Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#951) r4zer0919


r4zer0919
tag

Sziasztok!

Valaki próbálta ezt a MOD-ot [link] ?
Nálam az a jelenség áll elő, hogy az FPS értékeket medgobja, de a szemnek sokkal inkább darabosnak hat, egyáltalán nem folytonos/fluid hatású. :(
Ugyanezt produkálja pl. a Cyberpunk-nál is, akkor ha a HDR-t bekapcsolom játékon belül, az FPS számláló felpörög de érzetre, szemre rosszabbá válik.
Itt a Dying Light 2-nél mi lehet az amiért nem tud működni a dolog?
Van valami overlay, vagy még plusz beállítás kell neki, amit el kell végezni esetleg?

(#952) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Van ötletetek az alábbi problémával?
Van ez a winter event, lehetett venni epic paraglidert. Meg is vettem. Viszont a storyban kapott paraglider már megvolt nekem és fel is fejlesztettem 2-esre. Most akár equip-elve van az epic amit az eventtel kaptam akár nem, mindenképp az epic-et akarná fejleszteni de első szintről a másodikra...
Military techből meg elég szűkösen vagyunk ugye...

Hogy lehet eltüntetni azt amit kaptam? Azt sem tudom amúgy melyiket használom valójában.

(#953) Atilla001 válasza BaLee (#952) üzenetére


Atilla001
senior tag

Lehet rosszul tudom de amit vettél csak egy skin és multiplayerben van bármilyen lényege is, tehát a fejlesztés elvileg erre nem vonatkozik. Vagyis inkább nem tudom hogy mi lehet ez szerintem az alap dolgot fejleszted, a többi az csak felesleges csicsa ha single playerben nyomod. Megnézni hogy melyik vitorla aktuális azt a ládádban tudod megnézni. Meg természetesen a cuccaidnál is mutatja emlékeim szerint, hogy éppen melyiket lobogtatod.

Védd a természetet!

(#954) BaLee válasza Atilla001 (#953) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én is ilyesmire tippeltem. De nekem nincs equip-elve a skin amit kaptam, mégis mikor fejleszteni lehetne akkor az epic-et dobja be és a fejlesztésnél 1-es szintet mutat és a 2-es szintre akarná fejleszteni. :(

(#955) eami válasza Constantin49 (#950) üzenetére


eami
addikt

felvettelek steamen. Az nem ígérem hogy sokar fogjuk tudni coopban, de azért majd csak összehozunk valamit :D

(#956) BaLee válasza BaLee (#952) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Bug volt... Volt sok military tech-em, ezért mondom felupgradelem újra, viszont itt nem 2-re ugrott, hanem 3-ra. Szóval 2-n volt csak nem jól mutatta...

(#957) donki


donki
aktív tag

Elkezdtem a játékkal jászani, eleinte tetszett, de ez sajnos ugyanaz a szar mint az első rész. Egyszerűen képtelenek élvezetesen elmesélni egy történetet. Folyamatosan, ismétlődően úgy vezetik a történetet, hogy tehetetlenül kell végignézni, hogy körülöttünk történnek dolgok.
Tehát ezrével mészárlom a szörnyeket, felmászok magas épületek tetejére, egyszer csak találkozok egy szarjankóval és megáll a játék, nem lehet irányítani a karaktert, hanem csak úgy megvernek, vagy kizsebelnek, vagy éppen ami a történethez kell. Előfordul, hogy az ilyen ellenféllel másodjára is találkozik az ember, és akkor nem nagy kihívás, ami utólag még inkább invalidálja az első találkozás hitelességét.
Láthatóan ez az egyetlen történetszövési mód, amit az alkotók ismernek. Haha, itt egy nehéz boss harcra számítottál? Nem, hanem most jól földbegyökerezik a lábad, és végignézed az átvezető mozit, amiben a boss elver és elveszi az értékes tárgyadat. De azért tudjuk, hogy ez nagyon gáz, ezért miután a boss elment, kárpótlásul megjelenik 5 egyszerű ellenfél, azokat elverheted... Egyszerűen szánalmas.

(#958) Atilla001 válasza donki (#957) üzenetére


Atilla001
senior tag

csapjál le pár száz rohadékot dühödben.. én mindaddig nagyon élveztem a játékot amíg a sztori tartott. Az első rész etalon.. a második már nem durranhat akkorát.. sajnos ez van, nem teszik minden mindenkinek. DL-t 4x vittem végig minimum DL2 is 4x és még most is csak 2 féle endinget láttam. Számomra amint vége a sztorinak a játék egy unalmas farmolás lesz... ha jön egy DL Following DLC szintű a másodikhoz is, örömmel vetem bele magam.
If Mama Ain't Happy, Nobody's Happy

Védd a természetet!

(#959) donki


donki
aktív tag

A gre anomalynak mi a lényege? Tényleg úgy kell leverni, hogy közben 5-6 volatile üldöz?

(#960) BaLee válasza donki (#959) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem muszáj. Menj oda úgy, hogy ne induljon chase (kerülgesd a volatileket).

(#961) Wesder válasza donki (#959) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet úgy kéne odamenni, hogy nem vesznek èszre. Nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#962) donki válasza Wesder (#961) üzenetére


donki
aktív tag

Az a baj, hogy a volatile-ok véletlenszerűen spawnolnak, nem ritkán úgy, hogy akár 3-4 is van azon a háztetőn, amelyiken alszok, és akkor lehetetlen kijutni. 5 próbálkozásból nem sikerült észrevétlenül eljutnom a helyszínre. Végül nagy mázlival, az utcán futva rejtőzködés nélkül sikerült.
Viszont harc közben is észrevehetnek, ha véletlenül pont úgy helyezkednek el, hogy rálátnak. Én azt hittem, ez hozzátartozik a harchoz.

(#963) BaLee válasza donki (#962) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Erősödj még egy kicsit. Lvl 8 körüli karakterrel már 3 ütés egy olyan gre anomaly főboss. Simán lecsapható úgy is ha épp chase van. Ha utána meghalsz az meg már nem gáz mert a konténert utána már bármikor kinyithatod.

Amúgy szerintem nehezebb az éjszakai lopakodósdi mint az 1-ben. Rengeted a volatile, 1-1 survivor sense alkalmával volt, hogy 4-5-öt is láttam.
Kicsit könnyebb lesz meglépni a chasekből, ha már lesz paraglidered

(#964) Atilla001 válasza BaLee (#963) üzenetére


Atilla001
senior tag

Én valahogy nem értem minek menekülni case vagy nem. Ez játéknak ez egy nagyon fontos nélkülözhetetlen eleme ami teljesen elhal magasabb szinten. Rengeteg skill hozzá meg minden. Egy szint után és boosterrel értelmetlenné válik a parkour rész.. a farmoláshoz teljesen felesleges. Az hogy a story miatt eljuss valahova..és annyi.. talán a "teleportok" nem kellenének de akkor megy iszonyat hosszan kellene rohangálni.. ha meg állandóan bujkálsz, sehova sem jutsz semmit sem tudsz fejleszteni..

Védd a természetet!

(#965) BaLee válasza Atilla001 (#964) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nagyon izmos xp boostot össze lehet szedni egy magasabb chase-el. Megdobja az adrenalint rendesen.

De én sem erőltettem az éjszakai részt, mert szerintem idegesítő meg nehéz is. Viszont csomó quest direkt éjszaka játszódik. Paraglider után már nem para annyira a dolog, csak találni kell az utcán egy felfelé tartó légáramlatot és onnan már ha ügyes vagy simán meglépsz.

(#966) Atilla001 válasza BaLee (#965) üzenetére


Atilla001
senior tag

Ez így van csak a paraglider rel megint csak dobod az összes parkouet. Illetve az egész játék koncepciója arra épül hogy besötétedik és neked bizony meneküldött kell vagy szembeszállnod de akkor hallott vagy. Az első részben én se mentem ki éjszaka mindig átaludtam, kerültem. Volt hogy az egész éjszakát mikor elkezdtem a játékot nem tudtam hogy működik, egy oszlop tetején töltöttem mert nem akartam meghalni. Szóval nekem abszolút megvolt a feeling, paráztam rendesen ma már simán kimegyek este van annyi gyakorlatom hogy szinte 100% el tudok menekülni. De mivel én már csak farmolok felteszem a két boostert és gyakorlatilag nincs ellenfelem gliccselt fegyverrel meg reap és dara az egész. Mintha megjött volna a kedvem az első részhez. :))

Védd a természetet!

(#967) donki válasza Atilla001 (#966) üzenetére


donki
aktív tag

Leszámítva a korábbi kirohanásaimat, ez a játék hatalmas és kidolgozott. A küldetések is megleptek, mert majdnem mindent többféle képpen lehet teljesíteni.

(#968) szasanyi


szasanyi
félisten

Használ vki 4070S (vagy hasonló) dVGA-t? 2 napos és tesztelem, perpilla a DL2-vel. Minden szuper... lenne, de random kilép a játék. Semmi hibaüzenet csak egyszerűen eltúnik és az asztalon találom magam. Találkozott vki ilyen hibával, lehet tudni mi okozza?

(#969) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#970) Atilla001 válasza Wesder (#969) üzenetére


Atilla001
senior tag

Védd a természetet!

(#971) westlake


westlake
félisten

Reloaded, holnaptól.

Play nice!

(#972) Atilla001 válasza westlake (#971) üzenetére


Atilla001
senior tag

Bocs ha nem érem, de ehhez új játékot kell kezdeni? Egyedül a fegyvert látom újnak.. thx

Védd a természetet!

(#973) Wesder válasza Atilla001 (#972) üzenetére


Wesder
félisten

Ez az a verzió, ami anno a DL1-ből volt az Enhanced.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#976) Atilla001


Atilla001
senior tag

Hát ennyi elég is volt...

Védd a természetet!

(#977) Atilla001


Atilla001
senior tag

nerf-elték a boostokat?

Védd a természetet!

(#978) Samus


Samus
addikt

Az új Lost Armory küldetésben, a Find Jay résznél mindenképp odaadjuk a kódokat Tuckhead-nek, és megyünk dekódert keresni, vagy a másik válasz máshogy viszi tovább a sztorit?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#979) donki válasza Samus (#978) üzenetére


donki
aktív tag

Azt hiszem nincs választási lehetőség, mindenképpen odaadod a kódot és mész a dekóderért.

Más. Ez a farmolás hegy a lőfegyverekért elkedvtelenített. Ez így elég unalmas. Még meg se szereztem az első assault rifle-t de már meguntam.

(#980) eami válasza Samus (#978) üzenetére


eami
addikt

ja, sőt még a docodert is odaadod majd :DDD elég gyenge sztori vezetés, de azon kívül meg csak jó móka :))

(#981) Atilla001 válasza donki (#979) üzenetére


Atilla001
senior tag

Én megcsináltam a missönt, megvan a pisztoly és annyi. A többi a szokásos monoton farmolás. Meg egyet se lőttem vele...
De azt tapasztalom hogy mostmár könyörtelen lenyomnak a monszták.. ez energiám olyan mint nap, folyton lemegy..

Védd a természetet!

(#982) donki


donki
aktív tag

Én easy fokozaton csinálom a survivor küldetéseket, mert easy-n sokkal kevesebb energy-be kerül egy ütés. Easy-n az elite is triviális.

(#983) Atilla001 válasza donki (#982) üzenetére


Atilla001
senior tag

Eddig a hard se volt kihívás

Védd a természetet!

(#984) Wesder válasza Atilla001 (#981) üzenetére


Wesder
félisten

Olyan fegyvert kell használni ami ad stamina regent quick attackre. (vagy strongtmra, csak ugye akkor azt èrdemes használni) Akkor lènyegèben ∞ staminád lesz. Sok fegyveren van ilyen prefix legendary vagy Exotic szinten.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#985) Atilla001 válasza Wesder (#984) üzenetére


Atilla001
senior tag

van mindenfélém.. de ha körbevesznek, max boost-okkal is lenyomnak.. a gliccs fegyver meg már másra kell amíg tart.. farmolni már nem pazarlom.. szintet lépni 117 után már kínszenvedés

Védd a természetet!

(#986) Wesder válasza Atilla001 (#985) üzenetére


Wesder
félisten

Hát nem tudom mi lehet a gond.
Mindenem az egykezes fegyvereket tápolja, plusz van stamina regen, ès így még hardon is simán vègig lehet szaladni a történeten, ami rohadt sok XP-t ad. Most 3.5x szorzóm van Hardon. Nem tudom egy NG+ mennyit ad mèg rá. Sima zombikat legend vagy exotic fegyverrel egyhitel, talán a Volatile az ami még így is OP, de menedzselhető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#987) Atilla001 válasza Wesder (#986) üzenetére


Atilla001
senior tag

most nem tudom melyik szituációra gondolsz vagy sztori-ra. maxon vagyok mindenből. eddig semmi sem állított meg és untam is, most ha bemegyek volatile fészekbe nappal.. leabálnak 10sec alatt. tökmindegy milyen a fegyverem, ha nem vagyok elég gyors leütnek.. arénás fegyveren kívül mind csak budlibicska..

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#988) Wesder válasza Atilla001 (#987) üzenetére


Wesder
félisten

Azt mondtad hogy Level szintezès már nehèz, közben meg egy story XP simán ad egy fèl szintet. Egy random encounter 3K xp. Lehet itt mèg fejlődni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#989) donki válasza Atilla001 (#987) üzenetére


donki
aktív tag

Azt hiszem a páncélok nerfelve lettek, pont azért, hogy ne váljon unalmasan könnyűvé.

(#990) Atilla001 válasza Wesder (#988) üzenetére


Atilla001
senior tag

kiszámoltad hogy 30k+ XP / szint esetén mennyit kell farmolni 250 hez 117 ről :D
GRE anomaly glicsfegyverrel 20sec 2500XP.. végtelenségig, sok láda. de végtelen lehangoló unalmas és szánalmas szerintem..

Védd a természetet!

(#991) Wesder válasza Atilla001 (#990) üzenetére


Wesder
félisten

Nem 3 nap alatt kell elèrni a 250-et.
(most már 300)

Nekem minden Legend skillem maxos, amit használok is, így ezek után már igazából mindegy hogy mennyi kell a következő szinthez hisz csak oda tudnám osztani amit nem használok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#992) Wesder


Wesder
félisten

Kipróbáltam az összes fegyvertipust. Nagyon jó a gunplay, legalábbis Dying Light-hoz kèpest szerintem nem rossz. Èrtem èn hogy lore meg minden, de azèrt megadhatták volna hogy bármikor könnyen újratölthessük ammoval a táskánkat, mert a shotival lövöldözni nagyon jó.

Össz töltény, ami nálunk lehet egyszerre:

Service Pistol - 150 ammo
Compact SMG - 350 ammo
Combat Shotgun - 60 ammo
Military Rifle - 250 ammo

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#993) Wesder


Wesder
félisten

Ingyenes a Storeban a Retrowave Redux Bundle, meg a hozzátartozó Rifle is fèláras. (200) pont) Ha az embernek nincs kedve kifarmolni, akkor èrdemes behúzni, mert egy legendary rifle-t ad. 300 pontèrt az electric charge/pulse is remek gadget a zombik ellen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#994) donki válasza Wesder (#993) üzenetére


donki
aktív tag

Akkor a töltény mennyiség teljesen rendben van, még rifle esetében több is, mint az első részben. De sok értelmét nem látom így, hogy farmolni kell a lőszert, a melee fegyver meg nem használódik el.

[ Szerkesztve ]

(#995) Wesder válasza donki (#994) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet venni, csak nem olyan egyszerű, mint az első részben. Megcsinálsz 2 watcher küldetést ès maxos lehet bármelyik tár, mert tokenbe kerül, ha nem akarsz a városban keresgèlni. PK zombinál találtam már töltényt amúgy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#996) Atilla001 válasza Wesder (#992) üzenetére


Atilla001
senior tag

ki is farmoltad az összes fegyót vendor-nál?

Védd a természetet!

(#997) Wesder válasza Atilla001 (#996) üzenetére


Wesder
félisten

Nyílván nem, hisz nem kapsz annyi vendor pontot. A lilákat. Ahoz csak 2000 pont kellett. Illetve storeból behúztam a Volkatronix Rifle-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#998) donki


donki
aktív tag

Amúgy mi számít jó fegyvernek a játékban? Elkezdtem 1 kezes vágót használni, de sok esetben vagyok kénytelen 2 kezes fejszére váltani. Az tömegben hatásosabbnak tűnik. Crossbow-t alig használom, lehet megpróbálom helyette az íjat. Van olyan fegyver, ami nem generic, hanem saját tulajdonsága van és jobb mint a többi?

[ Szerkesztve ]

(#999) Wesder válasza donki (#998) üzenetére


Wesder
félisten

Attól függ hogy te hogy szeretsz játszani. Az áram ès tűz jó tömegre, mert terjed, illetve a robbanószerek, bár akkor csak nagyobb tömeg lesz a zaj miatt.

Szerk.

Mit èrtesz generic alatt?

Harpernèl van spèci katana meg karmok pl.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#1000) donki válasza Wesder (#999) üzenetére


donki
aktív tag

Generic alatt azt, hogy itt mindegyik fegyver a típuson belül kb azonos tulajdonsággal bír látszólag (legalábbos a craftoltak). De mintha látni véltem volna, hogy van amelyiknek van spéci tulajdonsága (vérzés vagy valami). Tehát van amelyik jobb mint a többi?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.