Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21001) -secret- válasza _drk (#21000) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jah, mondjuk igaz. CM se kutya...

Szerintem a PA a legjobban kinéző. Meg is van. :)

(#21002) Csokishurka válasza _drk (#21000) üzenetére


Csokishurka
őstag

Most megnéztem mik vannak ,hát tényleg szépen kidolgozott skinek :)
Műhellyel lehet lehet kinézeteket csinálni, vagy hogy működik ez nem vágom?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21003) _drk válasza Csokishurka (#21002) üzenetére


_drk
őstag

Magadnak nem csinálhatsz. Pedig milyen fasza ölet lenne, ha magadnak csinálhatnál párat!
De abból a Valve nem kapna pénzt így offos a dolog.

De a mentét nem tudom. Elvileg régen csinálhattál, akkor sokat jóváhagytak, majd jó nagy sarc ellenében eladták. Tehát a dolláros itemből kaptál 50 centet, most már annyit se.
Vagy már most abszolút nem is lehet csinálni nem tudom. Tavaly pont ebből volt rengeteg balhé, mivel már annyi pénzt levett a Valve hogy nevetséges lett a nyereség már.

Plusz én régebben rengeteg igényes Set-et láttam workshop-ban, de a legtöbb sose köszönt vissza játékba, pedig rengeteg verte legalább a mythical setteket, vagy immortalokat.

(#21004) Csokishurka válasza _drk (#21003) üzenetére


Csokishurka
őstag

Áhhh mindig csak ez a pénz, pedig jó lenne pár frankó skin elérhető áron vagy valahogy megszerezhetővé tenni, mert a drop a meccsek után úgy látom gyatrább mind pár éve...

Gondolom nem egyszerű skint csinálni...de ha annyi szép igényes munka van miért nem rakna be többet...nem értem.

Amúgy a matchamking mi alapján megy? Mert voltunk 4-en premadek, egyikőnk se pro, sőt van akinek az volt az első meccse, és az ötödik gyerek se volt valami acélos, de olyanok ellen behívott hogy pislogtunk mint pocok a lisztben...

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21005) _drk válasza Csokishurka (#21004) üzenetére


_drk
őstag

Dropra ne számíts szerintem, mert az már gyakorlatilag nincs is, max 30 meccsből kapsz 1 kesztyűt.
Viszont rengeteg cuccot lehet már venni, külön is meg ládákban vagy 4-től 12 hősig ömlesztve.
Olyat kell nézni amiből mindet eltudnál viselni a hősökön, kérdés hogy ez mennyire éri meg.
De legalább 1 ládából 2x ugyan azt a cuccot nem adja be.

A matchmaking meg szar, azzal nem lehet mit csinálni. Hívjál legalább 2 embert(1 kevés mert úgy a legrosszabb a rendszer, irreális összeállítások legtöbbször) már van esély legalább 2-3 lane-t vagy role-t lefogni, de ha ki is kaptok legalább el lehet hülyülni.

(#21006) Csokishurka válasza _drk (#21005) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát szomorú, pedig jó lenne valami kis plusz € beszerzési forrás de úgy látom ez a dotába most annyira nem megy. Maximum gondolom ha veszek egy treasuret aztán bemákolom.

Oksi hálistennek annyian mindig megvagyunk :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21007) -secret- válasza Csokishurka (#21006) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ládát ne vegyél mert 100-ból 99x pénzkidobás. Inkább vedd meg centekért a kinézett szettet, többet érsz vele.

(#21008) Csokishurka válasza -secret- (#21007) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát akkor van valami értelmes dolog a dotában amiből lehet egy kis eurot csinálni?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21009) Lacccca87 válasza Csokishurka (#21008) üzenetére


Lacccca87
őstag

Dolgozz.
Viccen kívül. Már nem nagyon mennek a nagy tradelgetések, csak nagyon nagyon sokat bóklászva tudsz kevés pénz csinálni az itemek csereberéléséből, eladásából.

CSGO-ba van még kis szerencse faktor hogy az éppen aktuális ládából nyitsz egy 200-300 EUR itemet vagy attól drágább kesztyűt. De elég nagy a random faktor szóval ne mbiztos hogy megéri. Haver legutóbb nyitott kb 200 ládát abból összesen esett vagy 500 EUR.

[ Szerkesztve ]

(#21010) ZoPád válasza Csokishurka (#21008) üzenetére


ZoPád
tag

már nincs, amit játékkal kaphatsz az nem rakható fel a marketre, régebbi tárgyak is potom 0,03€ árakon mennek, profitot nem tudsz szerezni a Valve jutaléka miatt.
Ha még nem kaptad meg az összes Trading Cardot akkor azokat eladhatod viszont. Csak játszani kell értük.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#21011) Csokishurka válasza Lacccca87 (#21009) üzenetére


Csokishurka
őstag

Dolgozok azzal nincs baj :)
Csak kinézetre nem akarok költeni ha nem muszáj :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21012) Csokishurka válasza ZoPád (#21010) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi akkor bukó :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21013) Lacccca87 válasza Csokishurka (#21011) üzenetére


Lacccca87
őstag

Hát nem is tudom, én is így voltam vele egy ideig, aztáncentes cuccokat ha megtetszik megveszem. ennyit ér nekem egy game amibe van pár órám már. Havi 2-4 EUR nem a világ, de természetesen nem kell túlzásba vinni :)

(#21014) -secret- válasza Lacccca87 (#21013) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én is megvettem minden skint ami tetszett és olcsó volt. Most a 4-5 éve megvett skinjeim többet érnek mint akkor de van 30€-m a Steam walletben, most már 1 centet is sajnálnék skinre. :D

(#21015) wikings2


wikings2
őstag

Viszont eléggé értékállóak is lettek a cuccok, szóval ha a steam által lenyúlt részt fizeted csak marketen akkor viszonylag mindig friss szettekkel tudsz nyomulni, persze ha már van valamiféle kezdőtőkéd a játékban.
Én annó timebreakert vettem 25euroért és eladtam 130-ba aztán azóta is abból élek, forgatgatom össze vissza :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#21016) szilva01 válasza wikings2 (#21015) üzenetére


szilva01
őstag

"viszonylag mindig friss szettekkel tudsz nyomulni"

B*szki... :DDD Ez a qop szárny annyira 2013, a pl sem tudom hogyan gondolta ezt a lándzsát ezzel a vállborítással. ;]

(#21017) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Hát most van ~6€. Ezt is pubg ládákból szedtem össze.
Milyen skint érdemes venni ami később mondjuk sokat érhet, mint mondjuk ezt a új pudge skint?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21018) -secret- válasza Csokishurka (#21017) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Arcana többet nem fog nagyon érni /viszont kevesebbet se ha a piacon veszed meg/. Mindenki vásárol belőle mert ez nagyon extrának számít.

(#21019) wikings2 válasza Csokishurka (#21017) üzenetére


wikings2
őstag

Eddig ami bevált taktika az az hogy egy very rare szettet megveszel olcsón egy nem-meta hősre. Lásd dazzle/ warlock és szimplán békén hagyod őket. Dazzle legutóbb mikor néztem 250 euroért pörgette a very rare szettjét (vagy ultra rare? nem tudom). Faceless void is hasonlóan járt a 20-30 eurós fejes 130 on pörög mostanság.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#21020) Csokishurka válasza wikings2 (#21019) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor ehhez még gyűjtögetnem kell :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21021) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Ma jön ki a TI battlepass/compendium [link]

/s

(#21022) Csokishurka válasza wjbhbdux (#21021) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ez pontosan mi?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21023) _drk válasza Csokishurka (#21022) üzenetére


_drk
őstag

Megveszed az alapot ami kb 10 eruo szokott lenni. Az az 1-es szintű és szintenként kapsz még ajándékokat.
Vannak quest-ek, mondjuk 1 győzelem alatt stunnolj 3nál több ellenfelet 2-3-4x és annyi pontot kapsz mint ami le van írva. Így növeled a Battle Pass-t. Van 3 nagy ág a végén 3 komplett szett.
Currier meg ward is szokott lenni. 3 immortal láda amiben vagy 8 cucc, speckó effektekkel ki lehet nyerni.

De van nagyobb csomag is amikor egyből mondjuk 75. szintre felfejleszted.
Az kb az Első szintű immortal cuccokat jelenti. Ha 1-es szinten megveszed és ténlyeg aktívan játszol kb 100-as szint az elérhető.
De persze ez pénzből is fejleszthető, határ a csillagos ég.

Szerintem 1-es szintűt érdemes megvenni ha valaki aktívan játszik. Közben Ryalai pörgetéssel tök random cuccokat is lehet nyerni.
Viszont pénzt nem nagyon lehet csinálni belőle, mert mindenki megveszi. Az előző évek immortáljai is kb 1 euro mind. Max ha kidobja a rare-t.

(#21024) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Olyan jó lenne azt mondani, hogy persze megér 10 eurót a compendium, de sajna nem megy ;]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21025) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

The International 2018 Battle Pass

új játékmódok meg role választás matchmaking előtt a legérdekesebbek talán az új dolgokból

/s

(#21026) 0karmacoma0 válasza wjbhbdux (#21025) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Vannak benne jó cuccok, de kicsit bizonytalan vagyok. Nincsenek questek, helyette van Cavern Crawl, ami akár jobb is lehet, de nehéz előre látni, hogy hány pontot tudok biztosan összehozni. 1 éve nem játszottam, szóval alaphangon para nekikezdeni, bár a TI úgy is az év egyik legjobb időszaka, ez meg megér 10$-t akkor is ha nem jutok most messzire(Tavaly 546 volt). Annyi előnye van az új rendszernek, hogy nem cseszik szét a meccseket a hülye questek. Az arcsikból is mintha kevesebb pont jönne mint tavaly, de ebben nem vagyok biztos.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#21027) _drk válasza Ragnar_ (#21024) üzenetére


_drk
őstag

A külön pálya a tavalyi esetből tanulva, megint hulladék lesz.
De 6 év után sikerült beletenni a custom creepeket! El se hiszem.
A pálya meg mintha az Underlord megjelenéséhez kapcsolódott volna, de így 2-3 év után ez is sikerült.
1 csomó dolgot amit felsoroltak, nem is értek.

Viszont a matchmaking előtti role választás az érdekes lehet. Már csak ez mennyi jó kis report-ot fog eredményezni. Már csak az a kérdés hogy úgy is válogatja-e össze, mer akkor a sok MID huszár várhat órákat majd, míg a support szerintem egyből ready lesz.

De tartom magam, hogy aki tényleg napi szinten játszik még ezzel, az tuti fel fog jutni vagy 100-as szintre.
Az immortálok megint jól néznek ki, + ward, +currier, közben úgy is dob még pár dolgot a battlepass.
3k-t mindig megért. Mondjuk még nem láttam a path-os setteket. Tavaly azok elég semmilyenek voltak.

(#21026) 0karmacoma0: De akkor hogy növeled a battle past?

[ Szerkesztve ]

(#21028) 0karmacoma0 válasza _drk (#21027) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Questek helyett van egy random generált útvesztő, aminek a bejárása során különböző rewardokat találsz. A jutalmak között között van BP pont is. Haladni úgy tudsz, hogy a kijelölt hősökkel nyersz meccseket. Annyiból jó, hogy nem kell Mask of madnessel ütlegelni a népet Ogreval, vagy valami hülye itemet rusholni, cserébe meg még nem egyértelmű mennyi pont is jön ebből. Azért is fontos ez, mert a kezdő lökés után szépen "beindul" a Battle Pass, és a bezúzott immortalokkal, extra zsetonokkal, és a Ti-os cuccokkal elég messzire lehet menni. Tavaly 75-ről indultam, idén csak 1-ről fogok és max a bundlet meg pár collector cash pörgetést veszek meg. Nem mindegy mennyit lehet összekaparni az elején, főleg hogy az első zsetonnövekedés 120-nál jön és 268-ig nincs is másik.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#21029) Csokishurka válasza _drk (#21023) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi a kifejtést :)
Mivel most nincs annyi cash a steam accon így lehet most hanyagolom, évente csak egyszer van ilyen?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21030) _drk válasza Csokishurka (#21029) üzenetére


_drk
őstag

Ja! De mivel Augusztusban szokott lenni az Event, utána még kb 1-2 hónapig megy. Most Május eleje van, tehát olyan fél évig megy a Battla Pass.

(#21031) Ragnar_ válasza _drk (#21027) üzenetére


Ragnar_
addikt

Végigolvastam, és a role alapú matchmaking valóban jónak tűnik ötlet szinten, kérdés mennyire fog működni a gyakorlatban. Kíváncsi leszek mennyit kell majd várni az első dualmidre :DDD. A többi nekem csak sallang. Régebbről emlékszem egy sárkányos custom game módra az tök jó volt. Ahhoz képest ezek az eventek soso. Küldetéseket kell teljesíteni adott herokkal. Meg nem tudom, akkoriban jobb volt a jó meccsek aránya is. Én a matchmakinggel nem vagyok megelégedve. Hiába léptem egy csillagot is közben följebb, folyamatosan alacsonyabb rankon játszok ami miatt sok a rossz meccs.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21032) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Eddig nem rosz logging to game cordinator event, de legalább solo botmatchezni lehet ;] (és a role rankedet csak battlepassal lehet játszani.)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21033) _drk válasza Ragnar_ (#21031) üzenetére


_drk
őstag

A Valve csak competetiv dotát balanszolja (5-6k+). Miközben a legnagyobb palyerbase a 2-3-4k-n van elméletileg. Régió, lejátszott meccs, hősbázis, eltelt év és még sorolhatnám nem veszi figyelembe.

A legjobb példa mondjuk a Techies; ha 2-3k-n kihozzák tuti bukó, mindig is az volt, erre tavaly vagy tavaly előtt meg first pick/ban volt TI-on.

Pár éve a jó meccsek aránya kb 70-30%-ban voltak. Ez most a visszájára fordult. Még ha nyerek is idegbajosan hagyom abba a meccset.
Amiket most behoznak kb a Reborn-al kellett volna. Több update, több hős(vagy rework).

(#21034) Ragnar_ válasza _drk (#21033) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nekem az is elég lenne, ha crusader 1-ként néha látnék másik crusadert, esetleg crusader 2-ket is valamelyik teamben, de nem így van, vagy nagy ritkán. Vagyok Crusader 1 aztán az összes többi player alacsonyabb besorolású. Ez olyan, mintha mondjuk 2k mmr el átlag 1k játszanál a meccsek 90 %-ban. Egyébként ezzel se lenne problémám, de ha egyszer a rendszer szerint C1 vagyok akkor C1 átlagba rakjon már nem ? Vagy akkor legyek Guardian 2 és akkor G2 átlagon játszok, de így ugye vagy a kalibráció rossz, vagy a rendszer. Mondjuk ezzel nyilván nem fog foglalkozni a valve, mert valóban az 5k+ bracket a lényeg (De így nyilván gyorsan elfelejtem a battlepass buy gombot és hajlok inkább az uninstall felé :DDD főleg hogy ma 5 meccsből 1 db vol 5v5 )

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21035) customer114 válasza Ragnar_ (#21034) üzenetére


customer114
senior tag

Arra nem gondoltál, hogy te vagy rossz? :D ;]

(#21036) Nuada herceg válasza Ragnar_ (#21034) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Én is egy csillagos keresztes vagyok.
Én általában csak kereszteseket kapok mindkét csapatba. Van olyan is, hogy 1-1 arkón felbukkan.
De ugye az a szint csak azt jelzi, hogy mit ért el valamikor, a besoroláskor. Vagy éppen mire tornászta fel magát idő közben. De viszont az mmr-t nem látod. Szóval inkább az lehet, hogy elég sokat csúszott le azóta. Mert lefelé nem csökkenti a rangot. Az olyanokra úgy gondolok, hogy a lecsúszottak. ;] Valamikor arkón volt...

Más.
Érdekes, hogy amikor bejött a Dota plus, akkor azt nyilatkozták, hogy nem lesz több compendium. Ez az új compendium, a következő szint, tovább fejlesztették.
Erre tessék... Lehet nem jött be belőle elég pénz. :(((
Bár szerintem ez jobb a battle pass többet ér, csak nem értem miért kell félre vezetni a jónépet. :D

Értem a csíziót.

(#21037) wjbhbdux válasza Nuada herceg (#21036) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Pedig a Plus bejelentésben kiemelték hogy ez csak a major rendezvények körüli battlepasst váltja, a TI-t külön kezelik.

"Dota Plus is an evolution of the Battle Pass. In the past we released two types of Battle Passes, ones that revolved around the Majors, and one around The International. As a result of the recent introduction of the Pro Circuit, we’ve replaced the Majors Battle Passes with a new type of service" [link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#21038) Ragnar_ válasza customer114 (#21035) üzenetére


Ragnar_
addikt

De persze, nem azt mondom, hogy 3 król vagyok félrekalibrálva crusaderre :DDD De érted, akkor a supportotkat kalibrálja másképp. Kb. az összes kalibráló meccsemet supporttal játszottam, betett crusader0-ba, aztán Crusader 1 lettem, de kb. minden meccsen én vagyok a legmagasabb mmrű. Mi értelme a 2k besorolásnak ha 1ksokkal játszol 98%-ban ? Semmi ? Rontsa le akkor Guardian 2 re vagy whatever, mert így nyilvánvalóan hibás a rendszer, vagy én értelmezek rosszul valamit. :U

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21039) Ragnar_ válasza Nuada herceg (#21036) üzenetére


Ragnar_
addikt

Az, hogy az elért legmagasabb rankot jelzi egy lehetséges magyarázat arra, hogy miért játszok alacsonyabb átlagrankon, nekem is csak fölfelé változott egyszer. Lecsúszott lettem akkor ezek szerint. (De azért egy PL-el még mindig beütöm az enemy teamet néha na :DDD )

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21040) customer114 válasza Ragnar_ (#21038) üzenetére


customer114
senior tag

Ha nem szoktál chaten fröcsögni, szándékosan feedelni vagy afkolni/kilépni akkor szívesen felveszlek steamen. Nem ígérek max. heti 1-2 meccset, de lassú víz... :DD
Írj rám privibe, ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#21041) Ragnar_ válasza customer114 (#21040) üzenetére


Ragnar_
addikt

Köszi, de nem hiszem, hogy engem meg lehetne tanítani tudományos Dotára. Tudom, hogy egy viszonylag állandó csapatban lehetne fejlődni, de..

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21042) FunPro válasza Ragnar_ (#21038) üzenetére


FunPro
senior tag

Talán azt értelmezted félre, hogy a rendszer nem az egyéni rangot nézi.

Összeszedi az 5 embert, majd átlagolja. Aztán összeszed 5 másik embert, és őket is átlagolja. Ha a két átlag majdnem megegyezik, akkor mehet a buli.

Egyéni mmr-t nem is nézhetné, hiszen partinál semmi nem tiltja, hogy egy divine, egy crusader, és egy guardian összeálljon.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#21043) Ragnar_ válasza FunPro (#21042) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nem hinném. Az én matchmakingem egyértelműen negatív irányba van eltolódva, és ez csak úgy lehet, ha az aktuális rankomnál magasabbat mutat a medál. De amúgy tökmindegy 2kig úgyis trash branch van. (Asszem egyébként régen +/-500 mmrig engedte a partyt. De ez nem party hanem solo ott azért 500mmr különbség elég ritka volt.)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21044) Nuada herceg válasza wjbhbdux (#21037) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ja értem.
Hát akkor lesz ez is, az is.
Így legalább lesz még új terep. :)

Értem a csíziót.

(#21045) customer114 válasza Ragnar_ (#21041) üzenetére


customer114
senior tag

Nem azt mondtam, hogy tanítalak, hanem felajánlottam a lehetőséget, hogy láss 3-al magasabb besorolású meccseket. :D

(#21046) xuldar válasza 0karmacoma0 (#21028) üzenetére


xuldar
őstag

Kiszámolták, meddig lehet jutni lvl1-ről. Nem sokáig :( Egyértelmű, hogy egyre jobban a lehúzásra mennek. A zsugorodó bázisból próbálnak minél többet kisajtolni. Nem tetszik az irány.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#21047) Ragnar_ válasza customer114 (#21045) üzenetére


Ragnar_
addikt

Meccset nézni nekem totál nincs értelme ha belenézek is mindig annyit látok csak hogy nem retardok. Régebben más volt, mert sok hőst nem ismertem..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#21048) 0karmacoma0 válasza xuldar (#21046) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Hát ja. Nekem főleg azért gáz, mert mindig a Battle Passok motiváltak játékra. Ranked soha nem érdekelt, ilyenkor grindelgettem ki a jutalmakat. Most semmi kedvem nekikezdeni az egésznek. Titkon bízom benne, hogy lesz valami extra amit még nem jelentettek be, vagy valami, mert ez így nagyon szegényes. 10$-t ettől függetlenül megér a fantasy meg a tippelgetés miatt, meg azért ebben a formában is feldobja a TI előtti várakozást, inkább az Artifactot féltem ettől a szemlélettől.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#21049) _drk válasza xuldar (#21046) üzenetére


_drk
őstag

Ez gáz! Én tavaly, egy csomó dolgot ki se használtam. Nem is lett meg minden quest, sok fogadás le se ment. Így is lazán 75szint felett voltam.
De a 2 set item, pár cm pörgetéssel, meg sok immortallal még jó is volt.
Így a végére lehetsz vagy 50-60-as szintű az lóf*sz. Mer jó az a 250 pont feltevés, de az fity-fifty hogy bejön.

(#21050) ngáborz válasza _drk (#21049) üzenetére


ngáborz
tag

Gyerekek új kalibrálás rendszerről mi a véleményetek? Sikerült valakinek feljebb lépni, vagy az előző kalibrálás alkalmával kapott mmr-hez közeli értéket kapnia? Azért kérdezem, mert engem tavaly 5970-re dobott be (kalibrálás előtt 6200 volt a solom), amit a sikerek solo gameim után levittem 5230-ra. Egy rövid időre abbahagytam a játékot, de most valami förtelemmel kellett szembekerülnöm. 4. ranked gamem 2-2 w/l aránnyal kb 8-as kda,val top nettó mindig és sorra kapom az olyan gameket, ahol ancient 5, divine 1, 2, 3-as emberek vannak. Mondanom sem kell, hogy szégyen ha ilyen rankra fogok kalibrálni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.