Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20051) jansky1 válasza Ragnar_ (#20050) üzenetére


jansky1
senior tag

Betetten a flying couriert a fast buyba, megvettem és felfejlődött simán.
Stun idő kijelzését vissza lehet kapcsolni valahogy (stun bar)?

(#20052) Ragnar_ válasza jansky1 (#20051) üzenetére


Ragnar_
addikt

Lehet, hogy ki kell hozatni a flying upgrade tekercset courierrel fast buyal meg insta működik ? Majd kipróbálom, köszi.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20053) Lacccca87 válasza Ragnar_ (#20050) üzenetére


Lacccca87
őstag

Jungle a félelmeimmel ellentétben jobb lett.
Lasabb spawn de több camp ( jóval több mint ahogy ovlastam a leírásban).

Legion-el szoktam mostanság 10v10 be funolni. Tegnap igaz lasabban haladtam a farmba de főképp azért mert kerestem hogy mi merre hol van :D.

Így egyébként simán el tudok képzelni olyan eszevezett felállásokat is mint a 3 solo + 2 jungle hero, mert van hely és camp elég.

(#20054) 0karmacoma0 válasza Ragnar_ (#20050) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem annyi volt, hogy rányomtam a hudon lévő gombra, felcsapta egyel feljebb és jobb klikkel meg is lehetett venni. Valamivel gyorsabb mint régen, de mindenképp 2 kattintás így is.

Amúgy ez a 4 bounty rúna elég durva. Ha megvan a map control, akkor iszonyú +aranyat lehet összeszedni. Ogreval 30 perc végére lett Force staff, Guardian Greaves, BoT, úgy hogy CD-n vettem a wardot, volt Dustom, vettem Gem-et, és anno Wandot is vettem az elején a futáron(+up)-on kívül. Korábban meg pos 5-ön azon agyaltam Eul vagy Force staff lesz-e az egyetlen itemem Arcane bootson kívül az első félórában.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20055) nepszter1


nepszter1
addikt

Hat semmivel se lett rövidebb a játék menet :/

(#20056) ZoPád válasza nepszter1 (#20055) üzenetére


ZoPád
tag

ez miért baj?

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20057) jkrisztian válasza Nuada herceg (#20043) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

A sima csírkét és a repülő futárt a gold mellett lehet a leggyorsabban megvenni/fejleszteni. Jobb klikk és kész is. Ez game ez life.
Amúgy Khealim véleményére nagyon kiváncsi lennék az új patchel kapcsolatban.

(#20058) jansky1


jansky1
senior tag

Ismertek olyan dota2 fórumot, ahol értelmes diskurzus folyik? Beléptem kettő fb csoportba, de az borzalom. Egyszavas, értelmetlen odaböfögések, pökhendi válaszok.

(#20059) .LnB válasza jkrisztian (#20057) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Khealim véleményére nagyon kíváncsi lennék"

Arra én is! Bár ő megfontolt, nem fog hamar ítélkezni szerintem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20060) _drk válasza .LnB (#20059) üzenetére


_drk
őstag

Ezen mit kell ítélkezni? Ez van ezt kell szeretni! :D

(#20061) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Engem csak az zavar jelenleg hogy eddig 125-ön kiakadt az FPS most meg 75-100 között mozog :(
És ez érezhető "lagg hatást" generál, pedig a Vulkan APi -val használom ami jóval jobban fut/futott mint a DX.

(#20062) PitbullStyle válasza jansky1 (#20058) üzenetére


PitbullStyle
tag

Mondjuk itt? :D
A facebook csoportokat érdemes elkerülni, ott én még nem találkoztam olyannal, ami hosszútávon elviselhető lenne.

Amúgy nem tudom figyeltétek-e, de az elmúlt napokban számos javítás kijött a HUD-hoz, most a legutóbbi verzió már egészen használható lett. Ha adnak majd hozzá skálázhatósági lehetőséget, hogy egy kicsit nagyobbra lehessen venni a méretét, akkor már tökre rendben lesz.

Azért meg részemről külön plusz pont, hogy a legutóbbi verzióban megcsinálták, hogy látszódjon a magic resistance is külön. Mindig is belezavarodtam az ilyen %-os plusszok számolásába, most mát végre látom egy az egyben.

With bones and spells I come!

(#20063) jansky1 válasza PitbullStyle (#20062) üzenetére


jansky1
senior tag

Igen, nem tettem hozzá, hogy ezen kívül :K

(#20064) peterr85 válasza Lacccca87 (#20061) üzenetére


peterr85
tag

A problémától én is szenvedek pár napja, csak nekem alapból kevesebb fps-em volt :) Nálam némi javulást hozott, hogy -d3d9ex-ről dx11-re váltottam. Bár így is bő 30-40%-kal kevesebb fps-em van mint update előtt, de ez legalább érzetre stabil, nem olyan laggparádé.. Vulkan API-nak milyen követelménye van egyébként? Quadro 2000m-mel működhet?

(#20065) Lacccca87 válasza peterr85 (#20064) üzenetére


Lacccca87
őstag

Szerintem azon nem támogatott.
Vulkan API val a CPU intenzív esetekben érsz el javulást ( pl 10v10 nagy lecsó), sima ranked játékba nem hiszem hogy sok haszna lenne. Vagy azokank lehet jó akiknek gyengébb CPU van a gépben tehát nem ilyne min i3/i5 vagy 4-6 magos AMD.

(#20066) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, ez a Rubick ez mi? Hát mit csinált?! :DDD És egyáltalán, hogy lehet ennyire hülye az enemy?! Ez kéész. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20067) wikings2 válasza .LnB (#20059) üzenetére


wikings2
őstag

Bocsi srácok, nagyon el vagyok havazva melóval. Egyelőre még csak pár teszt meccset futottam, de ma estére tervezek egy patch elemezgetős, kicsit beletekintős streamet, ha érdekli a népet. Egyébként én teljes mérétkben pozitívan fogadtam az egészet, a hud ahogy nézem redditen a suggestionoket nagyon jó irányba halad, hogy használható és információdús legyen (mindenféle disztrakció nélkül), szóval good shit. Este 8 fele twitch.tv/khealim -ra várok mindenkit akit érdekel a téma :)

egy kis off: Azért én sem pocsékolom az időt, muszáj up-to-date maradni meló ide vagy oda ;]

[ Szerkesztve ]

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20068) .LnB válasza wikings2 (#20067) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajna twitch-et nem tudok nézni. Délután a család, melóba meg tiltva van. :( YT-ra nem szoktad feltenni? Megnézném egyébként.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20069) Hokunda válasza wikings2 (#20067) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Na ez egy jó hír. Kíváncsi vagyok.

(#20070) wikings2 válasza .LnB (#20068) üzenetére


wikings2
őstag

Inkább gondolat szösszenetek lesznek, max 1-1,5 órában átfutom a témát. De ha ilyen youtube szadomazót akarsz akkor purge felrakta a 9 órás elemzését :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#20071) piqla válasza jansky1 (#20058) üzenetére


piqla
őstag

Nem feltetlen mindig ertelmes, gyakorlatilag kovethetetlen mennyisegu komment, de ha beszelsz angolul, akkor ennel jobbat ugysem talalsz.

Szereted az állatokat?

(#20072) MaciG


MaciG
addikt

A chat az most hogy működik? Arra már rájöttem hogy ha meg van nyitva az ablak és valahova kattintok eltűnik. De az miért van hogy beírok valamit, enter, és nem jelenik meg? :F

BANZAII

(#20073) piqla válasza MaciG (#20072) üzenetére


piqla
őstag

sokszor csak egy picivel kesobb jelenik meg, de meg tobbszor egyaltalan nem :DDD feature!

Szereted az állatokat?

(#20074) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Nekem meg olyan volt, hogy CM módban beragadtam a picknél, hiába pickeltem, nem rakott át a pályára, ugyan úgy a pick képernyő maradt, közben viszont ment a meccs.. újraindítás/reconnect után is ugyan az, ezért abandon (előbbutóbb úgy is az lett volna az inaktivitás miatt) --> low prio, 7.00 rules. :DDD (Volt ilyen az előző verzióban is egyébként)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20075) Hokunda válasza wikings2 (#20070) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Bénáztam vagy közbejött valami?

(#20076) Inkv1zítoR


Inkv1zítoR
tag

Redditen olvastam egy érdekes felvetést, de nem tudtam még kipróbálni: mi történik, ha rubick, aki már használt valami spellt előtte leultizza az aghanimos antimaget? Mert azon agyaltam, hogy lehet hogy AM megkapja rubick utolsó használt spelljét. Nem vagyok gépközelbe úgyhogy nem tudtam még kipróbálni haverokkal, de érdekel a dolog :D

Asus ROG STRIX SCAR II 17.3" GL704GW + HP Omen 32" 1440p

(#20077) Иван


Иван
őstag

Ez a KDA-CS/deny stat elhelyezés a HUD-on egy igazi mestermű. Főleg spectator módban. Igényes, átgondolt munka egy milliárd dolláros vállalattól. A Valve Pietája.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20078) Lacccca87 válasza Иван (#20077) üzenetére


Lacccca87
őstag

Szerintem ne bosszankodj rajta, kb 30 percenként jönnek updatek és módosítják a hudot :D

(#20079) Иван válasza Lacccca87 (#20078) üzenetére


Иван
őstag

Akkor is nevetségesnek tartom, hogy olyan fixeket adnak ki (a probléma meglétét nem is kommentálnám), amik igénytelenebbek, mint az én Excel makróim mókolásai.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20080) ZoPád válasza Иван (#20079) üzenetére


ZoPád
tag

we're always in beta..
minek is Valvenek QA részleg, ha van 13 millió tesztelő ;]

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20081) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ez nem az én játékom. Delete lesz.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20082) lemusz válasza mobal (#20081) üzenetére


lemusz
addikt

Mekkora MMR-en tolod? Ne hagyd hogy elvegyék a kedved a rager cyka blattyok, engem is elküldtek mindenhova, sokszor úgy éreztem igazuk is van, de most hogy egymás után minden nap tolok 1-2 meccset egy hét után kezdek egész tűrhető lenni, alig halok értelmetlen módon és 1,8K-ról is szinte már 2K-ra jöttem fel. Mondjuk azt nem értem, hogy én 15-ös lvl-ben 2-300 órával ha ezen a szinten vagyok, akkor a 60 lvl+-os emberek 2000 órával mit keresnek itt...

(#20083) _drk válasza lemusz (#20082) üzenetére


_drk
őstag

Játszanak azért sokan úgy hogy hébe hóba, arról se feledkezzünk meg hogy több éves játék. 3 évet kihagysz akkor véged.
MMR semmit nem jelent.

Játékok 80%-a a pick és Lane feloszláson már elmegy.
Most a Monkey kinget imádom. Vagy geci erős vagy totál noob :D és mennek minden fele vele.

(#20084) -Faceless- válasza _drk (#20083) üzenetére


-Faceless-
őstag

És nem csak normál ranked játékosok vannak. 950 órám van a játékban, és abból az utóbbi 400 szinte teljes egészében custom-game.

(#20085) Pocok256 válasza lemusz (#20082) üzenetére


Pocok256
veterán

Egyszerű a dolog mikor én kezdtem akkor még nem volt ranked akkor beletoltam vagy 3k órát majd mikor kijött a ranked pont akkor hagytam kb abba azóta 1500 óra ment bele de csak poén szinten játszok már, ez meg is látszik az mmr szintemen 3500 körül tanyázok fénykoromba még 4k volt :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#20086) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Csak nekem nem tetszik ez az uj "gameplay"? :(

(#20087) Pocok256 válasza juhiimi (#20086) üzenetére


Pocok256
veterán

Na szavazzuk meg :D
Klikk

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#20088) Lacccca87 válasza Pocok256 (#20087) üzenetére


Lacccca87
őstag

Én bevállalom az igen-t :D

Sok még a hiba bug meg inbalance skill stb... de szerintem az irány jó.
Évi 1 vérfrissítés mindig kell szerintem ( természetesen nem teljesen új játékot kell létrehozni csak tovább lépni 1 szintet), ai jót tesz a közösségnek is mert folyamatos az érdeklődés a pub kategóriában is, és változhatnak az erőfölények a pro ligákban is.

Amit én várnék az a grafika kissé feltupírozása még ( DX12 és vulcan api erre lehetőséget is adna azonos gépigény mellett), de előtte a most bekövetkezett FPS dorppokat rakják helyre.

(#20089) jansky1


jansky1
senior tag

Térképnél nem tapasztaltok olyat, hogy nem lehet rákattintani bal egérgombbal? Odanéznék, hogy mi történik a másik lane-en, de nem engedi..

(#20090) Pocok256 válasza jansky1 (#20089) üzenetére


Pocok256
veterán

Nekem egy alt tab megoldotta. De felettébb idegesítő igen.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#20091) ZoPád válasza jansky1 (#20089) üzenetére


ZoPád
tag

jobbgomb is megoldja

elég szégyen hogy legalább július óta ezen dolgoznak és ilyen hibákkal adják ki ( a hudról ne is beszéljünk ) de ez van.. :U

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20092) _drk


_drk
őstag

Nekem bejön, de szerintem aki 10 éve játszik ez ehhez van hozzászokva, emlékszek milyen sírás volt az 5.88 után. Kanin megosztva voltak megkreálva a játékok, sokan nem akartak váltani, de muszáj volt.

A Talent rendszer nagyon jó! Nem balanszólt még de az irány jó. Nagyon sok hős akik a vége felé nagyon elhasaltak kaptak 1 jó buff lehetőséget. A skill rendszert sok hősnél tényleg esélytelen igazságosan megcsinálni, viszont így 15-ös szinten 1-2 sup akik addigra semmit nem érnek jó kis + dolgokat kapnak.
Tegnap voltam 1-et fával 15-ös szinten majdnem 300 sebzésem volt. Alap cuccok után el lehet vinni más irányba a hőst tenni neki egy deso-t és nagyobbat üt mint tiny :D

(#20093) xuldar válasza _drk (#20092) üzenetére


xuldar
őstag

5.84d volt az utolsó 5-ös dota :) Amikor a 6-os dota kijött, hihetetlen bugos volt a pálya és egy marék skill. Pár verziónak ki kellett jönni, mire beállt a rendszer, onnan kezdve tért át mindenki a 6-ra. Most ugyanez van, csak itt nem tudsz az előző verzióval játszani, mindenképpen tesztelned kell a 7.00-t. azért a volvo odafigyelhetett volna, melőtt kiadják, és nem a pármillió felhasználóval kellene tesztelni. Mondjuk legalább gyorsan javítják a problémákat, főleg a hud-dal kapcsolatban. A balance még ezután jön, mert ez a Monkey King egy kicsit ügyesebb játékos kezében szánalmasan OP.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20094) 0karmacoma0 válasza jansky1 (#20089) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Nekem szinte folyamatosan csinálja. Bal klikk-jobb kilkk megoldja időlegesen, de állandóan visszamászik. Az olvastam, hogy sokat javul a helyzet, ha valami új ezzel kapcsolatos opciót minimumra húzol settingsben, de még nem voltidőm tesztelni.

Amúgy igaz én csak pár hónapja játszok aktívan, de azok a változtatások amik megmaradnak, azok végső soron tetszenek. Nyilván idegesítő, hogy mire megtanultam mit-mikor-merre kell stackelni, pullolni, wardolni pont felejthetem el, de ez mindenkire ugyan-úgy igaz. Ami idegesít, az valószínűleg ki lesz javítva. A talentek izgalmasak, főleg ha sok streamet-pro meccset néz az ember. Nem hittem hogy valaha látok caster Embert(Wangamama alázott vele lensel meg octarine core-al) meccset nyerni, vagy CK-t supportolni komolyabb meccsen.

Ami kicsit zavar, hogy az invectoryra nem áll rá úgy a szemem. Főleg a blink CD ami valahogy nem tudatosul úgy mint korábban. Régen szinte rá se kellett néznem, hogy tudjam aktív-e. Eléggé zavar az is ahogy kiírja a társak vagy ellenfél cuccait, mert hiába nem kattint ki a hősről, sokkal jobban átláttam a régi rendszerben, mikor az alsó sorban jelent meg minden item és stat. Nyilván csak megszokás kérdése, de most még nagyon idegesít ez a rendszer.

Nagyon nagy előrelépésnek tartom, hogy nem kell 4 percig várni meccs előtt, mire mindenkinek betölt a játék. Hiányzik a sok töltőképernyő amit pont most kaptam meg battle passból, de ez az új draft és tervező fázis szerintem nagyon jól sikerült. Könnyebb szívvel indítok meccskeresést így, hogy dinamikusabb lett a felvezetés.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20095) juhiimi válasza xuldar (#20093) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Igen ez így van, csak akkor még gyanítom, hogy nem ennyi ember dolgozott rajta és érthető volt, hogy úgy adták ki ahogy. A másik meg amit írsz, hogy lehetőségünk volt az 5.84d-vel tolni, és emlékszek, hogy rengeten tolták még akár egy évvel a 6-os kijövetele után is vele, mert kiforrottabb volt.

(#20096) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Minimappot elviekbe javították.

Egyébként ezt tetszik hogy haladnak szépen sorba a hibalistán és fixálják elég gyorsan.

Ami engem zavar hogy nem látom a rajtam használt itemeket miután meghaltam, csak a jobb klikk meg a castokat, ezt még kijavíthatnák, illetve a killeket vissztolhatnák a képernyő közepére felül.

(#20097) olle


olle
senior tag

Ma 2 "meccset" mentem persze normált. Mind a 2 meccsben volt nálunk aki kilépett. :S Így zéró kedv van játszani ezzel a kotlával. :(

szerk: Csak 4 társ szólalt meg a meccsben. instant mute. nem bírtam elviselni azt a mély hangjukat. (10 éves cyka fluimucil voice enabled)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#20098) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Bash ellen milyen item-et lehet tenni? :U Lehet egyáltalán valamit tenni ellene?
Tegnapi meccsen ls, slardar folyamatosan sz*rba öltek, kb meg sem tudtam mozdulni.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20099) Lacccca87 válasza Speeedfire (#20098) üzenetére


Lacccca87
őstag

Aza bash is vicces, legutóbb toltam 1 game-t Slardar-al és 1 kezemen meg tudom számolni hogyszor bashelt úgy hogy 25 ön még a + 10%-ra is raktam. :W

(#20100) lama_lamm válasza Speeedfire (#20098) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Semmit, max evasiont. Butter, solar crest, radiance. Ha nem tud megütni, akkor bashelni se fog:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.