Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#901) Atilla001


Atilla001
senior tag

nektek is fagy a játék pár perc után? tegnap óta elkezdett kilépegetni állandóan

Védd a természetet!

(#902) pandagabor válasza Atilla001 (#901) üzenetére


pandagabor
csendes tag

Szia! De bizony, nálam kb 1 hete kezdte 7900XTX mellett, legfrissebb driver stb. Próbáltam DX11-el futtatni, látszólag megoldódott de aztán megint crash. Totál kilövi az Adrenalin szoftvert, feladatkezelőből kell mindent bezárnom. Más játékokban(Howgarts, Dead Island 2, AC Vallhalla, MSFS2020 Cyberpunk) semmi jele ennek.

(#903) Atilla001 válasza pandagabor (#902) üzenetére


Atilla001
senior tag

Nálam a rage alt f4 miatt korrupálódott az egyik állomány a sima steam es javítás segített, azóta nem fagy.

Védd a természetet!

(#904) pandagabor válasza Atilla001 (#903) üzenetére


pandagabor
csendes tag

Ez magyarabbul mit jelent? :D

(#905) Atilla001 válasza pandagabor (#904) üzenetére


Atilla001
senior tag

Bocsánat. Idegességemben egyszerűen kiléptem a programból, ezért megsérült valamelyik állomány ami fontos a játék szempontjából és ezért fagyott folyton. Steam en belül csináltam egy telepített fájlok ellenőrzést és ott talált hibát amit kijavított, utána már nem fagyott le. Azért nem csodálkoztam, vagy nem itt kerestem először a hibát, mert volt már olyan hogy RTX módban állandóan lefagyott amíg nem javította a fejlesztő.

Védd a természetet!

(#906) pandagabor válasza Atilla001 (#905) üzenetére


pandagabor
csendes tag

Á, köszönöm szépen! No igen, a fájlellenőrzés még nem jutott eszembe, meglesem! :R

(#907) boogie84 válasza Atilla001 (#901) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam minden rendben. Rég nem játszottam a játékkal. Megnézegettem a behúzott tartalmakat...
Még mindig nagyon jó játék! :D

The Fortune Teller mellékküldetést viszont egyszerűen nem tudom megcsinálni. Story-t nem rég fejeztem be, utána elkezdtem kimaxolni a játékot. Valamiért ezt YT videó alapján sem tudom megcsinálni. 1/3 van kész. A zozók típusára utaló párbeszéd van meg. A hajón lévő ember aki adná a "küldetést" , aka párbeszédet, nem jelenik meg. Vagy valami kell hozzá h az aktív legyen? (vidóban látott Viral kártya meg van hozzá)

Double Time mellék: ezt legalább 10x csináltam meg, minden indításnál újra megjelenik. Ezt sem értem.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#908) boogie84 válasza boogie84 (#907) üzenetére


boogie84
veterán

Közben a The Fortune Teller meg lett. :B Természetesen én voltam feledékeny h az egyik kártyát már felvettem régebben... :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#909) C64


C64
őstag

Játszik itt valaki beta magyarítással?
Sajna mi csak úgy tudunk online-ba játszani, ha nincs fent, mert nem enged módosított fájlokkal online-ra, anélkül meg nem nagyon megy a sztori értelmezése :(

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#910) shotika válasza C64 (#909) üzenetére


shotika
őstag

Vszeg nem is fog menni magyarul az online. Már az első részben sem engedte.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#911) San398 válasza C64 (#909) üzenetére


San398
őstag

Mennie kell a magyarítással mert én úgy játszottam végig (a gépi fordítással)
Akkor lehet coop-ban tolni haverral ha mindkét játékosnál ugyanaz van fenn. pl. mindkét játék alap, mindkét játék magyarított stb. Ha fent van a magyarítás akkor már a szerveren se fogsz találni party-t, de egyedül játszhatod a játékot.

shotika: Az első rész is engedte csak a fentieket kell betartani

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#912) C64 válasza shotika (#910) üzenetére


C64
őstag

Első részben engedte, azt magyarítással toltuk végig online.

A második részben ha fent van a magyarítás, akkor nem enged online-ba.

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#913) Atilla001


Atilla001
senior tag

érdemes ránézni az új frissítésre és event-re

Védd a természetet!

(#914) Wesder válasza Atilla001 (#913) üzenetére


Wesder
félisten

Én amint összeszedtem a 250 kacatot este, lèpek is ki az eventből.
Megmozdulni nem lehet.
Az új parkour jó, csak szokni kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#915) Atilla001 válasza Wesder (#914) üzenetére


Atilla001
senior tag

Sajnos már nekem is csak addig tart amíg meg nincs ami kell. Végtelen farmolás..

Védd a természetet!

(#916) Wesder válasza Atilla001 (#915) üzenetére


Wesder
félisten

243-nál beakadt a számláló, miközben játèkban már 300+ van. :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#917) Atilla001 válasza Wesder (#916) üzenetére


Atilla001
senior tag

Milyen szinten vagy? En feltornáztam 80 ra.. napi több óra farmolással de meguntam

Védd a természetet!

(#918) Wesder válasza Atilla001 (#917) üzenetére


Wesder
félisten

80

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#919) Atilla001 válasza Wesder (#918) üzenetére


Atilla001
senior tag

basszus, neked is elvette az arénában gliccselt fegyvereket? ooo bakker.. csápolok az uborkaszeletelőve megint....

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#920) Wesder válasza Atilla001 (#919) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem megvannak, de már eventen kívül is 3-4 ütès hardon egy Volatile vele. Eventben meg 8-10 ütès mèg easy-n is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#921) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Július végén vásárolta fel a Tencent a fejlesztőket, gondolom csak véletlen hogy a tegnapi frissítésben már meg is kapta a mikrotranzakciókat..

Mindenesetre mindenki aki okt 7-ig elindítja kap 500 elkölthető pontot belőle (cselesen 550-be kerülnek a bundlek.. ).

[ Szerkesztve ]

/s

(#922) Wesder válasza wjbhbdux (#921) üzenetére


Wesder
félisten

Sok köze nincs hozzá mert már hamarabb volt szó a DL pontokról minthogy megvettèk volna őket.

Igazából annyi történt hogy mostmár játékon belül veheted meg a bundle-öket. Most tök8 hogy a storeban fizet 7.5€-t, vagy ingame valutát veszel ugyanannyièrt.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#923) wjbhbdux válasza Wesder (#922) üzenetére


wjbhbdux
veterán

de épp ez a lényeg hogy nem tudsz ugyanannyiért venni, ha 50 pont hiányzik akkor is 500-at kell venned.

/s

(#924) Wesder válasza wjbhbdux (#923) üzenetére


Wesder
félisten

A maradèkot nyílván elköltöd másra, de az átváltás ugyanannyi.

100 pont az 1€.
Az eddig 7.5€-s pack meg most 750 pont.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#925) wjbhbdux válasza Wesder (#924) üzenetére


wjbhbdux
veterán

kár az ilyen játékosellenes scameket védeni. Itt csak a cég jár jól, nyilván a beragadó, levásárolhatatlan mennyiségű pontokra mennek. Microsoft is ezt csinálta régen az xbox pontokkal, hála hogy kivezették

/s

(#926) Wesder válasza wjbhbdux (#925) üzenetére


Wesder
félisten

Nincsenek vèdve, de túlreagálni sem kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#927) Atilla001


Atilla001
senior tag

a store unexpected error a játékban
amúgy ki a fenét érdekel a kinézet ebben a játékban? akármilyen fegyvert próbáltam venni egy szutyok rozsdás hulladék 0 DMG-dzsel

Védd a természetet!

(#928) San398


San398
őstag

Sziasztok!
A mai frissítés után a mentett állás betöltésekor fullon pörös a vinyó és kb 2 perc után bezáródik a játék.A support szerintem itt se segít! A DLC megvásárlása után is ugyan ez volt a helyzet a mentett állás betöltésénél. (leszedtem a DLC-t és ment a játék mentés rendben) Leveleztem velük és annyit mondtak mindig hogy kezdjek új játékot, röhely. :O
Már töltöttem le netről is játék mentést de ugyan úgy kifagy a játék. Másnál is van ilyen hiba a mentéssel?
Ha esetleg valaki tudna küldeni egy mentést az keressen már meg privátban.

Köszi

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#929) Atilla001 válasza San398 (#928) üzenetére


Atilla001
senior tag

befrissített, elindult 10 sec után. 5 perc után kiléptem. Ez a remek játék a vége után repeptitív farmolásba fullad.. kövi epizódig unalmas..

Védd a természetet!

(#930) Wesder válasza Atilla001 (#929) üzenetére


Wesder
félisten

Nem vèletlen futok egy NG+-t kb 6 havonta. Addig jönnek az Update-ek, meg majd valamikor a 2. DLC is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#931) San398 válasza Atilla001 (#929) üzenetére


San398
őstag

Köszi a próbát.
Azt vettem észre, hogy amikor kifagy a mentés töltésekor akkor felfalja az összes szabad tárhelyet a vinyón. Letöröltem az egész játékot majd ujra telepítettem és most jó, bármelyik mentés elindul.Ezek szerint a frissítés nem sikerült túl jól :DDD

Ingyenes a játékban a store-ban a PLAGUE CANE Bundle

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#932) Atilla001 válasza San398 (#931) üzenetére


Atilla001
senior tag

Ja, azt elfelejtettem mondani hogy ilyenkor célszerű javítást csinálni mert a dl2 file- jai gyakran korumpálódnak. Bár nekem ez akkor jött elő mikor mentés nélkül alt f4 gyel kiléptem. (Ha meghalsz és időben kilépsz nem veszi el a tapasztalati pontokat halál után, de rizikóval jár hasonlóval mint a tiéd)

Védd a természetet!

(#933) itroh


itroh
tag

Halihó.
Ps4-ről sikerült valakinek átvinni mentéseket ps5-re?

(#934) Atilla001


Atilla001
senior tag

Ha valakit még érdekel. Térképen jobb alsó sarokban GRE Abnomality. 2 ütés 10másodpercenként 2000XP és 2 láda tele boost-tal meg mindennel.
Pillanatok alatt lehet szintet lépni de még így is vegytiszta farm.
Figyelem, csak gyorsan ölő arénában gliccselt fegyverrel működik ilyen gyorsan.
Innentől még annyit sem kell foglalkozni egyéb alapanyagok farmolásával..

Védd a természetet!

(#935) Wesder válasza Atilla001 (#934) üzenetére


Wesder
félisten

Amúgy úgy 2k hogy Hardon ölöd, ès a mostani patch mèg nerfelte is az XP-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#936) Atilla001 válasza Wesder (#935) üzenetére


Atilla001
senior tag

ismerted? amúgy GRE Aberration C-A-23 pontosan
felnyomtam magam 89ről 100ra de meguntam..

Védd a természetet!

(#937) Wesder válasza Atilla001 (#936) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, nem játszottam a játékkal mostanában, csak olvastam a Patch Notes-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#938) Atilla001 válasza Wesder (#937) üzenetére


Atilla001
senior tag

üdv, az aréna fegyvereket csak 1x lehet gliccselni, ha megcsináltam a kihívást akkor örök élet inaktív?

Védd a természetet!

(#939) Wesder válasza Atilla001 (#938) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom. Èn kiszedtem anno vagy 10-et.

Más.
Ahogy nèzem kb minden is sokkal több XP-t ad. Lecsaptam egy tolvajt ès adott 1700xp-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#940) Atilla001 válasza Wesder (#939) üzenetére


Atilla001
senior tag

én 1-et 1-et. sajna a bozótvágót elbénáztam. eldobtam és mire rájöttem késő volt. csak a baltám van az meg lassú. ráadásul már nincs korek repair, nem tudom a vendor repair nem teszi e tönkre.
XP-t nem nagyon nézem, már ez a lv100 is sok volt és nincs is értelme farmolni.. bármit ledarálok most.. nincs kihívás

Védd a természetet!

(#941) Wesder válasza Atilla001 (#940) üzenetére


Wesder
félisten

Vendornál javíthatod nyugodtan.

Èn nem a Legend szintek miatt játszom, hanem ha van valami jó event mint most, meg nèha-nèha jól esik egy kis NG+.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#942) Atilla001


Atilla001
senior tag

Esik a hó.. parádés a hullaszag..

Védd a természetet!

(#943) BaLee válasza itroh (#933) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Most tették bele az új patchbe ezt a lehetőséget. A módját nem tudom csak láttam említve volt egy videóban.

(#944) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez a téli event felér egy cheattel. Most kezdtem újra a játékot 1-2 hete PS5-ön (anno PC-n abbamaradt) és amennyi plusz infected trophyt be lehet váltani cukorkákért az nem emberi. :)

De ötletes az event, szép a havas táj ill. a santa airdrop vadászat is jó móka. :)

(#945) Wesder


Wesder
félisten

Beszarás hogy lekopizták Kratos baltáját. Mèg nem próbáltam, de tuti gagyin nèz ki ha eldobod ès visszahívod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#946) Atilla001 válasza Wesder (#945) üzenetére


Atilla001
senior tag

kipróbáljuk.
nálad az arénás fegyverek még javíthatók? se durable nincs rajta és nem jelenik meg vendor repair-ban.

Védd a természetet!

(#947) Wesder válasza Atilla001 (#946) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem is ugyan ez, bár már nem használtam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#948) Atilla001 válasza Wesder (#947) üzenetére


Atilla001
senior tag

neked könnyebb mert többet szedtél ki. nekem csak a lighting 2 kezes balta marad és eléggé romlik. nélküle végtelenségig kell csápolni a budli vörös lvl9 fegyverekkel...

Védd a természetet!

(#949) Atilla001 válasza Wesder (#945) üzenetére


Atilla001
senior tag

megtaláltam...

Védd a természetet!

(#950) Constantin49


Constantin49
friss újonc

Sziasztok.

Lenne kedve valakinek esetleg játszani velem? Elég unalmas, nem valami élvezetes meg nehéz is egyedül és nincs senki akivel tudnék játszani. Ezzel vagy akár főként ezekkel: Dying Light 1, GTA 4 és 5 (nem RPre), Red Dead Online, State of Decay 2. De bármi mást is meghallgatok ha úgy adódik. Az idősebb korú kategóriába tartozom így ha téged ez nem zavar az külön öröm.

Ha esetleg valaki lenne akkor felvehet barátnak a steamen és dumálhatunk, megbeszélhetjük, hogy mi legyen. A steamem: Név: Constantin799, link: https://steamcommunity.com/profiles/76561198201792625

Van youtube csatornám is, szintén ezen a néven keressetek rá ha érdekel.

Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.