Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20101) Speeedfire válasza Lacccca87 (#20099) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem tudom, nekem nagyon adta. De lehet, hogy java részt ls adta be. Basher, mkb.


lama_lamm: Erre én is gondoltam, de rage alatt sz*rba b*sztak pár mp alatt. :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20102) goodboy007 válasza Speeedfire (#20098) üzenetére


goodboy007
senior tag

Ghost Scepter, Eul, Force Staff, Scythe of Vyse

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#20103) xuldar válasza goodboy007 (#20102) üzenetére


xuldar
őstag

Ezek közül sajnos csak hex közben tudod ütni, vagy ha range-es hősöd van. Illetve ha a ghost sceptert felfejleszted ethereal blade-re, akkor még spellel nagyot tudsz bele ütni. Tényleg csak az evasion a megoldás.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20104) goodboy007 válasza xuldar (#20103) üzenetére


goodboy007
senior tag

Szó se volt a role-ról, honnan tudod, hogy ütni akarja?
Supportként nincs olcsóbb a Ghost Scepter-nél, ha sok a physical/basholós hero az ellenfélnél.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#20105) xuldar válasza goodboy007 (#20104) üzenetére


xuldar
őstag

Csatolt egy képet. Support Lycant még nem nagyon láttam :DDD Abban azért igazad van, hogy nem biztos, hogy mindig carryvel fog játszani.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20106) goodboy007 válasza xuldar (#20105) üzenetére


goodboy007
senior tag

Azt nem néztem, de mondjuk 58. percben 3 itemes, brown boots-os Storm-mal a csapatban kb. mindegy mit rak. :DDD.
Meg a többi is typical, hogy a Pudge is HoT-ot rak Hex/Shiva helyett.
Egyébként carry-ként sem szégyen a Hex vagy lategame-ben, pl. Storm-nak is az Abyssal.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#20107) Speeedfire válasza goodboy007 (#20106) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Kénytelen voltam ütni melee carry-ként. Tényleg kellett volna egy solar crest volna.

Én már a technies-nél mondtam, hogy ebből lose lesz, függetlenül attól hogy jó nyomta.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20108) lemusz


lemusz
addikt

Nah jó, szerintem itt ér véget a dota számomra, ezt nem gondoltam volna erről a játékról... Ellenfélnél a monkey king kb a meccs 15. percétől teljesen láthatatlan lett, csak a minimapon láttuk hogy ha ott volt a közelünkben a kis sárga jelzését, de a modellt nem láttuk, klikkelni se tudtunk így rá meg semmi. Ez a kib*szott nagy előny közel 30 killt hozott neki, mire a játék végéhez közeledve egyik társunk rájött, hogy ha teljesen kilépünk a játékból, majd pedig vissza, akkor ismét látható lesz. Így is volt, de már túl késő volt. Amúgy simán győztünk volna, mert jobbak voltunk. Ez most hacker volt vagy valami ordenáré nagy bug?!

(#20109) ZoPád válasza lemusz (#20108) üzenetére


ZoPád
tag

Bug. 1-2 nap és javítják, bár megértem hogy idegesítő játékot veszteni miatta.

Én pár napig szüneteltetem a rankedet az biztos, most is a legutóbbi patch után látni, hogy az ellenfél milyen hősöket tervez pickelni. (és ők is látják ami nektek van kijelölve)

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20110) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Mondjuk igy szabadság időre elbaszni a jatákot elég köcsögség, mától akartam nekifeküdni keményebben.

(#20111) Lacccca87 válasza juhiimi (#20110) üzenetére


Lacccca87
őstag

Bőven játszható a game.

(#20112) -Faceless- válasza Lacccca87 (#20111) üzenetére


-Faceless-
őstag

Attól függ mivel ütötted el az időt, a custom játékok 90%-a abszolút játszhatatlan.

(#20113) Lacccca87 válasza -Faceless- (#20112) üzenetére


Lacccca87
őstag

10v10,coop bot game, non ranked, kb.
A custom gamekért meg nem a valve felel hanem a készítője.

(#20114) -Faceless- válasza Lacccca87 (#20113) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ez félig meddig igaz, de az új játék elei tervezővel kb. mindenkit kigáncsoltak. Nekik is egyszerűbb lett volna, ha szimplán engedik használni a régi típusú felületet.
De hát ez van, ezt kell szeretni.

(#20115) FrozenThrone


FrozenThrone
aktív tag

Valaki játszik 4K -ban? Az új patch óta javult a 4K -s kezelése a játéknak? Pár hónappal ezelőtt mikor néztem akkor még a full HD -hez képest annyi volt 4K -n hogy minden nagyobb lett, viszont nem láttam be nagyobb területet, így 43" colon 4K -ban nem volt túl élvezhető a játék. :(

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#20116) Lacccca87 válasza FrozenThrone (#20115) üzenetére


Lacccca87
őstag

Szerintem később sem fogsz benne nagyobb területet látni. Az eléggé tisztességtelen előny lenne a többi playerre nézve hogy teszem azt te 30-40%-al nagyobb területet látnál.

(#20117) FrozenThrone válasza Lacccca87 (#20116) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Ez jogos, bár más játékban viszont működik (WoW). Akkor kisebb monitort kell vennem :DDD

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#20118) burny válasza FrozenThrone (#20115) üzenetére


burny
aktív tag

Pay2win csak LoLban van.

(#20119) FrozenThrone válasza burny (#20118) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Akkor át kell nyargalnom oda ezek szerint :DDD

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#20120) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy kicsit félre akarom rakni a játékot, és lenne pár dolog amit el szeretnék marketen adni. Tudnátok esetleg segíteni hol lehet külön nem listázott itemeket egyszerűbben értékesíteni?
Mint pl. lvl16-os onibit nem 8 centért akarok eladni, meg ilyenek.

[ Szerkesztve ]

(#20121) ZoPád válasza -Faceless- (#20120) üzenetére


ZoPád
tag

többet nem nagyon fogsz kapni, max. tényleg ritka itemekért.

Lootmarket megérhet egy próbát, ha az a cél hogy tényleges pénzt vegyél ki és ne Steam wallet-et.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20122) -Faceless- válasza ZoPád (#20121) üzenetére


-Faceless-
őstag

Steam walletre akartam volna, vagy valami másra elcserélni, amit eladhatok. Nem várok annyit amennyit kiadtam érte csak annyi legyen, hogy most új játékot ki tudjam egészíteni. De akkor mindegy, majd mást adok el.

[ Szerkesztve ]

(#20123) ZoPád válasza -Faceless- (#20122) üzenetére


ZoPád
tag

akkor tessék: unlocked onibis

saját queryt ilyen formátumban adj meg pl:
Dyed Crab NOT "Dyed Crab (Locked)" NOT "Yellow Smeevil and Bird (Locked)"

látod mennyire felhasználóbarát a market, csak egy kis SQL tudást vár el :U

[ Szerkesztve ]

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20124) olle


olle
senior tag

Első meccsem vele. Hozok valamit azt noobokkal vagyok. :D :C

Kép

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#20125) -Faceless- válasza ZoPád (#20123) üzenetére


-Faceless-
őstag

Imádlak (no homo), soha az életben nem jöttem volna rá magamtól, hogy sql lekérdezéssel lehet ezeket szűkíteni... :R

(#20126) Inkv1zítoR válasza FrozenThrone (#20115) üzenetére


Inkv1zítoR
tag

Én is 4K-ban játszom, semmi eltérés nincs 1080phez képest, csak élesebb, meg szebb a kép

Asus ROG STRIX SCAR II 17.3" GL704GW + HP Omen 32" 1440p

(#20127) FrozenThrone válasza Inkv1zítoR (#20126) üzenetére


FrozenThrone
aktív tag

Köszi az infót :R

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#20128) xuldar


xuldar
őstag

Megjöttek a Na'Vi-ba az új csapattagok: Pajkatt, rmN-, Biver. Meglepetés, hogy nem CIS játékosokkal töltötték fel a keretet az eddigi hagyományokhoz hűen, hanem ki mertek lépni az eddigi korlátok közül. Kíváncsi vagyok. Pajkattal jól jártak, a 2 support nem ismerős.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20129) goodboy007 válasza xuldar (#20128) üzenetére


goodboy007
senior tag

Pajkattot mindig középszerű playernek tartottam, bár tény, hogy legalább ismert. Szerintem Ditya.Ra klasszisokkal jobb volt nála (már amennyire emlékszem Pajkatt korábbi játékára). Azt lehet tudni, hogy Ditya.Ra hova került?
Még mindig tartom, ha a picket változatosabbá tették volna, a korábbi Na'Vi lehetett volna top csapat, mert talán ArtStyle-t kivéve (bár ő is tudott villantani), mindenhol igen jó playereik voltak.

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#20130) xuldar válasza goodboy007 (#20129) üzenetére


xuldar
őstag

Én csak Sonneikot sajnálom, hogy kitették, mert szerintem az egyik legjobb CIS support, és még fiatal is. Nagyon tehetséges a srác.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20131) ngáborz


ngáborz
tag

Valakinek van valami ötlete arra, hogy 1440-ben miért nem tudom elérni a 144fps-t stabilan? Sajnos a faster option, és az általam megszokott beállításoknál is ugyan úgy droppol fpst a játék.

(#20132) Inkv1zítoR válasza ngáborz (#20131) üzenetére


Inkv1zítoR
tag

Én 3200x1800-ban játszom, nekem is 90-110 körül van az fps, 70ig droppol nagyon durva teamfightokban, minden csutkára huzatva :D konfigom az aláírásban. Redditen is sokan panaszkodnak az miatt, h az új patch miatt szarabb az fps a játékban, úgyhogy lehet azért. Milyen konfigod van?

Asus ROG STRIX SCAR II 17.3" GL704GW + HP Omen 32" 1440p

(#20133) ngáborz válasza Inkv1zítoR (#20132) üzenetére


ngáborz
tag

i7 870 3,6GHz-n HT nélkül meg egy 1060 6gb 8gb rammal. Ahogy tesztelgetem a dolgokat HT-vel 144 fpsől durván droppol 110-re, és van hogy folyamatosan akörüli értéken marad, de HT nélkül megvan a 144- és csak 130droppol vissza teamfightban.

(#20134) Ragnar_ válasza ngáborz (#20131) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ez jó kérdés, doom/vulkan nagy csetepaté közepette se igen dropol 100 FPS alá, Dota2 utóbbi időben olyan 30 FPS körülire mikrostutteringel. Ha nem mozgatom a kamerát, meg a karit akkor minden smooth ahogy kell. Nem nagyon értem mi lehet a gond. Win10 reinstallt megejtettem, majd megnézem így mi a helyzet.
(Lehet, hogy fizetni kell majd az FPS-ért. 0-30 FPS ingyen, 30-60 FPS 10 euró/év stb. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20135) ngáborz válasza Ragnar_ (#20134) üzenetére


ngáborz
tag

Eztmost találtam. Kicsit érdekes, hogy egy multiplayer játékban egy i7-ből konkrétan egy i5-öt kell csinálj, azért hogy decent fps-ed legyen. Mindenesetre még mindig droppol fps-t 3,7GHz-n, de ha megnyitok egy shoppot leesik 80-ra... Idk mit művelnek a valvénél, de hogy 2016-ban ilyen motorja legyen egy játéknak borzasztó.

(#20136) Pocok256 válasza ngáborz (#20135) üzenetére


Pocok256
veterán

Shop megnyitás fps leesés tippre azért van mert talán nem SSD n van a doto nálad ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#20137) ngáborz válasza Pocok256 (#20136) üzenetére


ngáborz
tag

De SSD-n van.

(#20138) wikings2


wikings2
őstag

BUÉK mindenkinek! :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20139) .LnB válasza wikings2 (#20138) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Buék és sok sikert a csapatbak ha nyomjátok még. :) Haladtok még előre?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20140) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Nézem már egy ideje ezt a közvetítést (több meccs volt), de vannak érdekes dolgok benne. Pl most volt egy meepo akinek 2 dragon lance-e volt. Vagy előtte a weaver akinek 2 aquila ring-je. Mondjuk a Digital Chaos vs. Wings Gaming nem is volt olyan rossz.
Nem tudom, hogy ezek a srácok milyen kategóriában vannak, de nyilván nem top. Ilyen meccsek a magyar bajnokságokban (divízió 2/3) is voltak, sőt.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20141) lama_lamm válasza Speeedfire (#20140) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

DC és Wings nem top csapatok?? Végülis csak a TI6 két döntőse, de amúgy jah, tök noobok :D

Remélem, hogy a postod végéről egy "Kappa" lemaradt:D

[ Szerkesztve ]

(#20142) Speeedfire válasza lama_lamm (#20141) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Eskü, hogy noob-ok. :DDD
Komolyan, nézd vissza. Most kezdődik a 2. meccsük.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20143) lama_lamm válasza Speeedfire (#20142) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Ismerem a két csapatot, a világ 10 legjobb csapata között vannak. Ha w33 dupla dragon lance-et vesz meepo-ra, akkor annak úgy is kell lennie. Nagyon költséghatékony stat item a dragon lance és a meepo-nak az kell, főleg mióta a klónok is megkapják a full statot aghs nélkül is.
Dupla aquila már kevésbé jó, de akkor már nagy hátrányban voltak és minden ki extra segíthet.

(#20144) ngáborz válasza Speeedfire (#20140) üzenetére


ngáborz
tag

A dupla aquillát úgy tudom elképzelni, hogy volt a midesnek és a carrynek. Általában minden agilitys hősre jó az aq. A meepora a 2 db dragon lance, vagy a 2db etheral azért jó, mert a többi meepo agha nélkül is megkapja a 100% statot, és a dragonlance perpillanat a legjobb item ár érték arányban, amely statot ad. A wings gaming 2016 legjobb csapata volt, TI nyertes, a DC pedig 2. lett a TI-on, és a Boston major 4. helyezését hozta el. A legjobb csapatokat próbálod meg magyar csapatokhoz hasonlítani mint pl a docler. Nem egy színvonal nem egy szint és arra, hogy egy szinten legyenek legalább egy tier2-es csapatattal is elég csekély az esély.

Ha valamit nem tudsz, vagy csak dobálózol az általad látottakkal, kérlek üsd fel a gosugamers.net/dota2 oldalt, vagy a dotabuff.com-ot és ott nézelődj és csak és kizárólag utánna szidd a TI döntős csapatokat.

[ Szerkesztve ]

(#20145) jkrisztian válasza ngáborz (#20144) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Docler az magyar csapat? 2 magyar van a jelenlegi rosterben ha jól tudom, de lehet rosszul tudom.

(#20146) ngáborz válasza jkrisztian (#20145) üzenetére


ngáborz
tag

Dcoler Zsolti tudna neked erre a kérdésre válaszolni. Nincs más magyar csapat, amely felvehetné akár egy tier 3-as csapattal is a versenyt. De a srác gondolom a rájuk gondolt, ezért írtam a Doclert.

(#20147) xuldar válasza ngáborz (#20144) üzenetére


xuldar
őstag

A VP-ben rakott Lil 2db aquilát a weavernek, mikor már kb. 2-32-re vezetett a Newbee. Ilyen hátrányban nem a major itemekre koncentrál már az ember, hanem a statra. Ez lényegében kármentés. Ezen a meccsen egy pillanatig sem volt esélye a VP-nek, a Newbee hibátlanul játszott, minden egyes gank lehetőséget kihasználtak.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20148) goodboy007 válasza ngáborz (#20146) üzenetére


goodboy007
senior tag

Veletek mi lett, disband?

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#20149) ngáborz válasza goodboy007 (#20148) üzenetére


ngáborz
tag

Velünk semmi üzzük hajtjuk folyamatosan.

(#20150) jkrisztian válasza ngáborz (#20149) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Indulatok is versenyeken? Joindota vagy akármi? Nem hallani rólatok mostanàban, csak egy két pub szösszenetet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.