Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2

Hozzászólások

(#851) McW1


McW1
tag

Jó kis játék ez, rá lehet cuppani.

Én tavasszal feladtam, mert az eleje elég keserves, de így visszatérve egy kis (pár 10 órás :D ) kitartással, tápos karakterrel élvezetes, tudom ajánlani :K

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#852) Atilla001


Atilla001
senior tag

van valaki aki a kínai nőnél 9 es szintű és van elit ticket-je?

Védd a természetet!

(#853) shotika válasza McW1 (#851) üzenetére


shotika
őstag

Első végigjátszásom alatt imádtam, de a lőfegyverek hiánya miatt én még egyszer biztos nem futok neki. Szabályosan fárasztó volt már egy idő után csapkodni a zombikat.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#854) Atilla001 válasza shotika (#853) üzenetére


Atilla001
senior tag

4 végigjátszás 100+ óra játék. De én is szerettem a DL1 fegyvereket.

Védd a természetet!

(#855) Atilla001 válasza Atilla001 (#854) üzenetére


Atilla001
senior tag

bocsánat.. fejből írtam de rosszul.. 295 óra játékidő.. :DD

Védd a természetet!

(#858) juliensorel


juliensorel
senior tag

Sziasztok!
Most járok kb 100 óránál a játékban, néhány hete elég jól elvagyok vele. Az a fajta vagyok aki a mellékküldetéseket meg a térképet szokta kipucolni először, mellé lassan haladgatok a fő storyval, ami szerintem mondjuknem erőssége a játéknak, ebből kifolyólag a Tv torony küldestésnél már 7-8as lvl-en voltam, (spolier: azt hittem az valami nagy durranás lesz, valamiféle vízválasztó a történet szempontjából, hardcore játékmenettel, több szinten keresztül tele lesz volatile fészekkel stb, mert ugye így exponálták a dialógókban, hát ehhez képest elképesztően nagy csalódás volt, az akkori nyilam egy lövésre ölt minden létformát....de úgy általában az egész fő storyból egy emlékezetes pillanatra nem emlékszem, hogy tényleg rettegtem vagy izgultam volna),na mindegy, a végjátékot kb 20 órája halogatom, nem volt kedvem mág belevágni. Viszont a feljődés, az extra cuccok gyűjtögetése azért élevezetes, néhány easter egget is megcsináltam, többet véletlen magamtól találtam meg. Nagyon már nincs tennivaló a térképen, úgyhogy most a bounty hunter chaptereket kezdtem el, meg ugye van a karácsonyi tematika, bár azt hamar ki lehetett maxolni lvl szinten.
Egy dolgora viszont még nem jöttem rá, az üzenetrögzítőknek van valami jelentősége vagy csak a fertőzés előtti világ végnapjaiba engednek betekintést, hozzáadva ezzel a hangulathoz?

(#859) San398


San398
őstag

Sziasztok!
Egy kis segítségre, információra lenne szükségem. Van most kilencedikétől ugye ez a drop kick hétvége. Próbálkozom de csak akkor számolja amikor a tetőről úgymond lerugom a zombikat és meghalnak. Viszont néztem youtube videót és ott egy rugásból elpusztulnak a zombik míg nálam vígan felkelnek és szinte semennyivel nem lett kevesebb az életük. Mit csinálok rosszul? Mitől lesz nagyobb a drop kick sebzése?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#860) Atilla001 válasza San398 (#859) üzenetére


Atilla001
senior tag

asszem kell egy spec cipő.. de csak pár pillanatot áldoztam rá.. még a 800 fejet levágtam, de ez már frusztrálna..

Védd a természetet!

(#861) Wesder válasza San398 (#859) üzenetére


Wesder
félisten

Semmit nem kell csinálnod, az event alatt super dropkick van. Esetleg restart, vagy nézd meg hogy nincs-e update a játékhoz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#862) San398 válasza Wesder (#861) üzenetére


San398
őstag

Volt restart, nincs update. Egyéb ötlet? Így veszett lassan megy, meg ha elsőre nem tudom kilőni az űrbe :DDD a zombit akkor rámtámad.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#863) San398 válasza San398 (#862) üzenetére


San398
őstag

Leszedtem minden mod-ot így most jó.Majd ha vége felé jár az event egyesével visszarakom meglátom melyik okozta a hibát.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#864) Atilla001


Atilla001
senior tag

nah, végigrugdostam a 200-at. semmi sem kell hozzá csak kitartás..

Védd a természetet!

(#865) Wesder válasza Atilla001 (#864) üzenetére


Wesder
félisten

Én toltam egy New Game+-t, simán megvolt mindkettő, és még nem értem a Story végére.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#866) Atilla001 válasza Wesder (#865) üzenetére


Atilla001
senior tag

már nem kezdek 5. new game et.. 2 normal, 2 hard kimaxolva.. talán 2-3 év múlva

Védd a természetet!

(#867) Wesder válasza Atilla001 (#866) üzenetére


Wesder
félisten

Kiégetted. :))
Én egy éve nem játszottam, így most jó volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#868) Rossi válasza juliensorel (#858) üzenetére


Rossi
addikt

Hali!
Ezzel a megközelítéssel, hogy a fő szálat nem igazán tolod, előbb-utóbb OP leszel kb. minden hasonló játékban.

Én a Cyberpunk 2077-ben csináltam ugyanezt, aztán a végén nekiindultam a story-nak, és kb. godmode-ban voltam... Agyon tudja ütni az élményt.

DL-ben a torony nekem pl. kihívás volt, ha nem is hardcore, mert kb. oda való szinttel mentem neki.

Apropó kihívás, ha valaki erre vágyik, ott az Elden Ring, ott kedvedre halhatsz meg 50x ugyanott, mire nagy nehezen egyszer sikerül. :DDD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#869) Wesder


Wesder
félisten

Ha jól látom az M.Tech ládák már nem respawnolnak. Lesz így annyi M.Tech-em NG+-ban hogy kimaxoljam a Toolokat? Józan ésszel azt mondanám hogy igen, de azért jobb ha rákérdezek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#870) Wesder válasza Wesder (#869) üzenetére


Wesder
félisten

14 kell és van is annyi. Játék közben kevesebbnek tünt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#871) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#872) Rossi válasza Wesder (#871) üzenetére


Rossi
addikt

Kíváncsi leszek.

A végigjátszás óta toltam pl. Far Cry legfrissebb részét, és komolyan erőltetnem kellett, mert a DL2 után egy ócska szarnak érződött. :DDD
Grafikában, játékmechanikában, mindenben.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#873) Atilla001


Atilla001
senior tag

Na kinek hányadik szinten van az Legend level?

Védd a természetet!

(#874) Wesder válasza Atilla001 (#873) üzenetére


Wesder
félisten

64

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#875) Atilla001 válasza Wesder (#874) üzenetére


Atilla001
senior tag

Mennyiiiiiii? Pirítod rendesen, pedig nálam is hullanak a fejek és fröcsög a vér. 23

Védd a természetet!

(#876) Wesder válasza Atilla001 (#875) üzenetére


Wesder
félisten

Volatile-t kell vadászni èjszaka hardon miközben 4-es üldözès alatt vagy. Úgy kb 20k XP kiesik egy egy este alatt. Mèg így is egy örökkèvalóság lenne elèrni a 250-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#877) Wesder válasza Wesder (#876) üzenetére


Wesder
félisten

7937500 XP kell ha jól számoltam a 250 szinthez összesen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#878) Atilla001 válasza Wesder (#876) üzenetére


Atilla001
senior tag

Bemegyek mindenhova nappal és éjszaka, hardon vagyok és néha annyian vannak körülöttem hogy azt se látom hogy kit hentelek csak nyomkodom a gombot és fröcsög a vér. A fegyvereket már nem is korrek kezem hagyom hogy tönkre menjen mehet a kukába annyi fegyverem vagy nem tudom hova rakni, Mind maxos. Régen és most sem látom értelmét ennek a felesleges farmos hentelésnek, egyszerűen nem vezet sehova. Játszanék vele de totál időpocsékolás..

Védd a természetet!

(#879) Wesder válasza Atilla001 (#878) üzenetére


Wesder
félisten

Ha sokat csapkodsz, akkor egy idő után (talán 6kill) nem ad XP-t, amíg nem csinálsz mást, vagy telik el egy kis idő. Èn sem azèrt farmoltam mert jó móka, hanem mert az egykezes vágófegyverre akartam 60+% sebzèst. Illetve akkor már a Nightrunner-t is kifarmoltam hisz egy èvig nem is játszottam a játèkkal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#880) Atilla001 válasza Wesder (#879) üzenetére


Atilla001
senior tag

Jól érzékelem hogy ha romlik a fegyver akkor gyengébben sebez? Amúgy azt tudják ha beszivok maxos booster akkor sérthetetlen vagyok ? A méreg az áram és tűz sebez de szívok egy gyógyítót és annyi. Ez most legális cheat. Így értelmét veszti a bird ki az éjszakát 2000 pontal, meg a level4 case szintet. Már csak hobbiból menekülők este. Azóta 41 re tornáztam a legendet. Neked mi a bevált fegyver mod-od? Van valaki aki váltogatja a ruhákat helyzet függően? Az is fura hogy a legnagyobb harcban is lehet kraftolni akár. Ezt azért kiszedhetnék hard ban vagy lehetne egy nightmare szint.

Védd a természetet!

(#881) Wesder válasza Atilla001 (#880) üzenetére


Wesder
félisten

Bloody Tiesból használom a machete-t. 1350-es durability-je van, meg mindent egyhitel mèg Hardon is. Viszont már megint nem játszottam egy hónapja. Amit akartam már kiszedtem, majd a 2. DLC-vel visszanèzek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#882) Atilla001 válasza Wesder (#881) üzenetére


Atilla001
senior tag

Hol van olyan, ez a neve? Lehet van is olyanom. De mit raksz bele? A dura mér számít? Milyen a dmg- e? Egy fegyo se volt ami 1 hites, max critical hit nél. Amúgy azt sem vágom hogy jön össze 20k XP 1 este alatt? Ez alapján esténként 3 majd 2 szintet lépnél 60ig

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#883) Wesder válasza Atilla001 (#882) üzenetére


Wesder
félisten

A Day in Harran challengből lehetett kiglitchelni, úgy hogy mikor felvennèd a matchete,-t akkor cancel-t nyomsz a challenge-re.

Frost meg Ice van rajta, mind maxos illetve az a mod amivel feleannyira degradálódik a fegyver.

A durability csak azèrt fontos mert ritkábban kell Korekezni.

300 valamennyi a DMG, de minden egy ütès vele vagy nagyon max 2, mèg hardon is. Tyrant pl kèt ütès.

20K XP csak XP boostal jönne össze, ami viszont csak egyszer használatos inhalátor. A 10K XP valószinübb, de az monoton lèlekölő gring.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#884) Atilla001 válasza Wesder (#883) üzenetére


Atilla001
senior tag

300?? Jobbak 650es az 1 kezes fegyó. A durability t fel se fejlesztettem. A másikat használom ami plusz damage-t ad.

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#885) Wesder válasza Atilla001 (#884) üzenetére


Wesder
félisten

300 van odaírva, de az nem 300. 650-es fegyverrel nem csapsz le egy Tyrant-et 2 ütèsből Hard-on.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#886) Atilla001 válasza Wesder (#885) üzenetére


Atilla001
senior tag

pfff ez a gliccselt macséte tényleg aprít.. őszintén szólva inkább rossz mint jó dolog.. de még nem peccselték.. gyakorlatilag nem is kell többet más fegyver.. innentől lesz bamba farmolás. semmi sem számít, nincs ami megállítson.

Védd a természetet!

(#887) Wesder


Wesder
félisten

DL2 Gut Feeling Update Trailer.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#888) shotika válasza Wesder (#887) üzenetére


shotika
őstag

Lőfegyver még mindig semmi...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#889) Atilla001 válasza shotika (#888) üzenetére


Atilla001
senior tag

Legyen nyilPUSKÁD. :))ugyanúgy működik hangtalan ugyanannyit sebez csak öt lövetű. Továbbra sem "értem" a céltalan hentelésnek mi értelme van. Fejlődésnek se látom értelmét most olyan szinten vagyok hogy bárkit bármikor egy vagy két csapásra szétverek. Legénd 50. Védekezésnek taktikázásnak egyszerűen nincs jelentősége. Valahogy az egész megreked és belefullad a monoton csápolásba. Most hogy legend 50 nél a legkisebb tévedésre is 75% át elveszi a tapasztalati pontoknak még jobban úgy érzem hogy csak szívatás az egész. A Dying light egy nagy fellobbanás és utána a végére egy nagyon kicsi parázs marad az is csak a vér fanatikusoknak.

Védd a természetet!

(#890) shotika válasza Atilla001 (#889) üzenetére


shotika
őstag

Elbohóckodok a meele weaponokkal, de amikor már 3-400 zombit ölsz le ilyen szarokkal, utána jól esne már kicsit közéjük lőni. A nyílpuska elég meh kategória. Anno ha előre tudom, hogy nem lesz benne géppityu, meg se veszem a játékot.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#891) Wesder válasza shotika (#890) üzenetére


Wesder
félisten

Majd a 2. DLC-ben lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#892) Wesder válasza Wesder (#887) üzenetére


Wesder
félisten

Combat Improvements, including Brutality and Physicality

As the name of the update suggests, in this patch, we focus on the physical combat and brutality that revolves around it. Top up your slay-game, and brutalize both Infected and Human type enemies.

- Cut Demolishers – and everything else – in half.

– More dismemberment!

– Every limb can be cut in 3 places.

– New visualizations of damage
done to enemies (visible bones, ribs, eyeballs, etc.).

- VFX adjustments for blood and guts.

- Players can rip out a chunk of flesh and leave a hole in the enemy’s body.

- “Spill the beans” takes on a literal meaning with the possibility of ripping the guts from your foe.

- New hit detection code for improved enemy reactions to being hit with a weapon.

- More smashed head variants.

- “Domino Ragdoll” introduced, where enemies can fall on each other, with a proper reaction to the force and weight that pushes them.

- More ragdoll improvements for immersion and emergent gameplay.

- Added an ability to dismember enemies through collisions with environment objects.

- Support for Biters seamlessly falling from high ground, including rooftops.

- Enemies can pass burning and electrocuted effects to each other.

- Added new hit reactions and improved some of the existing ones.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#893) Atilla001 válasza Wesder (#892) üzenetére


Atilla001
senior tag

1000 viral fejlevágás.. LOLbaz+ édes Máriám..

Védd a természetet!

(#894) Lefty válasza Wesder (#892) üzenetére


Lefty
addikt

Igy kellett volna amugy megjelennie anno.

(#895) Wesder


Wesder
félisten

Tènyleg jobb a sebzèsi modell, de ezzel megint az a bajom hogy ezek is csak fix sèrülèsek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#896) shotika válasza Wesder (#895) üzenetére


shotika
őstag

Dead Island 2-ben faszán megcsinálták. Ahol ütöd/vágod, ott jön le róluk a hús :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#897) Wesder válasza shotika (#896) üzenetére


Wesder
félisten

Procedurálisan generálja a sebzèsmintát a DI2.
Az egy kicsit más, mert dinamikus.
Valami hasonlót vártam volna Techlandtől is.

Szerk.
Egyèbkènt DL2-ben is ott szedsz ki húst az ellrnből, ahova csapsz, (nagyjából) csak ezek mindig ugyanúgy nèznek ki, ès igazából csak ez a bajom, mert ront az èlmènyen.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#898) Atilla001


Atilla001
senior tag

Üdv. Nem tudjátok véletlenül hogyan lehet az aktuális küldetés leszedni hogy ne legyen aktuális, ne jelölje nekem mindenhol sárgával? Az utolsó küldetés a DLC ből, az a három kihívás ugrálós futkározás, utálom, biztosan nem fogom megcsinálni de rettentően zavar hogy állandóan ott sárgállik játék közben feleslegesen. Jól emlékszem hogy egy fegyver slot- olva van többet nem lehet változtatni slot-okon csak kidobni? Thx

Védd a természetet!

(#899) Wesder válasza Atilla001 (#898) üzenetére


Wesder
félisten

Csak a charmot tudod változtatni, ha már modoltad a fegyvered.
Nekem is van beragadt küldetèsem, az már NG+-ig úgy marad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#900) Atilla001


Atilla001
senior tag

Megvan az 1000 viral koponya. Huh
lnfónak csak annyi, nem tudom ez mennyire gliccs, de meghaltam (sokszor iszonyat primitívség miatt) és le akart vonni tízezer tapasztalati pontot, én meg dühömben alt+f4 eztem. Megnyugodva visszaléptem és nem vonta le ezeket a pontokat, és második alkalommal is működött. Az 50 es szint fölött érdekes ahol 75% át leveszi a tapasztalati pontoknak a halál után, több órányi játék képes elveszni.
Ja, és kínomban megcsináltam a küldetéseket. 36mp alatt 10 kristály... Anyád

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.