Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#551) FaTHI válasza boogie84 (#550) üzenetére


FaTHI
őstag

Facebook-on kessétek meg és ott meg van adva honnan tölthető. Az ő munkájuk!
PC & PCVR JÁTÉKOK GÉPI MAGYARÍTÁSA

[ Szerkesztve ]

(#552) S e t h válasza Wesder (#543) üzenetére


S e t h
nagyúr

Elfutottam mellettük miután meguntam, hogy mindig a tetememet rágcsálják.
Mondjuk az kicsit gáz, hogy nem üldöznek a végsőkig, hanem két forduló után jön a küldetés következő szakasza és eltűnnek.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#553) Atilla001 válasza FaTHI (#551) üzenetére


Atilla001
senior tag

Thx, de akkor ez csak nyers translate.

Védd a természetet!

(#554) boogie84


boogie84
veterán

VNC torony tetejéről ugrottam meg a Military Airdropokat.
2-nél is ezt írta:

Miért?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#555) Mr.Csizmás válasza Atilla001 (#553) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az olyan is, ha nincs lektorálva.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#556) Wesder válasza boogie84 (#554) üzenetére


Wesder
félisten

Ilyennel sem talàlkoztam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#557) FaTHI válasza Atilla001 (#553) üzenetére


FaTHI
őstag

Igen, de szinte mindenütt pontos. A megszólitásokkal lehet némi gond, értem itt a többes számot pl. de összeségében jó lett. Ha adtok egy helyet ahová fel tudom tölteni szivesen megteszem kb. 700mb.ot foglal. Ha frissitik a játékot újra felül kell irni a megadott könyvtárat és kész!

[ Szerkesztve ]

(#558) warcat válasza boogie84 (#554) üzenetére


warcat
veterán

Lehet, hogy nem haladtál még annyit a sztorival, mindenesetre ahogy látható a képen is, ha van nálad 25 db lockpick akkor kinyitja.

EA: It's in the crate!

(#559) Wesder


Wesder
félisten

Tölthető a PK Pack 2/3

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#560) cyberkind


cyberkind
félisten

Nah, nálam meglett az összes inhibitors, én a stamina-ra mentem, így az fullos (700), az élet pedig csak 480.

Paranormal Cocktivity

(#561) Wesder válasza cyberkind (#560) üzenetére


Wesder
félisten

Bőven jó szvsz. Stamina amúgy is jobban kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#562) Wesder válasza cyberkind (#560) üzenetére


Wesder
félisten

A Trinity régióban (Old Villedor) bal felső sarokban van egy a hàzban, azt hogy szedted össze? Az ablakon bemenve làtszik a fal túloldalán, de ugye a deszkàk között nem lehet àtmenni, és leverni se lehet őket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#563) cyberkind válasza Wesder (#562) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez a kedvencem, amikor bent vagy a deszkáknál, bal oldalon a fal tetején van a szellőző, ott kell bemászni, én se vettem észre. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#564) Wesder válasza cyberkind (#563) üzenetére


Wesder
félisten

Na ne... Köszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#565) cyberkind


cyberkind
félisten

Beváltottam a Twitch droppokat, ezekből kifejezetten a Bow érdekelt, DE hiába jók az értékei, ha csak átlövök vele a zombikon. :D :(

Paranormal Cocktivity

(#566) Wesder


Wesder
félisten

700 a max HP, de az életcsík csak 600-ig lett tervezve... 🤦🏻‍♂️

Ja, az achit persze nem adta meg. :U

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#567) cyberkind válasza Wesder (#566) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD Mint a liftek a játékban, vagy fent, vagy lent ragadnak, aztán lehet használni a glitcheket a közlekedésre.

Paranormal Cocktivity

(#568) axlfsi


axlfsi
veterán

Srácok! A térkép déli részén, a víz alatti városról a vizet, hogy lehet leengedni? :F

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#569) Wesder válasza axlfsi (#568) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem sehogy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#570) cyberkind válasza axlfsi (#568) üzenetére


cyberkind
félisten

Ahol van a gát? Az ott egy sztori küldi lesz majd.

Paranormal Cocktivity

(#571) Wesder válasza cyberkind (#570) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, de a vizet akkor sem tudod leereszteni. Nekem nem sikerült.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#572) cyberkind válasza Wesder (#571) üzenetére


cyberkind
félisten

Ohh, én csak az ezeréves gameplay-re emlékszem, ott sikerült, és jöttek a speckó zombik. :D

Paranormal Cocktivity

(#573) Wesder válasza cyberkind (#572) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ott sikerült.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#574) cyberkind válasza Wesder (#573) üzenetére


cyberkind
félisten

Én szándékoltan azért csinálom a droppokat, mert azt gondoltam, hogy ez benne maradt, de akkor mégse, kár ezért.

Paranormal Cocktivity

(#575) Atilla001 válasza FaTHI (#557) üzenetére


Atilla001
senior tag

nincs véletlen linked. úgy látom káosz az a fészbúk oldal..
thx

Védd a természetet!

(#576) boogie84 válasza Wesder (#571) üzenetére


boogie84
veterán

Egyik ismerősnél is le volt eresztve. Ma mondta. Valami dandit camp mellett kell leereszteni. Én ott még nem járok.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#577) Wesder válasza boogie84 (#576) üzenetére


Wesder
félisten

Na, akkor utánajárok. Köszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#578) Wesder


Wesder
félisten

Naszóval...

Spoileres rész jön a víz leeresztéséről, aki akarja elolvassa.

Ugye a 18-as demo a jàték vége, és én a Colonelnek hittem hogy nem ölte meg Frank-et, viszont ha Mattnek hiszel akkor a víz leeresztődik. Ez màr csak azért is fura, mert nem vízért mentek oda tàrgyalni, hanem az X13 hangàrban elhelyezett rakétàk miatt. Nem is gondoltam rà hogy a víz leereszthető.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#579) axlfsi válasza Wesder (#569) üzenetére


axlfsi
veterán

De, le lehet! ...és akkor teljesen száraz lesz és ott egy területen lehet farmolni majd egy szerencsétlen zombit aki majd fossa magából a kristályokat ;)

Szerk.: hja, látom, már rájöttél :K

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#580) Wesder válasza axlfsi (#579) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, màr ràjöttem hogy kell.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#581) Wesder


Wesder
félisten

Egyébként tök felesleges leengedni a vizet, mert nincs ott semmi, a loot meg víz alatt is nyitható. lvl 5-ös karakterrel is felveheted a 9-es szintü cuccokat, így a szintnek sincs sok értelme szvsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#582) FaTHI válasza Atilla001 (#575) üzenetére


FaTHI
őstag

Magyaritás [link] akinek kell töltse!

[ Szerkesztve ]

(#583) esgabee válasza FaTHI (#582) üzenetére


esgabee
tag

Köszi! :R

(#584) axlfsi válasza Wesder (#581) üzenetére


axlfsi
veterán

Megint tévedsz! ;)
((Írtam már, hogy ott található majd olyan zombi, aki nem sebezve, de aggrózva, fossa a kristályokat - nekem ez kell pont és csak azon a területen található))

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#585) JoceeHunt válasza Wesder (#533) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Itt az 500 torony meg az Airdrop:

Az alábbi 2 küldivel kapcsolatban segítsetek kérlek:

Cheers küldetés:
Targetelni a térképen nem tudom, a feladatok listában menüben nem látszik, helyszínre érve semmi...
Írja ott felül, hogy Completed, lehet hogy kész de nem tűnt el az ikon a térképről?

Itt is hasonló a helyzet, helyszínen semmi, Targetelni nem lehet, menüben nincs, ez is kész és bebugolt vajon?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#586) vvega30 válasza FaTHI (#582) üzenetére


vvega30
senior tag

már nem létezik az a letöltési link :(

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#587) Wesder válasza axlfsi (#584) üzenetére


Wesder
félisten

Az achin kívül mire kell még pénz? Csak mert azt is szórja a játék, mintha nem lenne holnap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#588) axlfsi válasza Wesder (#587) üzenetére


axlfsi
veterán

Én az upgradekre gyűjtök leginkább és - lehet rosszul csinálom, nem tudom, de - a normál játékmenet (=semmi trükközés) során, ami a story- és side missionok, elég lassan gyűlik az "arany" ... ahogy egyre inkább magasabb szinten van az adott cucc upgradeje, annál több pénz kell hozzá, ... brutál módon fogy nálam (sajnos), nem győzöm "farmolni", ... ezért kellene nekem az a városrész "kiszáradtan", ... de majd akkor az "engdame" előtt figyelek és a megfelelő választ adom a megfelelő személynek (köszi ezúton is az infót hozzá :R )

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#589) Wesder válasza axlfsi (#588) üzenetére


Wesder
félisten

Csak azt a printet szintezem, ami nekem kell, szerintem így nem vészes. Ha mindent is ki akarsz maxolni, az màr lehet dràga. Nekem inkàbb a zombik farmolàsa tűnik nagyobb gondnak, mint az arany.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#590) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

tegnapi patch-el kerültek be a féltéglák, és üvegek? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#591) axlfsi válasza Wesder (#589) üzenetére


axlfsi
veterán

Arra mi azt találtuk tökéletes megoldásnak (de szerintem már írtam is róla), hogy bejön hozzám(!) a haver, aki pár szinttel még magasabb, mint én (mobok nem skálázódnak érdekesmód) és beállunk egy olyan utca végébe, ahol amugy egy GRE ládás épületet szedünk ki és ha gáz van, vissza lehet hőkölni az UV alá, majd maxos UV lámpa, legerősebb fegyver, benne Korek, military medpack és mehet a chase 4/4-ig és orrvérzésig (unalomig) :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#592) Wesder válasza Mr.Csizmás (#590) üzenetére


Wesder
félisten

Eddig is volt benne féltégla, meg üveg.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#593) Wesder válasza axlfsi (#591) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, csak co-op nélkül ezt elég nehéz kivitelezni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#594) axlfsi válasza Wesder (#593) üzenetére


axlfsi
veterán

Nyilván! :)
(milyen platformon játszol?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#595) Wesder válasza axlfsi (#594) üzenetére


Wesder
félisten

Xbox, de jó ez így single-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#596) axlfsi válasza Wesder (#595) üzenetére


axlfsi
veterán

Ahogy érzed! :P :DDD

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#597) JoceeHunt válasza axlfsi (#588) üzenetére


JoceeHunt
őstag

Elvileg a The Colonel nevű küldetéssorozatban van, ma keresgéltem én is hol ez a választás, szerencsére még előtte vagyok Veronika küldetésben :).
Én most megálltam, nem merek nagyon túlmenni, mert valaki írta, hogy a vége felé már nem lehet visszajönni a mapokra amíg az Endgame le nem zajlik...

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#598) warcat válasza axlfsi (#591) üzenetére


warcat
veterán

Mivel úgyis kellenek a trófeák is a fejlesztésekhez, legegyszerűbb zombikból pénzt farmolni, a fárasztó csapkodás helyett célszerűbb lerugdosni a hídról őket és akkor egyból meghalnak az eséstől.Egy éjszaka alatt le lehet tolni három 4/4-es üldözést (nagyjából egy tucatnyi volatile lerugdosása után már annyi jön, hogy valamelyik agyon fog csapni, bár tény, hogy akkor még csak másfél hp csíkom volt)

Aztán amikor eljön a reggel, már csak lent az utcán fel kell szedegetni a tatyókat.A trófeák mellett egy rakás pénzt és eladható motyókat is dobálnak.

Van erre több hely is, én itt farmoltam. (nincs kedvem most belépni képért, ugyan ennél az árusnál az egyik oldalon van egy függőhíd aminek a végébe beállsz háttal az UV lámpáknak)
Érdemes ki és be lépegetni az UV fényből, hogy ne érjen véget az üldözés.Csak két helyen tudnak felmászni oda a zombik és kapaszkodás közben teljesen védtelenek.

EA: It's in the crate!

(#599) axlfsi


axlfsi
veterán

Joci, harcimacska, köszi az infókat, megnézem majd, illetve az endgame résznél már kibeszéltük tegnap, hogy mit kell válaszolni, hogy aztán kiszáradjon az a városrész :K:R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#600) vvega30


vvega30
senior tag

nekem is gondot okoz a pénz szerzés. de lagnagyobb bajom az, hogy még mindig nem tudom eladni a felszedett itemeket.10-ből 3-at ha el tudok adni ami megjelenik az árusnál és azt is csak 2-3 goldért... lvl6os cuccok. ez direkt ilyen vagy bug?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.