Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20001) rwin5 válasza lemusz (#19998) üzenetére


rwin5
őstag

nekem borzasztó lassan jön, reggel bekapcsoltam a gépet, de még mindig nincs lent

(#20002) mobal


mobal
MODERÁTOR

A mai frissítést látva gondolkodom, hogy újra megnézem a játékot. Kezdőkéne mennyire lesz toxic?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20003) .LnB válasza mobal (#20002) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt tanácsolom, hogy először próbáld ki botok ellen. Én is ezt tervezem. Nem tudom mennyit játszottál vele, és mennyit hagytál ki. Nekem 800+órám van benne és azt hiszem egy éve nem játszottam, ezért inkább nem cseszem szét senki játékát online.

(#20004) Hokunda Mondjuk ez is igaz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20004) Hokunda válasza .LnB (#20003) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Szerintem viszont per-pillanat annyira új és sok a tartalom, hogy lényegében nem egy dolgot újra kell tanulni, a térkép speciel mindenkinek új, függetlenül, hogy a 6.89-et mennyire is ismerte, így szerintem pubra nyugodtan mehet.

Az első 1-2-3 hétben így is rengeteg kaotikus meccs lesz.

A letöltéssel nálam sincs gond 7.5 megával hozza.

(#20005) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Huuhh. Első meccsemet rankedra raktam. Aztán a meccs kezdete előtt már láttam, hogy ez lehet hülyeség volt. Még a boltot, sőt a tárgyakat is alig találtam. Nagyon fura az egész. Nem gondoltam, hogy ennyire idegen lesz. Aztán a térkép is... De örömmel láttam, hogy mindenkinél van káosz, nem csak nálam. Új dolog ez mindenkinek. Tényleg nem gondoltam, hogy ennyire megváltozik. Ami nem biztos hogy rossz, csak most még nagyon furcsa és idegen.
Menjetek az erdőkbe a rúnákért, akár az ellenfélhez is, nem szedegetik fel.

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#20006) Lacccca87 válasza mobal (#20002) üzenetére


Lacccca87
őstag

Csak a 10v10 :D Ott minden kombó és piszkos taktika előjön :D És ha nem tetszik még le is léphetsz büntetlenül :D ( habár ezzel cska az a gond hogy én szoktam maradni ismerőssel utoljára mert mi még ugy szocializálódtunk a HoN-on hogy ne leaveljünk)

Tényleg 10v10 ről jut ezsembe, ne mtudja valaki hogy bizonyos hősöket miért nem tesznek bele? Deat Prophet , Bloodseeker,Silencer pl

[ Szerkesztve ]

(#20007) mobal


mobal
MODERÁTOR

Mekkora mos amúgy a Dota2 mérete?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20008) lemusz válasza mobal (#20007) üzenetére


lemusz
addikt

Megnéztem a kedvedért, nálam 16.6 GB. Továbbá 33200 fájlt tartalmaz és 2026 mappát.

[ Szerkesztve ]

(#20009) Nuada herceg válasza mobal (#20007) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nekem 17 gigát ír, de minden le van alá töltve, ami csak van hozzá.

Más:
Most mentem egy rangsoroltat, csúnya szopás volt, de alchemist velünk 0 12, nature próféta 0 10...
Hogy jutottak el ezek ide?

Értem a csíziót.

(#20010) Ragnar_ válasza mobal (#20007) üzenetére


Ragnar_
addikt

18Gb ot ír steam jelenleg, (szerintem ebben a 6.6Gb patch is benne van, de én még most töltöm)

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20011) szekra válasza Nuada herceg (#20009) üzenetére


szekra
őstag

Mit csinált az az alche?

(#20012) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Jugg-nak miért jobb a manta/diffu páros. Mint a fury/aga? :U
Én folyamatosan fury/aga párost teszek az elején. Jobb a farmom és mid game-ben többet tudok ölni az aga-val. Utána teszek mjollmir-t, a maradék 2 meg attól függ, hogy ki van az enemy-ben. De pl a MOM is jó szokott lenni ulti elején.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20013) _drk válasza Speeedfire (#20012) üzenetére


_drk
őstag

Szutiáció függő. Ha jobb ha eltűnsz a csatában akkor agha. Viszont a Yasha minden agis hősnek nagyon jó, sőt még a nem agisoknak is! :D Mjolnirrel meg olyan mintha aghát vettél volna annyit ütsz ulti közben, csak az még ulti nélkül is nagyon jó! :D

(#20014) xuldar válasza Speeedfire (#20012) üzenetére


xuldar
őstag

Manta ad egy adag AS-t és armort a hp mellé, de a legfontosabb, hogy jobban lehet pusholni vele, illetve bizonyos dolgokat le lehet szedni vele, pl. a silencet. Ugyanígy a diffuval lassítani lehet az ellent, meg bizonyos buffokat leszedni. Az új diffut már nem lehet magadra tolni, így az félig kiesik, szóval elképzelhető, hogy változni fog a meta. Lassítást, ilyen vackokat eddig le lehetett szedni magadról. Mantával a diffu elég hamar le tudja rendezni a gyenge supportokat, mielőtt még el tudnák tolni a fontos spelleket.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20015) Speeedfire válasza _drk (#20013) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Néha szoktam rakni neki mantát, de kb 10 meccsből 1. Ha nagyon menekülős a helyzet.
Jaja, meg fury-val, agával. Kb mindenkit ütök minden egyes pattogásnál.


xuldar: Hp tök felesleges neki szerintem. Az aga is ad elég sok mindent, illetve fejleszti az ultit is. Ott a healing ward, ami 25mp-ig tolja a hp-mat.
Pushra ott a fury, a területi sebzés miatt 2-3 ütés az elején is már és minden creep meghal. Illetve a fury tölti a hp-t, mana-t folyamatosan. Illetve az aktív skill-el lehet menekülni is erdőben.
A diffu valóban jó ha lassítani kell, de ha kivárod az ulti cd-t, akkor elég sok hőst instant megölsz. Utána meg menekülni kell. Nálam mondjuk phase boots van kirakva mindig, amivel elég gyors vagyok.
Nem tudom, egyelőre nem érzem jobb build-nek. De lehet csak amiatt, mert csak 1.7mmr-ben vagyok. :B

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20016) xuldar válasza Speeedfire (#20015) üzenetére


xuldar
őstag

Nem olyan felesleges az a hp, hidd el. A movespeed viszont még ennél is többet számít menekülésnél, üldözésnél, juke-olásnál. Bizonyos szint felett első dolog lecsapni a healing wardot. 1db ütés nem sok érte, aztán kenheted a hajadra azt a sok healt.
Míg a furys push-hoz neked is ott kell lenned, vagyis gankelhető vagy, addig az illuk akkor is tudnak tolni, amikor te már máshol vagy.
Az ultinak jó sebzése van, de elég ellene egy ghost scepter vagy bármilyen invis item.
A diffut elsősorban magukra szokták nyomni pro meccseken, vagy ha van omni, akkor ellene. Lassításra szinte alig használják. Ezért írtam, hogy változhat a meta. Bocs, de én inkább nekik hiszek, ha itembuildről van szó :)
Tényleg nem bunkóságból mondom, de látszik, hogy 1,7k mmr környékén meccselsz, ahol nem akkora divat counterelni, juke-olni. Last hit, deny, stb. még 3-4k környékén is ismeretlen nagyon sok játékosnak, el tudom képzelni, ott mi mehet. És ez a 3-4k szint sem túl acélos.

[ Szerkesztve ]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20017) olle


olle
senior tag

Nerfelni fogják ezt a monkey kinget.... 2000 crit :(

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#20018) lemusz válasza olle (#20017) üzenetére


lemusz
addikt

Persze, új hős, valamivel el kell adni, máskülönben nem játszana vele senki csak a monkey child-ok.

(#20019) olle válasza lemusz (#20018) üzenetére


olle
senior tag

1 darab Q val megölt :D :Y

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#20020) xuldar válasza olle (#20017) üzenetére


xuldar
őstag

Ahogy nézem, kb. 3db item kell neki: blink, bkb, echo blade, és már lvl 6-tól aláz. Az az ulti tiszta hányinger.
Melee hőshöz képest elég messzire elér a botja, simán átüt a creepek felett, nem is kell megkerülnie őket.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20021) olle válasza xuldar (#20020) üzenetére


olle
senior tag

Jah Desolator, Echo sabre, egy cipő meg 4 kill után megvehet bármit...

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#20022) rwin5


rwin5
őstag

na indítok egy normalt!! Első game, kíváncsi vagyok. Gondolom az új hős minden gameban szerepel? :D

(#20023) lama_lamm válasza Speeedfire (#20012) üzenetére


lama_lamm
aktív tag

Bf+ aghs az easy mode jugg build... Jön egy enemy, press R, GGWP, csak ha CD-n van, akkor semmit nem tudsz csinálni max farmolni. Jó build, lehet vele könnyen nyerni.

Nekem most a kedvencem a manta->diff->blink->skadi/butter. Manfight ftw.
Mondjuk most hogy nerfeltél az illukon a diffusalt, ez már lehet, hogy nem olyan erős.

[ Szerkesztve ]

(#20024) rwin5


rwin5
őstag

Egy gamet nyomtam, win lett. Enemy besokallt és kilépett. Egyelőre nem tetszik, nagyon új még. Kicsit lolos lett a pálya nem? Nem sokat lol-oztam kb 10 gamet azért is kérdezem :D Még nem tudom eldönteni, hogy meg akarom-e szokni ezt az új "mód"ot vagy inkább hagyjam a fenébe mostmár, úgysem vagyok már olyan hatalmas lelkesedéssel oda a dotáért. Ez a skill buildes dolog tetszik egyedül az újításban, a map nagyon át van szabva az nekem nem jön be.

(#20025) Speeedfire válasza xuldar (#20016) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Nem olyan felesleges az a hp, hidd el. A movespeed viszont még ennél is többet számít menekülésnél, üldözésnél, juke-olásnál.
De az aga és a phase boots ugyan ezt tudja, csak jobban. :) Vagy nem? :U
Egyedül agility-ből ad kevesebbet. Viszont így valóban nincs "menekülés".
Bár a phase boots aktív skillje elég sokat gyorsít, nehezen lehet utolérni.

Bizonyos szint felett első dolog lecsapni a healing wardot. 1db ütés nem sok érte, aztán kenheted a hajadra azt a sok healt.
Jó helyre kell rakni. Mindig jóval mögöttem szokott lenni, max ha hátha támad valaki akkor lehet gond belőle.

Míg a furys push-hoz neked is ott kell lenned, vagyis gankelhető vagy, addig az illuk akkor is tudnak tolni, amikor te már máshol vagy.
Az ultinak jó sebzése van, de elég ellene egy ghost scepter vagy bármilyen invis item.

Viszont a fury ad területi sebzést, hp/mana reget, illetve attack speed.

Ghost ellen valóban nem tudok mit tenni, de invire ott a gem/dust. Dust általában mindig van nálam, ha van invi hero/sb.

A diffut elsősorban magukra szokták nyomni pro meccseken, vagy ha van omni, akkor ellene. Lassításra szinte alig használják. Ezért írtam, hogy változhat a meta.
Ritkán használtam magamra. Inkább enemy-re, hogy elkapjam. :D

Bocs, de én inkább nekik hiszek, ha itembuildről van szó
Világos, megértem. Én is sokat nézem a nagyokat, de nem mindig értük velük egyet.

Tényleg nem bunkóságból mondom, de látszik, hogy 1,7k mmr környékén meccselsz, ahol nem akkora divat counterelni, juke-olni. Last hit, deny, stb. még 3-4k környékén is ismeretlen nagyon sok játékosnak, el tudom képzelni, ott mi mehet. És ez a 3-4k szint sem túl acélos.
Tényleg kevés a counter. A last hit/deny azért nem ritka.
Nekem is van már közel 2k órám benne, még beta időben kezdtem el vele nyomni. Sok meccsből tanultam. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20026) 0karmacoma0 válasza mobal (#20002) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Szerintem ezen nem annyira kell aggódni. Én a mostani battle pass alatt kezdtem el botmeccseken kívül mást is játszani, és kifejezetten pozitív volt a dolog. Az első időszakban full kezdőket rak össze, kb mindenki vakon van, szóval inkább kuss van, utána kb 10 meccsből 1-en volt valami flame-elő idióta, de 10-ből kb 2 meccsen kifejezetten pozitív poénos/támogató hangulat volt, akkor is ha esetleg kikaptunk. Persze a dologhoz hozzátartozik, hogy természetesen nem ranked meccseket toltam.

Tényleg a Majoros tippelgetős, fantasy, stb pontokat kb mikor szokták jóváírni? Jó lenne tudni mennyit kell még játszani a 60-ért.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20027) mobal válasza 0karmacoma0 (#20026) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Települ... :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#20028) Nuada herceg válasza szekra (#20011) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nem tudom. :) Feedelt gondolom. :D Bár nem szándékosan, éppen ezért nem is értem, hogy hozhatta ezt össze...

Értem a csíziót.

(#20029) peterr85


peterr85
tag

Urak! FPS probléma senkinél sem jelentkezett az új patch óta? nálam eddig 70-90 között mozgott, most 60 a max, de komolyabb hirig esetén simán benéz 30 alá, grafikai beállításoktól függetlenül... :(

(#20030) -Faceless- válasza peterr85 (#20029) üzenetére


-Faceless-
őstag

Bugos a main client, de ha nyomsz egy printscreent a feladatkezelôben a terhelésről okosabb leszek.

(#20031) ZoPád válasza peterr85 (#20029) üzenetére


ZoPád
tag

Először is nézd meg hogy a tree wind és az animated grass be van-e kapcsolva. Az eszi rendesen
Másrészt az alap terrainel van valami bug, ott nálam is feleződik kb. az fps, az Immortal Gardens sima.

Amúgy pedig várni kell hogy rendesen optimalizálják, egyelőre a cpu_0-t terheli és a többi magot alig használja.

Esetleg az is hoz pár fps-t ha a game alatt nem a főmenüben maradsz (ahol animálja a monkey king promót folyton) hanem mondjuk a profilodat/match historyt megnyitod.

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20032) -Faceless- válasza ZoPád (#20031) üzenetére


-Faceless-
őstag

Hogyha már így leírtad akkor hozzáteszem azt is, hogy Win 10 alatt a legutóbbi update-ben beragadt a wpr, ha feladatkezelőben system 30-40% felett használha a lemezt akkor cmd rendszergazda módban, és "wpr -cancel".

(#20033) peterr85 válasza ZoPád (#20031) üzenetére


peterr85
tag

Igazából 1920 medium-on és 1366 totál minimumon is teljesen ugyanazt az fps-t produkálja. Olvastam redditen hogy a főképernyőt el kell nyomni másra, ez a menüben segít is, de játék közben nem. Sajna csak az alap skinem van map-ra, úgyhogy mással nem tudom kipróbálni. Marad a várakozás ezek szerint, remélem hamar jön valami patch a problémára.. :)

Muffman01: 47%-on hajtja a procit, 1,2GB ramot eszik mellé

(#20034) olle


olle
senior tag

Nekem mindenhol megvan a 140 fps. Minden fullon 1920x1080 ban.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#20035) Nuada herceg válasza peterr85 (#20029) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Na pont ugyanez a problémám nekem is.
Eddig 80 körüli fps-el futott minden fullban, fullhd-ben.
Most meg fél óra után nekem is be-be megy 30 alá.
Ha találsz valami megoldást, írd már le ide légyszíves.
Előre is köszönöm! :R

Értem a csíziót.

(#20036) rwin5


rwin5
őstag

Én meginterjúvoltam azokat az emberkéket akikkel játszani szoktam a többségnek nem tetszett, de azért akad aki dicséri is. Akivel legtöbbet gameltem (+1000 körül játszottunk együtt partyban) az ennyit írt ": soha többé nem dotázok" :D Meccseket néztem inkább, de a pro-k sem szokták még meg, mert a 7000mmr átlag playerek is elég fura meccseket toltak.

Hearthstone-val voltam ugyanígy, hogy tönkretették számomra az egyre több újítással, mégha ki is alakítottak utána egy új rankrendszert. Valahol olvastam egy cikket, ahol volt statisztikai adat hogy mennyien abbahagyták, kíváncsi volnék dotán is hogyan alakulnak majd a számok.

(#20037) xuldar válasza Speeedfire (#20025) üzenetére


xuldar
őstag

"De az aga és a phase boots ugyan ezt tudja, csak jobban. :) Vagy nem? :U"
Nem. Az agha ad némi statot, ezen kívül csak az ultit erősíti, aminek 70mp a cd-je. Ha kapsz egy silence-t, akkor az ultiddal nem tudsz mit kezdeni, hiába van aghád. Addig meg röhögve levágnak. Ezzel szemben a manta a phase boots mellé ad még movespeedet, statot, pushpowert, és egy olyan skillt, amit csak a doom és az aghás disruptor ulti tud némítani. A phase boots aktív skillje kemény 2,5mp-ig tart, utána 5,5 mp-ig egy sima cipő, ami hp-t nem ad, tehát a túléléshez nem tesz hozzá, menekülésnél pedig nem számít a sebzésed.

"Jó helyre kell rakni. Mindig jóval mögöttem szokott lenni, max ha hátha támad valaki akkor lehet gond belőle." Értem. Egy 6mp-es silence alatt hova tervezed letenni?

A battle fury nem ad attack speedet, csak regent és sebzést. Van olyan hős, aminek kötelező, mert rendkívül farmigényes (pl. Magina), a Jugger viszont early és midgame-ben a legjobb. A legdurvább hardcarryk lecsapják, ha megkapják a megfelelő farmot. Egyszerűen vannak olyan itemek, amelyek jobban megérik a juggernek, ha nem csak farmolni akarsz. A manta szinte minden helyzetben többet tud hozzátenni egy meccshez mint egy agha/bf.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20038) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Nekem is ugyan az, most frissítettem a laptopomon is, és használhatatlan. Eddig FHD-n ment minden be, high-ultra beállításon most pedig FHD-n minimumra véve is alig 30 Fps.
A terrain-ra pedig kipróbáltam alappal, és sand-el is. Mind a kettő ugyan olyan sz*r volt...

(#20039) Иван


Иван
őstag

Ennél a HUD-nál én is ergonomikusabbat tervezek.... Ugh, berrrrzalom.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20040) -Faceless- válasza Иван (#20039) üzenetére


-Faceless-
őstag

+1

(#20041) Ragnar_ válasza -Faceless- (#20040) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nekem a stat kiírások is hiányoznak, azaz mennyi str,agi,int van aktuálisan a heronak, ill, az is jobban tetszett, hogy kiírta az alapsebzést+bonusdamaget is, nem csak az össz damaget. Az jó szerintem, hogy kisebb lett a HUD (Olyan, mintha nagyobb felbontáson játszanék :DDD ) viszont arra még nem sikerült rájönnöm hogyan lehet couriert upgradelni, az nem sokat tesz a játékélményhez, hogy nem egy klikkel kell upgradelni mint eddig, nem is értem.. A boltok használata is kicsit nehézkesebb lett szerintem, a skilltree viszont jó.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20042) -Faceless- válasza Ragnar_ (#20041) üzenetére


-Faceless-
őstag

Jah alacsony felbontáson lehet, de a hud méret nem a kijelző mérethez igazodik, hanem a felbontashoz. Nekem a 17 inchen FHD-n hunyorognom kell, hogy ki tudjam olvasni a dolgokat.

(#20043) Nuada herceg válasza Ragnar_ (#20041) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ez a cour fejlesztés nekem is feladja a leckét, még ebben a pillanatban sem tudom, hogy hogyan kell. :)
Ott van a sárga kis upgrade ikon, rákattintok, meg is veszi 150-ért, és ennyi. De nincs felfejlesztve, megjelenik felette a szárnyas cour ikon, és ennyi. Arra aztán kattinthatok, nem történik semmi. :D

Értem a csíziót.

(#20044) Speeedfire válasza xuldar (#20037) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Na, lehet megpróbálom majd megint a manta/diffu párost.

Más: Szerintem nagyon jó lett az új patch. Egyedül a hud, amit nem annyira jó. Pedig az alap ötlet nem volt rossz.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20045) _drk válasza Speeedfire (#20044) üzenetére


_drk
őstag

Nekem bejön, elsőre szokatlan,főleg hogy mi hol van hogy kell használni. Shop-ot főleg, most már kötelező minden hősnél beállítani mit szeretnél venni játék közben mert sok plusz kattintás kell ha nincs a listába.

Ami tetszik ha rá nyomsz másik hősre, ugyan úgy a te hősödön marad a kontroll és úgy nézegetheted mondjuk mit tett, mit fejlesztett a másik.

(#20046) Speeedfire válasza _drk (#20045) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Jaja, tényleg szokatlan és szokni is kell. Pl a shop-ot kb 1 percig kerestem. :D Mire rájöttem, hogy rá kell kattintani a pénzre. Illetve furcsa, hogy jobb oldalt jelenik meg a kill.
48"-os tv-n szoktam játszani és eléggé nehéz oda is figyelni egyelőre. De majd csak megszokom, vagy alakítanak még rajta, nem tudom.

A kontroll eddig is megvolt, max annyi hogy jelzi a saját cuccaidat is. Nekem a backpack is nagyon bejön. Ha fel kell venni az aegist, vagy tango stb.
Illetve, hogy a creep-ek nem veszik le a mana potit. Meg még biztos, hogy lesz sok mindent. :K

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20047) xuldar válasza Speeedfire (#20046) üzenetére


xuldar
őstag

Nem nézegettem, de mintha úgy reklámozták volna, hogy a HUD testreszabhatósága is javult. Az Options menüben nézzetek szét, hátha át lehet pakolni ezt-azt a jól megszokott helyre.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20048) Speeedfire válasza xuldar (#20047) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

A mini map növelhető/csökkenthető. Viszont a középső/shop/bal hero részt eddig nem találtam meg. Kicsik a betűk is sajnos. :B

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#20049) olle


olle
senior tag

Én arra lennék kíváncsi hogy a meglévő HUD-okkal mi lesz.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#20050) Ragnar_ válasza Nuada herceg (#20043) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nekem volt már a csapatban upgradelt courier, de hogy hogy csinálta a csapattárs azt nem tudom :DDD .. Lehet keresni guideot, hogy 'how to upgrade courier in 7.00' (nincs ilyen egyébként, beírtam googleba) Nem értem, hogy miért kellett így megbonyolítani, hogy nem egy klikkes az upgrade.. Skilltree azért elég op.+50 sebzés,-30sec respawn az azért elég durva endgame bloodstone + 30 sec decrease az majdnem aegis :D (nem biztos, hogy minden hősnél van, Lionnál használtam ott azért endgame számított) A jungle nem lett olyan vészes, mint amire számítottam, kicsit roamelősebb, igaz jungelerrel nem játszottam még az új mapon.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.