Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#39951) viktorhu válasza PLaci58 (#39919) üzenetére


viktorhu
veterán

Ő az? Régi telefon, még nem volt digi mobil, amikor leálltak a támogatásával, ezért kell kézzel beállítani a digi apn-t.

(#39952) dzf007


dzf007
aktív tag

Most hoztam ki egy családtagnak a nevére Digi Mobil Plusz csomagot. Az első havidíjat ki kellett fizetni. Majd jóváírják.Igaz nem teljes hónap, de az 1600ftot elkérték..

(#39953) 4Grider válasza dzf007 (#39952) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha lett volna náluk vezetékes előfizetése, akkor nem kértek volna előleget sem.

(#39954) Nagya21 válasza 4Grider (#39953) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!!
De kérnek, én egy hete hoztam ki 30Gb-os kártyát, és ki kellet fizetnem az 1300forintot, van digitv, dig net, digi telefon vonalas(igaz nem használjuk).
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#39955) PLaci58 válasza 4Grider (#39953) üzenetére


PLaci58
őstag

Igy jobban járt, mert nem kell a 200, meg 600 Ft-ot kifizetni a felszólító levelekért 😁

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#39956) rothfb válasza Nagya21 (#39954) üzenetére


rothfb
veterán

Régen nem volt ilyen előre fizetés. Kihoztad a kártyát, aztán számlázták később.

(#39957) dzf007 válasza 4Grider (#39953) üzenetére


dzf007
aktív tag

Igen, mondta az ügyintéző. De nem volt. Sokkal drágább a digi mint a flip..digi nekem csomag 6400 epack, 1 év hűség. Flip 5700 lesz..most 4900..

(#39958) 4Grider válasza dzf007 (#39957) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem is egy kategória a kettő. Bár a tv minőségét illetően a digi már lassan túlhaladja a telekom iptv gagyi minőségét, netben azért még mindig jóval erősebb a digi mint a flip.

(#39959) fornettisuti válasza 4Grider (#39953) üzenetére


fornettisuti
veterán

Tavaly tavasszal vagy nyár elején mikor kihoztam a második kártyát, már akkor is a helyszínen azonnal kellett kifizetni érte az első hónapot.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#39960) dzf007


dzf007
aktív tag

Még Januári számlát nem kaptam...Fura..

(#39961) domper2015 válasza dzf007 (#39960) üzenetére


domper2015
senior tag

Az egyenleg -1500 Ft, ezt már szeretem :)

(#39962) ates2 válasza dzf007 (#39960) üzenetére


ates2
senior tag

Én meg már Februárit is :U

(#39963) baly81 válasza qnadam (#39900) üzenetére


baly81
aktív tag

:C

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#39964) leo81


leo81
aktív tag

Sziasztok!
Egyiptomban használt már valaki DIGI kártyát helyi wifi hálózaton?
Működhet a wifi hívás??

(#39965) 4Grider válasza leo81 (#39964) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem Görögországban és Horvátországban is működött. A net az net, maximum az kavarhat be, ha a wifit biztosító eszközön, vagy előtte a szolgáltatónál korlátozzák az ipsec vpn szolgáltatást (vowifinek az kell). Persze bármikor dönthet úgy a digi (hasonlóan a többi vowifit biztosító mobiltársasághoz), hogy külföldi ip címmel nem biztosítja a VoWiFi szolgáltatást.

(#39966) leo81 válasza 4Grider (#39965) üzenetére


leo81
aktív tag

Köszi az infót...
Gondoltam, hogy az EU-ban nem korlátozzák, mert nincs roaming felár,
de ez Afrika lesz...
Viszem, aztán majd kiderül...

(#39967) 4Grider válasza leo81 (#39966) üzenetére


4Grider
nagyúr

A többiek korlátozzák az EU-ban is...

(#39968) gyulaszu válasza leo81 (#39966) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Csak érdekesség képpen:
Ha Sínai félsziget, akkor az már Ázsia...
(földrajzi, kontinentális értelemben)

gyulaszu

(#39969) leo81 válasza 4Grider (#39967) üzenetére


leo81
aktív tag

Közli valahol a DIGI (vagy a Telekom) azt, hogy a VoWifi csak magyar IP címről elérhető?

(#39970) 4Grider válasza leo81 (#39969) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telekom a honlapján írja a szolgáltatásnál. ÁSZF-ben nincs nyoma a VoLTE-nak és a VoWiFinek. Mintha nem is léteznének.

(#39971) zelikocc válasza 4Grider (#39965) üzenetére


zelikocc
senior tag

román DIGI évek óta direkt engedi a VoWiFi-t külföldi IP-ről is... még mindig nem értem másoknak miért kell korlátozni, rohadt idegesítő...
Amíg még működik a magyar Digi Mobil addig biztosan marad így.

Nem tudom aztán mennyire integrálják át a Digi rendszerét a Vodába, őszintén én sokkal minőségibbnek tartom a Digi Mobil hálózatát, mint a Vodáét (lefedettségi különbségtől eltekintve). A vodával mindig csak a baj van, ha vodást hívok sokszor mintha a víz alatt beszélne a másik olyan a hang.. a Diginél még soha nem volt gondom a hívás minőségével, mindig tökéletes a VoLTE.
Sajnálom hogy ilyen helyzetbe jutott a Digi Mobil, jó kis mobilszolgáltató lett volna ez, ha engedik érvényesülni...

(#39972) PLaci58


PLaci58
őstag

Hali. Ugyi most tértem át e-számlára. Átutalással fizettem ki tegnap a számlát és még nem jelent meg, hogy fizetve. Mennyi idő alatt szokta a digi jóváírni az átutalásokat?

(Elvileg mindent jól adtam meg, ahogy kérték, bár nem ártana, ha megadnák a számlához tartozó nevet, de szerencsére a bank elfogadta a "Digi Kft." megnevezést).

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#39973) ballazol


ballazol
senior tag

DIGI fejlesztésekről valamilyen fejlemények?
Mobilinternet/lefedettség érdekelne leginkább.

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#39974) Salamander válasza ballazol (#39973) üzenetére


Salamander
junior tag

Nem lesznek fejlesztések a digi mobilnál, csak a leállítása valamikor.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#39975) rothfb válasza ballazol (#39973) üzenetére


rothfb
veterán

Mióta nemzethy magyar cég lett, nincsenek fejlesztések. A voda adónkból történt megvétele után nem is várható fejlesztés a jövőben sem. Majd összefésülik a kettőt.

(#39976) Per Me válasza PLaci58 (#39972) üzenetére


Per Me
tag

Egy-két nap múlva jelenik meg a fizetés az Online-on.

(#39977) ArGab válasza zelikocc (#39971) üzenetére


ArGab
őstag

Én jóformán kizártnak tartom, hogy összeintegrálnák a hálózatot. Teljesen más az eszközpark, a Vodafone-ét a Huawei építette ki, a Digiét az Ericsson. Szinte biztos, hogy a legegyszerűbb és valószínűleg legolcsóbb megoldás a Digi Mobil teljes leállítása, kukázása és minden előfizető Vodára terelése.

(#39978) ballazol válasza ArGab (#39977) üzenetére


ballazol
senior tag

most akarom lemondani a telekomos mobil-L-t, mert sok (9800ft havonta),
csak azért kellett, mert az előző albimban értékelhetetlen volt a net...
egyelőre hagyom csak a DIGI-t, amíg megy, megy... aztán majd mérlegelek...
max. visszamegyek a telekomhoz, vagy kipróbálom a yettel-t...

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#39979) PLaci58 válasza Per Me (#39976) üzenetére


PLaci58
őstag

Köszi. Jóváírták.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#39980) aldebaran


aldebaran
őstag

Mit tudok tenni az alábbi probléma fennállása esetén?
Van a családban 2 különböző készülék, mindkettőben 2 sim kártya van. Hívást tudunk a digin fogadni, de indítani nem. Teljesen másik két készülékről, amikben csak egy sim kártya van, azokon megy a hívás indítás és fogadás is. (net mindegyiken megy)

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#39981) sfdrakex válasza aldebaran (#39980) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbáltátok, hogy ha csak a Digis sim van bent úgy megy-e?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#39982) aldebaran válasza sfdrakex (#39981) üzenetére


aldebaran
őstag

Az én telómban csak a digi sim van, mert a másik az digitális telekom, sim nélkül.
A másikban most nem néztük.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#39983) sfdrakex válasza aldebaran (#39982) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

E-simet ha kikapcsolod sem megy? Melyik az elsődleges sim hívásokhoz?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#39984) kurtuzov válasza 4Grider (#39965) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Ez azt jelenti, ha engedve van az adott külföldi szolgáltatónál a VoWiFi és persze a Digi sem tiltja le a külföldi IP címről, akkor akár Tuvaluból is 4 ft percdíjért hívhatom VoWiFivel a magyar számokat, a Digiseket meg ingyen?

(#39985) ballazol


ballazol
senior tag

Miért kaptam egy újabb számlát?
Eddig ilyen nem volt.
Van ötletetek?

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#39986) AtHoS válasza ballazol (#39985) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Esetleg ha megnéznéd a tartalmát, akkor nem kellene találgatni? :F

read-only mode on the forum

(#39987) aldebaran válasza sfdrakex (#39983) üzenetére


aldebaran
őstag

Ezt nem próbáltam. Na, majd holnap. Köszi az ötletet.
Csakhát ugye ennek nem így kellene működnie.... A telekom működik... Mindenesetre bejelentettem a hibát.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#39988) Lackooo84 válasza ballazol (#39985) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert a jövő havit fizetted be lul. :DDD

The Truth is out there...

(#39989) zelikocc válasza kurtuzov (#39984) üzenetére


zelikocc
senior tag

Igen

(#39990) kurtuzov válasza zelikocc (#39989) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Köszönöm, ezt lehet kipróbálom. Kíváncsi leszek megjelenik-e a weboldal mobil használati statisztikában, ha jól emlékszem egy óra csúszással frissítik azt a diagramot.

(#39991) 4Grider válasza kurtuzov (#39990) üzenetére


4Grider
nagyúr

VoWiFi-vel mindig az otthoni hálózathoz csatlakozol, így nehéz lenne rá roaming díjat számlázni.

(#39992) Daywalkerke válasza ArGab (#39977) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Szerintem két ok miatt sem ez az opció lesz amit írsz, az első az, hogy a Vodafone pár éve külön cégbe tette az adótornyokat (forrás: [link] ), mely cég ha jól tudom nem képezte részét a magyar Vodafone eladásnak. Ezen kívül ahogy te is írod a Vodafone hálózata nagyrészt H uawei, így az ezen cég ellen az EU által is elrendelt szankciók és amiatt, hogy a Vodafone tornyok nem kerültek az adásvételkor a vevőhöz, így valószínűbb, hogy a Digi által Ericsson eszközökből kiépített tornyok fogják a volt Vodafone frekvenciáit átvenni, hiszen minek is fizetnének a Vodafone magyar tornyait üzemeltető cégnek bérleti díjat ha vannak saját tulajdonú tornyaik is, úgyhogy innentől kezdve szerintem az várható, hogy azon helyeken ahol eddig egyáltalán nem volt a Digi-nek eddig tornya ott fognak újakat építeni, de a Digi-nél eddig sem a tornyok kevés számával volt a gond, hanem az elégtelen frekvencia számmal, amely probléma a magyar Vodafone vásárlásával megszűnt, így ha azt nézzük, hogy jelenleg a Digi-nek már mennyi saját tulajdonú tornya van és ehhez hozzáadjuk a Vodafone frekvenciáit akkor szerintem a jelenlegi Digi torony számmal is kijön legalább 90%-os országos lefedettség.

[ Szerkesztve ]

(#39993) 4Grider válasza Daywalkerke (#39992) üzenetére


4Grider
nagyúr

A jelenlegi Digi torony számmal és vodás alacsony frekvencia használattal a Dunántúlon kb. 50%-os földrajzi lefedettséget lehet megvalósítani.
A Vodafone csak és kizárólag a tornyokat és azokhoz tartozó passzív elemeket tette ki külső cégbe, a rádiós eszközök és hálózat a mai napig a voda tulajdonában vannak.

(#39994) zelikocc válasza 4Grider (#39993) üzenetére


zelikocc
senior tag

Ugyanakkor országos darab számban körülbelül megegyezik a Vantage Towers tornyaival a DIGI.

Amúgy abból a szempontból tényleg logikusabb lenne a DIGI tornyait nem lebontani hanem használatba venni, ha már a saját tulajdnuk és nem kell bérelni egy másik cégtől.
Ugyanakkor nem biztos hogy lebontják őket, mert ugye annyit nyilatkoztak, hogy valószínűleg értékesítik őket, de ez azt is jelentheti, hogy toronycégként értékesítik a többi szolgáltató számára...
Jelenleg is tudok már olyan DIGI tornyot amin van más szolgáltató.

(#39995) ballazol válasza Lackooo84 (#39988) üzenetére


ballazol
senior tag

jézusom, ezek de idióták
ezért küldenek két számlát? :D

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#39996) jobarat01 válasza ballazol (#39995) üzenetére


jobarat01
tag

El kellett volna olvasni, hogy mit fizetsz be :DD

(#39997) nfsu17 válasza ballazol (#39995) üzenetére


nfsu17
veterán

Milyen kettőt?
Igen, kettőt küldtek, 1,5!! hónappal előbb, mint be kellene fizetned.
A februárira még ránézni sem kellett volna, nem befizetni.
Egy db szól januárra, azt kellene befizetni először, nem?
És még ők idióták...

(#39998) viktorhu válasza zelikocc (#39971) üzenetére


viktorhu
veterán

Nagyobb cégek nem fogják felvállalni a kockázatot, a mobilszolgáltatás mindenütt engedélyhez kötött tevékenység, eléggé határeset így wifin megkerülni. Az emirátusokban például börtönbe kerülhetsz felhasználóként is, ha megkerülöd az ottani szolgáltatókat.

(#39999) Debilon válasza ballazol (#39995) üzenetére


Debilon
addikt

ott van mindig a befizetési határidő, benézted.. :D

nekem is kettőt küldtek, meg szerintem mindenkinek

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#40000) ballazol válasza Debilon (#39999) üzenetére


ballazol
senior tag

:( :)
én nem emlékszem, hogy kettesével küldenék
na, mindegy, kiegyenlítettem ezt is, mert erről meg már felszólítást küldtek jan. 31-ével...

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.