Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4001) adamkaa777 válasza Иван (#4000) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Inkább dobot veszek neki

El. Psy. Congroo.

(#4002) Иван válasza adamkaa777 (#4001) üzenetére


Иван
őstag

Helyes. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4003) D1Rect


D1Rect
félisten

Invoker miért nincs kompetitív játékokban? :F

(#4004) tikshow válasza D1Rect (#4003) üzenetére


tikshow
addikt

Van az csak, nincs pickelve.

(#4005) D1Rect válasza tikshow (#4004) üzenetére


D1Rect
félisten

Úgy értem, hogy miért nem pickelik?

(#4006) Pocok256 válasza D1Rect (#4005) üzenetére


Pocok256
veterán

Mert nerfelték a mana burnját.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#4007) adamkaa777 válasza Pocok256 (#4006) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Forge spirites szerintem jobb

El. Psy. Congroo.

(#4008) tikshow válasza Pocok256 (#4006) üzenetére


tikshow
addikt

Azt mar korabban. Valami stat nerf is volt, de most passzolom, hogy mi.

(#4009) Иван válasza tikshow (#4008) üzenetére


Иван
őstag

Asszem a base dmg lett nerfelve, így "alkalmatlan" midre. Dettó úgy járt, mint morph.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4010) Иван


Иван
őstag

Eg nyerni látszik navi felett, én meg türelmetlen voltam a fogadó sorban :(

(Mondjuk szerintem velem eleve bugzik)

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4011) ígyvanferi válasza Иван (#4010) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az most 1-1-en áll?
Mindenesetre most zajlik a 3. Staff cup, épp a mókás traitor módot játsszák. Egy-egy traitor mindkét csapatban, aki az ellenfélnél játszik, a kommunikáció nyilván megmarad az eredeti csapattal. Nem afkolhat, nem feedelhet, 3 kill után a bázison kell maradnia. Tobi a traitor wisppel... El lehet képzelni milyen egy wisp ulti ilyen körülmények között. :DDD Vicces, na, nézzétek, ha van egy kis időtök.

(#4012) rt06 válasza ígyvanferi (#4011) üzenetére


rt06
veterán

"Vicces, na, nézzétek, ha van egy kis időtök."
hol?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4013) Иван válasza ígyvanferi (#4011) üzenetére


Иван
őstag

Kikapott navi, 2-0. Disband, gg, dendi noob (am tényleg egy hookja nem talált be).

8 euró gyerekek, most teszem lassan a kosárba.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4014) ígyvanferi válasza rt06 (#4012) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hopsz, bocsi. Tobiwan steamje. Joindota oldalán ott vannak a többi meccshez is a linkek. Itt meg groups, schedule, link az announcementhez, ahol a szabályokat is olvashatjátok.

(#4015) rt06 válasza ígyvanferi (#4014) üzenetére


rt06
veterán

koszonom, kozben en is megtalaltam
ha jol ertettem, most meg reverse cm jon

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4016) Иван


Иван
őstag

Jól néz ki ez a compendium, főleg ha még milestone-okat is elérünk és kapunk más itemeket. Szerintem 8 eurót megér. :K

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4017) tikshow válasza Иван (#4016) üzenetére


tikshow
addikt

Ebbe is ilyen kikeltetős courier van, mint a Greevil volt, vagy itt már használhatod rendesen a kezdetektől?

(#4018) Иван válasza tikshow (#4017) üzenetére


Иван
őstag

Én már használom :K

Raktam most fnatic vs navira egy raret és egy uncommont, kettő-kettőt kapok visza, ha nyernek. A tegnapi navi teljesítmény után kíváncsi leszek, mi történik. (Amilyen szerencsém van, 2-0-ra ripittyára verik most a fnaticot :D)

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4019) ígyvanferi válasza Иван (#4018) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Gondoltam kipróbálom már én is ezt az itemben fogadásos mókát. A potential reward dolgot nem teljesen értem. Az említett Fnatic - Na'Vi meccsnél azt írja az uncommon oszlopban, hogy 0.5 for 1. Ez azt jelenti, hogy ha a Na'Vi-ra felteszek egy uncommont, nyernek, akkor is csak 50% eséllyel kapok plusz egy uncommont? Amit föltettem, nyilván visszakapom. Vagy épp ezért hülyeség lenne 1 db uncommont feltenni? 2-ért már jön egy garantált. Csak eddig azt hittem, pont olyan, mint egy rendes sporteseményre fogadás. Belegondolva persze ez így logikus, itt nem lehet egy-egy itemet kisebb egységre osztani.

(#4020) Иван válasza ígyvanferi (#4019) üzenetére


Иван
őstag

Én egy unc és egy raret raktam fnaticrra, 2 uncommont és 2,3 raret kapok vissza, ha nyernek, azaz 30% esélyem van 3 rare-re, és 2 unc 2 rare garantált.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4021) ígyvanferi válasza Иван (#4020) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De a 30% csak a 3.-ra vonatkozik, kettőt mindenképp kapsz, ha bejön a fogadás, nem?

(#4022) D1Rect válasza tikshow (#4017) üzenetére


D1Rect
félisten

Normális van(mondjuk nekem nem tetszik), de fejlődik attól függően mennyi játékot nézel.

(#4023) rt06


rt06
veterán

ez az item-ben fogadas hol van, hogyan mukodik? tudnatok errol dobni egy ismertetot, vagy mondani par szot?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4024) D1Rect válasza rt06 (#4023) üzenetére


D1Rect
félisten

Itt:[link]
FAQ

(#4025) Иван válasza rt06 (#4023) üzenetére


Иван
őstag

D1Rect linkelte. Ha nem működne (bot is almost ready, wait a sec) akkor állítsd át a profilod privatere, ments el, állíts vissza publicra, restart steam, relogolj a dota lounge-ra és mennie kell. Nekem minden második fogadás beragad, a készítő steam snyc problémákra hivatkozik.

Fnatic rájött, hogy brood tré hős. :((

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4026) ígyvanferi válasza Иван (#4025) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jobb későn, mint soha. Kipróbáltak valamit, nem jött be. Vajon most a Na'Vi is rá fog jönni, hogy a tüskésdisznó sem használható hős?

Közben folytatódik a Staff Cup. Viszont ez most nem túl izgalmas, sima BO1 captains mode (középszerű játékosok tryhard módban, kevésbé látványos) majd a döntő lesz megint traitor, meg reverse cm, meg mifene.

(#4027) Иван válasza ígyvanferi (#4026) üzenetére


Иван
őstag

Hát ennyit a tétemről.

SZERK
Qpandákra rakjak? :DD

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4028) ígyvanferi válasza Иван (#4027) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ha túl sok a felesleges cuccod... :B Én az amerikai srácokra szeretnék tenni már egy ideje, de valami mindig közbejön. Délután is az orosz legényekre fogadtam, 1.5-es arányra vagy mire kaptam 2 uncommont. Egész jól bejött ez az első bet, meg is hozta a kedvem a további fogadásokhoz. Amúgy sem nagyon érdekelnek a cuccok, úgy értem, amit kapok, annak örülök, sokat használok is, de vannak bőven felesleges, dupla itemek, majd azokkal jól elhazardírozom.

[ Szerkesztve ]

(#4029) rt06


rt06
veterán

koszonom a valaszokat

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4030) szilva01 válasza rt06 (#4029) üzenetére


szilva01
őstag

Np :DDD

(#4031) ígyvanferi válasza ígyvanferi (#4028) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem állnak túl jól a tengerentúli srácok. De még megvan a remény. Az elsőn felbuzdulva feltettem megint ugyanazt a 4 uncommont. Tökre tetszik ez a fogadósdi.
A qpadosok úgy látszik az elmúlt napokban sok Dendi streamet néztek, másodszorra is Skywrath.

(#4032) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Jeleng az új karikat nem lehet játszani captian modeban nem ? Csak most is skywrath pick volt.

El. Psy. Congroo.

(#4033) Иван válasza adamkaa777 (#4032) üzenetére


Иван
őstag

Nagyon sokat most tettek be CM torurnamentbe, köztük SM, bristle, drow.

szerk
ígyvanferi: nem az, hogy felesleges sok cuccom van, de van egy rakat random common/uncommon, amik kb sose kelnek el, vagy max kettő ugyanolyan helyfoglaló commonra. Felrakosgatni őket majd elveszteni nem nagy dolog. A rarem sajnálom,l többet azt nem rakok fel, de mondjuk az is annyira volt likvid, hogy 1600-an adják, és keresik ketten...

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4034) D1Rect


D1Rect
félisten

1,7m$-t elérte a TI nyereménypool.
125% Battlebonus a torna végéig. :))

(#4035) Иван válasza D1Rect (#4034) üzenetére


Иван
őstag

Cirka 3 hónapig több, mint kétszeresen lépünk szintet. A dropokból összejön kb annyi érték, mint a 8 juróz.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4036) ígyvanferi válasza Иван (#4035) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Lehet trade-elni azt a valamit? Elvből nem költök ilyesmire, de eléggé izgatja a fantáziám. Ha lehetne cserélni, elég sok mindent adnék érte, bár nincs igazán nagy értékű cuccom, a csirke courierom nem adom.

(#4037) D1Rect válasza ígyvanferi (#4036) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehet, de el is lehet adni.
Ez a courier:[link]
Ez a BB:[link]

Egyébként én elvből költök arra ami micropayment és jó.
Havi 5-10€ nem a világ.

[ Szerkesztve ]

(#4038) ígyvanferi válasza D1Rect (#4037) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez a Battlebonus is jár a Compediumhoz?
Úgy érted, vegyem meg, és adjam el belőle a couriert meg a bb-t?

(#4039) D1Rect válasza ígyvanferi (#4038) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen jár, mert minden vásárlásból 2,5$ megy a nyereményalapba.
Most átlépte az 1,7-et ezért jár a BB 1,85-nél a courierrel lesz valami 2,6-nál meg valami Immortalt lap mindenki.
~400.000 elmegy belőle akkor lesz a tuti...

Mondjuk már nem olyan buli mint az elején kiárulni.

[ Szerkesztve ]

(#4040) D1Rect


D1Rect
félisten

Added Solo Matchmaking option. This is an experimental feature that will match you with players who also queued without being in a party. This is the first step in a series aimed at improving the matchmaking system.
:Y

(#4041) rt06 válasza D1Rect (#4040) üzenetére


rt06
veterán

es ez mid only lesz?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4042) themccormic válasza rt06 (#4041) üzenetére


themccormic
tag

ez azt jelenti, hogy ha egyedül inditasz MM-et akkro csak olyanokkal rak össze akik szintén egyedül vannak

(#4043) xuldar válasza rt06 (#4041) üzenetére


xuldar
őstag

:) Nem hiszem. Inkább arra való, hogy elválassza az egyéni játékosokat a több fős csapatoktól, akik valószínűleg összeszokottabbak, és valamilyen voice-chaten kommunikálnak is.
A múltkor pl. ts nélkül nem tudtunk volna összehozni spannal egy olyan akciót, hogy 80 hp-val ultizott vissza a bázisra a Wisppel, miközben öten várták a kiindulási helyen. Szerencsére Svennel épp a bázison tartózkodtam, minden skill aktiválható volt. Az eredmény majdnem rampage lett, mert 2 ütés után annyira levertem az egyiket, hogy a Wisp egy szem lövése megölte. Kár, hogy most nem lehet megnézni a korábbi meccseket, mert beküldenénk wodotába. Nem is a darálás, hanem az epic menekülés és az ellenfél meglepődése volt a lényeg. Egy hétig röhögtünk rajta :DDD

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#4044) tikshow válasza D1Rect (#4039) üzenetére


tikshow
addikt

2,6 sosem lesz, majdnem minden játékosnak meg kellene vennie akkor. :U

(#4045) D1Rect válasza tikshow (#4044) üzenetére


D1Rect
félisten

2,6-hoz 400K eladott példány kell.
Nem tartom valószínűnek, de az 1,85 szinte biztos meglesz.

(#4046) tikshow válasza D1Rect (#4045) üzenetére


tikshow
addikt

1,85 tutti azt nem is kétlem, egyedül a 2,6, de rosszul matekoztam ki.

(#4047) rt06 válasza themccormic (#4042) üzenetére


rt06
veterán

ahh, akkor felreertettem, azt hittem 1v1-et lehet majd keresni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4048) Иван válasza tikshow (#4044) üzenetére


Иван
őstag

2,6m 400k eladott lexikon, és elvileg több, mint 3 misi doto2 player van. Persze ebben lehet benne van az összes smurf acc és a 3 meccses próbálkozások is. Mindenesetre ambiciózus terv, mert átlagban 250k játékos aktív.

Ami azt illeti, az immortal itemnek sok értéke nem lesz, mert arra már 400k ember fogja birtokolni, szóval kb egy uncommon értékén fog mozogni. Inkább csak amolyan elismerés és emlék lesz.

Amúgy lehet a valve ígyis-úgyis odaadja a végén az itemet, vagy valami kárpótlást, ha nem érjük el.

Maga a compendium bevételei meg így 4 milliórára rúgnának, ami a szervezési költségek egy részét biztosan fedezné, így nem csak maga a játék lenne free, hanem a TI is egy részbem crowd funded esemény lenne. E-sport mérföldkő az tuti :K

ígyvanferi: a 2,25x BP 8 euróért, három hónapra, (plusz a courier és az a kis lexikon) most a legjobb ajánlat. Legköltséghatékonyabb BP növelés, és ha eladod a couriert és/vagy a BP bonust (vagy beaktiválod és tolod rendesen, akkor a dropokból) lazán vissza is jöhet az a 8 euró.

Én mindenesetre még nem költöttem semmire a dotában, most így úgy érzem hozzájárultam a dologhoz, és még kaptam is érte egy kis kedvességet. Valve tudja mi kell a népnek :R

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#4049) ígyvanferi válasza Иван (#4048) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Remek az a 125%-os Battle Bonus, csak igazából marhára nem érdekel a szintem, se a plusz cuccok. Meg nem is igazán látom az üzletet a dropokban. Ki veszi meg azt a pár száz common itemem mondjuk 15 Ft-ért darabját?

Na mindegy, abban azért van valami, hogy ha már ennyit játszom vele, ennyire szeretem, ezzel a 8 dollárral igazán hozzájárulhatok a boldogságukhoz, meg persze a sajátomhoz.

Most üt meg a guta, hogy nem tudtam végül délután az EG-re fogadni. Ha már a RattleSnake tippem reggel nem jött be. Na majd a mouz hoz nekem 7 uncommont.

[ Szerkesztve ]

(#4050) Иван válasza ígyvanferi (#4049) üzenetére


Иван
őstag

A 49 millió drop commonod majd poénból eljátszhatod fogadásokon. :))

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.