Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64058) updog válasza molnigee (#64055) üzenetére


updog
senior tag

20EUR környéke (hatezerpárszáz) alles zusammen. Ennyiért gyári állapotban (3 akksi, 4 db tartalék propeller), üzletből, valamennyi jótállással.

(#64056) Saccco ha lepattintható a kamera (nem tudom hogy van megoldva, a honlapon built-in-t írnak), igazából le is szedném, semmilyen képrögzítésre/átküldésre nem kell nekem (most), csak kipróbálni a drónozást. De ha azt mondjátok hogy ismeretlen gyártó döglött gyártmányának tűnik, nézelődök tovább :)

Csak árban (eredeti árhoz képest, de még Kínához képest is) nagyon kedvezőnek néz ki, így játékiból korrektnek tűnik.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.