Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20601) xavix13


xavix13
senior tag

Van egy teória miszerint Bruno = IceFrog, aztán hogy így van-e azt senki sem tudja. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#20602) .LnB válasza xavix13 (#20601) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Erre tegnap is láttam valahol egy utalást. De annyi mint ha rémlene, hogy ázsiai icefrog nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20603) D4v3


D4v3
őstag

Végre egy okos spam csetről :)

"I love how Valve actually thinks they have 180k viewers. They don't realize I've made multiple accounts to watch their stream. Don't believe me? Let me send this with my other accounts"

(#20604) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a mai OG vs. LGD meccs az király lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20605) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Voidot merem remélni, hogy fossá nerfelik TI után, unalom a köbön!

(#20606) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Bulbat azert sajnaltam a meccs utani interju kozben, elegge elerzekenyult a srac, pityergett egy picit, majd osszeszedte magat.

Amugy a meccs vegen mar a chaten nagyon szimpatikusan gratulalt a DC a kinaiaknak. Nem csak kilepett mint RTZ szokott. Korrektek voltak.

[ Szerkesztve ]

(#20607) -Faceless- válasza Hokunda (#20605) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nagyon remélem, hogy pugnával együtt mennek a levesbe. Annyira vérlázítóan #noskill hős másokhoz képest, hogy borzalom.
Egy kicsi salt is van most ebben az lfy-vp meccs után, de azért az a highground védelem undorító kategória volt már.

(#20608) jkrisztian válasza -Faceless- (#20607) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

En azert nem neveznem Pugnat egy no skill hosnek, bar ugy osszessegeben egyik host sem. Szerintem kifejezetten nehez vele pozicionalni es hasznosnak lenni.

(#20609) -Faceless- válasza jkrisztian (#20608) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ezzel tisztában vagyok egyetlen noskill hős sincs a játékban, pusztán nézői szempontból mondom. Nem túl látványos/élvezetes nézni. Amikor lategamben rádnyomnak minden linkens, frost armort, stb, és beállsz a rax elé lowgroundra Q-t spamelni úgy érzi az ember, hogy a meccs után már le kell zuhanyoznia.

(#20610) jkrisztian válasza -Faceless- (#20609) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Ja igen, ebben tenyleg igazad van. Nezoi szempontbol valoban nem a legszorakoztatobb, de en jatszani imadok vele. :)

(#20611) _drk válasza jkrisztian (#20610) üzenetére


_drk
őstag

VP kikapott :( . Miért TI-ra eresztenek le a nyugati csapatok? Eddig alig volt Kínai csapat. Most uralják az egészet és nem trükkökkel hanem baszó kemény játékkal.

Tegnap csak az LGD-DC-t láttam, ott látszik hogy egy 10K-s player nem húzza fel a csapatot.
A VP-LFY-ről láttam összefoglalót, nagyjából pariban voltak a második meccsen.

De ahogy észre veszem, az a taktik, 1 core-t elfogni, rá nyomni 3 ultit, aztán 4-en már oda se mernek nézni.
Nagyjából a kezdeményezésen múlik, amit a kínaiak nagyon eltalálnak. 5 man doto.

Az a pugna... Disruptor elnyomott 2 skill-t. alig maradt hp-ja. Supportok, nem tankok, sok mana igényes hősök, most nagyon divat hogy semmi hp-t nem raknak a hősökre, Force staff, glimmer,meka,Veil,Eul,solar,lotus orb.
Ezért nem hozzák szerintem Warlock-ot. Ügye shaker,SK offlane. pos3-4-5, csak roam ,4 skillből alló hősök.
Tökéletes ebbe a metába.

Régebben próbáltad feltankolni a supportodat, most már meg se próbálod.

(#20612) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nagyon szép volt Kuroéktól. Főleg a masodik meccses draft, az rendesen ki volt találva.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20613) 0karmacoma0 válasza .LnB (#20612) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Az első meccsen is elég jól összerakták a lane-eket. A KOTL-meccseken elég gyakran csak szenvednek 15-20 percet, de itt mind a két carry iszonyú jól haladt, és csak Mind controlt kellett beáldozni Gandalfért. Nagy meccs lesz éjjel a Virtus Pro ellen, elvileg sokat gyakorolnak egymással, és nem hiszem hogy ennyire meg tudják nyerni a draftot.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20614) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na bakker...hát nem az OG fogja akkor ezt a TI-t nyerni. Megint négy kínai csapat + Kuróék. :(((

Lenne egy kérdésem , ezek a random üzenetek chatben. Ezeket a játékosok nyomják? Vagy autómatikusak? :F Engem zavarnak, vagyis nem zavaróak de gázak. sztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20615) xuldar válasza .LnB (#20614) üzenetére


xuldar
őstag

Chatwheel-en előre beállított üzenetek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20616) .LnB válasza xuldar (#20615) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor szépen kiegészítették lehetőségekkel. Régen ennyi fajta nem volt. De néha olyan "hülyeségek" jelennek meg. Nem értettem, hogy ezt csak mi nézők látjuk és random generált (anno Quake-ben volt ilyen beépítve) vagy a játékosok trollkodnak e? :D De akkor utóbbi. Köszi az infót.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20617) xuldar válasza .LnB (#20616) üzenetére


xuldar
őstag

Ja, Og vs. LGD meccsen Eleven folyamatosan tolta a "Brutal.Savage.Rekt." üzeneteket, persze csak a csapat csatornájára, de azért szerintem egy TI-n nem kéne ilyet.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20618) -Faceless- válasza xuldar (#20617) üzenetére


-Faceless-
őstag

Játékon belül biztos vicces, de nem értem miért kell ezt egyáltalán látnia egy közvetítőnek, vagy nézőnek. A csapatbeszélgetést se halljuk, akkor ezt miért? :W

(#20619) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Kirohogtek amikor azt mondtam, hogy a Kinaiak fognak iden oriasit villantani. Erre tessek.

China Doto best Doto. Remelem az IG vagy az LGD nyeri.

(#20620) _drk válasza jkrisztian (#20619) üzenetére


_drk
őstag

Szurkolni kell a Liquidnek,nincs más! Most ők eléggé összeszedték magukat. Innentől meg már olyan nyomás van, és olyan kis különbség skillben hogy bármi lehetséges.

Sajnos OG-n látszott hogy az ő hőseik szarrá lettek nerfelve. Pickük nagyon semmilyen volt, mondjuk PL-t meg Ember-t egy csapatba biztos nem tettem volna, mondjuk most Embert semmilyen csapatba se. Magnus-t erőltették, amikor volt ulti akkor jó volt de utána másfél percig semmi.
Első game-ben mid tri lane... és ott maradt az Ember farmolni, egy Lich-el aki aztán sok mindent tud csinálni.
5-10 perc után a leshrach,NS,Batrider, semmi szinttel simán alázható lett volna, ha hagyják a lane-t vagy egy normális midest hoznak.

(#20621) 0karmacoma0 válasza _drk (#20620) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Mondjuk első meccs végére a Benny Hill zenét kényelmesen be lehetett volna vágni. Végre wipeolják LGDt, de csak Notail marad. Fél percet bóklászik, majd mikor az ellenfél nagy része respawnol, elkezdi egyedül ölni roshant, az erre amúgy is nagyszerűen alkalmas PL-el. Le is üt róla vagy 5% életet mire elkapják és menekülés közben kivégzik. reakcióként OG elsmokeol a maradék 4 emberrel és elindul lefelé miden. Szomorúan konstatálják, hogy Roshan meghalt, nincs mit tenni, de azért Ana 20 centivel arrébb elkezdi pusholni a lane-t, persze el is tüntetik 1 másodperc alatt, szóval Notail gyorsan visszaveszi magát és odarohan diebackelni. Előtte ana összehozott egy TP-t 5 ellenfél közé. Volt egy 15 perces időszak, ahol a 10 seces bkb-k ellen arra volt jó a lineupjuk, hogy szomorúan szemléljék a bázisuk pusztulását, mire azt átvészelték, gyorsan kivégezték minden reményüket. Mindezt egy eddig minden majoron gyilkos gépezetként működő OG hozta össze.

A Liquid- VP meccs volt számomra a döntő. Nem volt tökéletes egyik csapat se, de nagyon izgalmas a végletekig kiélezett meccsek voltak. Sajnos nehezen hiszem, hogy a folyamatosan leesegető kínaiakon át tudná magát vágni Liquid a végéig, de azért még bízok a csodában.

A verseny utáni patchben remélem visszacsinálják a minden második Roshan cheese-t ad dolgot, mert szerintem ez jelentősen hozzájárul ahhoz, hogy ennyire snowbally most a játék. Ha midgame elején rosszul állsz, az ellenfél már aegis+cheese-el megy highgroundra, és onnan többnyire már be is darálnak. Anno sírtak, hogy nehéz a highground push a sok shrine miatt, de ez így kicsit overkill lett.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20622) -Faceless- válasza 0karmacoma0 (#20621) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ha kicsit jobban védenék a t3 tornyokat, akkor talán shrineal könnyebb lenne rosh környékén harcolni.
Szerintem egyáltalán nem baj, hogy snowballos a játék, amúgy is átlagos játék viszonylatban nagyon hosszúak a dota meccsek.
Inkább rosh-t kellene buffolni, hogy tovább tartson leütni, és jobban lehessen harcolni körülötte. Egyszerűen nem lehet harcolni ha van olyan csapat, ami 6-8 mp alatt leszedi.

(#20623) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

A "special presentation" megvolt már mindenkinek tegnapról? :Y Lehet vissza kéne térnem egy kicsit.

(#20624) wikings2 válasza ígyvanferi (#20623) üzenetére


wikings2
őstag

Au új ai valami mocskos kemény :D A többit mindenki nézze meg magának no spoilerino ;]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20625) _drk


_drk
őstag

Reggel gondolkoztam rajta hogy most nem promóztak új hősöket erre tessék :D

A másik hogy a liquidnek ott kell lennie a döntőbe! Mert akkor nyugatról Max fele nézőszám lesz, kövezzetek meg rasszizmusért de én tuti nem nézek meg egy China döntőt.

Ui: Ha egyszer sikerült el hagyni a harcmezőt nem tudom van e értelme vissza jönni. Mára olyan Broken a game, 2-3kán rossz Pick, balfasz mid, gyenge carry,
Hg-ra nagyon nehéz felmenni megfelelő taktika nélkül defender hősök ellen 2 próbálkozás és annyi.

(#20626) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Az ai dologról:

Számomra az egyetlen lenyűgöző dolog az volt, hogy magától tanulta meg a mides trükköket és itemizációt. Ez tényleg a szinte ijesztő kategória, viszont ilyen formájában már olyan volt a dolog, mintha egy aimbot lőné a prokat egy fps-ben. Tökéletes blokk, 100%-ra kiszámolt deny-last hit, raze range és szög. Egyértelmű, hogy egy ember ezt soha nem fogja felülmúlni, főleg egy olyan szűkre szabott szabályrendszerben, ahol lényegében csak ezek számítanak. Ezt leszámítva tényleg érdekes kezdeményezés, és nagyon megnéznék egy 5 vs 5-öt jövőre. Ott már bejönne a kreativitás, kiderülne az ai hogyan reagál nem várt eseményekre(gank-ek, lane cserék, különböző stratégiák).

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20627) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Miracleéknek tényleg jár a gratuláció! Néha nem csípem a már-már eszement agresszivitását, főleg ha elborul és az én szerény meglátásom szerint inkább bevállalja a halált akár a support killért is, de a tegnapin nagyon jól játszott, főleg az a Huskar volt az ő terepe.

A döntőben szerintem ott lehetnek, aztán, hogy a Newbie ellen is elég lesz-e az kiderül.

(#20628) -Faceless- válasza 0karmacoma0 (#20626) üzenetére


-Faceless-
őstag

Egy lanen 1v1-ben lehet csinálni botot ami elveri az embert. Elviekben még csak nem is nehéz megoldani.
Viszont 5v5 stratégiákkal, stb.-vel már teljesen más kategória. Az egy másik szint mesterséges intelligenciában, ahol még nem tartunk. Majd talán 5 év múlva lehet, de rövid időn belül biztosan nem.
A magától tanulás sem úgy néz ki ahogy mondják. Igen beolvassa mások mozgását, de nem ő dönti el, hogy az jó-e hanem inputra vár, hogy eldöntse a programozó neki.

[ Szerkesztve ]

(#20629) 0karmacoma0 válasza -Faceless- (#20628) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Ja kb én is így gondolom. Csak azért visszás a dolog mert Musk már örömködött twitteren, hogy most először vert meg ai embert táblás játéknál komplexebb dologban, ami azért ebben a formában elég erős csúsztatás, de azért kisebbíteni se akarom a programozók érdemeit.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20630) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Húú game 3 kicsit parás volt, de végül Liquid azért lehozta, szépen szétkapták ezt az undorító ES-Bat kombót.

(#20631) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Azért nem semmi, hogy átvágták magukat ezen a Secret-Empire-VP-LGD-LFY ágon. LFY kapta el a legjobban a draftokat, ez a harmadik meccs is hatalmas katasztrófa lehetett volna, ha másképp játssza a Liquid. Ez a Mind Control NP, legalább akkora fenyegetés mint GH KOTL-ja, amit az LFY nagyon szépen játszott körbe az első meccsen. Örülök, hogy kelet-nyugat döntő lesz a végén.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20632) ZoPád


ZoPád
tag

Nézzük, megtörik-e a páros év = kína, páratlan = nyugat prófécia :D

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20633) ígyvanferi válasza ZoPád (#20632) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Remélem nem. De akárhogy is, Liquid szerzett magának plusz egy szurkolót. Pláne GH.

(#20634) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szurkolok Kuro-éknak. Az első sima volt, lehetne még két ilyen Liquid win. :) kíváncsi vagyok jön e a furion ban, és rá a liquid brood pick?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20635) Pocok256


Pocok256
veterán

Easy liquid win gj nekik. Ahogy döntőbe meg elődöntőben ritmust váltottak azt tanítani fogják :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#20636) szilva01 válasza Pocok256 (#20635) üzenetére


szilva01
őstag

Nem lattam a dontot, de a statok alapjan beszartam ezen: He just wants to be a simple garbage man. :DDD

(#20637) 0karmacoma0


0karmacoma0
senior tag

Szegény Newbie jól beleszaladt a késbe. Az LFY vagy a VP Liquid elleni meccsét szívesebben elnéztem volna egy BO5ben mint ezt a mészárlást. Hihetetlen, hogy ez a csapat a tier 2 csapatok elleni szenvedéstől a Kukory Drow-Matu IO kényszer megoldásoktól eljutott a TI győzelemig. GH egy másik szintre emelte őket. Kifejezetten jó látni, hogy a GHgod, ah fu, Buboka, Jerax, MNT, Yapzor féle pos 4-ek mekkora hatással vannak a játékra.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20638) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

TI 7 értékelés átlag néző szemével:

Nagyon örülök a Liquid győzelmének. Sima lett, de a második meccs abszolút nem volt az. Én ott mentem el aludni, teljesen reménytelennek láttam a Liquid helyzetét. Gondoltam, hogy alche farmol de késő lesz. Hát nem lett. Az a fordítás nagyon durva volt. Ahhoz képest a harmadik meccs már sima volt. Elképesztő amit Kuro-ék leműveltek! Amin ő keresztülment a Na'Vi után, ahonnan "feljött". Borzasztóan megérdemelték. Alsó ágról körberöhögtek mindenkit. A végén Kuro megkönnyezte a győzelmet, kicsit én is elérzékenyültem. Az pedig plusz rátett egy lapáttal, ahogy a közönség a nevét skandálta. Nagyon a csapat elemezgetésébe én nem merek belemenni de az sokszor eszembe jutott, hogy MinD_ContRoL mennyivel jobban játssza azt amit régen Admiral Bulldog-tól láttam. :)

Szerintem az egyik, hanem a legjobb TI volt. A sima döntőt leszámítva. Én mint tényleg kb. "átlag néző", baromira élveztem az egészet nézni. Nagyon jó ez a meta, és óriási a pick pool. A hülye snipert leszámítva minden picket élveztem. Talán még Pugna beteg Nether Blast sebzésén nerfelnék egy kicsit. Az nevetséges. Sok volt az Earth Shaker pick, amit én nagyon szeretek nézni.

Szóval nagyon tetszett ez a TI, de..!

Nem értem miért ennyire lélektelen, hangulatlan az év (egyik)legnagyobb esport eseménye. A Valve-nál ott a világ összes pénze és képesek ennyire gagyi hangulatú versenyt szervezni. Ez a Kaci (aki nem mellesleg várandós) és az a ripacs SirActionSlacks annyira illúzióromboló, hogy az fáj. Miért kell őket erőltetni, miért kell az egész hangulatot ennyire gyerekes, taszító, unszimpatikus hangulatúra felhúzni?!! Ez egy komoly verseny. Legyen ilyen téren is profi! Az egész KeyArena-n érezhető volt ez a nagy semmi. Nem tudták a közönséget feltüzelni. Technikai oldalról, elemzések, kommentátorok szerintem nagyon rendben van minden. De ez az alap hangvétel ami köré bonyolítják ezt az eseményt, az felfoghatatlan. Ez nem a LoL, itt nem 13 évesek kénye-kedve szerint kell hangulatot kelteni...Ez engem nagyon zavart. Egy Summit menny keresztbe lenyel egy The International-t hangulatot tekintve.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20639) _drk válasza .LnB (#20638) üzenetére


_drk
őstag

Ahogy a végén szegényeket interjuztattak, beszéltették. A pezsgyőzés...
"most nyerte meg a Ti7-et de egy pezsgőt nem tud felbontani".
Szerintem day9 most volt utoljára.

Majd kitalálják ezt is, hogy kell.

A döntő: A luquid rájött hogy posbármelyikkel eterheti őket ha a többi farmol.

Az alchemist játékban látszott ez a legjobban. 1-12 is volt talán?
De közben alche farmolt, nekro farmolt, veno farmolt.
Gh is lement a safelane-re 6os szintért. Aztán később a blinket farmolta nem egy game-ben.

Juggernél is ugyan ez, amott egy carry nem volt, juggert farmoltatták, aztán roshannál vége is lett. Felesleges belemenni a harcokba amig nincs meg az item.
Sccc a mides newbee-nál mikor qoppal volt, sok szaladgálás melett, hiába volt sok killje, csak 1 orchid volt Nála.

Lehet liquidnek kellett az pofon, ügye invokert nem is láttunk utána, de ember spiritet se! Nem csak tőlük senkitől se.
A végére már nem is tudták mit bannoljanak ellenük.

(#20640) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A pezsgős beszólás nme volt szép, de ez az egész pezsgő, interjú dolog inkább a Liquid-en múlt. Látszik rajtuk, hogy antiszoc mindegyik, talán GH nem. Kuro-nak már a járása is fura. Kicsit "debil". De nem rosszból mondom, csak látszik. Ettől függetlenül az a lényeg ami a játékban történik. Lehet így is örülni egy TI győzelemnek: [link] meg lehet érzelmek kimutatása nélkül is mint most a Liquid. Egyszerűen nem olyan személyiségek akikkel ilyenkor lehet valamit kezdeni. Se interjú, se pezsgőzés. Nyugi ha én nyernék TI-t akkor a Key Arena-t csurig tölteném locsolt pezsgővel, hát ők nem ilyenek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20641) _drk válasza .LnB (#20640) üzenetére


_drk
őstag

Rendes sport beli dolgokat akarnak erőltetni. Csak amíg ott mindig emberek előtt van, egy idő után hozzászokik az adott sportoló, mert gyerekként legalább az anyukája megnézi a többi anyukával együtt, itt csak a nagyobb lanok vannak és max a majorokon meg a Ti-on van ilyen felhajtás.

Liquidben nem hiába Gh volt aki interjút adott, de most ő se volt képben. Matumbaman: "Üresnek érzem magam belül"

Amúgy én Merlinin röhögtem most sokat TI alatt, mintha belett volna kokózva végig :D de jókat mond az inas. Viszont ott is a sok játékos erőltetése, szakértőket jobb hallgatni mégha nem is tudnak játszani se.

Amúgy ha Kuroky kicsit debil akkor a kínaiak Mik? :D

(#20642) 0karmacoma0 válasza .LnB (#20640) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Szerintem csak szimplán rohadt fáradtak voltak. Korábban majd szét szedték a fülkét a továbbjutásokkor, Matumba meg kb a legtöbbet poénkodó pro player. Kukorynak konkrétan meg-meg bicsaklott a lába ahogy sétáltak, meg ugye mindenki másképp reagál miután megvan a az elérhető legnagyobb cél meg a life changing money. Amúgy tényleg rohadt kínos volt az egész levezetés. Az is szar mikor sima versenyek után elvágják az egészet a trófeaátadás után, de itt kiderült, hogy az alternatíva se túl meggyőző. :D

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20643) Hokunda válasza 0karmacoma0 (#20642) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Most délután néztem meg és kicsit csalódást keltő lett, persze a Liquidnak szurkoltam, de a game 2 alche farmot leszámítva ez sima lett és a Newbee nem nőtt fel a feladathoz. Mondjuk számomra a jugg pick is hatalmas wtf volt game 3-ban, aztán mégis megette az ellent. Miraclenek most bejött az agresszív stílusa, a csapat mögötte volt és kihúzta ha túl mélyre ment.

SZERK:

Egyébként vki tudja arra az értelmes választ, hogy az idei treasureöket miért tették tradelhetetlenné a 2018-as TI utánig? Abban bíztak ha annyira kell vmi azt majd megveszi treasurben a halandó? (Ezt a 40et nem akartam nyitni hanem simán eladni.)

[ Szerkesztve ]

(#20644) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Megnéztem ezt a botos részt. De én semmi kimagaslót nem láttam benne. A sima DOTA2 botokhoz képest blokkol meg jobban használja az itemeket de semmi extra.
Az hogy a lasthit meg hogy range be ér az ellen akkor arra egyből hit-el reagál ha éppen tud mert nem mást támadott az sztem nem nagy szám.
Az meg hogy SF-et választották az nem véletlen, más hőssel ami nem csak DMG spelleket tud lehet nem lett volan ilyne egyértelmű a kép.
Ettől függetlenül kezdetnek jó meglátjuk mi lesz belőle.

(#20645) szilva01 válasza Lacccca87 (#20644) üzenetére


szilva01
őstag

Nem vagyok nagy AI szagerto, DE ha igaz amit mondtak, hogy nem elore SF-nek programoztak akkor igenis ijeszto! 2 het nonstop tolta _sajat maga ellen, es ilyen szintre jutott.(a creep block, salve cancel, salve hasznalat, last hit, autoattack/raze trade) Oke, a TI- n is talaltak ellenszert (tobbet is), de gondolj bele, ha ez emberek ellen kezd el tanulni.

[ Szerkesztve ]

(#20646) Lacccca87 válasza szilva01 (#20645) üzenetére


Lacccca87
őstag

Én se mondanám magam szakértőnek, de továbbra sem látom a hatalmas csodát ebben, egyetlen előnye a precizitás és vele együtt az időzítések.
Mondani mindent lehet, de gondolj bele ez mind egyszerű viselkedés programozás 5-6 viselkedést programoztak le és annyi.
Nekem kicsit sántít az egész, de természetesen várjuk ki a végét mit hoznka ki belőle.
Az a legnagyobb baj hogy az nem derült ki az egész dolgoból hogy itt ők csak 1 bot profilt hoztak létre az AI segítségével? Vagy ténylegesen "élőben" vezérelte a karaktert egy AI ami viselkedés minták alapján dönt és reagál. Utóbbi esetben én arra lennék kíváncsi hogy hol volt az ehhez szükséges számítási teljesítmény.

De ez már nagyon off :)

(#20647) jansky1 válasza Lacccca87 (#20646) üzenetére


jansky1
senior tag

Meg mi értelme az egésznek ennyire leszabályozva? Csak 1 hős, nincs bottle, nincs ez, nincs az..

(#20648) ígyvanferi válasza jansky1 (#20647) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Valahol el kell kezdeni. Nem lehet egyből éles 5v5-re fejleszteni.

(#20649) _drk válasza jansky1 (#20647) üzenetére


_drk
őstag

Pláne 1v1 sf-el, 2 jó raze és már nem tudod mit kezdj vele. A +dmg-ről nem beszélve, mivel +20-al már könnyen előnyben lehet.

Látszott mikor mit kell csinálnia, tökéletesen kivan számolva mikor melyik creepet kell leutni, mikor a másikat + az ellenfél távolságot is belőnie. Egy totál dmg output-os hőssel könnyen kilehet ezt számolni. Nincs rossz mozgás, raze-ek tökéletesek,amig te a range-et csak szemmel belőheted azt ő tudja, mihelyst be érsz zónába kapsz egy ütést. Jó persze a dota nagyvonalakban tiszta matek. De mind tudjuk hogy nem erről szól a játék.

Pláne hogy Ti-on sf-et egyszerse hoztak. Az 1v1 meg f*szság alapból egy 5v5-ös játékban főleg így leszabályozva. Minden a bot-nak kedvezett, sf-el meg csak azt tudod taktikázni hogy osztod ki a sebzést, amit a bot egyszerűen lematekol.

Az mindenképpen pozitív hogy fejlesztik a botokat, mert a mostaniak helyett inkabb nyomok 1 normált ha ki akarok próbálni valamit.

(#20650) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt nem értem ebbe az AI-ba, hogy ha csak magát tanította két hétig, vagyis nem írtak bele semmit, nem elemezgetett demo-kat. Akkor, mégis, hogy a rákba tanulta meg a "beijesztést"? Mikor fake castot csinál. Na ne.. Szóval játszik maga ellen, és ijesztgeti magát holott tudja minden lépését. Ha saját maga ellen is eljátszotta akkor lehet nem is annyira okos. ;] :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.