Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20801) Nuada herceg válasza Hokunda (#20800) üzenetére


Nuada herceg
őstag

És el is megy vele középre...
Ez volt tegnap reggel... De tényleg. Új hős, nem is ismeri nem lehet begyakolorva 1-2 óra alatt. Aztán vipera ellen ki jön középről 0-8-al. Utána meg hárman nem bírtuk megölni viperát, pedig egyedül volt...

Értem a csíziót.

(#20802) -Faceless- válasza _drk (#20799) üzenetére


-Faceless-
őstag

Még arra sem...
Inkább a dotás verzióba fektettek volna több energiát lehet mindenki jobban járt volna. :U

[ Szerkesztve ]

(#20803) Lacccca87 válasza -Faceless- (#20802) üzenetére


Lacccca87
őstag

Így egyszerűbb.
Csinálnak belőle egy F2P verziót mikro tranzakciókkal amit még mobilon is játszhatsz atán EZY money nekik, amíg DOTA 2 őn belül meg kb csak a jószádnék hajtaná őket. Megérthető.

Arra mondjuk kíváncsi lennék hogy kié is pontosan a játék alapötlet joga, mert addig amíg nincs belőle pénz ne mszól senki, de ahogy csorog belőle elő fognak kerülni a korábbi alkotók az fix.

[ Szerkesztve ]

(#20804) _drk


_drk
őstag

Nagyon nagy most a fejetlenség. 3 meccsből 2x is az én csapatomba volt a 2 új hős.
Még az Inteset, lehet valamire használni, van DMG meg disable meg el is tűnik, de a másik az Feed fest!

Akkor Bane is mocskos imba lett a dmg lopással, EZ win neki a mid. Akkor a Pudge megint kötelező hős lett.

A Morf nagyon brutálisan halhatatlan, csúsznia se kellett így se tudtuk megölni.

(#20805) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ez a Turbo játékmód marad? Végre nem lesznek másfél órás meccsek...

(#20806) EmptyParadox válasza -secret- (#20805) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Marad. :)

(#20807) -secret- válasza EmptyParadox (#20806) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi, bár egy félturbo is lehetne. :D

(#20808) -Faceless- válasza -secret- (#20807) üzenetére


-Faceless-
őstag

Szerintem ha nem is olyan gyakran, de fogják bővíteni. Szépen veszik át a dolgokat custom játékokból.
Főleg most a frostvius játék versennyel.

[ Szerkesztve ]

(#20809) _drk válasza -Faceless- (#20808) üzenetére


_drk
őstag

Szerintem meg nem! Ez a Turbo mode a régi Easy Mode megfelelője. Ezt Icefrog elég hamar beletette az alap dotába.
Fel is nevettem hogy vissza tért az Apem kok noob :D

Igazából Ezeket teljesen külön kéne válogatni:
- Legyen Ranked, ahol izzadj vért, meg megy a tryhardkodás
-Maradjon a Normal amit ugyan úgy számolhatna a rendszer valami alapján,ebbe simán belefér az Random draft, Single darft
-Meg a totál FUN:Ability meg akár ez a Turbo mode.

Kíváncsi leszek erre az új Ranked plecsnis dologra. Az hogy fél évente újra kalibrálja már jobb lesz mint eddig.

(#20810) wikings2 válasza _drk (#20809) üzenetére


wikings2
őstag

Én abban bízok a leginkább hogy a plecsnit figyelembe is veszi majd az MM tehát alacsonyabb plecsnissel nem rak majd össze. Természetesen ha 1000 mmr enként változik a plecsni akkor értelemszerűen egy épp hogy 6k ba keveredett játékos lehet vért fog izzadni az eddigi 7k avg-nek nevezett de már általa is játszható meccseken, és ilyenkor merül fel bennem a kérdés hogy a rankok között hogy lesz megoldva az átjárhatóság? Újrakalibrálás félévente az egyetlen út vagy lesz valami LOL feelingű rendszer ahol megfelelő mennyiségű winrate után 5 dedikált meccsből 3-4 et vinni kell és rankot léphetsz..

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20811) MaciG


MaciG
addikt

PA-nak változott esetleg valamit a "basic ittem buldje" az új patch óta? Nullifier esetleg jó lehet neki? Ha igen, mi helyett?
Most hogy már nincs +25 agi meg +35 attack speed, vajon a Mjollnir vagy inkább a Moon Shard jó választás lehet?

BANZAII

(#20812) _drk válasza MaciG (#20811) üzenetére


_drk
őstag

Pa szerintem még durvább talenteket kapott. Battlefury megint használható lett. A nullifier is jó neki persze.
De a legjobb szerintem még mindig a Deso,Vladmir,Abysal,BKB. Az ugrás miatt még mindig felesleges az AS.

(#20813) adam0913 válasza _drk (#20812) üzenetére


adam0913
tag

Én a Bf-Vladmirt párost kihagyom, talentből úgyis megkapja (véleményem szerint jobb, mint a -4 armor választás, vagy a dupla tőr), phaseboots->aquila->deso, ez ilyen konstans 13-14min, ha netán véletlen rosszabb a lane akkor midas és csúszol 3-4 percet ezekkel. De ezután én is az Abysal-t preferálom, bkb/linken ha szükséges valamelyik, és régen ezek után (nyílván enemy függő) az AC/Bloodthorn/Mjolnir közül jött a választásom ami ebben a patchben csak annyit módosult, hogy inkább teszek egy casual sb-t és egy nullfiert, utána pedig AC/MKB. Nem sokat pa-ztam a 7.07-ben, összesen talán 5 meccset, de abból mind az 5 win lett így 5k avg-n.

(#20814) ngáborz válasza adam0913 (#20813) üzenetére


ngáborz
tag

Szerintem a -4 armor sokkal jobb választás. Tudod skippelni a desot, ami csak -6 armort vesz le 3500-ért, és kapsz egy 50% cleavet 4100-ért. Nem utolsó sorban same DMG, és sokkal több regen, ami egy PA-nak igencsak előny, illetve safelanen cipő nélkül körülbelül 8.5perc alatt kiszeded. Mérföldekkel gyorsabban farmolsz vele mint a 15-ös talenttel. Bf után PB, SY/Manta, BKB, BF/AC, Abyssal.

Ha nagyon hardcorenak érzed magad és nincs ellened egy AM, amivel "szinten" akarod tartani a farmod akkor Aquila, PB, Wand, Mom, Deso, SY/Manta, BKB, Abyssal, BF. 15-ös talent szintén -4 armor.

(#20815) customer114


customer114
senior tag

(#20816) Patrick


Patrick
addikt

Hogyan lehet kedvencé tenni, illetve kivenni kedvencek alól egy hőst? Köszi. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#20817) ZoPád válasza Patrick (#20816) üzenetére


ZoPád
tag

Van a hőskártya jobb felső sarkában egy csillag azt kell be- vagy kinyomni.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20818) Patrick válasza ZoPád (#20817) üzenetére


Patrick
addikt

A réginél így volt, de itt a hősök alatti kis kártyákon semmi sincs...

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#20819) ZoPád válasza Patrick (#20818) üzenetére


ZoPád
tag

Lol igazad van, de akkor hol látod a kedvenceket egyáltalán?

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20820) Patrick válasza ZoPád (#20819) üzenetére


Patrick
addikt

Hősök menüpont és be van csillagozva kb 15 hős, még a régi 6. xx verzióban ugye ki lehetett választani és csillagozni, a kedvencek megvannak most is, de hogy azt hogy lehet eltüntetni, vagy újakat hozzáadni, fingom sincs. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#20821) EmptyParadox válasza Patrick (#20820) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Azok nem a daily bonus herok véletlenül? :)

(#20822) -secret- válasza EmptyParadox (#20821) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

15 biztos, hogy nem jár daily bonus hősként.

(#20823) EmptyParadox válasza -secret- (#20822) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Csak a "kb." miatt gondoltam, hogy nem számolta meg igazából.

[ Szerkesztve ]

(#20824) -secret- válasza EmptyParadox (#20823) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Emlékeim szerint max 5 hős van bonusként.

(#20825) EmptyParadox válasza -secret- (#20824) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Each day 10 heroes are selected automatically as bonus heroes for the day. Bonus heroes provide you with a free mango on selection (cannot be sold).

10. :)

(#20826) Ragnar_ válasza EmptyParadox (#20825) üzenetére


Ragnar_
addikt

Fantasztikus, forradalmi újítás egy egész mango starting item bonus :C

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20827) _drk válasza Ragnar_ (#20826) üzenetére


_drk
őstag

és +iron branch ha randomolsz! az már 150gold!

(#20828) ZoPád


ZoPád
tag

Akkor a napi bónusz hősökről beszélsz, hát azt változtatni nem tudod, ellenben minden nap más :D

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20829) Ragnar_ válasza _drk (#20827) üzenetére


Ragnar_
addikt

Sohanem értettem azokat akik iron brancht vesznek :DDD

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20830) xuldar válasza Ragnar_ (#20829) üzenetére


xuldar
őstag

Szegény pro midesek, hányszor láttam már náluk :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20831) Ragnar_ válasza xuldar (#20830) üzenetére


Ragnar_
addikt

Jó, de a proknak muszáj, mert nekik ugye +10hp/3dmg is számít early.. (én 60 dmg alatt lasthitelni se tudok :DDD)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20832) Nuada herceg válasza Ragnar_ (#20831) üzenetére


Nuada herceg
őstag

lel :DDD

Értem a csíziót.

(#20833) Patrick


Patrick
addikt

Jahh, frankón 10 van és mindig más, jól van benéztem, scusi. :R

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#20834) ngáborz válasza Ragnar_ (#20829) üzenetére


ngáborz
tag

Azért a branch a legjobb kezdő item és nem a muszáj miatt veszi az ember, hanem mert rengeteged ad. Pl drow ranger starter build 10 tango 4 branch 1 circle. Rengeteg statot kapsz, plusz dupla tangókat, ami azért elég jó.

(#20835) Ragnar_ válasza ngáborz (#20834) üzenetére


Ragnar_
addikt

Drownak én ring of aquilat szoktam először összerakni, ranged hero nem nyírják ki úgyse early. HP Mana 5-8 percig totál fölösleges.. (Mondjuk drow pont nem az én karakterem nem tudok vele játszani :DDD )

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20836) szilva01 válasza Ragnar_ (#20829) üzenetére


szilva01
őstag

Akkor magic wandot sem veszel soha?

(#20837) _drk


_drk
őstag

Mióta van ingyen tangó sokszor ahhoz veszek 2-3 iron branch-et, majd később sideshopban meg lehet venni egyből a wand-ot.
De ha az elején egyből le Rush-olnak akkor 2 branch-es tangóval vissza heal-elek 500 hp-t.

(#20838) Ragnar_ válasza szilva01 (#20836) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nem. :DDD De rohadt idegesítő, mikor soulringes spellcasterrel vagyok, spammelem a spelleket az enemy meg percenként visszatölti a HP-ját wanddal early gameben.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20839) ígyvanferi válasza Ragnar_ (#20838) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem véletlen best item ever!

(#20840) customer114 válasza ígyvanferi (#20839) üzenetére


customer114
senior tag

Hagyjuk már. Cipő, tangó: indulhat a game. ;]

(#20841) ngáborz válasza Ragnar_ (#20835) üzenetére


ngáborz
tag

Ezzel csak az a baj, hogy régen úgy raktad a drowot, hogy 4branch circle 8 tango, amivel a wandot instant vetted lanen, majd buildelted a pt aq és a többit. Most szintén zenész ez a play, csak a circlebol lesz instant az aq, a többiből pedig a wand. Lehetséges, hogy tévedek casual 6k 6.5-ks gameket szoktam tolni pos1-en a main roleom is pos1, de mint említettem lehet hogy tévedek.

(#20842) szilva01 válasza ngáborz (#20841) üzenetére


szilva01
őstag

Majd ha elérted a 10k-t gyere vissza. ;]

(#20843) ngáborz válasza szilva01 (#20842) üzenetére


ngáborz
tag

Mostmár nem is fogom elérni szóval sziasztok:(

(#20844) Ragnar_ válasza ngáborz (#20841) üzenetére


Ragnar_
addikt

Totál casual vagyok, a metákkal se vagyok tisztában, nem kell nagyon komolyan venni.. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20845) jansky1


jansky1
senior tag

Sziasztok!

Honnan lehet tudni, hogy már kalibrációs játékot játszok? Tegnap este egyet játszottam, mikor bezártam a játékot írta, hogy telepítés elérhető. Akkor ez még nem az volt?
Van infótok arról, hogy mi alapján kalibrál? Amennyit utána tudtam olvasni, nem a win/loset nézi, 3W/7L aránnyal is top kategóriába került játékos.

(#20846) _drk válasza jansky1 (#20845) üzenetére


_drk
őstag

Az szerintem még nem volt kalibrálós.

Amúgy XPM,GPM,DMG Kill/death/Assist. Supportolást is nézi valahogy az biztos.
De ezt sose adták ki, hogy ténylegesen mire adja.
Szerintem azt is nézi mennyit kattintasz és azt hogyan, plusz mennyire vagy aktív a mapon.

(#20847) ngáborz válasza _drk (#20846) üzenetére


ngáborz
tag

Súgtak, hogy nézi az előző mmr pontjaidat is. Két csapattársam 6k-ra calibrált 6.5, 6.9król, így most a top 200ban van 2 magyar KS játékos. Kíváncsi leszek, hogy nekem mennyit fog adni :D.

(#20848) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

1-2 óra fele valaki Dota? :)

(#20849) Nuada herceg válasza -secret- (#20848) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Én most elutaztam a hétvégére barátnőm családjához, a gép sajnos otthon maradt.
Így nem tudok jönni, de egyébként szerintem benne lettem volna. :) Egy próba kör.

Értem a csíziót.

(#20850) ngáborz


ngáborz
tag

Remek ez az új ranked rendszer mit ne mondjak.. 10ből 7 loss, 10ből 6 core play only, és 5920 a solo Div5 five star ugyan, de eu westen orosz ragebuybackereken kívül, illetve ugatós nyomorékokon kívül senkivel nem dobott még össze. Elég érdekesre sikerült.

Nektek valami vélemény, vagy tapasztalat erről?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.