Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#701) FaTHI


FaTHI
őstag

Már van a játékba 80 órám nem sietek. Most szeretem meg a Graplinget kb. Mennyi lehet még a fő storybol kb?

(#702) Wesder válasza FaTHI (#701) üzenetére


Wesder
félisten

Màr nem olyan sok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#703) FaTHI válasza Wesder (#702) üzenetére


FaTHI
őstag

Akkor mellék küldikkel folytatom.

(#704) zozika84


zozika84
őstag

Sziasztok,

Azt nem tudni, hogy terveznek HDR támogatást rakni a jatekba? :F

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#705) Atilla001


Atilla001
senior tag

érdekes jelenség számomra, de abban a pillanatban ahogy megszűnnek a kihívások, totál érdektelenné válik a játék.. egyszerűen minden max, (kivéve a kreálható dolgok, mert egyszerűen nem kell. egyszer sem használtam tűz víz vagy áram damage csökkentőt.. nem is értem minek) nincs mit csinálni... a hasztalan vagdosás meg trófea farmolás nem köt le..

Védd a természetet!

(#706) la_cc válasza Atilla001 (#705) üzenetére


la_cc
addikt

Hány órát toltál bele a steam szerint?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#707) Atilla001 válasza la_cc (#706) üzenetére


Atilla001
senior tag

123 óra. 2 végigjátszás, a 2. kimaxolva..

Védd a természetet!

(#708) la_cc válasza Atilla001 (#707) üzenetére


la_cc
addikt

Akkor mit vársz még a játéktól? ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#709) Wesder válasza la_cc (#708) üzenetére


Wesder
félisten

Ő vàrta a 500 óràt, mert hàt azt igérték. ;] Majd jàtszik az első DLC-vel. Elvileg a prológ elött fog játszódni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#710) axlfsi


axlfsi
veterán

Na igen! Én sokkal kevesebb órából kimaxoltam (igaz, csak egyszer vittem végig), illetve jó pár mellékküldit sem csináltam meg, mert engem már azok SEM kötöttek le ... sajnálom, mert amúgy nagyon jó az irányítás ... lehet visszanézek majd rá, a mellékküldikre.

PvP részt nem ígértek ebbe a részbe?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#711) la_cc válasza Wesder (#709) üzenetére


la_cc
addikt

De ezt nem a teljes life cycle-re írták DLC-kkel együtt? Azok meg jönnek majd 2 évig valahogy asszem.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#712) axlfsi válasza la_cc (#711) üzenetére


axlfsi
veterán

De, egyébként így van, a játék teljes életútjára értették nyilván, nem az első DLC -ig.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#713) FaTHI


FaTHI
őstag

Én 100órát tettem bele kb. Minden küldi kész lett. Jó volt várom dlc ket

(#714) Atilla001 válasza FaTHI (#713) üzenetére


Atilla001
senior tag

Minimum három olyan küldetés van amit nem lehet befejezni vagy bugos vagy a sztori vége előtt kell megcsinálni mert utána nem lehet. Például olyan helyre mutat a jelölés amit megsemmisített a rakétázás a játék vége fele. Mire rájöttem, addigra elcsesztem vagy egy órát, kerestem, hogy hova kell menni. Mi így is hosszú órákat éjszakákat át farmol 6 nék mire minden cuccot fel viszek maxra aminek semmi értelmét nem látom mert gyakorlatilag nem is használtam. Érdekes módon most hogy ki vagyok Max olva egyszerűen nem találok 450 sebzésnél nagyobb fegyvert jelenleg egy katana van felturbózva és arra nyomom a korrek charmot mert nem találok jobbat. Emberek ellen nyílt terepen meg tökéletes a nyilazás felesleges szembeszállok velük egyszerűen lelövöm őket a tetőről. Asszem inkább újrakezdem és megcsinálom a legjobb befejezést. Most leengedném a vizet a víz alatti város ról de van annak értelme az utójátékban vagy az egy meddő terület csak nincs benne víz? Amikor a erődhöz lehet úszni a játék vége fele a víz alatt a fal szélén találtam egy kapcsolót amit még sehol sem láttam hogy az mire való én kapcsolódtam de nem láttam semmi változást tudja valaki hogy az mi. Ahova a bolond autós gyerek bevisz annak az épületnek az egyik szélén a víz alatt kell megközelíteni és az épület alján szélén van egy piros kapcsoló.

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#715) freeknight válasza Atilla001 (#714) üzenetére


freeknight
őstag

Teljesen üres a városrész, pár inhibitor van ott, de azokat össze tudod szedni a vízben is. Annyi hogy ha leengeded a vizet, az a terület tele lesz a játék legidegesítőbb ellenfeleivel.
Illetve egész pöpec kis 9-es szintű fegyverek vannak ott pár helyen ,de ezeket is össze tudod szedni ha víz alatt van a városrész.

(#716) FaTHI


FaTHI
őstag

Hogy kell és hol utólag leengedni a vizet?

(#717) Atilla001 válasza freeknight (#715) üzenetére


Atilla001
senior tag

köszi a tippet, le is úsztam őket.. jipíííí :R

Védd a természetet!

(#718) axlfsi válasza FaTHI (#716) üzenetére


axlfsi
veterán

Utólag sajnos már nem lehet. Egy játékbéli döntésed határozza majd meg, hogy a későbbieknek leengedik-e vagy sem.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#719) axlfsi válasza Atilla001 (#717) üzenetére


axlfsi
veterán

... a régi szép idők, amikor pár óránként végig lehetett farmolni :D ... kiszedtünk mindent IS onnan :) ... de már javították, a nyitott ládák többé már nem adnak semmit.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#720) Atilla001


Atilla001
senior tag

Másnak is beesik az FPS 20 vagy az alá RT-t használva. Random belaggol és ott is marad, csak teljes újraindítás után lesz jó.. egy darabig

Védd a természetet!

(#721) FaTHI válasza Atilla001 (#720) üzenetére


FaTHI
őstag

Igen, mert kiszalad a Vram használatból! Egy 10-12 gb nál már nincs ilyen problem!

(#722) Atilla001


Atilla001
senior tag

üdv, ha nem akarom megölni a Colonelt, akkor nem tudom leengedni a vizet? A secret endet szeretném azzal a rusnya békapofájú Lawan-nal, de akkor nem ölhetem meg. Ez most az ending utáni játék miatt érdekes ahol nem akarok PK se banditákat. Halszem rádiót és számszeríjat. thx

Védd a természetet!

(#723) freeknight válasza Atilla001 (#722) üzenetére


freeknight
őstag

Nem kell életben hagyni a Colonelt Lawan megmentéséhez, ehhez Hakonnak kell életben lennie, ő menti majd meg.
Én szerintem megmarad az összes frakció a végjáték után, tök mindegy, kit választottál.

[ Szerkesztve ]

(#724) Atilla001 válasza freeknight (#723) üzenetére


Atilla001
senior tag

megmarad, de elvileg nem mindegy milyen arányban, milyen területeken. Lásd víz vagy nemvíz. A rádió a frakciók a hozzáadott plusszok.. (pályasegítők) különben még azt sem vágom, pedig 2 verzióm van, hogy mennyi jelentősége van vagy lesz később..

Védd a természetet!

(#725) freeknight válasza Atilla001 (#724) üzenetére


freeknight
őstag

Az, hogy milyen arányban, milyen területeken maradnak meg a frakciók, azt nem a történet alatti döntéseid határozzák meg, hanem, hogy a víztornyok és erőművek bekapcsolása után kinek adod a területeket. Ahogy látom, neked a PK cuccok kellenek, attól még nyugodtan adhatsz nekik mindent, a sztoriban meg választhatod a Survivoröket, vagy a Colonelt. Én is így csináltam, minden terület ment a PK-nek, hogy legyen pl számszeríj, a végjátékban meg a Survirorok mellé álltam. Nem támadnak meg ezután sem a PK-k a területükön, nem is tűnnek el, a két dolog, tehát a sztori, és a területosztogatás teljesen független egymástól.

[ Szerkesztve ]

(#726) Wesder


Wesder
félisten

Survivors,

Our team is working hard on patch 3 for Dying Light 2 Stay Human.
It will be one of the biggest patches we've released so far.

Apart from many fixes for both co-op and single-player mode, it will also introduce a New Game+ mode, which will give you more reasons to re-visit The City.
We're planning to release patch 3 on all platforms by the end of this month. Full notes will be available once the update is live.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#727) freeknight válasza Wesder (#726) üzenetére


freeknight
őstag

Na ha jön a new game+, akkor nekiállok megint. Nem lett rossz játék ez végül, az első 5 órában sokkal rosszabb véleményem volt róla, pont azért, mert az elején nulla staminával elég nyögvenyelős a parkour, de ha megmaradnak a fejlesztéseid, sokkal "smoothabb" lesz az elején is a mozgás.

(#728) axlfsi válasza Wesder (#726) üzenetére


axlfsi
veterán

Sounds good, can't wait :C

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#729) axlfsi válasza freeknight (#727) üzenetére


axlfsi
veterán

Egy új mentés, nyilván teljesen új játékot hoz Neked, azaz, nem marad meg semmi... vagy mire gondoltál, hogy "megmaradnak a fejlesztések"?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#730) Wesder válasza axlfsi (#729) üzenetére


Wesder
félisten

A NG+ àltalàban meghagyja a cuccaidat, arra gondolt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#731) axlfsi válasza Wesder (#730) üzenetére


axlfsi
veterán

Az nemtomiaz (pontosan), konzolról játszom, nem élek ilyen megoldásokkal :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#732) Wesder válasza axlfsi (#731) üzenetére


Wesder
félisten

Ez egy platformfüggetlen játék feature. Az első részben is volt New Game+.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#733) cyberkind válasza Wesder (#732) üzenetére


cyberkind
félisten

Sőt, abban olyan NG+ volt, hogy kvázi bármennyiszer kitolhattad, itt nem tudom ez miként fog menni.

Paranormal Cocktivity

(#734) Wesder válasza cyberkind (#733) üzenetére


Wesder
félisten

PK/Survivor reset biztos lesz, így igszàból az ismétlés itt is végtelenített lehet. Legalàbb kitudom szedni a crossbow-t, meg az összes parkour segítő cuccot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#735) cyberkind válasza Wesder (#734) üzenetére


cyberkind
félisten

Azzal nincs baj, csak a cuccok és skillek miatt lenne jó ugyanez a metódus, amit gyakorlatilag a soulslike játékok tudnak vagy akarnak használni, minden máshol csak egy mezei NG+ van, és kész.

Paranormal Cocktivity

(#736) Wesder válasza cyberkind (#735) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem mire gondolsz. Mindened megmarad, csak a story lesz resetelve. Mondjuk a storyból kiszedhető cuccok gondolom (glider, flashlighrt, grapling hook, stb) elvesznek, viszont mikor megszerzed, akkor az előző jàtékban elért szintet kapnàd. Én legalàbbis ezt vàrnàm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#737) cyberkind válasza Wesder (#736) üzenetére


cyberkind
félisten

Meg azt, hogy bármennyiszer kilehessen tolni a fullos karival, ahogy volt az egy, nemcsak egy mezei NG+, ami csak egy kör és kész, lehet mindent újrakezdeni.

Paranormal Cocktivity

(#738) Wesder válasza cyberkind (#737) üzenetére


Wesder
félisten

Az egyben ott volt a "végtelen" Legend szintezés, itt most egyelőre semmi ilyen nincs. Gondolom nem fogjàk limitàlni, megoldjàk majd normàlisan ezt a NG+-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#739) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nem lett vajon ez egy kicsit iszonyú rövid? :)

Valahogy azt érzem, hogy totál kár volt mindig alapanyagokat venni, lootolni, farmolni hogy meglegyenek a skillek meg a fegyverek, jópár side quest, toronymászkálás, inihibitor gyűjtés, városirányítás után mondom mostmár viszem kicsit a storyt is hogy legyen miért kraftolni meg minden, erre belefutok az epilógusba :DDD úgy hogy még fel sem szabadítottam minden városrészt

A játék tetszett, bár a days gone a sztori miatt talán jobban, csak ez sajna marha rövid lett ¯\_(ツ)_/¯

(#740) cyberkind válasza DeathAdder (#739) üzenetére


cyberkind
félisten

Neked hány óra volt? Én mondjuk mellékeztem sokat, meg kolbászoltam, és még ki se toltam a játékot. :DD

Paranormal Cocktivity

(#741) Atilla001


Atilla001
senior tag

én vagyok a béna, de hogy jutok el a főküldetés kövi helyszínre az adott helyről ha nincs gyorsutazás??? mókuskálok, namondom megyek tovább és csak nézek ki a fejemből, hogy hogy...
thx
[kép]

Védd a természetet!

(#742) Wesder válasza Atilla001 (#741) üzenetére


Wesder
félisten

Kiégett a szemem a magyar felirattól...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#743) axlfsi válasza Wesder (#742) üzenetére


axlfsi
veterán

Ultragáz... 🙄

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#744) adam00128


adam00128
újonc

...

[ Szerkesztve ]

(#745) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

Első rész tetszett, igazából egy kiforrott Dead Island játék ez, szóval szívesen nekiállnék ennek a résznek is, de jelenleg nagyon combos az ára. Nem lehet ehhez hozzájutni valahol akciósan ? 20 ezret azért nem akarnék most kicsengetni érte.
Nem tudtok valami akciós helyet ?

(#746) Busterftw válasza SkyTrancer (#745) üzenetére


Busterftw
veterán

Hamarosan lesz Steam sale, lehet lesz akcioban.
Vagy Majus vegen Open World sale kereteben talan.
Szerintem varj Majus vegeig, hatha lesz akcios.

(#747) SkyTrancer


SkyTrancer
senior tag

köszi :C

(#748) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#749) S e t h


S e t h
nagyúr

Nem tudom hány patch jött ki február óta, de két hónap után folytatom a játékot és elég szép bugok vannak még most is benne.
Lengyeleknek ez vhogy sosem akar összejönni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#750) Atilla001 válasza Atilla001 (#741) üzenetére


Atilla001
senior tag

elmentem az autógyárba, kilép, belép és bettet a belvárosi metróba ami eddig inaktív volt. de most már a gyorsutazást is engedi. köszöntem

"KÖZPONTI HUROK" ;]

Védd a természetet!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.