, talán már bánom is, hogy nem a fullos csomagot vettem, csak megint szart se tudni a 2 DLC-ről, amik talán expansion-ök lesznek. :))

Egyébként már most jó pár kontentről van infó. :)

Kis spoiler
Amikor mászunk fel a legmagasabb toronyra, és ott beindul az a zene, ez a rész kb extázis, de úgy az egész soundtrack nagyon jól meglett komponálva. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#419) Wesder válasza S e t h (#417) üzenetére


Wesder
félisten

Ez csak akkor van, ha sok inhibitort tolsz magadba. 3-3 Healt-Stamina aránynàl még nem jelentkezik.
Aztàn lehet hogy a story haladtàval àllandósul, nem tudom, nem figyeltem. Néha vicces. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#420) shotika válasza Wesder (#395) üzenetére


shotika
őstag

Mondj egy olyan új multiplatform open world FPS címet az elmúlt évekből, amit jól vittek a konzolok.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#421) Csabahun válasza modd3r (#404) üzenetére


Csabahun
senior tag

Nekem volt kétszer is, a második fordítva, délelőtt 9kor volt csillagos ég.

(#422) cyberkind válasza shotika (#420) üzenetére


cyberkind
félisten

Gta 5 generációkon átívelve.

Paranormal Cocktivity

(#423) shotika válasza cyberkind (#422) üzenetére


shotika
őstag

Jó, akkor még egyszer: olyan új multiplatform open world FPS címet az elmúlt évekből, amit jól vittek a konzolok.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#424) cyberkind válasza shotika (#423) üzenetére


cyberkind
félisten

Dead Island Remastered, meg a Dying Light Enhanced Edition. :D

Paranormal Cocktivity

(#425) F_Peter válasza shotika (#420) üzenetére


F_Peter
őstag

Most a DL2 mellett az R6 Extraction megy néha, szerintem teljesen jól fut xsx-en.

(#426) shotika válasza F_Peter (#425) üzenetére


shotika
őstag

Akkor harmadszor: olyan új multiplatform open world FPS címet az elmúlt évekből, amit jól vittek a konzolok :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#427) S e t h válasza Wesder (#419) üzenetére


S e t h
nagyúr

Először azt hittem hogy egy kicseszett bug és tönkre fogja vágni majd idővel a játékot, aztán láttam a redditen, hogy mindenki ezen röhög. :)

A patchek csak egy olyan dolgot nem raktak rendbe, amire azért titkon kicsit számítottam.

Mint kiderült elég általános dolog, hogy az előrendelőknekn is járó reedem fegyverek csak egyszer vehetők ki a stashből és még ez sem igaz teljesen, mert van akinek 1-2-3 alkalommal is sikerült, mielőtt lehalt.
A techland szerint viszont ilyen probléma nem fordulhat elő, ami csak azért szomorú, mert ezek szerint nem is foglalkoznak vele.
Nem nagy gond, mert azt sem tudom mennyi fegyverem van már, de azért azok elég jól néznek ki és csak megint egy dolog ami nem müködik megfelelően.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#428) Wesder válasza shotika (#426) üzenetére


Wesder
félisten

Így egy évvel az új konzolok megjelenése után nem tudom mit szeretnél, mivel többnyire még olyan jàtékok jöttek, amik az elzőzőre készültek, amik CPU-ban màr akkor is gyengének szàmítottak, amikor 13-14-ben megjelentek. Mind a PS5 és SX sokkal jobban tudná futtatni a Dying Light 2-t, mint az ahogy jelenleg fut, de Techlandnek elég komoly gondjai lehettek a fejlesztéssel. Làsd: kivàgott pàlyarészek és megvágott story.

Kérdésedre max TPS "friss" openworld jàtékot tudok mondani, ami jól futott a 8. generációs konzolokon (One X-en biztosan), ez pedig a RDR2.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#429) F_Peter válasza shotika (#426) üzenetére


F_Peter
őstag

Jajj bakker átsiklottam az open worldön. :) Mondjuk ebben a felállásban nem sok játék született, így hirtelen csak a Far Cry ugrik be, de azzal meg nem jàtszottam.

(#430) modd3r válasza Csabahun (#421) üzenetére


modd3r
őstag

:DD

(#431) Mr.Csizmás válasza Wesder (#428) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2 eves vas inkabb, 20Q2 premier volt. Az RDR2 meg egy lightos GTA5 engine szempontbol, ami meg elozo generacion indult (x360/ps3)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#432) Wesder válasza Mr.Csizmás (#431) üzenetére


Wesder
félisten

A 14-15 hónapot nem nevezném 2 évnek. 2020. Novemberében jött a 9. generáció.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#433) hajbel válasza shotika (#423) üzenetére


hajbel
addikt

Metro, Far Cry 6

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#434) hajbel


hajbel
addikt

Ultra quality FSR mod vótmá? Hasznos lehet AMD és Nvidia userek számára is. A nagy kapkodásban ezt azt opciót is véletlenül letiltották a meüből :DD

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#435) axlfsi


axlfsi
veterán

Srácok!

Sok helyen olvastam twitteren, stb, hogy nagyon sokaknak olyan szinten bebugol, hogy "deathloop" lesz belőle és csak újrakezdés a megoldás. Elvileg leginkább akkor tud előfordulni, ha coopban játszik az ember.

Kérdezném, hogy:
- ennél esetleg konrkétabban már sikerült behatárolni a hiba okozóját (hogy esetleg majd elkerüljük) vagy még mindig random, nincs rá magyarázat?
- arra van megoldás, hogy minden coop session előtt az ember valahogy mentésre kényszerítse a játékot? (úgy tudom, hogy van rá valamilyen lehetőség a későbbiekben, ha esetleg ez előfordulna, hogy a "local" mentett játékállást töltse az be és ne az online-t (ami a "deathloop").
- vagy egyszerűen csak akkor van "deathloop", amikor a "Continue"-ra nyom az ember és mentést betöltve, mindig rendben van az és nem kell előről kezdeni az egészet?

Nagyon jó móka együtt haladni és a progress is halad, úgy vettük észre. Sokkal magabiztosabban farmljuk az éjszakát vállvetve, mint egyedül ;)

UI: cserébe fogadjátok szeretettel :DDD (van még pár)

Szerk.: hja, a platform az xsx

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#436) S e t h


S e t h
nagyúr

A peacekeeperektől kapott crossbow képes zoomra? Sima bow esetén ment, de itt rá nem jövök, hogy lehet zoomolva célozni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#437) shotika válasza S e t h (#436) üzenetére


shotika
őstag

Csak picit ráscoopol, de nincs is rá akkora szükség, mint a sima bow esetében.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#438) cyberkind válasza S e t h (#436) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár, hogy ez náluk van, nekem rettenet ellenszenvesek. :D

Paranormal Cocktivity

(#439) Winne


Winne
nagyúr

Urak aki DL első résszel sokat játszott, szerette, mondjon már egy gyors véleményt erről?

Mennyire tetszik ez, mennyi az újdonság, lesz-e annyi játékidőnk benne, mint az 1-ben, ésatöbbi. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#440) cyberkind válasza Winne (#439) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó, nagyon jó, nálam ugyan nem ér a DL1 Enhanced fölé (jelen állapotában), de megközelíti, és ez még csak az alapjáték. :) Viszont tartalmasabb és nagyobb minden téren, a parkour valami eszméletlen, a zene sokkal jobb, nem tudom mit lehetne mondani, talán még annyit, hogy én most már az Ultimate kiadást venném, nemcsak a Deluxe-ot, mert várhatóan jobb lesz mint az 1. :K

Paranormal Cocktivity

(#441) Wesder válasza Winne (#439) üzenetére


Wesder
félisten

Jobb mint az egy, még úgy is hogy területileg meg story szempontjából meg lett vágva a játék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#442) Atilla001 válasza hajbel (#434) üzenetére


Atilla001
senior tag

Ezt valaki kipróbálta esetleg élesben? thx

Védd a természetet!

(#443) Mr.Csizmás válasza Winne (#439) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

staminás marháskodás nem hiányzott - legalábbis ennyire nerfeli a képességeket -, meg a fizika se olyan patent, mint az egynél, ellenfelek esése, felrúgása stb. ellenben a craft és skill dolgok nagyon jók. (2 óra coop az elejétől az összes tapasztalat)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#444) Winne


Winne
nagyúr

Köszi az infót, akkor mire lesz időm játszani beszerzem valahonnan a teljes verzió, az első is megérte minden forintját. :K

A storyban bízok, hogy lesznek azért kiegészítők és ugyanúgy nem hagyják el, mint az első részt. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#445) shotika


shotika
őstag

Húha. Na az van, hogy eléggé a végén vagyok a game-nek, ki is írta a játék egy ponton, hogy most már az uccsó rész jön és amíg végig nem vittem, addig nem térhetek vissza a városba. Egy darabig játszottam, majd az egyik videó után, átdobott vissza a városba, ahol pár mp után megjelenik egy fekete képernyő, és a játék kurzora, de semmire se reagál már a játék, csak a zene szól. WTF?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#446) hajbel válasza Atilla001 (#442) üzenetére


hajbel
addikt

Este kipróbálom.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#447) Lefty válasza cyberkind (#438) üzenetére


Lefty
addikt

Nekem pont ellenkezoleg. A vegso lokest az adta meg, amikor volt egy mellekkuldetes, hogy egy PK vizet csempeszett a survivereknek, nem irom le hogy vegzodott. Ha megcsinaltad, akkor ugy is tudod.

Barney-rol meg aztan ne is beszeljunk.

[ Szerkesztve ]

(#448) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Nem tudom, hogy ez fícsör vagy bug?
Pl alapanyagot gyűjtögetek jártomban keltemben, és az alkatrészből pikk-pakk összegyűlt 999 db, nem tudtam többet felvenni, jó, mondom, akkor megy a stashbe, tovább gyűlt, mondom, hogy ne legyen gond, berakom a stashbe (like DL1), nem engedte!!!!
Azaz 1 féle cuccosból csak 999 lehet akkor a stashben és 999 nálam, ez az összes max? :F

A másik meg, hogy volt valami 400-500 db volt nálam, gondoltam kipróbálom, hogy visszarakom a stashből az összest, na a játék ezt úgy oldotta meg, hogy a 999-et visszarakta a hátizsákba, ami meg nálam volt az eltűnt, azaz 400-500 db alapanyag hussss. :U
Mondom wtf???
Másnál is ilyen?

;) - The Power of the Light Side

(#449) Busterftw válasza Lefty (#447) üzenetére


Busterftw
veterán

Én is a PK-t bírom jobban.
A surviverek nagyon arrogánsak, plusz a PK próbálkozik egyedül visszaállítani valami féle civilizált rendszert.
Valamiért a PK karakterek is jobban ki vannak dolgozva szerintem. (sztori/háttér)

(#450) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

:U Dying Light 2 avagy Az idegesítő Zombis játék. :U

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.