Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#46251) ÁrPi2 válasza energiezolee (#46250) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Az a panasz (#26246), hogy digi "vezetékes"-ről eddig a digis mobilra ment a 80 éves mamóka hívásindítása - zéró percdíjjal, és mostantól amennyiben az a hivott Digimobil-os családtag Vodássá változik, akkor ugyanaz a fiatal családtag már NEM zéró percdíjjal lesz felhívható mamóka készülékéről!

[ Szerkesztve ]

(#46252) energiezolee válasza ÁrPi2 (#46251) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Így már értem... Elnézést kérek, hogy rosszul értelmeztem!
De a 6ft sem olyan vészes szerintem.

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#46253) domper2015 válasza energiezolee (#46245) üzenetére


domper2015
senior tag

[kép] Ingyen volt VoWifin keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#46254) Merlini válasza energiezolee (#46248) üzenetére


Merlini
tag

Nálunk idősebb családtag használja a vezetékest, így nem opció a nomadikus.
Fórumtagoknak azonban jól jöhet, pl. Tuti 100+ SIM hozzá 3 x 5 GB adat 4 990 Ft/3 hó + nomadikus-on vezetékest 4 Ft, mobilt 6 Ft percdíjjal hívni. Ha nomadikus-sal valamiért nem menne a hívás, akkor Tuti 100+ -al 19 Ft / perc a belföldi hívás.

(#46255) ÁrPi2 válasza energiezolee (#46250) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Köszönöm a diginomadik sip konfigjához a linket!

[ Szerkesztve ]

(#46256) energiezolee válasza domper2015 (#46253) üzenetére


energiezolee
aktív tag

A vowifi tudtommal miután áttették a voda hálózatára a digi mobilt azóta nem működik. Vagy azóta mióta megvette a 4ig a digit? Már nem emlékszem pontosan...

ÁrPi2: szívesen!

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#46257) domper2015 válasza energiezolee (#46256) üzenetére


domper2015
senior tag

Ez így van, sikeresen be lett szántva a Vowifi

(#46258) Lackooo84 válasza domper2015 (#46257) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Pedig most volna igazán haszna a tornyok nélkül. Csak ezek a neres balfékek semmihez nem értenek, kontárok mobil és otthoni szolgáltatások terén is.

The Truth is out there...

(#46259) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Laikus kérdés!
Miért menekül mindenki a vodához?
A mostani felállásban megszünik a digimobil?
Nekem csak az adat miatt van! Nem igen beszlek!
Mi van ha maradok?
üdv

(#46260) snooze válasza nagyfejü (#46259) üzenetére


snooze
veterán

semmi..roamingolsz tovább,mint eddig,emelt dijakkal..2990ft..link

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#46261) zsolt_64 válasza nagyfejü (#46259) üzenetére


zsolt_64
senior tag

Előbb-utóbb biztosan beszántják, ahogy a Digi beszántotta az Invitel lakossági ágát anno.

(#46262) domper2015 válasza Lackooo84 (#46258) üzenetére


domper2015
senior tag

Ne bántsd szegényeket, egyszerűek.
Végre jó kezekben van a 2,5 cég. Most kezdődik az ámokfutás igazán.

(#46263) kemp3 válasza nagyfejü (#46259) üzenetére


kemp3
csendes újonc

Emelkedő díjak miatt. Bár 3000 Ft/hó sem vág földhöz, de visszanéztem több évre visszamenőleg az adathasználatomat, és úgy hogy egyáltalán nem spóroltam is kb 500 MB/hó az átlagom (nyáron kicsit több). Persze nem nézek út közben HD videókat, nem tiktokozok, stb. 500 MB/hónapra viszont már kicsit soknak érzem a 3000 Ft-ot.

(#46264) ACE- válasza kemp3 (#46263) üzenetére


ACE-
addikt

Hát akkor neked pont bőven elég lenne egy Telekom maraton csomag, 4000 Ft 5 Giga net, és az neked elég lenne 8-9 hónapra, így a net 450-500 Ft lenne, de Vodafone Tuti+-ban 1 GB adat 3 hónapon keresztül 760Ft/hó lenne... 12x30 napra már csak 474Ft/hó, persze ezeket a díjakat 3 hónapra, 12 hónapra előre kell kicsengetni.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#46265) ÁrPi2 válasza energiezolee (#46250) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Mégegy kérdésem lenne:
A régi androidos telefonomon (redmi note4) groundwire-ben megvan a diginomadik usernevem (anno egy alfanumerikus "randomgenerált" név) és a fiók
a beírt jelszóval műxik - zöld és kicsönget másik telefont, de asteriskes a jelszó!

Hol lehet vajon gyorsabban feltárni vagy alaphelyzetbe állítást kezdeményezni?
Hogy az újabb telefonomon is beállítsam?
( Kerülném hogy az Árkád Digipontjába kelljen bemennem?)

(#46266) energiezolee válasza ÁrPi2 (#46265) üzenetére


energiezolee
aktív tag

Próbáld meg felhívni az ügyfélszolgálatot, ha nincs meg a boríték, amiben a jelszó van. Bár szerintem ezt csak személyesen lehet intézni, de próba szerencse...

[ Szerkesztve ]

Üdv : Energie Zolee

(#46267) p.riky22 válasza 4Grider (#46203) üzenetére


p.riky22
csendes tag

Végre valaki aki tudja mit beszél. 😃 köszi.

Sajnos egy-egy ügyintéző azt se tudja hol él és akkora hülyeségeket mond, hogy még ő sem hiszi el. És igy van nagyon sokszor félre tájékoztat.
Pl engem visszahivtak, mert vannak pontos(abb) információk miszerint minden csomagra 5/5mbps sebességkorlát kerül.
Aztán most figyelj: a MobilMax csomag 30GB-ból szerinte 0MB roamingolható. Mivan? 😵 Mondtam hogy múlt héten még arról tájékoztattak hogy mind a 30GB felhasználható roamingban is. Válasz: Hát ezt neki itt nem írja....
Na ekkor lett elegem és mondtam hogy majd térjünk vissza erre később mikor tényleg pontosan tudnak tájékoztatni és bontottam a vonalat. Felidegesitett nagyon. Szóval vigyázni kell hogy kinek mit hiszünk el.

Viszont én is többször is megkérdeztem és ezidáig mindig azt a választ kaptam, hogy a Digivel hasonló csomagok azaz a MobilPlusz MobilMax MobilJunior és NetAktiv50 árai egy-az-egyben ugyanazok lesznek a vodánál is és NEM lesz rajtuk inflációs emelés,mert ez már emelt ár. Ezt a DIGI is leírta a tájékoztatoban hogy sem a diginél sem a vodánál létrehozott új digimobilt helyettesítő csomagokra nem vonatkozik a inflációs emelés! Viszont a Vodánál minden flotta illetve lakossági Go, Red és Tutti tarifa inflációs emelést kap. Akit ettől eltérő információt mond az félretájékoztat!

[ Szerkesztve ]

(#46268) riki válasza p.riky22 (#46267) üzenetére


riki
senior tag

Én is pontosan ezt az információt kaptam.,hogy a Digi flottás csomag ára a vodánál nem változik ,nem érinti a 22% emelés. Mi is, még csak egy kártyát vittünk át, mert kellett a korlátlan beszéd, kevesebb adattal, meg kellett a régi vodás szám. :U

(#46269) DrBubo77 válasza p.riky22 (#46267) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ha megvárták volna a március 1-et, ami eredetileg írva volt, akkor most fel sem merülne az inflációs emelés a Vodafone Digis csomagjainál.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#46270) Agyrák666


Agyrák666
aktív tag

Nem egyszerubb kivarni a marcius kozepet, es utana eldonteni? ;]

(#46271) riki válasza Agyrák666 (#46270) üzenetére


riki
senior tag

Azért,ha két kártyát használsz , akkor már nem biztos. Ha egybe vonod és hozzá számolod a vodás flottás csomag +22 % -át ,lehet spórolsz egy kicsit ,mint ha a két kártyát fizetnéd továbbra is,de ez mindenkinél változó. :U

(#46272) mzso válasza ACE- (#46264) üzenetére


mzso
veterán

A Vodánál csak 30 napig használható fel. Viszont a Telekomnál olcsóbban adják a SIM-et adattal (1000Ft/2GB) mint a Maratont, és ugyanúgy 1 év van felhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#46273) Agyrák666 válasza mzso (#46272) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

..es itt vagyok en, aki 10 db voda simet rendelt 0ft-ert, hogy szinte ingyen rendeljen a woltrol/foodorarol. ;]

(#46274) aldebaran válasza p.riky22 (#46267) üzenetére


aldebaran
őstag

Nekem már a múlt héten is azt mondták, hogy nincs benne a 30GB-ban a roaming. #46092 aldebaran És már a múlt héten megvolt ez az 5Gbps korlát. #45979 aldebaran + #45982 aldebaran

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#46275) dzf007 válasza aldebaran (#46274) üzenetére


dzf007
aktív tag

5Gbps jó is lenne..5 Mbps.. :DD

(#46276) aldebaran válasza dzf007 (#46275) üzenetére


aldebaran
őstag

Na, megint elcs.esztem :DDD

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#46277) p.riky22 válasza aldebaran (#46274) üzenetére


p.riky22
csendes tag

Na nézzük csak meg újra újra és újra...

A DIGI által küldött levélben ez áll:
A Vodafone Magyarország új díjcsomagot hoz létre kizárólag a DIGIMobil és DIGINet
Aktív 50 szolgáltatással rendelkező ügyfelek részére, amely tartalmazza a jelenlegi
díjcsomagjában foglalt adatkeretet és lebeszélhetőséget, kiterjedt nemzetközi roaming
lehetőségekkel, a DIGI márciustól hatályos áraival megegyező árakon. Az új
díjcsomagok 2024. március 1-től elérhetőek az Ön számára.


Akkor miért meri bárki azt állítani a Vodánál, hogy nincs roaming a Max csomagban azaz a benne foglalt 30GB-ban?

Ha van itt bárki a Vodától, javasolnám az információk pontosítását az ügyfélszolgálat részére, és pontos precíz oktatást adni nekik, mert az a szomorú tapasztalat, hogy ahány ügyintéző annyit mond lassan... :( Mikor lesz már tiszta víz a pohárban?
Egy ügyfélszolgálaton az lenne a normális és elvárt, hogy ha a Julival beszélek vagy a Gézával, akkor mindketten ugyanazt az információt kellene mondják, sőt ha a Peti veszi fel a hívást a 1270-en akkor ő sem a DigiFlotta csomagokról kéne beszéljen, hanem a MobilPlusz, a MobilMax, a MobilJunior és a NetAktiv50-ről. Erről a 4-ről. Mert EZ A NÉGY jár a DigiMobilosoknak. Nem flottáról, meg semmi másról. A Diginél 4(négy) csomag van és ennyi is volt amióta létezik a DigiMobil. A tájékoztatás szerint ugyanezt a négy(4) csomagot hozzák létre a Vodánál is, ugyanazon az áron! Ha bemegyünk a Vodához akkor erről a négy tarifacosmagról várnánk tájékoztatást. Hogy miért nyomassák a Flottás csomagokat nem tudom. :((( De szerintem, ahogy engem, úgy még sok jelenlegi Digis ügyfelet is a DigiMobil csomagokkal megegyező csomagok érdekelnének a Vodánál, és ha már kiválasztottuk a számunkra szimpatikusat, és eldöntöttük, hogy melyiket szeretnénk akkor nem marad más hátra mint, hogy kapunk egy szerződést, amit aláírunk, elindítják a számhordozást a Digitól, kapunk egy Vodafoneos SIM-et a kezünkbe, azt beletesszük a telefonunkba, és ugyanazzal a csomaggal pl. DigiMobilPlusz esetén MobilPlusz csomaggal a számhordozás megtörténte után, feljelentkezik a Vodafoneos SIM a Vodafone hálózatra ezzel megszűnik a roamingolás, és a Digis SIM kártyáról meg eltűnik a térerő, megszűnik a szolgáltatás. Innetől leszek DigiMobilos helyett Vodafoneos de a korábban Diginél használt tarifacsomaggal és hívószámmal. És innentől a Vodafonetól kapok számlát is a mobilszolgáltatásra. Ez lenne a menete a dolognak. Miért nem tudja ezt senki érthetően elmagyarázni?...

(#46278) Lackooo84 válasza Agyrák666 (#46273) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát azt barátom tök feleslegesen tetted, mivel rendelés után törölhető az acc, és regelhető újra ugyanaz a szám. Ugyanez vonatkozik a foxpostra is (végtelen meghívós kupon rulez). ;)

The Truth is out there...

(#46279) zzola válasza p.riky22 (#46277) üzenetére


zzola
félisten

"De szerintem, ahogy engem, úgy még sok jelenlegi Digis ügyfelet is a DigiMobil csomagokkal megegyező csomagok érdekelnének a Vodánál, és ha már kiválasztottuk a számunkra szimpatikusat, és eldöntöttük, hogy melyiket szeretnénk akkor nem marad más hátra mint, hogy kapunk egy szerződést, amit aláírunk, elindítják a számhordozást a Digitól, kapunk egy Vodafoneos SIM-et a kezünkbe, azt beletesszük a telefonunkba, és ugyanazzal a csomaggal pl. DigiMobilPlusz esetén MobilPlusz csomaggal a számhordozás megtörténte után, feljelentkezik a Vodafoneos SIM a Vodafone hálózatra ezzel megszűnik a roamingolás, és a Digis SIM kártyáról meg eltűnik a térerő, megszűnik a szolgáltatás. Innetől leszek DigiMobilos helyett Vodafoneos de a korábban Diginél használt tarifacsomaggal és hívószámmal. És innentől a Vodafonetól kapok számlát is a mobilszolgáltatásra. Ez lenne a menete a dolognak. Miért nem tudja ezt senki érthetően elmagyarázni?..."

Ez pont így működik.

(#46280) Per Me válasza zzola (#46279) üzenetére


Per Me
tag

Ha (csak) így működne, nem lennének találgatások. Gondolom, elolvastad a hozzászólás előző, nem idézett részét is, az a probléma.

(#46282) zzola válasza Per Me (#46280) üzenetére


zzola
félisten

Picit felfújjátok a dolgot. Megvannak a díjcsomagok Vodánál, a belépő oda a Digis előfizetés. Nem értem, mit rugóztok ennyit?

(#46283) Per Me válasza zzola (#46282) üzenetére


Per Me
tag

Az ügyfélszolga dolga korrekt tájékoztatás, a munkáltatójának pedig az erre kiképzés. Ennyi a rugózás.

(#46284) nyitom válasza HettMann47 (#46281) üzenetére


nyitom
aktív tag

Benne van q szerződésben.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#46285) zzola válasza Per Me (#46283) üzenetére


zzola
félisten

Értelek. :R

(#46287) mover válasza zzola (#46282) üzenetére


mover
tag

- Azért, mert bementem a Voda ügyfélszolgálatra néhány a bejelentés és tájékoztatás után és ott fogalmuk sem volt a nekem megírt díjcsomagokról és mindenféle mást próbáltak rámsózni
- Azért, mert a mai napig urbanlegendek és az itteni fórumon megosztott információk vannak csak, egymásnak totál ellentmondó ügyfélszolgálatosok által mondott dolgok alapján, és hiába megyek be a Vodafone ügyfélszolgálatra ott nem tudtak egy papírt adni, amire tisztán le van írva minden információ. Roaming, percdíjak, stb.
- Azért, mert bár semmi akadálya nem lenne, hogy a DIGI migrált díjcsomagok világosan szerepeljenek az ÁSZF-ben, azok tudomásom szerint a mai napig nem kerültek bele. Ez nem volna a "titkos" flottás csomagok kategóriája.

(#46288) nyitom válasza HettMann47 (#46286) üzenetére


nyitom
aktív tag

Pénteken kötöttem.

ELVTÁRSAK KONYEC !!!

(#46290) ACE- válasza Agyrák666 (#46273) üzenetére


ACE-
addikt

Ba**ki mekkora ötlet! :D

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#46291) Agyrák666 válasza Lackooo84 (#46278) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Probaltam ket telorol is, mindketszer megfogtak. :(

(#46292) Lackooo84 válasza Agyrák666 (#46291) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Engem sosem. IP címet szoktál cserélni?

The Truth is out there...

(#46293) mzso válasza Agyrák666 (#46273) üzenetére


mzso
veterán

Ingyen kaja mióta jár hozzá? :))

(#46294) mzso válasza Lackooo84 (#46278) üzenetére


mzso
veterán

Ez a foxpost-os kupon milyen?

(#46295) domper2015 válasza mzso (#46293) üzenetére


domper2015
senior tag

Az engem is érdekelne.
Nagy a család :)

(#46296) Lackooo84 válasza mzso (#46294) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát csinálsz egy email címet és meghívod magad, egy telszámmal beregelsz és akkor mind2 accra jön egy 300-as kupi. Utána ha feladtad a csomagot acc del és mehet újra reg ugyanaz az email + telszám újabb 2 kupi, majd repeat ...

The Truth is out there...

(#46297) domper2015 válasza Lackooo84 (#46296) üzenetére


domper2015
senior tag

Ravasz :R

(#46298) 83JLBekaroj


83JLBekaroj
csendes tag

Felhívtam 22.-én a 1270-et,annyit kérdeztek,milyen díjcsomagban voltam (elég volt annyi,hogy 15 giga net, 200 perc lebeszelhetoseg) már tudta is, intézte a számhordozást. Egy hölgy volt az ügyintéző,holnap hozzák a kártyákat, csütörtökön este átmegy a Vodafone simre a 2 hordozott szám. Ne parázatok! :)

(#46299) Luissimo


Luissimo
veterán

Sziasztok.

Nekem két digis kártyám van, mos tszeretném visszamondani az egészet.

Elég az ügyfélszolgálat vagy be kell menni személyesen és bevinni a kártyákat, hogy elhagyjam digimobilt?

Üdv
Lui

(#46300) snooze válasza Luissimo (#46299) üzenetére


snooze
veterán

telefonon is le lehet mondani..

GO Gunners!!!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.