Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#46701) snooze válasza rothfb (#46700) üzenetére


snooze
veterán

ugy sem lehet,ha átmegy a vodafonehoz a digiseknek levö csomagba,majd utána átiratják a nevére..mivel azok a csomagok ugyanazok..ez nem járható út?

GO Gunners!!!

(#46702) rothfb válasza snooze (#46701) üzenetére


rothfb
veterán

Ha talál olyat, aki mielőtt eladja, átviszi az előfizetését a vodához (több nap), majd ha ez megvan, ismét bemegy a vodához azzal, akinek eladja és a nevére iratja, hát legyen. Így esetleg működhet. Nem tudom, volt digis előfizetést át lehet e iratni más, nem családtag nevére a vodánál. Ha lehet, akkor úgy működhet.

(#46703) torma99


torma99
aktív tag

Megtörtént a számhordozás, sikeresen. Egy összefoglaló poszt lesz.

DIGI MAX-ról Vodafone NetActive50-re:
03.04. Adatok tisztázása a DIGI-nél (az enyém némileg rosszul volt megadva, de ez évekig nem volt érdekes, hiszen online fizettem a számlát, ugyanakkor a címem bonyolultsága miatt mindenképp rendet kellett tennni.

1270-en keresztül a számhordozás kezdeményezése és a csomagváltás (van akinek lehetett pusztán csomagot kötnie és nem kellett hordoznia).

03.08. Voda SIM-kártyák érkezése és eszközökbe tétele. Nincs forgalomkorlát. Városokban sokkal jobb a szolgáltatás, külterületeken nincs különbség. Az akkuidőben ~20%-kal kedvezőbb régebbi Galaxy Tab és Note eszközöknél a roaming nélküli sima vodás kapcsolat.

03.13. Reggel értesítő SMS, hogy a számhordozás ma fog megtörténni. 20:00-kor pontban SMS, hogy a megrendelés teljesített. Megjelennek a Vodás előfizetői dokumentumok. Az egyik SIM tényleges hordozása 21:53, a másik 22:01-kor történik meg. Minden felületen megjelenik az 50-es szám a vodánál.

A DIGI-nél már el is tűntek a mobilos előfizuk. Case closed.

(#46704) akibor000 válasza torma99 (#46703) üzenetére


akibor000
aktív tag

kellett hűségidő a vodához?:))

(#46705) torma99 válasza akibor000 (#46704) üzenetére


torma99
aktív tag

Igen, kell hűség, meg epack a kiírt árak eléréséhez. Ugyanakkor amennyiben marad a zárójelbe tett sebességkorlátozás, ez így nagyon bestbuy 50 giga adatért. És majd az inflaemelgetős sarcolósdi ugyebár innen indul útjára. 2490-et sokáig kell emelgetniük infla szerint míg elér egy nagyobb összeget.

(#46706) evbalazs


evbalazs
csendes tag

Olyanoktól kérdezném, akik már egy ideje túl vannak a számhordozáson: a hordozás után mennyi idő elteltével kaptatok zárószámlát és annak hány nap volt a befizetési határideje?
Milyen módon sikerült elszámolnotok a Digivel? Ha túlfizetés volt, akkor jelentkeztek, hogy küldj számlaszámot vagy refund kártyára? Meg tudta oldani valaki, hogy csak annyit fizetett, amennyit tényleg kellett a Digi felé és visszatérítés nélkül egy menetben tudta rendezni az anyagiakat?

(#46707) keresztg


keresztg
csendes tag

Én is búcsúzom a topic-tól. Érdekes volt nézni, ahogy fejlődött a hálózat, köszi @bksgbr az animgif-ért.
Sajnos az én szokásos előfordulási helyeimen a Voda hálózata nem ad megfelelő mobiladat kapcsolatot (emiatt pl. a Netfone is kiesett). Így a korábbi DIGI-s forgalmi adatok gondos átböngészése után a sárga szolgáltató fele veszem az irányt.
Ha valaki Autóklub tag, vessen egy pillantást a mobilflotta ajánlatukra, hátha össze tud magának rakni valami szimpatikusat.

(#46708) bm88


bm88
újonc

Sziasztok. Van egy Voda kartyás számom, amit telefonálásra használok, és van egy Digis amit mobilnetezésre. Amit szerettem volna, hogy a Digis előfizetést áthozom a Voda megfelelőjébe a már meglévő Vodás számom alá. Az üzletben viszont azt mondták, ezt sehogy sem tudom megcsinálni, Voda Digis csomaghoz csak 50es szám tartozhat. Ezt valóban így van? Köszi.

(#46709) pcnet válasza bm88 (#46708) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Ugyan ebben a cipőben jártam. Azt tudod csinálni, áthozod az 50es számod Vodához, majd kérsz egy szám cserét. Két számot fognak felajánlani, az egyiket elfogadod és számla zárásig átírják Neked. Nekem már 70es volt, meg le se tettem az ügyintézőt. 7e ft a számcsere költsége.

Nekem is lenne egy kérdésem: Egy ismerősömnek írtam egy RCS üzenetet, de nem küldi el a telefon. Utána olvastam Google supportom, azt írják ha SMS világos kék, ha RCS akkor sötét kék az üzenet szövege. Nálam az el nem küldött üzenetet szövege barna. Hogy tudom kikapcsolani az RCS-t? Magamnak próbáltam (szintén 30as számra) küldeni egy üzenetet, azt már eleve SMS-ként küldte.

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#46710) stingy2 válasza bm88 (#46708) üzenetére


stingy2
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#46711) slice14 válasza pcnet (#46709) üzenetére


slice14
veterán

Ráböksz az adott üzenetre és feljön hogy váltás sms-re.
A szín háttértől és paletta beállítástól függ. Annyi a tuti sötét meg világos.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#46712) zzola válasza bm88 (#46708) üzenetére


zzola
félisten

Nem érthető a megfogalmazás. Mit szeretnél, megmaradjon az 50-es hívószámod vagy sem?

(#46713) zelikocc válasza bm88 (#46708) üzenetére


zelikocc
senior tag

Szerintem érthető.
- Én azt ajánlom, hogy vidd át a Digis előfizetést rendesen az 50-es számmal a vodához (egyébként nem csak 50-es lehet Digis előfizetés, hiszen bármelyik másik szolgáltatótól lehetett számot hordozni a Digihez - az ügyintéző arra gondolhatott, hogy csak a Digi Mobilnál meglévő számodat viheted át a vodához és nem lehet másik számra tenni).
- A 70-es számodat amit a Digis csomagra akarsz tenni, hordozd át egy másik szolgáltatóhoz feltöltőkártyába.
- Ezután hordozd "rá" a 70-es számot a már vodánál levő Digis csomagra, így az 50-es szám örökre eltűnik és immár a 70-essel fogod használni azt az előfizetést.

A szolgáltatók közötti oda vissza hordozgatásról viszont érdeklődj valahol. Nem tudom, nincs-e valami minimum időtartan, amíg nem lehet visszahordozni a számot.

[ Szerkesztve ]

(#46714) zelikocc válasza keresztg (#46707) üzenetére


zelikocc
senior tag

(... a Netfone is kiesett). Így a korábbi DIGI-s forgalmi adatok gondos átböngészése után a sárga szolgáltató fele veszem az irányt.

Melyik az a "sárga szolgáltató"? Egyedül a Netfone sárga, ezért nem igazán értem mire gondolsz.

(#46715) csernak75 válasza zelikocc (#46714) üzenetére


csernak75
senior tag

Inkább úgy keress rá hogy "lime-sárga" akkor már közelebb leszel. :C :D

(#46716) zombei válasza csernak75 (#46715) üzenetére


zombei
aktív tag

Jó lesz az neon zöldnek.... :U

(#46717) DrBubo77 válasza zombei (#46716) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A névváltás jelentős arculatváltással is jár, a megszokott színek és logó eltűnik, az új színek hivatalosan a navy blue és Yettel-lime lesznek.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#46718) trec12 válasza dredjudge84 (#45168) üzenetére


trec12
addikt

:)

Bár lett volna igazad de sajnos nekünk lett.

[ Szerkesztve ]

(#46719) keresztg válasza zelikocc (#46714) üzenetére


keresztg
csendes tag

Én kérek elnézést, tényleg nem sárga, tényleg inkább zöld, bár elég jelentős piros komponens van benne... (rgb(180, 255, 0))
Ha valaki kérdezné, ilyen egy mérsékelten piros-zöld színtévesztő élete...🤦🏻‍♂️😂
(Nem, a közúti jelzőlámpákat NEM szoktam összekeverni...)

(#46720) riki


riki
senior tag

Én is megköszönném ,hogy itt lehettem. Nagy reményeket keltett bennem,hogy lehetett kis hazánkban olcsón jót kapni. Részben sikerült,mert azért van Vowifi,Volte, a pirosoknál is. De, miért nem alapértelmezett ? Ezen elmerengtem,de megy minden és felettébb gyorsan. Kérdés meddig ? Mert látványosan gyorsabban töltődnek az oldalak mint romingban. A Vowifi is kapaszkodik a hálózathoz,mint a anno az ex Digi időkben. Szép napot ,mindenkinek. :R

(#46721) Gege30


Gege30
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok esetleg példákat mondani, hogy Budapesten hol sikerült a Digi-Vodafone átvitelt megoldani?
Ma elégge sikerült falnak mennem, mivel a Csömöri vodafonos kolléga egyáltalán nem hallott a Digivel megegyező csomagokról és elkezdett valami drágább flottás csomagot ajánlgatni.

(#46722) nyitom válasza Gege30 (#46721) üzenetére


nyitom
aktív tag

Én az újbudai alléban intézte és nem volt semmi probléma. Mos már kb 3 hete vagyok a régi számaimmal "vodás".

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#46723) 4Grider válasza Gege30 (#46721) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy fogalmatlant, a belső hírleveleket el nem olvasó ügyintézőt fogtál ki. Nem ez a jellemző, de ha legközelebb is ilyet fognál ki, a kinézett csomag nevével menj hozzájuk, vagy hívd a telefonos ügyfélszolgálatot, ott átkapcsolnak a voda értelmesebb ügyintézőjéhez.

(#46724) evbalazs válasza Gege30 (#46721) üzenetére


evbalazs
csendes tag

MOMban mindennel képben voltak, digissel megegyező és flott@s csomagokkal is.
Én végül Flotta Digi Max Flotta Premium 5GB extra mellet döntöttem. Általánosságban ha elég 7GB és beszélsz 250 percet akkor ez a csomag jobb, mint az exdigisek. Ha elég 27GB és beszélsz 200 percet Max vagy 400 percet plusnál, akkor jobb a Flotta 25GB.

(#46725) tutikatuti válasza evbalazs (#46724) üzenetére


tutikatuti
csendes tag

Nekem a telefonon azt mondták, hogy nincs már a csomag Flotta Digi Max. A Vecsési voda üzletben is ezt mondta az ügyintéző. :W

(#46726) evbalazs válasza tutikatuti (#46725) üzenetére


evbalazs
csendes tag

1401 nekem is azt mondta, korlátlanra ajánlott valami 1x ezer Ftos csomagot. Keress értelmes ügyintézőt boltban, 99%, hogy létezik a Fltta Digi max és 8-féle csomagvariációban elérhető.

(#46727) zsolt_64 válasza evbalazs (#46726) üzenetére


zsolt_64
senior tag

" létezik a Fltta Digi max és 8-féle csomagvariációban elérhető."
Ha valaki ezeket publikálná akkor az nagy segítség vona :R

(#46728) rothfb


rothfb
veterán

Most komolyan. Legyek egy olyan cégnél előfizető, ahol ahány bolt, annyi féle ügyintéző és ajánlat. Ahol át akarnak verni? Legyek ilyennél hűséggel előfizető?
Mi lesz később? Mi lesz, ha nem jön számla?
A diginél legalább rendben megy az üfsz. Jelenleg. Simán tudom fizetni.
Ha annyira vodás akarnék lenni, veszek egy prepaid csomagot, amit én töltök fel, kapcsolok ki be netet és kész. Annyit fizetek, amennyit beszélek, netezek. Ha pedig nem kell, szó nélkül megszűnik. Nem vészes az ár.
Azt hiszem, ezzel a digis csomagokkal kivárjuk mi lesz. Aztán ha One lesz, meglátjuk, hogyan alakul, mit vesznek át vodától, digitől. Remélem a számlázás a digis lesz. Mindez végbemegy és majd akkor eldöntjük, mennek vagy maradnak a kártyák. Addig meg roamingolunk. Hát hiányzik nekem egy idegesítő szolgáltató? Nem.:N

(#46729) zzola válasza rothfb (#46728) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem év vége felé mindenki bekerül a Voda rendszerébe.

(#46730) rothfb válasza zzola (#46729) üzenetére


rothfb
veterán

Nem hiszem, hogy így lesz. A két céget egyesíteni fogják és új neve lesz. Erről beszéltem fentebb. Majd akkor meglátjuk mi sül ki ebből az egészből.
Ha pedig erőszakkal átterelnek vodához (amit nem tudom hogyan csinálnák, ha én nem megyek be voda üfszre, kiküldik postán a kártyákat?), akkor meg most mit kínlódjak?

(#46731) zzola válasza rothfb (#46730) üzenetére


zzola
félisten

Pedig így lesz, ha akarod, ha nem. Névváltás biztosan lesz a Vodánál, mert le kell válni a Vodafone Group-ról. Mindenki be fog kerülni a Netcracker-be.

(#46732) zzola válasza zsolt_64 (#46727) üzenetére


zzola
félisten

(#46733) zsolt_64 válasza zzola (#46732) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Köszönettel. már csak az a kérdésem hogy, a flota basic-net-special.. ezek már "átestek" a kötelező áremelésen, van ezekre még milyen % jön ?

(#46734) zzola válasza zsolt_64 (#46733) üzenetére


zzola
félisten

A Digiseknek elérhető díjcsomagokon nem emeltek, remélhetőleg idén nem is fognak.

(#46735) zsolt_64 válasza zzola (#46731) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Amikor pont a Digi vette meg az Invitel vezetékest ugyanez volt. Vagy átszerződtél, vagy felmondhattad következmények nélkül (esetleges hűséget elengedték).
Pesze hülye lettem volna nem átszerződni emlékeim szerint 200 huffal ócsóbban , pont 4 szeres sávszélességet kaptam :DDD
ja és külön előny volt hogy nem piszkáltak semmi kábelt, hardvaret...

[ Szerkesztve ]

(#46736) zzola válasza zsolt_64 (#46735) üzenetére


zzola
félisten

Valami biztosan lesz, nem fognak 2-3 ügyfélszolgálatot fenntartani.
A logikus üzleti lépés az lesz, hogy egy brand-be fogják összevonni az összes 4iG ügyfelet.
Ezáltal egy ügyfélszolgálat lesz.

[ Szerkesztve ]

(#46737) zsolt_64 válasza zzola (#46736) üzenetére


zsolt_64
senior tag

remélem nem vodkafone színvonalú :( lesz, mert az katasztofális

[ Szerkesztve ]

(#46738) snooze válasza zzola (#46734) üzenetére


snooze
veterán

johogy nem emeltek,mivel már a digi megemelte..nem?

GO Gunners!!!

(#46739) zzola válasza snooze (#46738) üzenetére


zzola
félisten

De a Voda emelt, néhány kivétellel.

(#46740) mucsgyver70 válasza zsolt_64 (#46733) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Erre gondolsz, amit már 22%-al megemeltek?

[ Szerkesztve ]

(#46741) 83JLBekaroj válasza zsolt_64 (#46733) üzenetére


83JLBekaroj
csendes tag

A gyerekeimet először átvittem a a digivel egyező MobilePlus díjcsomagba, majd onnan az egyiket a Flotta Premium 5GB-ba (3.500 Ft), a másikat a Flotta Prémium 25GB-ba (5.000 Ft). Tehát EZEK már a jelenlegi árak, nem emelték! Onnan tudom biztosan, hogy a család többi része velem együtt novembertől az Extra Flottában van, és pl. nekem a Flotta Prémium 25GB díjcsomag 4.990-ről változott, március 1-től már 6.085 Ft. Tehát a linken megosztott árak érvényesek.

(#46742) 4Grider válasza 83JLBekaroj (#46741) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért engedtek váltani a Mobilepluszról az ügyfélmegtartó flottás csomagokra? Mi volt a hivatkozási alap?

(#46743) zzola válasza 4Grider (#46742) üzenetére


zzola
félisten

Milyen ügyfélmegtartós csomag?

(#46744) 4Grider válasza zzola (#46743) üzenetére


4Grider
nagyúr

A flotta prémium csomagok ősrégi vodás ügyfélmegtartó csomagok.

(#46745) zzola válasza 4Grider (#46744) üzenetére


zzola
félisten

Valaha volt. Most több száz flottás keretszerződésben benne vannak már és ezek a nem emelt áras Digis csomagok nem ügyfélmegtartós ajánlatok...

[ Szerkesztve ]

(#46746) 4Grider válasza zzola (#46745) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor bármelyik voda előfizető válthat flotta prémium csomagokra? Vagy csak a Digisek? És utóbbiak miért, ha egyszer már vodásak?

(#46747) zzola válasza 4Grider (#46746) üzenetére


zzola
félisten

Aki fel tud mutatni az adott flottához tartozó igazolást, ők igen. De ott a hűségidő, plusz a flottás csomagok nem vesznek részt a sávos kedvezmény számításában.

Akik a Vodafone-os régi Digis csomagokra hajazó díjcsomagra váltottak, nekik gondolom engedik, hogy a Digimobil-os flotta csomagra átlépjenek. Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy valamit eltolt az értékesítő és egyébként nem lehet mozogni a csomagok között, ezt nem tudom. Utána járok.

De ahogy itt olvasom a kommenteket, ez eléggé vegyesfelvágott, ezek szerint létezik még olyan üzlet, ahol nem hallottak a Digiseknek elérhető Vodás díjcsomagokról. :F

[ Szerkesztve ]

(#46748) zsolt_64 válasza mucsgyver70 (#46740) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Aha szóval ez akkor már az emelt ár amit zzole kolléga linkelt azon még 2000 , ok kösz majd így nézem a linket

(#46749) zsolt_64 válasza 83JLBekaroj (#46741) üzenetére


zsolt_64
senior tag

A linken megosztott adat az még
"Flotta Premium 25GB 5000" ezek szerint ebből lett 6085 szóval pont hogy még régi árak

[ Szerkesztve ]

(#46750) evbalazs válasza zsolt_64 (#46749) üzenetére


evbalazs
csendes tag

Flotta DigiMax csomagokban nem érvényesítette a Vodafone az inflációkövető díjkorrekciót, ezek a csomagok maradtak annyi, amennyi a táblázatban van, tehát Flotta DigiMax Flotta Premium 25GB havidíja 5000Ft, a "sima" pl. flottákban elérhető Flotta Premium 25GB havidíja lett 6085Ft.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.