Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#601) warcat válasza vvega30 (#600) üzenetére


warcat
veterán

Ez bug amit elvileg javítottak.

EA: It's in the crate!

(#602) GAbre válasza FaTHI (#551) üzenetére


GAbre
veterán

Nincs fenn facebookon.Csak a far cry 6

Avatar

(#603) Atilla001


Atilla001
senior tag

De most komolyan, csak nekem baromi ronda és egyhangú ez a játék. Ócska mindenbarna ronda egyhangú textúrák. A DL1 ben csak úgy mentem sokszor és csodáltam a részleteket. Ezen meg minden fosbarna és egyforma. És még ráadásul kibaku lassú.. nem, high-on se szebb..
Próbálom játszani, erőltetem, de egyszerűen csak wtf érzésem van.. óriási csalódás..
Ezen meg felsírtam.. AAA, nextgen, 2022.. lónaka f*sza.. [kép]
bocsánat, leültem

Védd a természetet!

(#604) Wesder válasza Atilla001 (#603) üzenetére


Wesder
félisten

Crossgen, még mindig.
Az AAA meg tovàbbra sem a jàték minőségét méri, hanem az összeget, amiből egy játék készül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#605) Busterftw válasza Atilla001 (#603) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem ez pont forditva van.
A DL1 volt sarga/barna.

Itt (foleg a masodik mapon) sokkal szinesebb minden. Zold/kek, bar teny van sarga is.

(#606) Wesder


Wesder
félisten

Dying Light 2 Pre-Order Bonus Content

Ha kellene valakinek, végre megkaptam. Artbook, OST, és egy Comic Book.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#607) FaTHI


FaTHI
őstag

Remélem ez már jó lesz [Magyaritás] nálam működik a link remélem nektek is!

[ Szerkesztve ]

(#608) BenSopra válasza Atilla001 (#603) üzenetére


BenSopra
tag

Mr. AuraSync új accal?

(#609) Mr.Csizmás válasza BenSopra (#608) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#610) Atilla001 válasza BenSopra (#608) üzenetére


Atilla001
senior tag

Nem. :DD Be is fejeztem. Majd behunyom a fél szemem aszt úgy jáccok. ;)

Védd a természetet!

(#611) Busterftw válasza Atilla001 (#610) üzenetére


Busterftw
veterán

Nvidia filterrel is tuds rajta allitani.

(#612) axlfsi


axlfsi
veterán

Srácok!

A NIGHTRUNNER TOOL-ok upgradejának lehetősége azonnal és amíg ki nem maxolod, mindvégig adott lesz a Craftmastereknél, vagy csak idővel jönnek elő, lassacskán az Upgrade lehetőségek?
... egy ideje már pl. megvan a graaplehook, uv lamp és paraglider is, de nem tudom upgradelni a kötelet és az ejtőt, mert egyik Craftmasternél sem látom a lehetőséget (az UV lámpát pedig már régen kimaxoltam - ahhoz volt Upgrade...).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#613) axlfsi válasza axlfsi (#612) üzenetére


axlfsi
veterán

... sehol nem olvasni arról, hogy esetleg időhöz, storytimehoz lenne kötve az Upgrade, miután megszerezted őket. Elvileg onnantól kezdve a lehetőség adott a CM-eknél, csak legyen hozzá elegendő Military Tech és Old World Coin
[link]
[link]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#614) Busterftw válasza axlfsi (#612) üzenetére


Busterftw
veterán

Ez furcsa, mert en amint megkaptam a paraglidert, az elso ottani arusnal felupgradeltem lvl 3-ra.

(#615) S e t h


S e t h
nagyúr

Érdekesek ezek a fejlesztések is. Van olyan dolog ami még nincs kimaxolva, erre eltűník a fejleszthető tételek közül.
De a paraglider, uv lámpa fejlesztése is furcsa volt. Egyszer nyomtam upgrade-re és mindegyik fullos lett. Ennél durvább bugom se legyen soha, viszont az bosszantóbb, hogy van olyan fejlesztés, amit már nem tudok fullra húzni, mert eltűnt a craftmaster listájáról.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#616) boogie84 válasza axlfsi (#612) üzenetére


boogie84
veterán

Nalam is volt bug a cuccokkal. Foleg miutan becsatlakoztam ismeroshez. Onnantol borult a dolog. Eltunt, nem tudom fejleszteni, ernyo helyett majdnem mindig csakanyt dob mikor nem vagyok 150m magasan...
Az az erzesem h megjeleneskor, es az azt koveto par napban volt a legjobb a jatek. Akkor nem volt fps dropp, se problema a kiegeszito eszkozokkel.
Igaz volt problema pl a mozgassal.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#617) axlfsi válasza boogie84 (#616) üzenetére


axlfsi
veterán

Ettől félek én is ... esküszöm, valami rémlik is, hogy amikor még az elején, az első alkalmak egyike során, nekem még meg sem voltak a para es grap., mintha az egyik Craftmasternél lett volna upgrade lehetőség és végigvásároltam volna, ... de most mégis egyesnek látom (és tapasztalom is) ezeket ...
Nehogymár most emiatt előről kelljen kezdenem, mert kardomba dőlök :(

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#618) Wesder


Wesder
félisten

PK Pack 3/3 tölthető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#619) FaTHI


FaTHI
őstag

Nem tudom meddig lesz fent, akinek kell töltse : [Magyaritás]

(#620) Wesder válasza axlfsi (#617) üzenetére


Wesder
félisten

Én 45h után kezdtem újra bug miatt. Nem szàmìt. Azóta az újban is van màr 45h.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#621) axlfsi válasza Wesder (#620) üzenetére


axlfsi
veterán

Én azért ennél pöppet kevésbé vagyok időmilliomos :)
... de már nincs sok a nyugdíjig.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#622) GAbre


GAbre
veterán

https://www.youtube.com/watch?v=B35WBcTrv6k
Valakinek van 5lete,hogy lehet ezt befejezni?
Ott vagyok 13 perc körül,hogy kinyissam az ajtót,de az van,hogy kélek várj.
Vártam 1 egész napot,nappal,éjjel próbáltam többször.
Közben mentem kicsit előre main storyval is.
De csak kérlek várj az interakcióhoz. :W

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#623) Wesder


Wesder
félisten

Ez a postàs és szörnyvadàsz sidequest sorozat egész jó volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#624) axlfsi


axlfsi
veterán

Még nem akartam kijutyubozni, de Nektek ez a metróban lopakodós, valami ládákat megtalálos, de senkit nem beaggrózós és megölős stroy quest flottul meglett?
... párszor nekifutottam, de nem ehhez vagyok szokva, nem véletlenül nem Splinter Cellel játszok... próbáltam, hogy dobok elfele vagy mögémfele ocinokat, hogy eltereljem az első két PK figyelmét, de olyan kicsit ott minden zegzug és kevés is (ahol kezdem, a sötét lyuk, de ott is megtalálnak vagy a metrókocsi, de ott is, ha kifeszítem az átvezető ajtaját, azt is látják, hallják, .... gondolom 1 perc kikeresni egy végigjátszást, ... de ezt ki kellett írnom magamból :D (egyedül akartam megoldani, de szenvedni sincs kedvem ... ja, és vagy megcsinálom vagy kezdhetem előről; egy mentés van, az is automatikusan készült és innen folytatja, ahogy a Continue is, szóval még csak véletlenül sem szkippelhetem innentől, ... azért még van baj a játékmechanikával)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#625) Wesder válasza axlfsi (#624) üzenetére


Wesder
félisten

Eskü nem emlékszem ilyenre. Ez mikor van?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#626) axlfsi válasza Wesder (#625) üzenetére


axlfsi
veterán

Elhiszem Neked... haver pl. akivel játszom, pár órával előttem volt és már kijtszotta ... általában Ő jön be hozzám mert amúgy az npc-k nem skálázódnak hozzá, így könnyűá a farm neki, nekem is ... sok mellékküldimet együtt csináljuk, de a fő stroylineba is besegít néha, hogy ne menjek egyedül. Nagyon sokszor elmítette, hogy ez neki nem is volt ... de nagyon jó példa lehet a VR Pisti is, aki pár óra alatt kitolta, kb. semmit nem upgradelt vagy csak 1-2 dolgot, mellékküldiket nem is tudom ment-e, kevesebb mint 21 óra alatt már Waltzot üldözte és vége lett a játék... Elképesztő különbségek vannak befejezés és befejezés között. Hja, a karaktere is talán valami 5-ös csak... Én már 8-9-es gearekben játszom, 450-500-as sebzésű fegyverekkel, kimaxolt Perkek (a bal oldal még nincs) és állítom Nektek, hogy minél tovább játszod, annál jobb és élvezetesebb lesz :)

Ez a storylineban az ún Spy Game lesz, ami feladat több részből és szakaszból áll, ennek a legutolsója, amit említettem Find the Crates and Avoid Being Detected, amit miután elkezdted, már nem tudod megszakítani; ha failed, ugyanott kezded, nem lehet elutazni gyorsutazással sem, mert nem engedi, az egyetlen mentés, amit a játék készít is innen indul... szép baleset (persze, megcsinálom, na de azért akkor is ... elég furcsa, hogy nincs semmi választásod, csak egy teljesen új karakter (mentés)).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#627) axlfsi válasza axlfsi (#617) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezt az este pontosan megnéztem és:
- paragliderem 3-as (maxos)
- UV lámpám 3-sa (maxos)
- grapplehookom 1-es - és SEHOL nem kínának fel upgrade blueprintet a Craftmasterek :( :O

... arra gondoltam, hogy randomokhoz próbálok majd be-be csatlakozni, háthat így valamiképpen "kibugoltatom" ... egyéb ötletem nincs

Bizony, ez egy gambreaking bug és egyelőre (ameddig elolvastam), nincs is rá megoldás. PC-sek valamilyen developer szarságot lehúzhatnak valahonnan és azzal felupgradelik, de talán nem is igazán legal a megoldás...

Hát, ez kurvajó! :D

UI.: mindegy, odaadom a cuccaimat havernak, tegye félre, aztán egy új karival visszamegyek hozzá, amíg átadja nekem vissza... a gearem és a fegyverek legyenek legalább meg, aztán a többit kénytelen leszek újra kihúzni, végigmenni :U

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#628) axlfsi


axlfsi
veterán

... aztán olvasom ezt és rájövök, hogy még mindig szép az élet! :D
... csóri gyerek :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#629) sunci_02


sunci_02
aktív tag

Sziasztok.

Megörülök hogy nem tudom upgrade-élni a medicine-t. Van 17 db cucc hozzá de inaktív az upgrade gomb. Pedig csak 5-öt kér a craftmesrer. Játék elején vagyok és nagyon kellene mert lassan healingel a karakterem. Esetleg bug? :F :F

(#630) sunci_02 válasza sunci_02 (#629) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Az elképzelhető hogy az egér középső gombját kell nyomni??? :F Ezt olvastam egy külföldi fórumon. :F :F

(#631) Mr.Csizmás válasza sunci_02 (#630) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nyomva kell tartani. cseles, mert mutatja is, csak kb. 3x8 pixel méretű :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#632) sunci_02 válasza Mr.Csizmás (#631) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Na de miért nem lehett továbbra is az a gomb ami az összes más funkcionál működik pl. Craftolas ?? Hazamegyek megnézem. Láttam ott valami kis pixel csíkot de nem akartam elhinni h az az.

(#633) Atilla001


Atilla001
senior tag

Ezt hagy írjam már le.
Szóval rohanunk a lenyilazott átalakult Keringő(Waltz) elől, a csaj mondja hogy RUN BOY RUN.. erre minden ajtót becsap az orrom előtt. Amit kinyitva megakad a futam és animációban belöki. Minden ugribugri kötél rúd oda van készítve.. (lehetnének leszakadt csövek, vezetékek). Aztán a végén odatesz egy raklapot az ajtó elé ami pont befele nyílik.. :C Csak azért írom le mert DL1-ben ez tök jól működött, megakadás nélkül tudtál szaladni ajtón deszkákon keresztül Ott a para szint 10 volt, itt zeró. Csak röhögök az egészen..
Azért merem leírni, mert ez is a játék része és ez a véleményem.. mert hogy megint jön az Aura beszólás..

ja és nincs animálva a kilincs :D

Leültem..

Védd a természetet!

(#634) vvega30 válasza Atilla001 (#633) üzenetére


vvega30
senior tag

Nekem őrületesen bejön a játék. De az a legszörnyűbb az egészben, hogy igazad van. Pont ma csináltam azt a részt és első kérdésem az volt, hogy te hülye picsa miért csukod be előttem az ajtót??? :)
És még mindig nem tudok eladni semmit a vendoroknál, még azt a fegyvert sem amit konkrétan tőle veszek meg...

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#635) boogie84 válasza sunci_02 (#629) üzenetére


boogie84
veterán

Szia,
nalam is volt ilyen. A tobbi elkeszitheto targybol csinalj egyet-egyet mig aktiv nem lesz. Utana mar mukodik.

Tovabbi bug: nem tudtam 4. eszkoznek betenni molotowot, csak dobokest es nyilvan a grapplinget...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#636) sunci_02 válasza Mr.Csizmás (#631) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Köszi a választ sikerült. A logi egeremmel nem sikerült most másik egér is be van dugva, azzal megy. A Logi egerét ki-be lehet kapcsolni, hogy a scroll simán forogjon, vagy "akadozva" lehet az kavar be. NA mindegy, sikerült. Köszi.

Más:

Nagyon sokszor beakadok. Sok bug van a játékban. Soxor elakad a tető felmászáskor, megy le a stamina de nem tud felmászni. Én a DL1-et imádtam, többször végigvittem nálam ez a DL2. sokkal gyengébb. (eddig)

(#637) shotika válasza Atilla001 (#633) üzenetére


shotika
őstag

Igen, ez a rész nagyon szánalmas volt. Ráadásul a csaj kb teleportál a pontok között. Bevágja előtted az ajtót, és már 100 méterre vár a következőnél, hogy mire odaérj, ismét bevágja :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#638) Wesder


Wesder
félisten

A következő ruha+fegyver pack a Ronin lesz. Sajnos ezt is 3 részletben kapjuk meg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#639) Atilla001 válasza vvega30 (#634) üzenetére


Atilla001
senior tag

Az eladásról csak annyit, hogy eladtam egy csomó ruhát, de nem hittem volna, hogy az is eladható ami éppen rajtam van. Meglepődtem, mikor ott állt kelviklájn a karakterem.. odaveszett mindenem :D mehetek farmolni

Védd a természetet!

(#640) eddienhl999


eddienhl999
tag

Sziasztok!
Valakinél fordult már olyan, hogy játszol majd egyszer csak elsötétül a kép és azt írja ki, " a játék visszarak a kezdőképernyőre, mert a profilod megváltozott." Ez mitől van? Epices egyébként.

(#641) shotika válasza Atilla001 (#639) üzenetére


shotika
őstag

Van buyback opció is :) (bár nálam ha elléptél a kereskedőtől, az újbóli rákattintásnál már nem tudtam visszavenni.)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#642) Wesder


Wesder
félisten

Durva ez a THV.
link

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#643) Atilla001 válasza shotika (#641) üzenetére


Atilla001
senior tag

megnéztem hogy megmaradt e valamim, így elléptem és annyi a BBack :W

Védd a természetet!

(#644) Atilla001 válasza Wesder (#642) üzenetére


Atilla001
senior tag

ide kellene a Thriller zenéje.. jól nyomja mindenki a videón..

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#645) axlfsi


axlfsi
veterán

Engem ezek olyan szinten hidegen hagynak, hogy elmondani nem tudom, de hátha valaki erre izgul, így beteszem:
[kép]
[kép]
[kép]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#646) Wesder válasza axlfsi (#645) üzenetére


Wesder
félisten

Jók lennének ezek a cuccok, ha szinteződnének. 9-es karakterrel hiàba veszem már fel. Illetve kellene transmog a jàtékba.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#647) FaTHI válasza axlfsi (#645) üzenetére


FaTHI
őstag

És hol lehet beszerezni?

(#648) axlfsi válasza FaTHI (#647) üzenetére


axlfsi
veterán

Gondolom a Store-ban (vagy amelyik platformon vetted), ahogy az előzőket is lehetett...
Itt az első (xboxra)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#649) vvega30 válasza vvega30 (#634) üzenetére


vvega30
senior tag

...na szóval hard fokozaton játszom és teszt jelleggel, menet közben átraktam közepes szintre, éééérdekes módon itt minden fegyvert minden itemet el tudok adni a kereskedőnek és nem 1-2 pénz áron. visszaváltottam hardra és megint nem tudok eladni csak 10-ből 1 itemet.
az fícsőr a hard fokozatra? Kappa

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#650) Atilla001


Atilla001
senior tag

Másnak is iszonyat FPS droppol tegnap óta a játék? Van hogy megakad vagy 20FPS re esik.

Védd a természetet!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.