Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#451) Wesder


Wesder
félisten

Dying Light 2 has a hidden Star Wars blueprint that lets you Force Choke fools

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#452) boogie84 válasza AuraSync (#450) üzenetére


boogie84
veterán

Szerintem aki a cikket írta nagyon rage-elt.
Vannak bugok, de sztem nagyon jó a játék!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#453) Wesder válasza boogie84 (#452) üzenetére


Wesder
félisten

Ő írta. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#454) boogie84 válasza Wesder (#453) üzenetére


boogie84
veterán

Mikor megláttam h mi van, már késő volt. FC6-ban is leírta h mekkora szar... :D
Erős volt neki biztos.. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#455) cyberkind válasza AuraSync (#450) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD Miért tolod fullba azt, amit nem kéne? Illetve, hol játszod ezt még el, az Elden Ring-hez is jössz? :DD

Paranormal Cocktivity

(#456) Wesder válasza boogie84 (#454) üzenetére


Wesder
félisten

Én csak a FH5 cikkbe olvastam bele, kàr volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#457) S e t h válasza boogie84 (#454) üzenetére


S e t h
nagyúr

Vett telefont, az is xar volt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#458) cyberkind


cyberkind
félisten

Egyébként az 500 óra walkthrough nem volt túlzás a fejlesztőktől, csak nézzétek meg mennyi és milyen dolgok kellenek egy bármilyen blueprint maxra húzására. :)

Paranormal Cocktivity

(#459) Wesder válasza cyberkind (#458) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, az utolsó szint az eléggé elgurult gyógyszer esete.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#460) Wesder


Wesder
félisten

Authority Pack DLC trailer DL2

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#461) Wesder


Wesder
félisten

10 EE item DL2

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#462) batman91 válasza boogie84 (#452) üzenetére


batman91
őstag

Ezt az embert nem kéne már tiltani? Nem is látok más tőle, csak mindenbe és mindenkibe beleköt.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#463) shotika válasza shotika (#445) üzenetére


shotika
őstag

Senki? Az a tré, hogy emiatt nem tudom befejezni a játékot, és mivel nincs manuális mentés, mindig a hibás pontba rak vissza.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#464) shotika válasza shotika (#463) üzenetére


shotika
őstag

Na, úgy néz ki helyrejött.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#465) Anonymus23 válasza batman91 (#462) üzenetére


Anonymus23
veterán

Minden játéknak megvan a maga Karenje... :DDD

;) - The Power of the Light Side

(#466) boogie84


boogie84
veterán


Nálam első rész kimaradt. Mi az amit ruháknál elsődlegesen figyelembe kell venni?
A GEAR ARMOR értéke számít egyáltalán? Vagy a ruha tulajdonságait figyelitek inkább?
Bár annyi statisztikai adatot nem tudok fejben tartani, hogy pl egy cipőt lecserélve a kesztyű értékeinél is jobbat kapok. Ez egy picit káosz nekem, vagy nem kell ezt túl komolyan venni?

Va bevált helyetek ahol a tollakat gyűjtitek?
Tudom tudom, le van írva, hogy tetőknél, fészkeknél. Eddig kb random lootoltam, de most h fogyóban a nyílvessző rá kell mennem kicsit.

Köszi a segítséget!
Nekem nagyon bejön a játék. :D

#462batman91
Nem tisztem eldönteni. Inkább ignorálom. Azután léptem ki és kb. halt ki az FC6 topik h megjelent... Remélem itt nem így lesz.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#467) warcat válasza boogie84 (#466) üzenetére


warcat
veterán

Tollakat az árusoktól vegyél, már most is van pénzed és később is lesz dögivel, a lvl 7 és feletti ruhadarabokért 4000 felett fizetnek a boltosok, érdekes módon a fegyverek csak pár százat érnek.Az összes scrap-et is vedd meg mindig és ne felejtsd el, hogy a craftmastereknél is van vásárolható alapanyag.

És van fél óránként farmolható 10db (9 mert az egyik bugos) airdrop láda délen a pálya szélén a tó alá süllyedt negyedben.

EA: It's in the crate!

(#468) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#448) üzenetére


Anonymus23
veterán

Erre valaki? :F

;) - The Power of the Light Side

(#469) warcat válasza Anonymus23 (#468) üzenetére


warcat
veterán

Ne ülj ilyen sok alapanyagon? Biztos lett volna mit legyártani belőle, majd javítják.
Scrap kell a dobókésekbe, lockpickhez, nyilakhoz kb minden fontos-hasznos dologhoz.

EA: It's in the crate!

(#470) Anonymus23 válasza warcat (#469) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nem ülök rajta, csak nincs rá szükség. Lockpicket szerintem ha craftoltam összesen ~25-30 db-t, és még van belőle, medkitet craftoltam még, de abból se nagyon fogy :D.
41 órám van már benne, de még az első térképen vagyok, a 4 területet fedezem fel (kvázi szobáról szobára :D) , és főleg az esti tevékenységeket tolom rajta. Marha jó feelingje van itt is a menekülésnek, mondjuk a lvl3-4-es azért már elég húzós...

A feelingje nagyon bejön a játéknak, akárcsak anno a DL1, nem sietem el, nem nagyon van másik játék, ami lekötne mostanság, szal beosztom :DDD, így viszont az alapanyag+pénz az gyűlik csúnyán, de semmi gond, max eladom szépen, a cashre legalább nincs korlát...

;) - The Power of the Light Side

(#471) Zolás válasza Anonymus23 (#470) üzenetére


Zolás
addikt

Már látom a következő írásod. 10es szinten vagyok, és a 9999trilliárd után nem számolja a játék a pénzem. Nem tudjátok, jön erre valami peccs? Kiborító, hogy nem hagynak farmolni nyugodtan! ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#472) Anonymus23 válasza Zolás (#471) üzenetére


Anonymus23
veterán

Etetni kell a care beart :P

;) - The Power of the Light Side

(#473) vvega30


vvega30
senior tag

sziasztok, most kezdtem nem régen.
egy gyors kérdésem van elsőre:
a szir-szar fegyvereket miért nem lehet eladnbi a vendornál? késöbb ezeket szét lehet majd szedni vagy nincs értelme gyüjtögetni?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#474) S e t h válasza vvega30 (#473) üzenetére


S e t h
nagyúr

Van egy olyan bug, ami miatt nem lehet eladni cuccokat, elméletileg ezt orvosolnia kellett volna a mostani patchnek, nálam ez nem jelentkezett korábban, mindent el tudtam adni.

Nem lehet szétszedni, eladod, vagy eldobod.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#475) S e t h válasza Wesder (#461) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem innen egyedül a korek charm, ami nagyon op, a crossbow meg adja magát a megfelelő választások esetén, egyébként az is eléggé erősre sikerült.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#476) Wesder válasza S e t h (#475) üzenetére


Wesder
félisten

Még nem néztem meg. A Mantis Blade-et azèrt majd összeszedem. A korek sincs meg, de ha törhetetlen lesz tőle a fegyò, azért az nem rossz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#477) cyberkind válasza Wesder (#476) üzenetére


cyberkind
félisten

Mindenképp elfogy minden fegyó, csak nagyon lassan, nekem ez pont jó, mert katanázok.

Paranormal Cocktivity

(#478) S e t h


S e t h
nagyúr

Aiden megy aludni.
Szakadok. :DDD
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#479) Wesder válasza cyberkind (#477) üzenetére


Wesder
félisten

Mindegy, de igazàból szerintem èrzetre lassabban is törnek, mint az egyben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#480) shotika


shotika
őstag

Na, ismét black screen. Utolsó átvezető videónál mikor váltana a jelenet, egyszerűen semmire nem reagál a játék, csak fekete az egész, és veszettül tekeri a gépet...

szerk: aztán megint magától helyrejött...

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#481) axlfsi válasza Wesder (#476) üzenetére


axlfsi
veterán

Törhetetlen az nem lesz, de bármikor béke tudod rakni, újra és újra a Koreket és ezáltal visszatolni a Durabilityt, max 500-as értékig, lol :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#482) BenSopra válasza cyberkind (#455) üzenetére


BenSopra
tag

Annyira nem olvassák amit összeköp a blogjára, hogy már a fórumra is linkelnie kell.. :D

(#483) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Srácok, találkozott már valaki az alábbi hibával?

Szélmalom-ra való feljutásnál van 2 rúd ami fel-le mozog. Az egyik alacsonyabbra jön, a másik magasabbra megy. Elvileg rá kéne kapaszkodnom arra amelyik alacsonyabbra jön le, és arról átugrani kapaszkodva a másikra, majd arról tovább a párkányra.
NA most a problémám, hogy a fel-le mozgó rúdra ha rákapaszkodom, akkor én lógok ahol odaugrottam a rúd nélkülem megy fel tovább :).
3 napja szívok vele, mondom majd a következő játéknál megpróbálom hátha bebugolt, de ez nagyon úgy maradt 3 különböző napon, 7 különböző játék indításban.
Nem mintha nagyon hiányozna, de törekszem minden dologra ami bevehető bázisnak.

A grappling hook-ban van olyan funkció hogy húzom fel magam a kötélen vagy ez csak lógok a végén elven működik?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#484) Busterftw válasza Anonymus23 (#470) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem pl a scrap mindig elmegy, mert imadom a shotgunt puffogtatni, az meg 100 scrap legyartani.
Igy allandoan inkabb 400-600 kozott vagyok.

(#485) Wesder válasza JoceeHunt (#483) üzenetére


Wesder
félisten

link
lvl2 grapling tud ilyet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#486) JoceeHunt válasza Wesder (#485) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Ezt a videót már láttam, nekem is már lvl2-es de nem tudok ilyesmit összehozni.

A legmagasabb épülettel is olyat cumiztam, vagy 60x kellett nekiállnom :), nem tudom elkapni ezt a grapling hook érzést :(

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#487) Wesder válasza JoceeHunt (#486) üzenetére


Wesder
félisten

Elöször én sem értettem hogy mégis hogy kellene neki működnie. Ha megnyomod azt a gombot, amivel kilőtted a grapet, akkor ezt tudod vele csinálni. Lengésnél meg ugye arra fog dobni, amerre éppen haladnál.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#488) Wesder


Wesder
félisten

Tegnap YT-on megnéztem a maradék endingeket, és elsőre sikerült a True Endinget megszerezni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#489) JoceeHunt válasza Wesder (#487) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Na este megpróbálom, de nem ment, szerintem nyomkodtam már mindent :).

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#490) axlfsi válasza cyberkind (#455) üzenetére


axlfsi
veterán

Arra mérget vehetsz, mert az argentin kulcsa már megvan hozzá, lol :DDD és amúgy is ígérte, hogy szidni fogja :U

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#491) axlfsi válasza Busterftw (#484) üzenetére


axlfsi
veterán

Ja, éppen láttam, hogy más ilyen is van ... még jó, hogy arról volt szó, lőfegyverek már nem lesznek ebben a részben (és valahol logikus is, így, 15 évvel a kataszrófa után).

Kicsit túl lett tolva az esater egg szekere (pláne ezzel a 2000-es demidzzsel) már ebben a játékban (no de nem akarok elmenni auraszinkbe :D ), merta rengeteg hibáával, még így is jónak tartom (hja, a deathloopra is találtunk megoldást, de úgy látom a hozzászóéás hiányából, hogy még nem volt hozzá szerencsétek. @F_Peter: nem az "offline" mentés a megoldás, legalábbis, az csak nagyon speciális esetben tud működni, mint pl. Nálad).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#492) Wesder válasza axlfsi (#490) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom minek adtok neki figyelmet... :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#493) axlfsi válasza Wesder (#492) üzenetére


axlfsi
veterán

Annyira azért nem! ... xbox/ps csoportban még sosem szóltam hozzá a flamekhez, csak olvastam mi megy ott körülötte. Szerintem is "addig él a troll, míg etetve van" :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#494) hajbel válasza Atilla001 (#442) üzenetére


hajbel
addikt

Működik, eddig 1x láttam átvezetőben textúra villódzást, de szereti enni az fpst. Vissza is állok qualityre, mert azzal általában vrr rangen belül van az fps. Egy próbát megér mindenképpen.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#495) F_Peter válasza axlfsi (#491) üzenetére


F_Peter
őstag

Tudom, ezért nem is írtam be. :)
De jó hogy írtad mert hétvégén egyszer sem váltottam gépet, haza megyek és gyorsan megteszem.

(#496) axlfsi válasza F_Peter (#495) üzenetére


axlfsi
veterán

Nálunk csak az működött, ha beinveltem hozzám és én kickeltem ki. Akkor egy olyan sessionba került vissza, ahol nem hal meg azonnal, hanem él és virul. Minden egyéb más esetben, kalap-kabát :D

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#497) shotika válasza axlfsi (#491) üzenetére


shotika
őstag

"(és valahol logikus is, így, 15 évvel a kataszrófa után)"

Mi benne a logikus?

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#498) F_Peter válasza shotika (#497) üzenetére


F_Peter
őstag

Gondolom, hogy nincs lehetőség lőszert gyártani.

(#499) shotika válasza F_Peter (#498) üzenetére


shotika
őstag

Ez ok, de miért? Gránátot tudnak gyártani, de a lőszerhez hirtelen nem értenek? Senki? Nekem továbbra is kissé erőltetett, hogy miért nem lehet lövöldözni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#500) boogie84


boogie84
veterán

Boldog Valentin napot! :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.