Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141) #78687232 válasza LeventeV (#139) üzenetére


#78687232
törölt tag

Bajnokságot elkezdtem, asszem hat ország van, amiből négyet teljesítettem. Ezek után megkaptam a cr-t, kiléptem és a következő belépésnél elkezdte sorolni milyen összegeket kaptam. Természetesen nem panaszkodok, még véletlenül sem.

(#142) snecy20


snecy20
veterán

A lengyel szakaszok amúgy baromi hangulatosak! :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#143) PR0JECTNR56 válasza snecy20 (#142) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Egyetértek, roppant kellemes meglepetés volt számomra is, Aston Martin-al már én is tettem itt néhány ismerkedős kört.

(#144) Enton


Enton
addikt

Ilyen "képbelasulást" eddig egy videon sem láttam:

[link]

Esetleg valakinél hasonló?
De eddig nem panaszkodott senki ilyesmire.

"just because they are spelled the same doesn’t mean they are the same" And "just because they are not spelled the same doesn’t mean they are not the same" Mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#145) fagy53 válasza snecy20 (#140) üzenetére


fagy53
nagyúr

Nem az a baj, hogy szakadék és DNF, hanem az, hogy valós helyzetben még az autó sem sérülne meg..
Az, hogy érezhetően van tömege az autónak, jó hír, mert a fenti bukfenc itt már nem történne meg.
Kösz! :R

PuMbA: "Köze nincs az 1,2,3-hoz és a Rally-hoz sem." - na ezzel kíváncsivá tettél... :D
Köszönöm a választ :R

(#146) n3m3r3 válasza Enton (#144) üzenetére


n3m3r3
tag

Elég nagyokat képes ugrálni a frame, 100-ról akár egyből 40-re. Az is lehet hogy trójais emberünk gépe.
A lengyel szakaszok valóban szépek, kis hazánk tájait juttatta eszembe.

(#147) PuMbA válasza fagy53 (#145) üzenetére


PuMbA
titán

Kíváncsivá? Inkább kerülni kell, mert az autók irányítása elég rossz :)

[ Szerkesztve ]

(#148) atomeec válasza PuMbA (#115) üzenetére


atomeec
senior tag

Minimumon is akad...kihúzva a kormányt és a váltót tökéletes, 40 FPS is tökéletesen jó...lenne...egyik helyen azt írták, ha megy a játék és úgy dugja vissza, akkor jó, de nem vagyok hajlandó...remélem valamilyen foltozás majd megoldja, akárkinél is legyen a gond (videó, Windows vagy maga a játék...).
Hiába akár a 200FPS+ (minimumon), akkor is olyan mintha 20 lenne...

[ Szerkesztve ]

(#149) havri1


havri1
félisten

Hogy törne le a keze annak, aki ilyen sűrűn ültette a fákat az Ausztrál pálya mellé :DDD
Brutál lett a játék. Állítgatni kellett sokat, hogy nekem megfeleljen. 20% deadzone a kormányon brutál volt, nem is értem. A Gépigénye magas, de szép. Furcsa, de szép a kép. i7 3770s+RX570 -el FHD High+Ultra vegyesen, shadow low, és a élsimítások nullán., így Vsync mellett fix 60 mindenhol. Sokat kellett tesztelni, mi mehet ultrán, mi nem.
Ha az élsimításokat elkezdem variálni, brutálisan esik az fps, high-ra kell mindent rakni, de érdekes, mert szerintem úgy rosszabb a kép.
Még próbálgatom.

havri

(#150) PuMbA válasza havri1 (#149) üzenetére


PuMbA
titán

"így Vsync mellett fix 60 mindenhol"

VSync egyáltalán nem ajánlott már 3-4 éve, mert késlelteti a képet és ezért az irányításod és a monitoron történtek nem teljesen egyeznek meg :) AMD-nél Enhanced Sync, NVIDIA-nál Fast Sync van. Kapcsold ki a Vsync-et vagy használd azokat és egyből érezni fogod, hogy közvetlenebb az irányítás, mert nem késik semmi.

[ Szerkesztve ]

(#151) havri1 válasza PuMbA (#150) üzenetére


havri1
félisten

Játék menüjében nem találtam ilyet, hol lehet? AMD sync - hez mintha display port kellene, ami van is, csak a kábelt nem találom.

havri

(#152) PuMbA válasza havri1 (#151) üzenetére


PuMbA
titán

Először próbáld ki Vsync nélkül, hogy érzel-e javulást :) AMD-nél a grafikai beállításoknál a VSync-nél van Enhanced Sync. Nálam néhány játéknál kicsit problémás egyébként, ezért sync nélkül játszok.

[ Szerkesztve ]

(#153) havri1 válasza PuMbA (#152) üzenetére


havri1
félisten

Vsync nélkül nagyon rossz, akadozik a kép, hiába 60-80 fps, mintha 30 körül lenne csak.
Körülnézek, csak most el kellett jönni otthonról.:)
B group Peugeot eszméletlen, amikor megjön a turbónyomás:D

havri

(#154) PuMbA válasza havri1 (#153) üzenetére


PuMbA
titán

"Vsync nélkül nagyon rossz, akadozik a kép, hiába 60-80 fps, mintha 30 körül lenne csak."

Ott valami más baj lehet, mert a VSync várakoztatja a képkockákat a monitor frissítési frekvenciájához :) Ha kikapcsolod a VSync-et, akkor nincs mesterséges korlát és úgy tolja ki a VGA a képkockákat, amint elkészültek. Driver frissítés, AMD grafikai beállítások alaphelyzetbe állítása Dirt Rally 2.0 esetén vagy valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#155) havri1 válasza PuMbA (#154) üzenetére


havri1
félisten

Az összes játéknál így van nálam évek óta. Nem játék specifikus.

havri

(#156) PuMbA válasza havri1 (#155) üzenetére


PuMbA
titán

Ú, akkor ott valami nagyon nem passzol :) Sosem láttam még ilyet, se nem olvastam ilyenről a neten. Milyen monitorod van és milyen kábellel van összekötve? AMD beállításokat mindenképp állítsd alaphelyzetbe, mert a frame limiter is okozhat ilyet vagy a vga buzeráló és statisztikai programok, például MSI afterburner. Ha a háttérben fut egy OpenGL-t használó program, az is okozhat ilyet, mert a Dirt Rally 2.0 ugye DirectX-es.

[ Szerkesztve ]

(#157) havri1 válasza PuMbA (#156) üzenetére


havri1
félisten

HDMI-vel van összekötve. 750Ti kártyával játszottam előtte évekig, ugyanez volt. Vsync után szép folyamatos a kép, nélküle akadozgat, hiába több 100 az fps. Diablo 3, CS Go, meg most a Dirt rally -al játszom csak. Fraps van csak fent, semmi más.

[ Szerkesztve ]

havri

(#158) PuMbA válasza havri1 (#157) üzenetére


PuMbA
titán

Itt minden ok. Ugyanitt a játék beállítások hogy néznek ki? :) Fraps gondolom nem megy mindig a háttérben vagy igen? Azt próbáld kikapcsolni, mert azt gondolom a fő ludasnak. Egyáltalán minek Fraps, amikor az AMD saját Overlay szoftvere sokkal többet tud a Relive-val együtt és gyorsabb?

[ Szerkesztve ]

(#159) PuMbA válasza PuMbA (#158) üzenetére


PuMbA
titán

Másrészt ez egy régi driver ugye? Nálam tökre nem így néz ki az AMD beállítások vagy fél éve :) Frissíts egyet.

[ Szerkesztve ]

(#160) Gigi01


Gigi01
őstag

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.