Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20701) -secret- válasza customer114 (#20700) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Sima All pick, és tiltva volt a PA. Eddig nem volt ilyen.

(Nem a pólós hülyeség miatt jött meg a kedvem. :D )

[ Szerkesztve ]

(#20702) .LnB válasza -secret- (#20701) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az nem az a kezdő játékmód lesz amikor csak limitált számú hős közül választhatsz?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20703) -secret- válasza .LnB (#20702) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem, elvileg az all picken mindent lehet választani.

Na meg bent van a játékban 400+ órám.

[ Szerkesztve ]

(#20704) .LnB válasza -secret- (#20703) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja akkor nem. Mondjuk én elég rég játszottam utoljára, nem is tudtam, hogy All Pick-ben is lehet már banolni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20705) Hokunda válasza .LnB (#20702) üzenetére


Hokunda
aktív tag

limited pick már nincs is. Vagy legalábbis 99%, hogy nincs. :DDD

(#20706) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megjelent (tegnap) a The International döntőről szóló doku film. Nagyon király kis cucc:

True Sight : The International 2017 Finals

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20707) MaciG


MaciG
addikt

A jelenlegi necro-val hogyan, és milyen poszton érdemes játszani, és miket érdemes vásárolni neki?

BANZAII

(#20708) customer114 válasza MaciG (#20707) üzenetére


customer114
senior tag

Kb. bármire jó, amit az adott játék kíván.

(#20709) Lacccca87 válasza MaciG (#20707) üzenetére


Lacccca87
őstag

10v10 be, AGHA-val Octarinnal Radianceal Mekacipő Daggon5 + valami,szórni az ultit meg a healt ezy win :D

(#20710) customer114 válasza Lacccca87 (#20709) üzenetére


customer114
senior tag

Mi az a 10v10? ;]

(#20711) Lacccca87 válasza customer114 (#20710) üzenetére


Lacccca87
őstag

Az olyan mint az 5v5 csak 2x annyian és lehet leavelni. ;] :P

Ja és az első másodpercben a sok potato PC tulaj mind kiesik :D

[ Szerkesztve ]

(#20712) -Faceless- válasza MaciG (#20707) üzenetére


-Faceless-
őstag

Torte de lini guidejánál nem igazán tudok jobbat mondani. Bármilyen lanere, bármilyen pozícióra jó.

(#20713) ZoPád válasza MaciG (#20707) üzenetére


ZoPád
tag

én annyit tennék hozzá hogy supportra hozni azért nagy malőr, inkább a pos 1-3 fekszik neki.
a fentebb említett guide itt van, nyilván ezt játékon belül is bekapcsolhatod

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20714) _drk válasza ZoPád (#20713) üzenetére


_drk
őstag

Hát igen, kell neki az item, max ha olyan lane-en van ahol az aurával nagyon tud szívatni.
Dual offlane-re ha erdőzős van odaát, max 1 gyenge carry van, egy szerencsétlen supportal. Azok lane-re nem tudnak kijönni, mondjuk ha egy jó lich-el vagy akkor meg pláne nem.

Kb olyan mint a Venomancer, eddig lehetett supportálni vele, de annyira papír, meg nehezen fejlődik, hogy sokkal jobb egy core pozicióban.

(#20715) -Faceless- válasza _drk (#20714) üzenetére


-Faceless-
őstag

Az szerintem szituáció függő mikor jó supportnak. Sok hp-s, vagy mobilis carry ellen még jó lehet. Nagyon jó pl am, és lican ellen, és oké még néhány helyzetben amit most fejből nem tudok felsorolni.

(#20716) _drk válasza -Faceless- (#20715) üzenetére


_drk
őstag

Tegnap kihoztam egyszer pont pos4-be aztán pos5 lettem mert a fa baszott wardokat venni.
Az elején nagyon gyenge, főleg az a baj hogy nem kapsz creepeket amivel meglenne a szükséges regen.
Viszont ha meg van az ulti, plusz van már legalább 1-2 cuccos, teamfigh-ok ban már nagyon ott van. Egy biztos kill ami ad már regent is. Phisical sebzést levéded.
Ez win.
Nem hiába van a 24%-os pickrate.

Btw: Most kijött egy Behavior score patch. Ezzel csinálnak is vmit, vagy csak ezzel takaroznak hogy csinaltak valamit?
Most én úgy vettem észre hogy nagyon lecsappant a játékos közösség, valamit alkotniuk kell lassan.

[ Szerkesztve ]

(#20717) Ragnar_ válasza -Faceless- (#20715) üzenetére


Ragnar_
addikt

Bristle pl., meg úgy általában minden tank ellen, mert ugye 1/2 Hp-ról már ki tudja szedni a herot (+ dagon + agha)... Meg Huskar alap, ha nincs satanicja, necro kb. minden ultnál meg tudja ölni sima ultival is. (Ha már itt tartunk, egész csapatot szívatta a saját huskarunk, mert BSeeker volt az enemy csapatba és midgameig kb. konstans 500 walkspeeddel szaladgált a huskar állandóan low hpje miatt... :DDD )

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20718) -Faceless- válasza _drk (#20716) üzenetére


-Faceless-
őstag

Behavior score is mmr-ként működik akinek rosszabb azt rosszabbal rakja össze, akinek jobb azt jobbal (ha lehetséges). Akinek meg nagyon rossz, feedel, stb. azoknak a score low prio-ba megy át, vagy ban-ba. (redditen volt róla szó)

És igen csak kellene már az a patch, de van egy olyan érzésem, hogy a TI-on elmondottak szerint most át akarnak állni az 1 frissítéses formára. Szóval ahelyett, hogy később foltozgatnák a patch-t 7.00-7.06, csak lesz egy fő 7.1, majd később 7.2. Ez így értelemszerűen több időt vesz igénybe.

#Ragnar_ Persze bármilyen tank ellen jó, én csak azon gondolkodtam, hogy mikor jó kifejezetten supportként. BB ellen carrynek jobb hozni, viszont am, huskar ellen necro helyett valamilyen burst physical carry kell.

[ Szerkesztve ]

(#20719) Ragnar_ válasza -Faceless- (#20718) üzenetére


Ragnar_
addikt

Necronak van alapból a Q-ja, arra rak egy guardianst, néhány ward meg vesz csirkét az elején azt kész is a support necro :DDD aztán még egy dagont vagy aghát attól függően milyen az enemy team. Nekem kb. ennyi elvárásom lenne egy support necrótól. Am szar ügy, ha el van farmolódva, főleg ha még bkb-t is rak Am ellen Lion, SShaman a disablek miatt, vagy gyors push 30 perces meccs. Huskar ellen necro szerintem tökéletes, amíg nincs a Huskarnak bkb-ja, és ultol egy tf-ban egy necro többnyire ki is szedi.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20720) Lacccca87 válasza -Faceless- (#20718) üzenetére


Lacccca87
őstag

Én is most olvastam a frisítést.
Ez szerintem jobb megoldás mint pusztán az MMR használata, mert lehet valaki magas MMR-en mert felhúzták de közbe atom buta meg toxic.
Így javulhat a játékok minősége picit.

Én továbbra is azt várom hogy 10v10 bekerüljön a normál játékmód közé és ott is számítson a leave és kapják csak a BANN-t az idióták. Annyira idegesítő amikor csak azért lelép mert elvitték a hőst amit ő kigondolt, vagy éppen nme űködik az amit ő eltervezett, vagy gyors egymásutánban ráugranak 4-5en és kiszedik 2-3x.

(#20721) -Faceless- válasza Lacccca87 (#20720) üzenetére


-Faceless-
őstag

Haladunk ott afelé is, már lehet custom gameknek tulajdonképpen "ingame" előfizetéses opciót alkalmazni, már match history rögzíti a custom játékokat is. Az elmúlt 2 hónapban folyamatosan adták az újabb, és újabb eszközöket a fejlesztők kezébe.

A vége különben az lesz, hogy az egyedi játékoknak lesz ingyenes verziója, és egy fizetős, ahol rögzítik a szintedet, elhagyásokat, stb. legalábbis ebbe az irányba próbálják meg terelni az egészet. Amivel egyébként semmi bajom nincs.

Abban biztos lehetsz, hogy a "gyári" volvo 10v10 nem kerül be, mert az nagyon sok kidobott erőforrás lenne, de egy egyedi 10v10 valami más szabadúszótól simán bekerülhet.

(#20722) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Nem mennek a szerverek?

(#20723) Nuada herceg válasza -secret- (#20722) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Nem tudom, de én odáig jutottam, hogy éppen újratelepítem a játékot.
Tegnap este még simán játszottam haverokkal, semmi gond nem volt.
Ma délután akartunk játszani, de nálam valami baj volt. Állandóan ez a "VAC" nevezetű anti csít szarság szívatott, nem tudtunk meccset keresni. Csak miattam. Másnál persze működött.
Megcsináltam a fájlok ellenőrzését, nem volt gond.
De utána már a játékirányító is szórakozott. Persze cimboráknál jó volt. Úgyhogy most mentek egyet nélkülem, kimaradok a szokásos napi szopásból! ;] :W
Letöröltem, most épp újratelepíteném, de nem megy, állandóan hibát dobál. Hogy baj van a szerverekkel. Náha elindul pár kilobájttal, de utána meg is áll.
Szóval a kérdésedre a válasz rövidebb formában, valószínűleg vannak gondok a szerverekkel! :D

Értem a csíziót.

(#20724) -secret- válasza Nuada herceg (#20723) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez volt nálam is de már ok 6 óta kb.

(#20725) Nuada herceg válasza -secret- (#20724) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Igen, mentem azóta én is egy kört már a haverokkal.
Lehet volt egy kis DDos támadás. :)

Értem a csíziót.

(#20726) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Egyébként mi lehet az oka a játékosbázis mostmár konstans esésének? 7.0 óta átlagban -200 ezer ember van a játékban, fénykorában 1.1-1.2 millió jelenleg a 800 ezret alulról karcolja. :(

Pedig van custom game is, a grafika is időtállóbb mi lehet a gond?

(#20727) customer114 válasza Hokunda (#20726) üzenetére


customer114
senior tag

Az öregek kiöregednek, a fiatalok mással játszanak.

(#20728) -Faceless- válasza Hokunda (#20726) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nincs update, és amíg a konkurencia hozza be az újabb izgalmasabb játékokat, addig dotkánál lemaradtunk abban, hogy egy random draft az alapjáték legérdekesebb módja.
A custom gamekre inkább nem mondok semmit, tényleg nagyon jók ezek az otthon garázsban összetákolt modok, ahol hírből sem hallottak balanceról, és pontosan emiatt 5-ből 4-szer hamarabb ér véget a játék elhagyások miatt.

Nem azért imádom még mindig a játékot, és még mindig rengeteg potenciál van benne, de nem fog itt senkit lekötni, ha így kidobják az ablakon a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#20729) 0karmacoma0 válasza Hokunda (#20726) üzenetére


0karmacoma0
senior tag

Személy szerint én a battle pass grindek után mindig szünetelek egy kicsit. Több hónap folyamatos játék, aztán meg két hét alatt vagy 100 intenzív meccs megnézése. A frissítésekig ilyenkor semmi motivációm játszani. Gondolom sok hozzám hasonló "kocajátékos" van, akit nem motivál az mmr grind, és tényleg főleg akkor tolja mikor "van valami". Szóval a mostani számok megtévesztőek lehetnek.

Az meg szerintem csoda hogy csak 20-30%ot vesztett a játékosbázisából a játék. A régiek szép lassan beleöregszenek a meló-család-2 óra szabadidő mókuskerékbe, az újak számára meg nagyon hosszú a tanulási folyamat, és a jelenlegi gamer trend inkább a könnyen elérhető, kevés energiát igénylő dolgok felé mutat. Talán egy jól felépített, részletes tutorial és kezdő matchmaking segíthetne, hogy legalább kis vazelin kerüljön az emberre mielőtt lejátssza az első komoly meccsét.

Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

(#20730) Lacccca87 válasza 0karmacoma0 (#20729) üzenetére


Lacccca87
őstag

Az a baj hogy manapság nem nagyon akarnak végigjátszani 40-50-60perces meccseket főleg ha nem lehet lelépni belőle ha bukó ágon van az ember. ( jelenleg ettől szenved szerintem lol csgo dota , de ennek a fő oka az új játékos generációban keresendő akik gyors sikerélményt akarnak )
Ezért népszerű a PUGB, kigurasz vagy találsz jó lootot és akkor még szerencse se kell simán fellövöd magad a top 20 ba vagy nem és gyorsan lelőnek és jöhet a köv mecs. ( mondjuk én személy szerint eddig csak néztem de nem próbáltam és nem is akarom )

(#20731) ZoPád válasza Hokunda (#20726) üzenetére


ZoPád
tag

TI utáni depresszió, kellett volna egy igazi balance patch mert így már június óta ugyanaz a meta

a custom game felhozatal még mindig egy vicc sajnos, a wc3 szintjét meg se közelíti, van aki emiatt játszik de elenyésző

és az se segít hogy új játékosként semmi épkézláb tutorial nincs a játékban, minden TI körül van ~200k potenciális játékos akiket elriaszt a meredek learning curve

majd a dueling fates updattel visszajön a többség remélhetőleg :)

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20732) Lacccca87 válasza ZoPád (#20731) üzenetére


Lacccca87
őstag

Én mondjuk örülnék neki a harmad de legalább félévente jönne új hős is, a is szórakoztatóbbá tenné a játékot. Ennek veszélyei is lennének ha túl OP-re sikerült a hős akkor mindenki ezt fogja tolni, ha meg túl gyenge akkor meg értelme nem volt.

Egyébként simán visszaszerezhetnék a playereket ha nem a pénzcsinálásra feküdnénke rá egy picit hanem a tényleges tartalo készítésre.

[ Szerkesztve ]

(#20733) xuldar válasza Lacccca87 (#20732) üzenetére


xuldar
őstag

Hát igen. A gyors pénz ígérete. Viszont ha fogy a bázis, egyre kevesebb lesz a bevétel, ha a fejük tetejére állnak is.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#20734) _drk válasza Lacccca87 (#20732) üzenetére


_drk
őstag

Na amúgy most szaladt a dota2 a saját késébe!
Túl nagy competetive game, nagyjából balance-olt is.
De folyamat mennek a versenyek, alig tudnak valamit változtatni.

1 év alatt egyszer változott a Meta, 1 új hős.
Ez kevés már a veteránoknak.

A 800k meg múltheten 650k volt.

(#20735) -Faceless- válasza ZoPád (#20731) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nekem amúgy van egy olyan érzésem, hogyha a következő update-el nem dobnak valami óriásit, vagy nem hozzák be a custom játékokat, akkor ennek vége lesz ahogy eddig ismertük.

Most már napról napra esik a játékosbázis, és ez már ingame is észrevehető. Már 5 percnél kevesebb várakozási idővel este se tudok játékba kerülni, pedig low skill rankeden játszok. Egyszerűen nem kell ez az embereknek, el kell magad kötelezni, hogy nem fogsz mással foglalkozni a következő 1 órádban csak a játékkal, és ezt társítva azzal milyen nehéz beletanulni nem is csodálkozok, hogy ide jutottunk.

Ebben a pillanatban is amíg a pubg 1.2 milliónál jár, addig dota már 430-ra esett le.,

De legalább az aktív játékosok most garasért tudnak bevásárolni a marketen, ahogy mindenki szabadul az itemeitől. :D

[ Szerkesztve ]

(#20736) Ragnar_ válasza Lacccca87 (#20732) üzenetére


Ragnar_
addikt

Szerintem aki sokat játszik megvan a 15-20 hős ami a stílusához legközelebb áll, és azokkal játszik. (ha esetleg van 'kötelező' counterpick az enemy pickre, akkor nyilván azt érdemes, de azon kívül) Ha jön egy hős ami érdekes akkor kipróbálja stb, ha tetszik neki pickeli, ha nem, nem.. Nem muszály, hogy OP legyen ahhoz, hogy pickeljék.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20737) Lacccca87 válasza Ragnar_ (#20736) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ezzel nagyon nem értek egyet.
Még nagyon az elején kb a beta korszakban Undying amikor mgjelent kb 1st pick volt minden game-ben, de hasonló volt Abbadon, Huskar és még sorolhatnám.

Akik MMR farmra mentek azok mind ezeket a hősöket hozták.

Meg volt olyan is aki csak jelezni szerette volna hogy nagyon "broken" a hős, ilyen volt Earth Spirit is megjelenésekor amikor Jerax iszonyat menyiségű gamet játszott le vele mire módosították.

[ Szerkesztve ]

(#20738) _drk válasza Ragnar_ (#20736) üzenetére


_drk
őstag

Inkább a hős bázissal vannak már gondok.
-a Pro-k miatt 1-2 hős játszhatatlanra lett nerfelve mint pl: NP,Timber,Fa.
-Jó pár hős van akikkel nagyon nehéz játszani.
-Rengeteg ami max szituációs,
-10-20 ami a jelenlegi Metában nagyon gyenge.
-A kb 50 carryből csak 1 lehet a csapatban.
Máris ott vagyunk hogy 110 hősből az 1/3-a ér valamit, egy átlag playernek.

És neked van igazad hogy 15-20 hősnél többet nem is tudsz kihozni.

Az új hősök meg:
Nekem a monkey king se nagyon jött be mint új hős. Vagyis Pub szinten, tipikusan a g*nyó hősöket erősítették vele. Elég Cancer skilljei vannak, először mocskos erős majd nagyon gyenge lett. Ügye valamelyik majoron first ban volt minden egyes game-ben. Utána játszhatatlan.

Előtte Arc warden is a tipikusan baszott nehéz,nagyon meg kell tanulni vele játszani hogy érjél valamit. Előtte Underlord, ami nagyon réteg hős. Mellesleg az sose volt a legerősebb.
Előtte meg Techies. Akiről jobb nem beszélni.

Szóval 2 normálisabb új hős volt az elmúlt 2-3 évben.

[ Szerkesztve ]

(#20739) Hokunda válasza ZoPád (#20731) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Szerintem pont ez a baj, hogy ez már nem TI utáni depresszió!

Nézd meg a számokat.

Main event aug 7-12 erre fel is jött a +10%-nyi ember, amit rákövetkező hónapban el is vesztett. Viszont ami érdekesebb, hogy úgymond a rákészülése a TI-nek - azt megelőző hónap - szintén -10%-os esést eredményezett már, azaz amikor már aktív volt a comp és az azáltali feladatok már akkor is csökkent a bázis, amit szerintem a main ingame nézésével nyert időlegesen vissza és ismét zuhan. 2015-2016 év eleji adatokat szerintem már soha nem hozzák vissza és ami aggasztó, hogy 2016 decemberrel jött a 7.0 és azóta is -100k ember. Aztán a reborn idején volt aggódás, hogy mi lesz az akkori technikai problémákkal teletűzdelt játék is jobban vonzotta a népet, azóta meg a stabil rendszer se éri ezt el. Kiöregedéssel meg szerintem nem magyarázható, azért itt 1-2-3 éves távlatról van szó ami esetleg a 2015-ös 25-30 éveseknél lehet "sorsfordító, egy 15-16 évesnél nem az.

(#20740) ZoPád válasza _drk (#20738) üzenetére


ZoPád
tag

Én ezzel nem értek egyet, a legtöbb hős bőven pickelhető rankedben is.
A gond tényleg csak annyi hogy 4 hónapja nem volt vérfrissítés és kialakultak a "cancer" pickek mint mindig. Emiatt lesz unalmas és repetitív a matchmaking és a pro játékok is, pedig a balance nagyjából megvan.
Hozzá kell tenni hogy bármilyen másik mobához képest még így is sokkal változatosabb a game (de ha a TI1-TI4 metákat nézem akkor is)

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20741) jansky1


jansky1
senior tag

Milyen lehet ez az akciós replika a twg-n? Nem találok róla tesztet, leírást sehol :F

(#20742) Ragnar_ válasza jansky1 (#20741) üzenetére


Ragnar_
addikt

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#20743) ZoPád válasza jansky1 (#20741) üzenetére


ZoPád
tag

-----> softair.hu <-----

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

(#20744) jansky1


jansky1
senior tag

A franc, az airsoft topicba akartam írni, sorry. :DDD

(#20745) -secret- válasza jansky1 (#20744) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ezt meg off-ba ha jól sejtem...

(#20746) jansky1 válasza -secret- (#20745) üzenetére


jansky1
senior tag

Majd törli a topicgazda/moderátor, tessék megnyugodni. :(((

(#20747) _drk válasza ZoPád (#20740) üzenetére


_drk
őstag

Akkor lehet már csak én nem tudom mit hozzak.

Ez a túlságosan midre orientált Meta nem tetszik.
A game harmada rajta áll mit tud kihozni 20-30 perc alatt.
1. Perctől 3v3 is ki alakulhat, de ez lehet 1v2 is :D

Ha utoljára pickelek se látom át a lane-eket mert tri-dual-solo bárhol bármi lehet.
De akkor is az erdőzős legion,bs a kedvencem.

A highground defről nem beszélve, sniper most egy tankos stunos pick-el ha 40 percig szopás is van akkor se tudnak feljönni.

(#20748) customer114 válasza _drk (#20747) üzenetére


customer114
senior tag

Erdőzős bs nagyon jó, ha amint lv. 6 lett kijön gankelni.

Erdőzős legion :D insta loss.

(#20749) _drk válasza customer114 (#20748) üzenetére


_drk
őstag

Bs-el csak a build-et lehet nagyon elrontani.

Viszont a Legion-os ha eljut lategame-ig, előtte mihelyst meg van a blink utána mondjuk van 1 storm arra ráultizik, nagyon jó az az 5 seces stun. A játék végére meg ha van +200 sebzés, szinte tök mindegy milyen iteme van... persze utolsó picknek hogy ne legyen od vagy tusk az ellenbe, mer akkor tényleg szart nem ér, ellentétben Bs-el mert annak szinte tök mind1 az a rapture mindenkinek fáj.

(#20750) Lacccca87 válasza _drk (#20749) üzenetére


Lacccca87
őstag

Kivétel a bladmailes tankos Bristle ;] Az inkább a BS nek fáj :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DOTA 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.