Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#38201) DrBubo77 válasza domper2015 (#38200) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Horvátországgal van tapasztalat? 4G-5G téren?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38202) domper2015 válasza DrBubo77 (#38201) üzenetére


domper2015
senior tag

Nincs, ott még nem jártam.
Szlovéniában és Olaszországban jártam a közelmúltban

(#38203) kw3v865 válasza DrBubo77 (#38201) üzenetére


kw3v865
senior tag

Több hét tapasztalatom van vele Horvátországban, alapvetően minden rendben volt, ment a 4G.

(#38204) 4Grider válasza kw3v865 (#38203) üzenetére


4Grider
nagyúr

5G-képes telefonnal voltál? Nekem nagyon gáz volt, míg vissza nem álltam 2-3-4G-re.

(#38205) kw3v865 válasza 4Grider (#38204) üzenetére


kw3v865
senior tag

Nem, csak sima 4G-s.

(#38206) UHHH


UHHH
senior tag

Sziasztok!
Az 1. roaming díjzónában történő időszakos utazási célú felhasználás során a magyarországi hívószámokra irányuló, illetve az 1. roaming díjzónába indított hívások, SMS-ek mennyisége, illetve az 1. roaming díjzónában felhasznált adatmennyiség mértéke nem haladhatja meg a belföldi használat négyhavi számlázási ciklusonként vett átlagát, valamint a vizsgált időszakban a szabályozás hatálya alá eső ország roaming partnerének hálózatán forgalmazott napok száma nem haladhatja meg a Szolgáltató hálózatán forgalmazott napok számát (méltányos használat).

Szeretnék külföldön "DIGIMOBIL MAX NET" (asszem ez a 30 GB-os csomag, de neten nem találok már ilyen néven semmit) segítségével netezni, 1. zónában - EU-ban.

Ha eddig idehaza "nem nagyon" használtam a netet rajta ( pár kilobyte per HÓ ),
akkor a méltányos használat (ha az a négyhavi számlázási ciklusonként vett átlaga) is "nagyon kevés" lesz, s számlázni fog nekem sok-sok forintot?
Hívni nem akarok, csak netezni. Mit javasoltok, mennyit netezhetek az EU-ban "ingyen"? Így is lehet a 3,5 GB -ot ingyenesen használnom / hó?

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#38207) 4Grider válasza UHHH (#38206) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak két hónap után kaphatsz felszólítást, ha akkor abbahagyod, akkor nem tudnak mire felárat felszámolni. Ha két hónapnál tovább tartózkodsz külföldön, akkor meg úgyis veszel egy helyi sim-et...

(#38208) UHHH válasza 4Grider (#38207) üzenetére


UHHH
senior tag

Köszönöm.Tehát akkor forgalmazzak annyit, amennyit akarok, és majd szólnak SMS-ben, hogy álljak le? Nem tervezem hónapokig használni odakinn.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#38209) 4Grider válasza UHHH (#38208) üzenetére


4Grider
nagyúr

A szabályokat ismered, 3.5 GB felett már nem lesz felár nélküli. 2 hónap után meg vagy kapsz sms-t, vagy nem.

(#38210) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

Kivonult Magyarországról, helyette Belgiumban terjeszkedik a Digi.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38211) slice14 válasza DrBubo77 (#38210) üzenetére


slice14
veterán

Hát ha már megemlítik, legalább igazat írnának. Az a kivonulás inkább kiutasításnak tűnt inkább. Ahány falat húztak fel köré az aukciókon. Nem is beszélve arról hogy miután felvásárolta a 4IG, máris nemzet stratégiai ügy lett.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#38212) RoyBatty válasza Lackooo84 (#38174) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

B+ azt hittem a szemem káprázik tegnap amikor a vízilabdát néztem, ezek szerint jól láttam a minőségromlást. Eddig ez volt az egyik indok, ami miatt a Diginél vagyok a Telekom helyett...

[ Szerkesztve ]

(#38213) Lackooo84 válasza RoyBatty (#38212) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nézzél át a tv topikba, erről meg a diszkurzus + adatgyűjtés egy ideje...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#38214) zelikocc


zelikocc
senior tag

A jelenlegi stratégia (belső céges körből származik az idézet)

“A mobil termékvonal jövőjét átgondoljuk, a lehetőségek teljes körű felméréséig leállítjuk a jelenlegi mobilhálózat bővítését.”

(#38215) aldebaran


aldebaran
őstag

Németországban működik a Digi mobilnet?

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#38216) 4Grider válasza aldebaran (#38215) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha egyszer vannak ott roaming partnerei...

(#38217) aldebaran válasza 4Grider (#38216) üzenetére


aldebaran
őstag

És vannak? Nem tudom, hogy működik -e, ezért kérdem.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#38218) gabor9991 válasza aldebaran (#38217) üzenetére


gabor9991
őstag

Működik persze.

(#38219) aldebaran válasza gabor9991 (#38218) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi. :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#38220) zelikocc válasza aldebaran (#38215) üzenetére


zelikocc
senior tag

Érdemes manuálisan kiválasztani a Vodafone.de hálózatot, mert csak azon van 4G

(#38221) aldebaran válasza zelikocc (#38220) üzenetére


aldebaran
őstag

Köszi a tanácsot! :R

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#38222) trooper44 válasza zelikocc (#38214) üzenetére


trooper44
csendes tag

Lekapcsolják a DigiSportokat is... Én nem látom egyelőre a javulást a 4iG átvétele óta semmilyen téren...

(#38223) zelikocc válasza trooper44 (#38222) üzenetére


zelikocc
senior tag

Nem is állítottam olyat, hogy látni jelenleg bármilyen javulást.

Amit hallottam a háttérből, hogy nagyon megy a felkészülés a háttérben és ha eljön az idő akkor "durrantani" fognak.
Folyamatosan jönnek a jobbnál jobb tapasztalt szakemberek és befolyásos emberek pl. a Telekomtól is (kb. mondhatni toborozzák őket). Azért nem látni semmit jelenleg, mert a háttér szerveződések mennek. Teljesen átszervezik az egész vállalat működését mind szervezetileg, mind technológiailag. Fejlesztésekre is most érkezett be sok-sok milliárd amiből ugyan csak egy kisebb része lesz a konkrét technológiai fejlesztés, jelenleg leginkább a belső fejlesztésekre kapcsolnak rá, mint ügyfélszolgálat, online ügyintézés, szervezeti felépítés, új stratégiák kidolgozása, fizetés emelés a legalsó szinten levő munkavállalónak is, illetve csak hogy egy kicsit ON legyek: pl. mobil frekvenciák vásárlása, bérlése stb stb.
Konkrét terv még nincs kialakulva, függ a frekvencia aukción szerepléstől is hogy mi lesz a stratégia, tehát jelenleg több irányú is lehet a végkifejlet. (de ez utóbbit ugye a DIGI új vezérigazgatója is elmondta egy interjú során).

Jelenlegi álláspont, hogy amíg nem alakult ki az új stratégia, (kvázi nincsenek új frekvenciák), addig sajnos nem fejlesztik a jelenlegi mobilhálózatot, nem telepítenek új bázisállomásokat.

Nyilván árazás tekintetében (valószínűleg) sajnos nem maradnak a nyomott árak hosszú távon. Legalábbis a hatalmas átszervezésből úgyis az fog kijönni, hogy nem fenntartható a nyomott ár.
Ha eljön az ideje, mindenki leszűrheti magának majd hogy mennyire pozitív vagy mennyire negatív ez az egész.

[ Szerkesztve ]

(#38224) snowdog válasza zelikocc (#38223) üzenetére


snowdog
veterán

Ha az árakat elkezdik emelni, az ügyfelek elkezdenek lemorzsolódni, átmennek máshova. Az alacsony ár volt a DIGI egyetlen előnye. Ha ezt megszüntetik, elveszik az előnyük. Remélem ezzel azért ők is tisztában vannak.

(#38225) zelikocc válasza snowdog (#38224) üzenetére


zelikocc
senior tag

Hát én is csak remélni tudom.
Viszont a mobilt érintve gondolom világos mindenkinek, hogy nagyon nyomott áron van, ha lesznek frekvenciák akkor emelés is lesz és új csomagok is.
De szerintem figyelni fognak arra, hogy még úgy is náluk legyen a legolcsóbb, hiszen sok új ügyfelet kell majd bevonzani.

(#38226) snowdog válasza zelikocc (#38225) üzenetére


snowdog
veterán

Ha a jelenlegi áron nem sikerült több ügyfelet szerezni, akkor a magasabb áron miben bíznak?
Honnan lenne még több ügyfél? Valami nagyon nagyot kell alakítaniuk ahhoz, hogy vonzóbbá tudják tenni magukat. Kíváncsian várom a fejleményeket. Én még egyenlőre kitartok, de nyilván lesz egy olyan pont, ahol már mérlegelni fogom az egyéb lehetőségeket is.
Csak halkan jegyzem meg, hogy nálam jelenleg is a T-Com az elsődleges mobilszolgáltató, a Digi csak másodlagos. Viszont a TV és az internet (most még) Digi.

(#38227) csernak75 válasza snowdog (#38226) üzenetére


csernak75
senior tag

Nyilván a magasabb ár arra vonatkozik ha sikerül frekvenciához jutniuk és tudnak egy 85-90% területi! lefedettséget csinálni. Viszont ezt a mostani 100-300ft emelést
inkább csak infláció követésnek nevezhetjük. Most pl. nekem 1500 ból 1600ft lesz és ugyan úgy 30gb/4ft a percdíjj. És a lakhelyemen jó a lefedettség épületen belül 4/3. 10-15 mbps sebesség Melóhelyen 4/1-2 és 5-10 mbps de stabilan. Útközben melóba meg simán megy az online rádió. 2 számjegyű főúton. Nekem teljesen megfelel céges kártya mellett, azért is hoztam át a 20 as számom. Yettel nél hasonló csomag 6-8k lenne

(#38228) Fecó88


Fecó88
tag

Sziasztok pedig ha most tudnànak frekvenciákat szerezni plusz pár normális csomagot ösze tenni akkor a vodafone tol biztos tudnának most sok ügyfelet szerezni de szerintem nem csak onnan de ahoz legalább egy korlátlan netes csomag minimum kellene. Én még máinapig nem értem hogy mikkor indulás elötti test idő alatt korlátlan nettel promozták a szolgáltatást aztán meg 30 giga a legnagyobb csomag az lo turó. Az a baj hogy elöbb utobb az alacsony ár sem tart ott mindenkit. Én szurkolok azért nekik

Ipone13 Samsung Galaxy A22 5g Samsung galaxy tab s6

(#38229) gabor9991 válasza Fecó88 (#38228) üzenetére


gabor9991
őstag

A korlátlan adatkeret eddig nem nagyon vált be sehol és én is azt gondolom kell egy határ ami felett le kell lőni az embereknél a netet mert egyébként ész nélkül használják a másik ember kárára mert ki van fizetve.Voda vagy yettel példája teljesen jó sokszáz giga jó áron de ha elfogyott akkor nincs tovább.

(#38230) pjen válasza gabor9991 (#38229) üzenetére


pjen
félisten

Lányom és Vejem a T nél van, korlátlan beszéd és net. Nem is egy ökör áráért.

(#38231) Lackooo84 válasza snowdog (#38226) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Kábeltévét is elcseszik szépen lassan... bitráta csökkenések vannak stb... nem lesz ez így jó... :( :(((

The Truth is out there...

(#38232) Fecó88 válasza gabor9991 (#38229) üzenetére


Fecó88
tag

Én most per pilanat a yettel othon net lite csomagot használom. A mult honapba az 500 giga adat bol 230 giga ment el az éjszakai 500 bol meg 50 giga ugy hogy a tv müsorokat meg sok YouTube videot is nézek vele rádásul ha van 4k akkor ugy szoktam nézni. De ha jol végig gondoljuk akkor az 500 giga csomag is korlátlanak tekinthetjük csak nem annak van ki mondva. De pl egy ilyencsomag a digi mobil nál is nagyot dobna a latba.

Ipone13 Samsung Galaxy A22 5g Samsung galaxy tab s6

(#38233) gabor9991 válasza Fecó88 (#38232) üzenetére


gabor9991
őstag

Akkor nagyjából egyetértünk.
Volt korábban pár felhasználó flottás topikban akik havi több TB adatot forgalmaztak mobilneten és mikor mások megkérdezték hogy ezt a hobbit miért mobilneten űzik akkor arra csak annyi volt a válasz hogy korlátlan netért fizetnek így ki is akarják használni.
Gondolom mennyire volt használható adott helyen mások számára a szolgáltatás.
Na ezért írtam hogy korlátlan netet én nem várnék épp emiatt viszont nagy adatkeret jó áron lehet vonzó.
De ehhez kellene jobb lefedettség illetve olyan frekvencia ami beltéri használatra is alkalmassá teszi a szolgáltatást.
Havi 5000-ért elérhető bárki számára a yettel bumm tarifa flottában, ebben korlátlan a beszélgetés és van 50GB adat, a lefedettség és használhatóság pedig a digi/yettel összehasonlításban jelenleg még nem a digi számára kedvezőbb.
Ha most lenne egy ugyanilyen tarifa a diginél ugyanilyen áron akkor az nem számítana jónak.

Lackooo84 #38231

Igen olvastam erről is, nálam még az inviteles kábelt nem cserélték le így műholdas tv van csak, szerencsére amennyit nézem még romló minőséget nem vettem észre :)

[ Szerkesztve ]

(#38234) rin33


rin33
senior tag

A román Digi egyre több B38 és B1 cellát kapcsol be, sokszor a villanyoszlopokon jelennek meg az újabb és újabb pico cellák kisvarosokban is.
De ez már itt másik cég így off

[ Szerkesztve ]

(#38235) domper2015


domper2015
senior tag

Erdélyben gyengén muzsikál a magyar Digi. 7,2 / 0,2. Régebben nem így volt, mérve Nagyváradon.

(#38236) zelikocc válasza rin33 (#38234) üzenetére


zelikocc
senior tag

B8 3MHz-et is cserélik le B20 5MHz-re kb megyénként haladva.
Villanyoszlopon bár még nem láttam. De több faluban ahol eddig nem volt torony oda most húztak fel pillanatok alatt.

[ Szerkesztve ]

(#38237) DrBubo77 válasza domper2015 (#38235) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Már nem egy cégcsoport.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38238) domper2015 válasza DrBubo77 (#38237) üzenetére


domper2015
senior tag

Igen, azt értem. Nincs másik roaming partner, pedig ideje lenne, mert szerintem sokadlagosak a magyar Digis ügyfelek...
Tavaly nyáron céges Telekom kártya gatya volt a Digihez képest, most nem.

(#38239) Wasquez


Wasquez
senior tag

Sziasztok!

Vettem a gyereknek egy digi + előfizetést. A telefonon Lenovo vibe shot z90 a40, valamiért nem akar működni a 4G.
A specifikációk szerint az 1-es sim foglalat 2G/3G/LTE

A hálózatok közt nem is jelenik meg a DIGI 4G, csak DIGI 2G van a listában.
A többi szolgáltatónak ott a 4G hálózata.
Van valami 21603 4G ennek van köze a DIGI-hez?
APN beállításokat kipróbáltam már a hivatalos leírásból, a másik telefonból, amin működik.
Van valami ötlet, hogy mi lehet a hiba?
A kártya a másik telefonban működik.
A másik kártya ebben a telefonban nem működik!

PC

(#38240) Ákinard válasza Wasquez (#38239) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Van valami 21603 4G ennek van köze a DIGI-hez?

Konkrétan a 216-03 a Digi.

(#38241) MadMancs válasza Wasquez (#38239) üzenetére


MadMancs
veterán

Azért egy 7 éves telefon lassan csoda ha működik, nem csodálom ha hálózati inkompatibilitás van. Mikor a telefon készült még nem is volt Digi, így nem lepődnék meg ha nem lenne hozzá profil. Egyébként leírás szerint tudnia kellene a digi által használt B3-at, de ez így önmagában kevés.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#38242) Wasquez válasza MadMancs (#38241) üzenetére


Wasquez
senior tag

Most néztem, hogy a voda is H+ on megy, hiába választom ki a 4g hálózatát.
Lehet, hogy ez a telefon sosem ment 4G-n!?
Még egy gyári visszaállítást kipróbálok rajta, hátha!
Valamt olvastam, hogy a stock rom kínai hálózatot ismer csak, de global firmwaret raknak rá Európába történő eladáshoz.

PC

(#38243) MadMancs válasza Wasquez (#38242) üzenetére


MadMancs
veterán

LTE 1800-at ismeri az EU forgalmazott típus net szerint.
Kérdés hogy valóban EU-s e a tiétek.
Sajnos ezt a gyártót nem ismerem részletesebben.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#38244) anrab válasza MadMancs (#38243) üzenetére


anrab
addikt

Sziasztok.
Nem láttam az összefoglalóban az új tarifákat hogy mennyivel emelik. Van egy linketek? Mobilon a digi oldalán se jutottam előre. Elejétől van szerződésem.

(#38245) #76055552 válasza anrab (#38244) üzenetére


#76055552
törölt tag

A jelenlegi díjakat így emelik:
- szóló előfizetések +100 Ft
- más szolgáltatások (pl kábel TV, műholdas TV, vezetékes internet) mellé kért mobil előfizetések +300 Ft

(#38246) bigrob


bigrob
őstag

Ti nem tapasztaltok mostanában olyat, hogy folyamatosan eldobálja a Digi SIM-et? Se telefonálni nem tudok anélkül, hogy megszakadna, se netezni normálisan.
Pixel 6 telefonról beszélünk, próbáltam android 12 és 13al is, stabil és beta carrier services-el is.

Nincs életlen fúrószár csak gyenge előtolás!

(#38247) trebrona válasza bigrob (#38246) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pixel probléma, nem hálózat.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#38248) anrab válasza #76055552 (#38245) üzenetére


anrab
addikt

Köszi.

(#38249) ates2 válasza bigrob (#38246) üzenetére


ates2
senior tag

Pár napja nekem is feltűnt,hogy elhasal a digi sim és nem pixel teló :U

(#38250) Lacccca87 válasza ates2 (#38249) üzenetére


Lacccca87
őstag

Nalam p30 pro ba csinalja. Akkor szoktacamikor huzamosabb ideig vagyok gyenge vagy 0 tererovel rendelkezo helyen. De volt mar hogy normal korulmenyek kozt is megszenvedtem vele, olyankor segitett ha kiszedtem a sim et es visszatettem.
Nekem csak adat sim-em van, de ezek miatt gondolkozom hogy kerek egy uj sim kartyat mert lehet az is problema.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.