Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#751) Wesder


Wesder
félisten

Update 1.3.0

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#752) axlfsi válasza Wesder (#751) üzenetére


axlfsi
veterán

Joooo sok hiába javítást hoztak (és némi kontentet is).
Meglátjuk, még a végén egyszer újra játszom (full a legelejétől a legvégéig co-op)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#753) Wesder


Wesder
félisten

"Dear Pilgrims, your feedback always has the highest priority for us, and we want to be honest and transparent with you. We will still need a bit more time to develop the first story DLC. It is now planned to be released in September. We apologize for the delay, and please take a look at the updated RoadMap for Dying Light 2 Stay Human.
However, in June, we will introduce the first game Chapter entitled “In the Footsteps of a Nightrunner,” filled with content and events, as well as the highly anticipated photo mode, so stay tuned for more action in The City!"

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#754) shotika válasza Wesder (#753) üzenetére


shotika
őstag

Jöhetnének lőfegyverek, újra végigtolnám.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#755) Micsurin válasza shotika (#754) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem zárták ki, hogy lesznek. Jelenleg plot miatt vannak elzárva ha jól hallottam ingame a convot. De Twitter potsban nem zárták ki, hogy visszajöhetnek még.

Techlandgg-n az a szablya DL1 vagy 2 reward? Ha 2, hogy oldom fel? Marhára nem adja meg ingame... DL1-ben ellenben mindent kioldott már. :F

Csak nekem tűnik grindolosabbnak mint az első rész? :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#756) sixpak


sixpak
nagyúr

Aloha.

Epic store-ban 13 ezer HUngarianFabatka a játék most, elgondolkodtam a vásárláson, az első résszel elég jól elvoltam...mennyire sikerült az optimalizálás?
Elég régi a gépem már, 3440x1440-ben mire számíthatok nagyjából egy 2070superrel?...mondjuk ultrán, RT on... :D

Szerk.:50- 60 elég lenne, de mondjuk a 30 kevésbé.... :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#757) cyberkind válasza sixpak (#756) üzenetére


cyberkind
félisten

Ebben a felbontásban nehézkes lenne bármi is RT-vel a jelenlegi kártyáddal, de RT nélkül jó lehet, viszont a játék a jó öreg lengyel játékokhoz hűen, optimalizálatlan.

Paranormal Cocktivity

(#758) sixpak válasza cyberkind (#757) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ok, köszönöm. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#759) sixpak válasza cyberkind (#757) üzenetére


sixpak
nagyúr

DLSS mennyit segít a dolgon?
Esetleg van valaki, aki hasonló konfiggal tolja?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#760) FaTHI válasza sixpak (#759) üzenetére


FaTHI
őstag

Én Rtx3060-al is játszottam a játék 2560x1080P ben Raytracing Maxon DLSS Performance 55+ Fps. 4K-ban sztem lesz egy erős 40Fps-ed 2070 Superrel!

[ Szerkesztve ]

(#761) cyberkind válasza FaTHI (#760) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért a Performance DLSS sokat ront a képen, egyedül a Quality-nek van értelme.

Paranormal Cocktivity

(#762) sixpak válasza FaTHI (#760) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm...az nem annyira rossz. :R

Cyber: én a balanced módot szoktam használni, Cyberpunkba, meg néha quality, egyéb játékokban, ha bírja a vas...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#763) cyberkind válasza sixpak (#762) üzenetére


cyberkind
félisten

Kinek mi, nekem már túl sokat vesz le a quality-n kívül mind, és a qaulity-t is csutkára húzott képélességgel szeretem.

Mindenesetre a DLSS megy és értelme is van ebben a játékban.

Paranormal Cocktivity

(#764) Atilla001


Atilla001
senior tag

Üdv! Indított már valaki kimaxolt NewGame+ ra újabb NG+ -t? Van értelme?
thx

Védd a természetet!

(#765) Wesder válasza Atilla001 (#764) üzenetére


Wesder
félisten

A jàtékot se indítottam el 2-3 hónapja, nemhogy NG+-t. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#766) Atilla001 válasza Wesder (#765) üzenetére


Atilla001
senior tag

én meg egy petákot sem adok elden ringért.. ;]

Védd a természetet!

(#767) Atilla001


Atilla001
senior tag

Üdv!
Játszik még valaki rajtam kívül? Szokott valaki ruhákat cserélgetni az akcióhoz illően és vagy fegyvert váltani? Statok miatt. Megvan mindenkinek a 126+30 inhibitor?
Amúgy 1.4.0 update..
:DDD

Védd a természetet!

(#768) Zolás válasza Atilla001 (#767) üzenetére


Zolás
addikt

Valami akcióra várok, mert megmondom őszintén, gyengébbnek tűnik, mint az első rész. Nagyon vártam, de nem mertem előrendelni. Túl sokat akartak beletenni, és majdnem úgy járt, mint a Cyberpunk.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#769) la_cc válasza Zolás (#768) üzenetére


la_cc
addikt

Én is vagy inkább egy GOTY verzióra 2 év múlva... :DD

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#770) Wesder válasza la_cc (#769) üzenetére


Wesder
félisten

Arra többet kell vàrnod, mert a DL1 7 év utàn kapta meg a fullos csomagot.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#771) cyberkind válasza Wesder (#770) üzenetére


cyberkind
félisten

Gyakorlatilag az érdemi tartalom már 16-ban megérkezett a The Following DLC-vel, a többi már csak skin.

Paranormal Cocktivity

(#772) Zolás válasza Wesder (#770) üzenetére


Zolás
addikt

Csak ha a ruhás dlcket is beleveszed. Olyan csomag, amiben minden játék dlc bennevan most is van, csak drága. És még nincsenek játék dlc-k.
Azt meg, hogy hol van az euró a forinthoz meg....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#773) Wesder válasza cyberkind (#771) üzenetére


Wesder
félisten

Legyen inkàbb 2020, mert akkor jött a Hellraid.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#774) SkyTrancer válasza Zolás (#768) üzenetére


SkyTrancer
senior tag

én pár napja fejeztem be a játékot, de pontosan így érzem én is, abszolút fejelthető volt az egész, az első rész valahogy jobban hihető volt mint ez.
Rossznak nem nevezném meg kiforrott stb, de valahogy ez a sztori, meg a karakterek, meg nem is tudom az egész, végig az volt hogy na jó ha már megvettem csak végigtolom, de azt mondom ha az előző rész 10/8 akkor ez 10/6 kb jóindulattal 7, hiába minden :K

(#775) axlfsi válasza SkyTrancer (#774) üzenetére


axlfsi
veterán

Dettó! Amennyire vártam már a bejelentés óta, annyira gyorsan kivittem és csak néztem ki a fejemből, hogy ez ennyi volt?! ... aztán semmi nem maradt benne, azt a pár mellékküldit meg egyszerűen nem érzem, hogy meg akarnám csinálni (és ez baj). Egyszerűen nem ad már semmi újat, ... PvP jöhetett volna bele.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#776) Peace


Peace
nagyúr

Szombaton kezdtem PS5-ön. Tegnap felfedeztem egy segélykéső gombot. És annak ellenére, hogy single playerre volt beállítva, bejött random emberke segíteni. Aztán lelépett és behívtam még egyet, aki szintén benn volt és egy csomót segített. Utána felfedeztem, hogy kidobja az online játékok listáját, ahova én is be tudok csatlakozni másokhoz. A kérdésem az, hogy a becsatlakozásnál ami küldetéseket megcsinálunk és ami ládás cuccokat kiszedek, azok csak a host játékában maradnak úgy? Vagy ha visszalépek és a sajátomban kalandozok single módban, akkor már nálam is el lesznek végezve és ki lesznek ürítve? Ez is jó nagyon, hogy átállíthatom nyilvánosra a játékomat voice chat letiltással és automatikusan küldözgeti a segélykérő jelzést. Szeretek kóoppolni, de ismerősök közül ugye senki nem tolja. De ha esetleg van itt PS5-ös játékos, aki szívesen jönne be hozzám 2-3-as szinten bohóckodni, írjon nyugodtan. Bohóckodást úgy értem, hogy kerületeket teljesen kipucolni, skill fejlesztő tárgyakat begyűjteni. A main story-val majd én haladok szépen egyedül. :) PeaceHUN néven vagyok PSN-en.

(#777) Atilla001


Atilla001
senior tag

akciós a steam-en

Védd a természetet!

(#778) la_cc válasza Atilla001 (#777) üzenetére


la_cc
addikt

43-45 EUR körül eddig is volt máshol, nem olyan nagy akció ez.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#779) ssgk


ssgk
aktív tag

Hmm érdekes, most berakták -33% ba és holnap jön summer sale (amin promozva lett az akcioja) Ott megint akciós lesz vagy nem szerintetek ? Mert nem logikus, hogy pont summer sale előtt lejár az akció és újra berakják. De ha ott is akciós lesz megvenném inkább ott.

(#781) Atilla001


Atilla001
senior tag

Üdv! A DL2 kéri hogy lépjek be a steam fiókommal a techlangg oldalról. Ez mennyire biztonságos? Megérnek ennyit a CLAIM cuccok?
thx

Védd a természetet!

(#782) San398 válasza Atilla001 (#781) üzenetére


San398
őstag

Ők készítették a DL2-t, szerintem biztonságos. Mint minden más esetben ahol ugyanez a belépési módszer, itt is kiírja ha jól emlékszem hogy nem kapja meg a teljes hozzáférést csak valami kódot amit belépési adatokból generálódik,

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#783) Winne


Winne
nagyúr

Most akkor érdemes megvenni a játékot, vagy az elsővel ha sokat játszottam, akkor ez már nem ad olyan pluszt, amiért érdemes?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#784) Wesder válasza Winne (#783) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem sokmindenben jobb, mint az első, de a 7 èv supportot nem tudja egyelőre kompenzàlni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#785) Atilla001 válasza Winne (#783) üzenetére


Atilla001
senior tag

szerintem ha van erős géped hozzá és amíg meg nem ismered addig abszolút ajánlom. Amint kimaxolod, elkezd farmolássá válni és monotonná.. mint az első

Védd a természetet!

(#786) Peace válasza Winne (#783) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem sokkal jobban bejön, mint az első. Mondjuk én idén toltam le a DL1-et és azért a kor követelményeinek már nem annyira felelt meg. De az élőbbnek ható NPC-k már sokat hozzátesznek az egészhez a fejlettebb arcmimikával és testmozgással. A sztori is korrekt, fejlődni is szeretek. :)

(#787) la_cc


la_cc
addikt

33% akcióban is 16k az alap verzió, elég nevetséges ár egyébként... :(((

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#788) Wesder válasza la_cc (#787) üzenetére


Wesder
félisten

Nèzted milyen szuper a forint?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#789) la_cc válasza Wesder (#788) üzenetére


la_cc
addikt

Áh nem, a Holdon élek.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#790) cyberkind válasza la_cc (#789) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor így érthető a reakciód az akciós árra. :)

Paranormal Cocktivity

(#791) la_cc válasza cyberkind (#790) üzenetére


la_cc
addikt

/s ;)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#792) Winne


Winne
nagyúr

Köszi a tippeket! :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#793) Wesder válasza la_cc (#789) üzenetére


Wesder
félisten

Na az jò. Mennyi a Holddollár?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#794) Peace


Peace
nagyúr

Jó móka volt ez, nem bántam meg a rászánt időt. Mondjuk kicsit hamar véget ért a sztori miután ráuntam a tápolásra és ráfeküdtem a fő szálra. De annyi baj legyen. Ugyanannyiért adtam el, mint amennyiért vettem. Ingyen abszolút jó vétel volt. :DDD :C

(#795) Atilla001


Atilla001
senior tag

üdv, tudja valaki, hogy lehet e egyszerre 5 nél többet kilőni a nyílpuskával, illetve idő előtt újra lehet e tölteni? Mindig rosszkor fogy ki.
thx

Védd a természetet!

(#796) Rossi


Rossi
addikt

Ha valakit érdekel, 16.000 Ft Xbox-ra, még pár napig.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#797) la_cc


la_cc
addikt

Steam-en megint akciós, -33%.

Én nem vártam tovább, megvettem. :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#798) la_cc


la_cc
addikt

Ez a rész mi a mapon? Ide majd jön valami egyszer?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#799) Atilla001 válasza la_cc (#798) üzenetére


Atilla001
senior tag

Potenciális DLC hely a térkép összes nem látható területe. Gyakorlatilag egy jól bevált mézesmadzag.

Védd a természetet!

(#800) la_cc válasza Atilla001 (#799) üzenetére


la_cc
addikt

Ezt a hülyeséget... :DDD Én meg azt hittem, hogy valami side quest visz oda vagy valami. Köszi a választ!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.