Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20951) MaciG válasza customer114 (#20928) üzenetére


MaciG
addikt

Épp 1 hete kaptam meg az életem első low priorját, mert állítólag sokan jelentetek, pedig én aztán tényleg nem szoktam irkálni meg oltogatni a többieket. De mikor pl. bejelölöm wk-t mint jungle (többiek is jelölik magukat), ki is pikkelem, kimegyek wc-re, majd mire visszajövök szembesülök vele hogy a többiek úgy pikkeltek, hogy nekem marad az offlane solo wk trillane ellen... mondanom se kell hogy sok mindent nem tudtok csinálni ,és én vagyok a n00b aki miatt bukik a meccs, majd report....

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#20952) customer114 válasza MaciG (#20951) üzenetére


customer114
senior tag

Ezzel mindenki szembesül. 10-ből 1 játék fixen ilyen. :K :D

(#20953) wikings2 válasza MaciG (#20951) üzenetére


wikings2
őstag

Sajna az erdőbe jelölt WK pick nem tartozik a közkedvelt események közé sehol sem hasonlóképp a legion erdőhöz. Sajna nem sok vizet kavarsz vele amíg nincs 1-2 itemed, addigra meg sok esetben bukta a meccs, ha pl az enemy látja hogy wk instapick és hoz egy lunát aztán rádtolja a t3 akat idő előtt :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20954) MaciG válasza wikings2 (#20953) üzenetére


MaciG
addikt

Jogos amit írsz, viszont itt 3k pubról van szó :D
Windrangernek 2 daedalus az hülyeség ezen a szinten? Mostanában erre szoktam rá (cipő, deso, agha, 2x daedalus és bkb)

BANZAII

(#20955) Pocok256 válasza MaciG (#20954) üzenetére


Pocok256
veterán

Régen játszottam de WR nek nem dagger a core item ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#20956) customer114 válasza Pocok256 (#20955) üzenetére


customer114
senior tag

Agával odafutsz stealthbe

(#20957) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Nektek tetszik ez a game pass dolog?
Szerintem nem rossz, hogy nem jár le.
Csak mintha kevesebbnek érezném, mint a compendiumot. Ráadásul egyedi terep sem lesz akkor, csak ezek az évszakosak.

Értem a csíziót.

(#20958) -secret- válasza Nuada herceg (#20957) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem. Rossz irányba halad a Dota...

(#20959) customer114 válasza Nuada herceg (#20957) üzenetére


customer114
senior tag

A sovány fejős tehénre rátettek egy vákuum szivattyút. :)

(#20960) ZoPád válasza Nuada herceg (#20957) üzenetére


ZoPád
tag

Nekem bejövős, az egyetlen bajom a béna questek.
Pl. "Disable enemy heroes with Heaven's Halberd for 60 seconds"
Na ebből az van, hogy spameli a delikvens az enemy Maidenre mert őt látta meg először, aztán teamfightban hopp cd..

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20961) Nuada herceg válasza ZoPád (#20960) üzenetére


Nuada herceg
őstag

:) Igen, valós játékhelyzet ez. :D
Szerintem is van pár béna küldetés.
De hátha lesznek később jobbak is.

Értem a csíziót.

(#20962) Csokishurka válasza customer114 (#20956) üzenetére


Csokishurka
őstag

Bocsi pár évet kihagytam Dotában most tértem vissza...Mi az az Aga?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#20963) customer114 válasza Csokishurka (#20962) üzenetére


customer114
senior tag

Aghanim’s scepter :D

Kiejtés szerint írtam le. ;)

(#20964) Csokishurka válasza customer114 (#20963) üzenetére


Csokishurka
őstag

Pedig erre gondoltam, csak nem értettem a stealth és a scepter közti összefüggést.

Ok totál félrenéztem WR helyett WK-t olvastam. Utánanéztem most már tiszta :D

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#20965) -secret- válasza Csokishurka (#20964) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én sem nagyon értem.

(#20966) Csokishurka válasza -secret- (#20965) üzenetére


Csokishurka
őstag

Windrun spell:

"When the level 20 talent is chosen, Windrun turns Windranger invisible for its duration"

Mondjuk ehhez nem kell az scepter csak lvl20-as talent.

Visszatérő/kezdőknek milyen karit javasoltok? Most Sven tetszett meg, egyszerű és nagyon erős szerintem.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#20967) -secret- válasza Csokishurka (#20966) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bloodseeker, PA, CM, Viper, Juggernaut, Drow, Sniper

Én mostanában Bloodseeker-t és Enchantress-t tolok. Nem vagyok nagy gamer, heti pár meccs.

(#20968) ngáborz


ngáborz
tag

Srácok!

Lezajlott a HD2l Season 4 lan döntője, amit sikeresen megnyertünk. Akit érdekel itt a videók alatt megtekintheti.

(#20969) customer114 válasza Csokishurka (#20966) üzenetére


customer114
senior tag

Oh. Akkor rosszul tudtam. Nem WR-ezek sokat.

(#20970) Csokishurka válasza ngáborz (#20968) üzenetére


Csokishurka
őstag

Gratulálok! :D
Majd belenézek hátha merítek egy kis pro-ságot :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#20971) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nézegettem ezt a Dota Plust. Ez mire jó? :D
Csak arra hogy csinál neked egy statisztikát?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#20972) -secret- válasza Csokishurka (#20971) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

HŐSFEJLŐDÉS
- Hős-szintlépés
- Statisztikakövető hősrelikviák
- Hős-csevegőkorong szövegek
- Hősspecifikus kihívások
- Heti győzelmi jutalom Szilánkok
- Plusz jutalombolt, benne:
Exkluzív Plusz hősszettek
Válogatott hagyományos hősszettek
Hősrelikviák

PLUSZ ELŐNYÖK
- Ingyenes részvétel a heti Csata Kupákon
- Hozzáférés az aktuális szezonális terephez

PLUSZ ASSZISZTENS
- Tárgyjavaslatok (adatalapú)
- Valós idejű összehasonlító statisztikák
- Vonalfelállás-javaslatok
- Képességjavaslatok (adatalapú)
- Részletes halálösszegzés
- Dinamikus hősválasztás-javaslatok
- Játék utáni elemzések
- Hősspecifikus globális helyezési trendek
- Nézői győzelmi valószínűség grafikon

TOVÁBBÁ
TÖBB MINT 20 000 INGYENES
SZILÁNK AZ ÜDVÖZLŐ KÜLDETÉSEK
ELSŐ TELJESÍTÉSÉÉRT

forrás

(#20973) la_cc válasza Csokishurka (#20971) üzenetére


la_cc
addikt

Nettó lehúzás, ki ne adj érte pénzt.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#20974) Csokishurka válasza -secret- (#20972) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ahh köszi :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#20975) Csokishurka válasza la_cc (#20973) üzenetére


Csokishurka
őstag

Köszi a következő kérdésemet is megválaszoltad :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#20976) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Bocsi a sok kérdésért csak furcsállom hogy toltam azért pár meccset és semmi item nem esett, benne van még ez, hogy meccs után van esély hogy droppoljon valamit?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#20977) _drk válasza Csokishurka (#20976) üzenetére


_drk
őstag

Nincs.Nagyon nagyon ritkán dob valamit akkor is esetek többségében valami karkötő.

Viszont ez az új plus rendszerrel már nem lehet úgy itemeket nyerni mint a pass rendszerben? Ryali forgatás meg külön a 3 mytival vagy rare item ha megcsinálod a quest-eket?

(#20978) wikings2 válasza ngáborz (#20968) üzenetére


wikings2
őstag

ÉS akit érdekel pár kép a nyertes csapatról az itt csemegézhet. Sajna ngáborz aka twizz a legvégén alig látszik, de nem is a szépsége miatt szeretjük a lan MVP-jét ;]

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20979) szilva01


szilva01
őstag

Csak a főmenübe léptem be, de már felkúrt ez a szar. :D Szerettem volna írni hungary csetre, erre kapok egy üzenetet a konzoltól, hogy: "A Steam verified phone number, Dota 2 purchase, or a non-limited account are required to participate in this channel." Ebből egyedül a telefonszám hitelesítés nincs meg, de csak nem írhatok. Hamar emlékeztetett ez a foshalom miért nem gyilkolom vele az idegeimet. :C

(#20980) Ragnar_


Ragnar_
addikt

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20981) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20982) Nuada herceg válasza Ragnar_ (#20981) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Én a múltkor játszottam egy nagyon emlékezetes kört.
Stormmal mentem középre. De persze az ellenségtől választottak utoljára, egy brood mother lett a választott.
Ott már láttam előre szomorú sorsomat. :D
Persze hogy középre jött. Kértem én a segítséget. Azt hiszem a 6. percnél veszítettük el az első tornyot középen. Akkor még csak 1 halálom volt. A 8. percnél a második tornyunkat. Jöttek ketten segíteni, de hárman sem bírtunk vele. Persze én voltam a noob, mert miért mentem középre, ha nem tudom kezelni.
Teljesen jogos. :D
12 percnél nem volt középen barakkunk. Akkor már 5en védekeztünk a pók ellen. Az ellenféltől a többiek szabadon farmolhattak, sven és a többiek. Szóval nem volt sok reményünk a late gamere sem.
22 percnél verték be az ensöntöt, de már csak mókáztak előtte. Kétszer megöltük a pókot összesen, de nagy veszteségek árán.
Egy csillagos keresztes vagyok. Szóval noob igen. :D De éreztem, hogy ez a pók nem az én szintemen játszik, de nem is egy arkón. Megnéztem a végén hogy milyen szintű, hát kalibrálatlan volt... Igen, még nem játszott 10 rangsorolt meccset, fél év óta összesen. Mióta behozták ezt a rendszert. :)
Érdekes dolgok ezek, szerintem az ilyen nem fair. Nem is értem, hogy neki mi volt ebben az izgalmas.

Értem a csíziót.

(#20983) szilva01 válasza Nuada herceg (#20982) üzenetére


szilva01
őstag

Én is ezen a héten fejeztem be a besoroló meccseimet. :DDD

(#20984) FunPro válasza Nuada herceg (#20982) üzenetére


FunPro
senior tag

Amúgy azt nem tudom hogy jelezné, de szóló rankom nekem sincs, mert nem játszok egyedül.

Most a partym archon 0, szóval szólóban is ilyen szintre rakna, de lehet hogy kalkulálatlannak jelezne. Mondjuk az is igaz, hogy inkáb legend+okkal szoktam játszani.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#20985) Ragnar_ válasza Nuada herceg (#20982) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ugye ha egy játékos 10/0-ban van 10 percnél ott valami gyanús, aztán meccs végén van +15-20 killje a saját átlagához képest a hőssel, nos az valószínűleg nem az adott accounthoz tartozó player, hanem egy booster. És ugye többnyire picknél nem lehet tudni, hogy melyik player booster és melyik nem, aztán kb. 10 percnél kiderül. De egyébként elég sokféle booster heroval találkoztam mióta újra telepítettem a Dotát (azóta már uninstalláltam :DDD) BB, Axe, Mk, Pl, SSpirit, Alchemist, Invoker, QoP. Olyankor úgy vettem észre, hogy akkor van esély, ha a csapatból ketten vagy hárman véletlenül countert pickelnek, de volt, hogy néha még úgy sem. Nyilván néha az is előfordul, hogy a mi csapatunkban van booster, és akár egész meccset végigerdőzhetném is megnyernénk a meccset, csak az ugye nem annyira bosszantó. Az kellemetlen még, mikor 3v5-ben 3 carry marad az enemy teamben, és ha viszonylag jól játszol is az adott hőssel, tudod hogy ki fogtok kapni, mert a balance rendszer szétbünteti az 5 fős csapatot. Ugye senki nem 3v5-re pickel, és ugyan én is nyertem már 3v5-öt a 3 fős csapattal, de attól még unfair. Amikor a balance rendszer szétbüntet és kikapunk az 5 fős csapattal olyankor is hamar megtalálom az uninstall gombot mindig. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20986) Qmi válasza Qmi (#20923) üzenetére


Qmi
tag

Bő 1,5 Hónap után eltűnt a 6 hónapos BAN... Ezek az amcsik tényleg elképesztő sivár logikával és gondolatvilággal bírhatnak ha még dönteni sem tudnak rendesen. :C

(#20987) _drk válasza Ragnar_ (#20985) üzenetére


_drk
őstag

A hero spammerekről nem beszélve. 1000 gameből 500 invoker, 400 pudge miden.
Mikor veled van az biztos hogy nem a 2 bejáratott hősével lesz azt garantálom.
De még csak nem is miden.

Elmúlt 1 hónapban 2 game volt összesen, tegnap sikerült egy 40-6 meccset tolni persze a szopó csapatban, 28 perces volt szerencsémre csak, bár volt egy 5 perces pause legalább mert anélkül nem elég izgalmas a játék.
1 hónapra szerintem megint elég is volt.

Számomra úgy látom, túl későn jöttek ezek az új változtatások, (2 hetente patch, ezért 4 éve nagyon sok ládát vettem volna. Rendszer szigorításért még többet. )
De a matchmaking-el már nem fognak tudni mit csinálni.
Ez az új verseny szervezés meg követhetetlen. Meg mondjuk kicsit már nézni is unalmas, a 3 órás összecsapásokat.

(#20988) Ragnar_ válasza _drk (#20987) üzenetére


Ragnar_
addikt

Na igen, hogy szerepelhetne egy 40/6, meg a balanced matchmaking egy mondatban, viszont az is igaz, hogy egyrészt bárkinek lehet smurf accja egy magasabb mmr bracketből, vagy elvileg bárki játszhat bárki accountjával, és onnantól akármilyen balanszolt, meg igazságos is a matchmaking rendszer papíron, a valóságban mégsem lesz az.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20989) customer114 válasza _drk (#20987) üzenetére


customer114
senior tag

Most, hogy van új Poodgie arcana 90% van ott a minden pickben. :D
Ebből kb. 50% tud vele játszani. (legend szintnél)

Tegnap poénból rolloltam egyet (ugye midért szokták csinálni), de a gyerek aki Zeust akart hozni nem rollolt. Ezért a csapatból többen is reportolták annak ellenére, hogy nyertünk, és kértem hogy ne tegyék, mert amúgy se akartam midezni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#20990) szilva01


szilva01
őstag

Az orb effectek teljesen eltuntek? Minden megy mindenhez?

(#20991) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Mi újság a doto háza táján?

Egy ideje abbamaradt, pedig azt hittem, hogy nehezebb lesz a váltás, de az ismerősök befejezték és ment a levesbe. :U

Pedig volt benne azért 1-2 órám.

[ Szerkesztve ]

(#20992) ZoPád válasza szilva01 (#20990) üzenetére


ZoPád
tag

Hát megesküdtem volna hogy a Deso még mindig az, de nem. RIP orb effektek :(

Ami még kivétel, az hogy az AM manabreak + diffu nem megy.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20993) _drk válasza Hokunda (#20991) üzenetére


_drk
őstag

Ennyi???

Senki,semmi pozitív? Vagy valami negatív? Azt se érdemli meg? ;]

(#20994) MaciG válasza ZoPád (#20992) üzenetére


MaciG
addikt

És mi a helyzet a bash témával? Olyan hősöknek amiknek alapból van ilyen passzívjuk (pl bara, troll) azoknál még mindig nem működik a basher item? (bash része)

BANZAII

(#20995) ZoPád válasza MaciG (#20994) üzenetére


ZoPád
tag

Igaz, akinek van beépített bash skillje annál a Basher/Abyssal bash esélye 0%.
Csak ezt nem vettem az orb effektek közé, mert a hőskorban is simán ment a lifesteal+bash, sny+bash stb :D

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20996) xuldar válasza ZoPád (#20995) üzenetére


xuldar
őstag

A bash sosem volt orb effect. Viszont volt idő, amikor a 15/10% (melee/ranged) összeadódott olyan módon, ahogy az evasion még most is. Mikor behozták az abyssalt, akkor beállították, hogy több basher esetén is csak az elsőnek van 25%-a, a többi 0%. Az egyéb bónuszok (stat, hp) természetesen járnak továbbra is.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20997) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Ez a pudge skin atom lett! :) (Jó olcsó is :D )

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#20998) -secret- válasza Csokishurka (#20997) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Eddig visszafogottak voltak a skinek, ez pont nem az...

(#20999) Csokishurka válasza -secret- (#20998) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát az előző Jugger sem volt olyan egyszerű :) (nem rég tértem vissza Dotába szóval nem tudom milyenek voltak az előzők)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#21000) _drk válasza Csokishurka (#20999) üzenetére


_drk
őstag

Az Arcana-k mindig látványosak. CM-nek a kutya mondjuk elég jól néz ki.
Egyedül Lina-t mondanám hogy arra már tényleg elég gyenge. Meg Sf-nek van olyan Immortal ami jobban néz ki mint az Arcana, így azért nem is látni.
De van sok cucc amit nagyon eltalálták, pedig csak mythical.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.