Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#38951) Met válasza Met (#38942) üzenetére


Met
nagyúr

Ja, ez kérdés akart lenni :B

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#38952) ggabor02


ggabor02
aktív tag

Az NMHH még nem publikálta a 2022 első féléves adatokat. A2021 második félév végén 2.2 százalék volt a piaci részesedése.

"2021 negyedik negyedévben a Digi piaci részesedése 2,2 százalék volt, míg a mobilrádiótelefon-hálózattal nem rendelkező szolgáltatók (MVNO-k) együttes piaci részesedése 0,3 százalék".

Ekkor volt összesen 11.4 millió kártya, ebből 10.4 aktív.
Azóta bármi történhetett.

(#38953) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok.

Talalkozott barki olyan problemaval, hogy megbolondul a telefon a digis kartyatol? Egy redmi note 11rol van szo. Ami gond nelkul megy barmilyen simmel, viszont ha digimobilos kartya kerul bele, akkor folyamatosan ujracsatlakozik a halozat, illetve egy ido utan ujraindul a telefon is. :F :F :F :F

(#38954) gyulaszu válasza phoenix64 (#38953) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Pont ma üzemelem be én is az új Redmi Note 11-emet.
Digi ment a SIM1-be és egy külföldi Telekom a SIM2-be.
Egyelőre nálam nem jött elő a Tiédhez hasonló anomália.
De az igen, hogy a Digi kártyánál nem jelenik meg a VoWifi, csak a Telekom-nál.
Ez valami beállítás függvénye a Digi központban vagy a SIM kártya esetleg hibás?

gyulaszu

(#38955) gyulaszu válasza gyulaszu (#38954) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Írtam az ügyfélszolgálatnak és a következő választ kaptam:

Tisztelt Ügyfelünk!
A Xiaomi nem tartozik a támogatott eszközök közé, így előfordulhat, hogy nem működik a vowifi.
Ez nem sim kártya hiha.
Az általunk támogatott eszközök listáját a következő linken találhatja meg:
(http://digi.hu/informacio/keszulekek)
Köszönjük szépen megkeresését!

Akkor most passz. Szerintetek van erre megoldás?
A készülék topikjában is írták többen, hogy megy nekik probléma nélkül. Az összefoglaló excel szerint is működnie kellene.

gyulaszu

(#38956) phoenix64 válasza gyulaszu (#38954) üzenetére


phoenix64
őstag

Nekem Mi 10T-nel a telekomos kartyanal sincs VoWifi csak VoLTE, viszont digis kartyanal VoLTE sincs..

(#38957) mover


mover
tag

Ma a DIGI tájékoztatót tartott a dolgozóknak(mindenkinek), ott már teljesen nyíltan beszéltek a teljes mobilhálózat, mint eszközök eladásáról. Tehát ez már publikus információ.
Így ha jön a Voda a Digimobil távozik.

(#38958) jobarat01 válasza phoenix64 (#38956) üzenetére


jobarat01
tag

Nekem az Mi 10T-vel működik a telekom VoWifi

(#38959) tutitibi válasza mover (#38957) üzenetére


tutitibi
senior tag

ennyit tudnak ezek nyomorultak, eladni meg tönkretenni, azt amit más létrehozott. :( :(

[ Szerkesztve ]

(#38960) Ákinard válasza tutitibi (#38959) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Kisgömböc ezt is megette.
De: Erre. Volt. Igény.
Tavasz óta ezt mondom mindenre :(

Más: nézegettem ezt a zádorfalvai tornyot, ráadásul a kéktúra miatt jártam is ott, a cellmapperen látszik.
Nekem nem úgy tűnt, mint ami dízelaggregátról megy. A 2012-es képeken látszik, hogy van ott áramellátás.
Elképzelhető lenne, hogy felengedték a Digit idegen toronyra, de áramot nem adtak nekik?? Vagy csak egy kamu indok volt a lekapcsolásra?

(#38961) Titan3344 válasza mover (#38957) üzenetére


Titan3344
junior tag

Hát ez "remek" hír….

ASUS ROG Strix SCAR G733ZX-KH050W / Samsung Z Fold 4 12/256 /ASUS RT-AX86S AX570

(#38962) qqcqqc válasza mover (#38957) üzenetére


qqcqqc
őstag

Akkor semmi mobil infrastruktúra nem lesz a kezükben. A Voda hálózata már rég kiszervezve külön cégbe, amit nem kaptak meg.... jó üzlet.

(#38963) mover válasza Ákinard (#38960) üzenetére


mover
tag

A toronyra felengedni valakit jogszabályi kötelezettség, áramot adni neki nem.
Viszont sok helyen tornyot építeni egyszerűbb, mint ahhoz áramot szerezni, még akkor is, ha már van ott. Ugyanis az elektromos szolgáltatónak ha önálló kábelt kell behúzni, akkor a kábellel érintett minden terület tulajdonosának meg kell szerezni az engedélyét.
Tehát ha ott átmegy a kábel egy telken vagy felette, aminek öröklések folytán van 14 tulajdonosa, akkor mindenkinek hozzá kell járulni. És csak ezután jön a tényleges munkavégzés ideje.

[ Szerkesztve ]

(#38964) Takato


Takato
csendes tag

Sziasztok! Elég szomorúan olvasom, hogy hamarosan beleolvasztják a Vodába a Digit..kiváncsi leszek, ha megkeresnek a Vodától milyen ajánlatott fognak tenni..De a jelenlegi csomagot nem fogják túlszárnyalni!

(#38965) 4Grider válasza Takato (#38964) üzenetére


4Grider
nagyúr

Abban biztos lehetsz.

(#38966) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Én azért még nem tennék fel mindent erre a vodkafon vételre.... De amúgy jah elég nagy patkányok.... és idióták is. Venni akarnak egy "nevet" mindenféle infrastruktúra meg minden nélkül, ami meg már az övéké egy kiépített hálózat, azt meg szétb*sszák.... noooormáliiis?!?

The Truth is out there...

(#38967) Takato válasza Lackooo84 (#38966) üzenetére


Takato
csendes tag

Sajnos az a baj, hogy ebbe nem gondolnak bele..Kiváncsi leszek meddig lesz még addig nyilván ki kell használni!

(#38968) slice14 válasza qqcqqc (#38962) üzenetére


slice14
veterán

Akkor marad a hálózat bérlés. Így tuti nem lesz olcsó tarifájuk, még a Digitől átvándorló ügyfeleknek sem. Mondjuk egy olcsó zárt tarifa a Digiseknek, nagy zúgolódást keltene a törzs Vodafone-osok körében.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#38969) Bogyi007 válasza slice14 (#38968) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezt az opciót épp kibírnám még. Passzolnám is le a mostani Vodafone kártyámat...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#38970) domper2015 válasza Lackooo84 (#38966) üzenetére


domper2015
senior tag

Te is érzed, hogy a pénz mozgatása a cél. Megfelelő helyre....

(#38971) gyulaszu válasza gyulaszu (#38955) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Van itt esetleg valaki, aki
- egri és
- a digi oldalán felsorolt készülékek valamelyikével rendelkezik vagy
- Redmi Note 11-e van és aktív a VoWifi funkciója?

gyulaszu

(#38972) djsunstealer


djsunstealer
aktív tag

Az is jó kérdés meddig lehet kötni új előfizetést mobilra (otthoni szolgáltatás nemléte esetén). Valaki írta korábban, hogy már nem lehet.

(#38973) bksgbr válasza gyulaszu (#38971) üzenetére


bksgbr
tag

Csak az első pont teljesül esetemben, egy Samu A52s 5G készülékkel.

(#38974) trec12 válasza phoenix64 (#38956) üzenetére


trec12
addikt

Ez a Mi10T érdekes. Digis és Vodás kártyával volt nekem VoLTE (most Yetivel is van), VoWiFi pedig csak egy darabig volt elérherő vele gyakorlatilag a Diginél egyszer csak mindenkinek megszünt vele a VoWiFi.

[ Szerkesztve ]

(#38975) 4Grider válasza gyulaszu (#38971) üzenetére


4Grider
nagyúr

Helyszínhez egészen biztosan nincs köze a VoWiFi-nek, hiszen azt a szolgáltatást nem a cellák nyújtják.

(#38976) gyulaszu válasza 4Grider (#38975) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nem is ezért keresek valakit, hanem az ő sim kártyáját az én telefonomban, illetve az enyémet az övében próbálnám ki. :R

gyulaszu

(#38977) gyulaszu válasza gyulaszu (#38976) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nos, voltam bent az ügyfélszolgálaton.
Megcsináltuk mindkét tesztet, másik kártya az én Redmi Note 11-emben és az én kártyám egy listázott készülékben.
Az én telefonom tűnik "ludasnak", vagyis abban a fórumban keresem tovább, hogy mi lehet a megoldás. Miért lehet az, hogy vannak akiknek ugyanez a készülék, ugyanezzel a szoftverrel feladja a VoWifi/VoLTE funkciókat?
Aki felvette a készüléket az itt vezetett listára, annak esetleg van ötlete?

gyulaszu

(#38978) slice14 válasza gyulaszu (#38977) üzenetére


slice14
veterán

Próbáltad a tárcsázóba bepötyögni ezt a kódot?

VoWiFi: *#*#869434#*#*

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#38979) gyulaszu válasza slice14 (#38978) üzenetére


gyulaszu
senior tag

:R
Persze, próbáltam, csak nem értelmeztem eddig, amit írt...
"VoWifi carrier check was disabled"
...illetve nem ellenőriztem a végeredményt.
Elnézést kérek mindenkitől és köszönöm szépen a segítséget.
Illetve az illetékes írja be a kódot az excel Note 11 sorába is.

gyulaszu

(#38980) Miska0330


Miska0330
tag

Nem tudjátok Cellmapper -en ki lehet az a Levih felhasználó? Elkezdte a tornyok helyét mozgatni. Némelyiket átrakta rossz helyre. Ennek így nincs sok értelme.

(#38981) [w]


[w]
őstag

4G/LTE routerbe tennék Digi Mobil Plusz kártyát, de jól értem hogy ez önmagában is működő előfizetés, nem társul hozzá semmi más (el)kötelezettség? :F

cmdr PETER W. VOLKOV

(#38982) 4Grider válasza [w] (#38981) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez hangcélú előfizetés, a szolgáltató a routerek/modemek egy részét imei alapján tiltja ezt használva.

(#38983) [w] válasza 4Grider (#38982) üzenetére


[w]
őstag

remek, köszi!

cmdr PETER W. VOLKOV

(#38984) qqcqqc válasza [w] (#38981) üzenetére


qqcqqc
őstag

Neked DIGINET AKTÍV 50 kell.

(#38985) [w] válasza qqcqqc (#38984) üzenetére


[w]
őstag

nekem biztos nem, mert az csak egy másik szolgáltatással együtt (árukapcsolás) vehető igénybe

cmdr PETER W. VOLKOV

(#38986) qqcqqc válasza [w] (#38985) üzenetére


qqcqqc
őstag

Az lehet, de ez rakható routerbe. És nem írtad, hogy nincs más.

(#38987) slice14 válasza [w] (#38985) üzenetére


slice14
veterán

Ha nincs Digi otthoni szolgáltatásod, akkor marad a Telekom MultiSIM megoldása. Bár az meg 10x drágább csomaghoz jár ingyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#38988) DrBubo77 válasza slice14 (#38987) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Miért kellene ehhez MultiSIM? :F

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38989) slice14 válasza DrBubo77 (#38988) üzenetére


slice14
veterán

Ez csak a Telekom-ra vonatkozik
A Telekom-nál csak azokat lehet betenni routerbe hivatalosan tudtommal.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#38990) [w] válasza slice14 (#38987) üzenetére


[w]
őstag

köszi, ez is alternatíva ha minden kötél szakad! sajnos a külön net mindenhol drága úgy általában

(a mit írtam és mit nem szövegértelmezési problémakört most kihagynám)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#38991) Met


Met
nagyúr

Holnap megyek átvinni a számom a Digihez.
Kell valami T-s papírt vinnem hogy tényleg enyém a szám amit oda akarok vinni? :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#38992) 4Grider válasza Met (#38991) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért nem, mert a Telekomnak el kell utasítania a számhordozást, ha a Diginél megadott valamelyik adatod nem stimmel (mivel alap, hogy számhordozás közben nem változhat meg az előfizető).

(#38993) Cs1csó válasza 4Grider (#38992) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szia, ha jól értem, fogom magam bemegyek a Digihez - a sim nálam a telefonban - és ott helyben el tudom indítani a számhordozást?

(#38994) pjen válasza Cs1csó (#38993) üzenetére


pjen
félisten

Így van, én pont így csináltam voda- digi viszonylatban.

(#38995) 4Grider válasza Cs1csó (#38993) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem kell nálad legyen a hordozandó szám sem. Az a lényeg, hogy amilyen papírokkal/adatokkal kötöd az új előfizetői szerződést, olyan adatok kellenek a hordozandó szám eredeti szolgáltatójánál is nyilvántartva. Ha pl. közben költöztél, igazolványt váltottál, felvetted a házastársad nevét, akkor először adatot kell egyeztetned a jelenlegi szolgáltatóval, különben meg kell tagadják az elengedésed.

(#38996) Cs1csó válasza 4Grider (#38995) üzenetére


Cs1csó
félisten

Akkor minden okés, mert pont nemrég csináltam meg a szokásos éves feltöltőkártyás adategyeztetést. :R

(#38997) prozodus válasza Cs1csó (#38996) üzenetére


prozodus
őstag

Azért még ne éld bele magad teljesen, mert néha akkor is van gikszer, ha elvileg, de legalábbis látszólag minden stimmel :D

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#38998) qnadam válasza prozodus (#38997) üzenetére


qnadam
veterán

például hogy a vodafone sikeresen átadja a számot, de a telekom rendszerében elvész valahogy, majd egy hét hazudozásba (a telekom részéről) és veszekedésbe (a mi részünkről) kerül, hogy egyáltalán elérhető legyél? :DDD

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#38999) zelikocc válasza qnadam (#38998) üzenetére


zelikocc
senior tag

A Telekom nálam is bénázott. T-től vodához vittem feltöltős számot.
A vodánál folyamatosan elutasították mert nem egyeztek az adatok. A T-nél 2x voltam bent hogy ellenőrizzék az igazolványaim alapján az adatokat és mindkétszer stimmelt minden, még adategyeztetést is csináltam online is. A szám nem akart átmenni. Azt hittem a vodánál van a probléma mert ők nagyon nem akarták tudni megmondani hogy mi a gond, csak széttárták a kezüket, meg hogy biztos rendszer hiba. Végül mindenféle osztályokkal egyeztetve kinyögték 1 hónap alatt(!) hogy náluk biztos nincs hiba és menjek a Telekomhoz, mert ők utasítják el.
Bementem harmadjára a T-hez és továbbra is rendben voltak az adatok. Mivel a voda mostmár konkrétan megmondta hogy a T tartja vissza a számot ezért nem hagytam magam és addig mondtam hogy tuti biztosan náluk van a hiba, hogy beletúrt az ügyintéző a rendszerbe és kiderült hogy valami párhuzamos belsős Telekom rendszerben az édesanyám nevén volt az előfizetésem, hiába lett 6x frissítve az enyémre, a másik rendszerükben nem az én nevem volt ott. Azt mondták ilyet még soha nem láttak, hogy egy előfizetés egyszerre két ember nevén legyen.. :C

(#39000) Met válasza prozodus (#38997) üzenetére


Met
nagyúr

Pontsan!

Irány T-com, adategyeztetés, a személyi igazolvány szám valamit nagyon régi volt (az még papír alapú volt), átírták az újra, kérdezte is hogy számhordozás lesz?
Irány Digi, átirattuk a nevemre az előfizetést (550 forint), majd számhordozás. Minden klappol, kaptam is mailt hogy van egy Digis számlám.
Pár óra múlva, kap egy sms-t a feleségem a Digitől hogy nem sikerült a számhordozás.
Hívom a Digit, igen, azért dobta vissza a T, mert a születési hely a Diginél Budapest 09 (Magyarország) míg a T-nél nem így van (még jó hogy előtte ott voltam).
Hívtam a T-t, átírták (elvileg), Diginél mondták hogy telefonáljak újra, felveszik majd hibajegynek és nem kell megint bemennem személyesen.
Majd kiderül most mi nem lesz jó :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.