Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#38551) Soma01 válasza BestofJAVA (#38549) üzenetére


Soma01
veterán

1. Ez itt a mobil téma.
2. Magyarországon van egyáltalán UHD csatorna? Szerintem nulla darab. :)
3. Úgy tudom nincs olyan, hogy Digi online tv előfizetés. A már meglevő előfizetésed csatornáit nézheted online. De ezt is maximum HD-ben.

(#38552) MadMancs válasza Soma01 (#38551) üzenetére


MadMancs
veterán

Jól tudod.
Egyedül Telekomnál van UHD pár csatorna.

Digi online önállóan nem előfizethető. TV + net mellé van.

Ha ilyen tervei vannak, akkor Yettel MyTV az ami neki kell, bár ha jól tudom Telenor MyTV appal ellentétben ez csak Android TV OS re érhető el TV esetében ha appot nézzük. Webet nem próbáltam.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#38553) szaszyka válasza MadMancs (#38552) üzenetére


szaszyka
senior tag

Vagy apple tv, de az eléggé hulladék app. Nekem rendszeresen kijelentkezik, és sokszor nem is tud egy csatornát "elindítani".

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#38554) MadMancs válasza szaszyka (#38553) üzenetére


MadMancs
veterán

:R

Apple TV nem tudtam, nem is ismerem. Androidos verzió stabilan működik. Vagyis működött amikor megjelent, azóta nem próbáltam.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#38555) Soma01 válasza MadMancs (#38552) üzenetére


Soma01
veterán

Úgy látom, hogy a Telekomnál is csak két csatorna van. Eurosport és valami természetfilmes csatorna.
Kellett ez a 4k. Napi tartalom nem nagyon van rá még mindig. Mondjuk az HBO lehetne az pl.

(#38556) MadMancs válasza Soma01 (#38555) üzenetére


MadMancs
veterán

Valóban.

Jó dolog ez a 4K, de nagyon nem elterjedt.

Én is egyedül Netflix ahol ki is tudom használni a TV tudását. Ott van bőven 4K, 4K HDR, és FHD HDR tartalom.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#38557) trebrona válasza Soma01 (#38555) üzenetére


trebrona
nagyúr

HBO Max pont ad 4k tartalmakat.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#38558) MadMancs válasza trebrona (#38557) üzenetére


MadMancs
veterán

Mit? Én egyel se találkoztam. Bár 2 hónapja le is mondtam mikor elkezdték kiherélni az egészet.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#38559) trebrona válasza MadMancs (#38558) üzenetére


trebrona
nagyúr

Filmeket. :)
pl: kép

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#38560) MadMancs válasza trebrona (#38559) üzenetére


MadMancs
veterán

Mifene.
Akkor csak én nem futottam bele. :DD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#38561) BestofJAVA válasza szaboi6512 (#38550) üzenetére


BestofJAVA
tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Igen, erre gondoltam.

Ügyetlenül írtam. A TV UHD, de nem várok UHD műsorokat, csak jó minőségben szeretnénk nézni. Felbontástól függetlenül.

Látom, a FilmNow és a többi három filmcsatorna összesen plusz 700 forint havonta.

Nálunk itt vidéken nincs sajnos Digi kábel. Felszereltetjük a szatellitvevőt, de a vége úgyis az lesz, hogy online kell néznünk.

Az egyszerű Linux tévénkre nem lehet másik böngészőt telepíteni, csak az az egy marad rajta, ami most van. Képes behozni például YouTube videókat, és engedelmeskedik a teljes képernyő ikonnak is. De például cookie-któl le tud állni a böngésző, és a popup ablakokat sem igazán kezeli.

A kérdésem az lenne, hogy ennyi tudás megfelel-e, fog-e futni a Digi online tévé. Mert mi ezen a linux tévén szeretnénk nézni a kanapéról, nem útközben mobilon, és laptopon sem.

Közben belegondoltam, hogy ilyen árakon talán még sosem mobiltelefonáltam, mint amiket a Digi kínál.

(#38562) Soma01 válasza BestofJAVA (#38561) üzenetére


Soma01
veterán

Tehát akkor újra... Ez itt a Digi mobil téma! Neked a Digi TV téma kell! ;) :U

(#38563) AtHoS válasza BestofJAVA (#38561) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Csak, hogy oldalról beleugassak a csevejbe :B

Nekem műholdas Digi volt éveken keresztül. 2019 év végén kihoztam egy akkor még ingyenes mobil SIM-et - akkor még olyan lakcím kellett hozzá, ami benne volt a lefedett DIGI-s települések listájában. A SIM kihozatalakor átalakították az előfizetésem - állítólag kábelessé vált :Y mert csak így tudták mobil SIM-et hozzácsapni - és vadonatúj előfizetési azonosítót is kaptam. Nos, ekkortól lett elérhető számomra a DIGI Online szolgáltatásuk.

Ahogy olvasom a weboldalukat, ez jelenleg is így van, de netes SIM is elegendő hozzá [link]

"A DIGIOnline-nal kábeles DIGITV programcsomaggal vagy DIGITV műholdas televíziós csomaggal és DIGI internetes szolgáltatással egyaránt rendelkező előfizető külön díj fizetése nélkül számos televíziós csatornát nézhet már számítógépén, laptopján, táblagépén, okostelefonján, vagy akár okostévéjén is. A műholdas előfizetők számára biztosítjuk a szolgáltatást akkor is, ha műholdas televíziós csomaggal és DIGI mobilinternettel rendelkeznek."

Édesapám 4k TV-n (LG 55UN74003) nézi a tányéros műsorokat és nincsenek problémái a látható minőséggel, szóval a "vége úgyis az lesz, hogy online kell néznünk" részt valahogy nem értem mire írod :F

Én Tableten/okostelón szoktam használni a Digi Online-t, ha nem vagyok otthon, utazgatok, de otthon használom a DIGI SAT TV-t.

No meg a "buta" linux-os TV-hez is lehet HDMI-re rakni okosítót, FireTV, Chromecast for GoogleTV, stb... amin értelmes OS fut és azt csinálsz amit akarsz, csak ki kellene jobban nézni a fejből, hogy lásd van lehetőség :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#38564) snooze


snooze
veterán

üdv.e-számlára váltáskor adnak 1500ft-ot,ezt a következő számlába számolják el?mert jött egy számla -1500ft-rol.. köszönöm!

GO Gunners!!!

(#38565) w751230


w751230
tag

Üdv mindenki.

Szeretnék ki kérni egy sim kártyát. Kettő már van. A teszt időszak után hoztam ki.

Kérdésem, mennyit kell fizetnem az ügyfél szolgálaton egy harmadik kártyáért? Vagy majd a számlán lesz majd?

Köszönöm

(#38566) sfdrakex válasza w751230 (#38565) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Majd a számlán lesz a havidíj. Előzőeknél nem így volt?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38567) totron válasza AtHoS (#38563) üzenetére


totron
addikt

Tehát 2 szolgáltatás kell tőlük az írás szerint. Amit te kommunikálsz az félreérthető: de netes SIM is elegendő hozzá. Csak ha valaki nem kontextusban olvasna, mert megütötte a szemét ez a részlet.

Az rendben, hogy tv okosítóval előbbre van, de a DigiOnline melyiken megy?

(#38568) w751230 válasza sfdrakex (#38566) üzenetére


w751230
tag

Igen, csak az első kettőt úgy vettem hogy nem voltam még előfizető. Most meg ugye utólag hoznék ki kártyát, ilyet még nem csináltam. Hát gondoltam érdeklődöm.

Meg azt hittem, van a kártyának is valami ára.

Köszi a választ :R

[ Szerkesztve ]

(#38569) pjen válasza w751230 (#38568) üzenetére


pjen
félisten

Én mikor hoztam ki kártyát 1 hónapot mindíg kellett előre fizetnem.

(#38570) sfdrakex válasza w751230 (#38568) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nekem van náluk tv, internet, vezetékes telefon is. Mikor indult ingyenesen, kihoztam 4 simet, mikor fizetős lett kettőt visszaadtam, majd később egyet kihoztam. Nem fizettem egyszer se semmit.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38571) fornettisuti válasza w751230 (#38565) üzenetére


fornettisuti
veterán

Első hónapot ott kell fizetni a helyszínen.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#38572) AtHoS válasza totron (#38567) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát, ha valaki átugorja szándékosan a Digi weblapról kimásolt részt, amiben ki is emeltem a műholdasra vonatkozó mondatot, akkor igen, félreértheti ;]

Viszont leírtam azt is, hogy nekem nincs Digis mobilinternetem, de van 3 hangcélú SIM kártyám tőlük (amihez igen, jár akármennyi mobilnetes felhasználhatóság is) :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#38575) SirRasor


SirRasor
őstag

Üdv mindenkinek!

Egyik pillanatról a másikra ha feleségemet hívom, nem jelez foglaltat, ha beszél éppen mással; ugyanúgy kicseng (nyilván ő is Digis).

A telefonján (Sony Xperia 10 III) semmit se állított, de beletúrtam és sehol se találtam hívásvárakoztatási lehetőséget.
Digi online felületén is csak a roamingot és SMS-értesítést lehet állítani.

Szóval hol/hogy lehet kikapcsolni a hívásvárakoztatást (remélem az ennek a neve)?

Make Love not war!

(#38576) 4Grider válasza SirRasor (#38575) üzenetére


4Grider
nagyúr

Androidon a tárcsázó beállításainál a kiegészítő szolgáltatások alatt szokott lenni az átirányításokkal együtt.

(#38577) SirRasor válasza 4Grider (#38576) üzenetére


SirRasor
őstag

A tárcsázóban sincs (az enyémben ott van (Pixel 4a)).
EDIT: bocs, megvan, a hívásbállításokon belül a "telefonos fiókok" alatt volt :W

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#38578) dzf007


dzf007
aktív tag

Nem jött jól nekik....

https://24.hu/belfold/2022/08/18/digi-gvh-birsag-megtevesztes-gigabites-internet/

(#38579) Narxis válasza dzf007 (#38578) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezt a GVH nevű gittegyletet is rég be kellett volna már szántani, mondjuk nem véletlen vannak tartva, beszedik a pénzt amennyit csak tudnak mondvacsinált okokra hivatkozva.

Thanos was right.

(#38580) Per Me válasza dzf007 (#38578) üzenetére


Per Me
tag

Azért a "legközelebb odafigyelünk" eléggé mérsékelte a bírságot anélkül, hogy elvárás lenne az eszközök megfelelőre cserélése.

(#38581) csernak75 válasza Per Me (#38580) üzenetére


csernak75
senior tag

Azért mert wifin nem tudja a megadott sebességet? Wifire mióta vállalnak garanciát?
Ha nincs meg a sebesség első kérés "kábellel közvetlenül a modemből mérjen", akkor hol a hiba? :F

[ Szerkesztve ]

(#38582) Per Me válasza csernak75 (#38581) üzenetére


Per Me
tag

Köszi a kioktatást. Azért tettem OFF-ban, mert nem mobil, és nem is WIFI, ahogy a bírság sem ON feltétlenül itt.
De kábelen ez karcsú, és tudja a gép a sebességet, de ez hibaelhárítás kérdés, hagyjuk is itt ezt.

[ Szerkesztve ]

(#38583) 4Grider válasza Per Me (#38582) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itt inkább optikai kontakt problémára gyanakodnék. Mikor járt nálad utoljára szerelő kimérni a hibát?

(#38584) qqcqqc válasza Per Me (#38580) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nem a DIGI eszközeivel volt gondja a versenyhivatalnak, hanem ezzel, hogy a user nem lett tájékoztatva arról, hogy ha alkalmatlan a gépe a gigabit kihasználáshoz, akkor nem lesz gigabit. Ismerve a lakosági laptotok csodáit (100-as LAN pl.) ez jogos.

(#38585) snooze válasza qqcqqc (#38584) üzenetére


snooze
veterán

ez meg egy nagy kamu,mert pontosan le van irva az oldalukon,hogy milyen feltételekkel lehetséges,ami meg ugye a felhasználo költsége a fejlesztésre!
link

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#38586) qqcqqc válasza snooze (#38585) üzenetére


qqcqqc
őstag

Az oldalukon. A probléma, hogy az adott hirdetésen nem volt ez feltüntetve.

(#38587) snooze válasza qqcqqc (#38586) üzenetére


snooze
veterán

haggyál már ilyen hülyeséggel! nem kellene a teljes ászf-et hirdetésbe belerakni?az még szép lenne..🤔
megint olyanok reklamáltak,akik commodore 64es gépen akartak hipernetezni..😊😊😊😊

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#38588) Chalkboard


Chalkboard
csendes újonc

Sziasztok! Tegnapról mára Görögországban megszűnt a Digi-s kártyámon az adatroaming. Van ötletetek mi lehet a baj?

(#38589) 4Grider válasza Chalkboard (#38588) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez mit takar? Térerő, 4G kijelzés és R van, de nem jön rajta semmi?

(#38590) ballazol válasza qqcqqc (#38584) üzenetére


ballazol
senior tag

hát, nekem a cikkből nem ez jött le... :))
szerintem is csak a pénzbehajtás volt az elsődleges itt

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#38591) zelikocc válasza Chalkboard (#38588) üzenetére


zelikocc
senior tag

Romániában ma dél óta 4 SIM kártyán eltűnt a 4G és csak 2G van. Másnak is van roaming probléma?

(#38592) slice14 válasza zelikocc (#38591) üzenetére


slice14
veterán

Lehet hogy a Román fél szerződést módosított a 4IG-val, ha már így kipakolták őket az országból. :DDD

Viccet félretéve, lehet csak rendszerhiba.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#38593) domper2015 válasza slice14 (#38592) üzenetére


domper2015
senior tag

1 hete Nagyváradon leginkább 2G volt.

(#38594) Acapulco


Acapulco
csendes tag

Ausztriában sem működik a digi mobilnet 2 napja.

(#38595) ballazol válasza slice14 (#38592) üzenetére


ballazol
senior tag

na, igen, könnyen el tudjuk képzelni a másikról a kicsinyességet, ha mi is olyanok vagyunk :)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#38596) dzf007 válasza zelikocc (#38591) üzenetére


dzf007
aktív tag

Én holnap megyek Romániába...Remélem már jó lesz a roaming..

(#38597) Stifler93 válasza Chalkboard (#38588) üzenetére


Stifler93
tag

Sziasztok,
Én most épp Németországban vagyok és tegnap óta nálam sem működik egyáltalán a Digi adatroaming.
Előtte nem volt semmi gond, de mostmár csak EDGE-et ír a telefon, viszont semmit nem tölt be, PDP authentication hibát dob amikor wifi nélkül próbálok megnyitni valamit.

iPhone 15 Pro 512GB; iPad Pro 11” 256GB; Retina MacBook Pro 13", Apple Watch

(#38598) rin33 válasza zelikocc (#38591) üzenetére


rin33
senior tag

Azóta Szlovéniában is csak 3G és nincs mobilnet.

(#38599) Lacccca87


Lacccca87
őstag

Üf szolgálatot senki nem hívta? :U

(#38600) Lackooo84 válasza Lacccca87 (#38599) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Á azt minek? ;]

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.