Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#38101) domper2015 válasza domper2015 (#38099) üzenetére


domper2015
senior tag

A Vodafone IT is felenged 5g-re

(#38102) yogibear válasza szaszyka (#38091) üzenetére


yogibear
addikt

ÁSZF 7.1.6. Számlázási időszak
Szolgáltató fenntartja magának a jogot, hogy
amennyiben az Előfizető havi számlájának végösszege
nem érné el a bruttó 3 500 forintot, a számlázási ciklus
végén nem állít ki számlát, hanem összesített számlát
küld azon számlázási időszak végén, amelyben a még
ki nem számlázott forgalmi és havi előfizetési díjak
összege a bruttó 3 500 forintot meghaladja.

Ez már rég benne van, csak nem mindig alkalmazzák a tapasztalat szerint...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#38103) szaszyka válasza yogibear (#38102) üzenetére


szaszyka
senior tag

Havi 7k körül van a számlám vezetékes nettel, 3 SIM-EL havonta. Ez volt az első alkalom, hogy "csúszott" a számla :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#38104) headhunter


headhunter
addikt

Németországi hívás a havi 200 percből menne le vagy plusz költséget számol fel a Digi? [link]

Itt 5Ft/perc díjat látok: [link]

[ Szerkesztve ]

(#38105) pooty válasza headhunter (#38104) üzenetére


pooty
tag

Ha van más kábeles vagy műholdas DIGI előfizetésed, akkor akár EU irányba is felhasználható.

(#38106) Zslt5


Zslt5
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy vowifin csak a mobilokat tudom hívni, a vezetékes digi kicseng de a kapcsolat nem jön össze vagy megszakad.
Másnak a vezetékes hívás működik vowifin? (redmi note 10s).

(#38107) zelikocc válasza Zslt5 (#38106) üzenetére


zelikocc
senior tag

Ez szerintem DIGI rendszerében lévő hibának tűnik, akkor viszont másnál is kell jelentkezzen.
Ha többször is tesztelted és valóban így van, akkor jelentsd be nekik hibának itt.
Nekem már nincs DIGI VoWiFi támogatott eszközöm.

(#38108) Zslt5 válasza zelikocc (#38107) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Felvették hibának egy tesztelés után, majd 2 napra rá közölték dobjam ki a 3,14csába a telóm mert az egy fos, ráadásul nem támogatott teló a listájuk szerint.

(#38109) DrBubo77 válasza Zslt5 (#38108) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Amúgy milyen telefonról van szó?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#38110) pjen válasza DrBubo77 (#38109) üzenetére


pjen
félisten

Ha igaz redmi note 10s.

(#38111) Zslt5 válasza DrBubo77 (#38109) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Redmi note 10s

(#38112) mucsgyver70 válasza Zslt5 (#38106) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Nekem működik rendesen a vowifi oneplus 8 pro-n.

(#38113) adolfo01


adolfo01
tag

Sziasztok.

Használta már valaki roaming1 díjzónában a digis előfizetését a 200 lebeszélhető perc terhére? Ugyanis,igaz,hogy még számlát nem küldtek,de görögországban voltam és onnan magyarországi mobil hívás esetén felszámolta a díjat és a 200 percem nem csökkent az egyenleg infóban.Lehet,hogy mire küldik a számlát jóváírják? De akkor is fura,hogy ez nem automatikusan látszik az egyenlegemben. :F
Mert itt az áll,hogy lebeszélhető!

[ Szerkesztve ]

(#38114) mezosystems válasza Fecó88 (#38001) üzenetére


mezosystems
csendes tag

Az a szerver amihez akarsz csatlakozni Digi neten van?
Csak mert belül saját hálón közlekedik és 100.xxx.xxx.xxx cím látszik.

(#38115) pooty válasza adolfo01 (#38113) üzenetére


pooty
tag

Hello

ezen leírás alapján csak akkor lebeszélhető ha van másik kábeles vagy műholdas előfizetésed a Diginél:
https://prohardver.hu/tema/digi_move/hsz_38105-38105.html

[ Szerkesztve ]

(#38116) Zslt5 válasza mucsgyver70 (#38112) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Nálam érdekes a szitu. Mobilok hívása megy, vezetékes matáv megy viszont digi vezetékesre inkább nem megy de ritkán van mikor igen vowifin, másik ugyanilyen telefonon is hasonló a helyzet. Új telók 2 hete jöttek kínai webshopból.

(#38117) ACE- válasza Zslt5 (#38116) üzenetére


ACE-
addikt

Ebben a pillanatban próbáltam ki, DIGI vonalas számot hívtam VoWifi-n, tökéletesen működött, de ez Samsung Galaxy S20FE... Ez nem érdekes szitu, egyszerűen a telefonod VoWifi "kliense" nem tökéletesen támogatott a DIGI rendszereivel. Telekom VoWifi-vel nem tudod kipróbálni?

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#38118) Zslt5 válasza ACE- (#38117) üzenetére


Zslt5
csendes tag

Köszönöm az infót. Nincs 30-asom, most lakom be a telefont és ezt a bugot, hibát találtam mindkettőn.
Mondjuk ezzel lehet élni mert van itthon vezetékesem és bármilyen bel-külföldi Digi irányba ingyenes a hívás.

(#38119) ACE- válasza Zslt5 (#38118) üzenetére


ACE-
addikt

Na nekem meg pont emiatt nincs vezetékesem, mert VoWifi-n amúgy is szintén ingyenes minden szám, és ezért nem fizetek pluszba... Itthon meg úgyis van mindig Wifi.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#38120) headhunter válasza pooty (#38105) üzenetére


headhunter
addikt

:R

(#38121) Foose


Foose
addikt

Na nekem meg most vowifi nincs. :DD downdetector szerint (tudom sokan szidják stb) igen sok digi probléma van jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#38122) ACE- válasza Foose (#38121) üzenetére


ACE-
addikt

Valóban, nálam sincs VoWifi most...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#38123) adolfo01 válasza pooty (#38115) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.
Félreértetted!
Én nem Magyarországról EU irányba történő hívásról beszéltem! :N Hanem külföldön,roaming1 dijzónában tartózkodás esetén(Görögország) Magyarországra történő hivásról! :K
Ebben az esetben nem feltétel az egyéb digis előfizetés!De amúgy van egyéb előfizetésem is(internet,kábeltévé).

(#38124) domper2015 válasza ACE- (#38122) üzenetére


domper2015
senior tag

Külföldön se ment éjszaka a VoWIFI

(#38125) pooty válasza adolfo01 (#38123) üzenetére


pooty
tag

Valóban, bocsi. Így akkor tényleg elég fura, marad az üf.

(#38126) 4Grider válasza adolfo01 (#38123) üzenetére


4Grider
nagyúr

Részlet az ÁSZF-ből:
A DIGIMobil PLUSZ tarifacsomagban foglalt lebeszélhető percek belföldre és 1-es nemzetközi díjzónába indított normál díjas hívások esetén használható fel. A DIGIMobil PLUSZ tarifacsomag roaming szolgáltatást tartalmaz. A Roaming díjzónákból kezdeményezett vagy fogadott hívás, szöveges üzenet küldése, illetve adatforgalmazás az 5. pontban rögzített díjazással vehető igénybe.

(#38127) zelikocc válasza adolfo01 (#38113) üzenetére


zelikocc
senior tag

Természetesen lebeszélhető roaming1-es zónában is a 200 perc, illetve az internetből 3,5 GB. Az ügyfélkapu a bugos, mert mindig számolja az összeget a telefon forgalomnál a hívásra is és az internetre is.
A számlán természetesen nem lesz rajta az összeg, csak amit a 3,5GB-on felül forgalmaztál, vagy ha küldtél SMS-t.

Idén minden hónapra jutott nekem roaming, eddig ez volt minden esetben a tapasztalat.

Szerk: itt a legutóbbi számlából a részlet:

[ Szerkesztve ]

(#38128) adolfo01 válasza zelikocc (#38127) üzenetére


adolfo01
tag

Köszi.Ez megnyugtató! :R
Amúgy az üfsz. is azt mondta no problem.
Csak az lenne az igazi,ha ez naprakész lenne rendszerszinten!

(#38129) zelikocc


zelikocc
senior tag

Van valaki éppen most bárhol roamingban?
Svédország 17:30 óta teljesen off. Nem megy fel semmilyen hálózatra 2 DIGI-s számunk. Próbáltam már mindent, repülő mód, újraindítás, roaming+ mód, semmi sem történt.

Ez előtt 10 napon keresztül minden hiba nélkül tökéletesen ment és most teljesen random eldobta mindkét telefon a hálózatot.

szerk: 15-20 perccel a weboldalon való bejelentésem után helyreállt a hálózat

szerk2
Bár hálózat már van, továbbra sem tudok telefonálni

[ Szerkesztve ]

(#38130) ACE- válasza zelikocc (#38129) üzenetére


ACE-
addikt

Sokszor el lett mondva, ha biztosan mindig szükséged van arra, hogy telefonálni tudj, elérhető legyél, akkor használj backup kártyát normális szolgáltatóval. Nálam Telekom Domino tökéletes erre.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#38131) zelikocc válasza ACE- (#38130) üzenetére


zelikocc
senior tag

És? Ehhez mi köze? Mi ez a stílus?
Mintha nem lennék tisztában a DIGI magyar hálózatának tulajdonságaival...

Leírtam egy hibajelenséget, kíváncsi voltam, hogy csak ebben az országban rossz, vagy más is tapasztalja-e aki éppen külföldön van. (országspecifikus-e a probléma, vagy központi... belföldön minden OK volt, ez biztos) végül ezt már nem tudjuk meg.

Roamingban mi szükség backupra? Teljesen egyenértékű a DIGI bármelyik másik szolgáltatóval. Eddig még sosem tapasztaltam ilyen hibát roamigban a DIGI-nél (a románon kívül, ahol év eleje óta szutykolódik a hálózat mindenkinek[minden magyar DIGIsnek], de már kapcsolatban vagyok a mobilos részleggel és remélhetőleg megoldják a nyáron, vagy legalábbis kiderül mi a hiba a SIM kártyáim hálózati megfigyelésével és a társszolgáltató[román Digi] bevonásával, persze csak ha eljutok oda is - eddig nem sikerült nekik tesztelni hogy mi a gond. - Ja igen, ha valaki megy Romániába a közeljövőben, az vegye fel velem a kapcsolatot, több készülék, több információ).

Egyébként meg van mellette másik kártya de nem igazán használom, főleg roamingban még soha nem kellett hozzá nyúlnom, egészen eddig, 45 perc erejéig. Hűha. (végül a telefonálás is működött, csak kellett még neki pár perc)

(#38132) slice14 válasza zelikocc (#38131) üzenetére


slice14
veterán

A Román DIGI roaminghoz kapcsolódva, csak egy gondolat.
Nem csodálkoznék rajta, ha megszüntetnék a roaming szerződést a magyar Digi (4IG) -vel. Ha már kib@**tak velük, akkor roamingoljanak csak a többi román szolgáltató hálózatán. ne terheljék a 4IG felhasználók a hálózatukat roamingolással.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#38133) zelikocc válasza slice14 (#38132) üzenetére


zelikocc
senior tag

Abból kiindulva, hogy a román DIGI a magyar DIGI-n kívül senki másnak nem biztosít roaming lehetőséget, így én sem lepődnék meg. Mint ahogyan a magyar DIGI is csak a román DIGI-t engedi fel.
De ha így is lesz, biztosan lesz egy szerződéses határidő, hogy meddig biztosítják.

+érdekesség: a román DIGI-sek tavaly év végéig (tehát az eladásig) használhatták a belföldi internet keretüket teljes egészében (50 GB) a magyar DIGI hálózatán. Egyébként minden hálózaton fizetős nekik a roaming.
A 4iG legalább ennyi pozítivat hozott nekünk, hogy méltányos keretekig ingyenes a roaming.

(#38134) 4Grider válasza slice14 (#38132) üzenetére


4Grider
nagyúr

A roaming szolgáltatásért a szolgáltatók számláznak egymásnak, így nem hülyék, hogy erről a bevételről lemondjanak.

(#38135) slice14 válasza zelikocc (#38133) üzenetére


slice14
veterán

Szerintem a brand váltással ebből sem marad semmi. Kivéve ha a 4IG fel nem vásárolja a román Digi-t, vagy az egész Digi hálózatot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#38136) zichie válasza zelikocc (#38093) üzenetére


zichie
senior tag

Szlovákiában (Komarno) nem volt 5G, csak 4G. Csak az O2-vel és az Orange-al próbáltam. Lehet, hogy nincs 5G lefedettség Komarnoban?

(#38137) Lacccca87 válasza zichie (#38136) üzenetére


Lacccca87
őstag

Jo az Komáromnak is......

(#38138) qnadam válasza zelikocc (#38131) üzenetére


qnadam
veterán

Roamingban mi szükség backupra? Teljesen egyenértékű a DIGI bármelyik másik szolgáltatóval.

:DD
de szép is lenne.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#38139) zelikocc válasza qnadam (#38138) üzenetére


zelikocc
senior tag

Akkor pontosítva: bármelyik másik magyar szolgáltatóval amelyik éppen roamingban van.

zichie: Hát passz. Az O2 Slovakia lefedettségi térképe szerint van 5G Komáromban, bár nem teljes a lefedettség és csak kültéri

(#38140) #76055552 válasza zelikocc (#38139) üzenetére


#76055552
törölt tag

Szóval egy magyar vodás sim ami pl. a cseh vodán roamingol, szerinted egyenértékű egy digis simmel, ami mondjuk a cseh O2-n QOS-szel roamingol?
A voda egy másik országból származó vodás sim-et ugyanúgy kezel, mint a helyi simeket.
A digiről ezt nehezen tudom elképzelni....

(#38141) qnadam válasza zelikocc (#38139) üzenetére


qnadam
veterán

roaming helyzetben is de szép lenne. se a telekommal, se a vodafone-nal nem fordult még elő olyan nálam, hogy lte-re nincs szerződése a roaming partnerrel, ahol viszont már megszűnt a 3g szoltáltatás, így maradt az edge. de olyan se, hogy a listán szereplő három partner közül az lte csak az egyikkel működik, a másikkal csak 2g, a harmadik meg egyáltalán nem enged fel.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#38142) Aquila0024


Aquila0024
csendes tag

Sziasztok, lenne pár kérdésem. 1. Van aki paradox riasztóban használja a digi-s sim kártyát? Van vele bármi gond? (tudom ászf szerint csak telefonban lenne szabad…) 2. A 30gb-os csomag sim kártyáját van mód routerben kihasználni vagy csak telefonban fog működni a net? 3. Az 50gb-os mobilnet csomaghoz milyen hordozható routert javasoltok, amivel nincs szívás (felismeri a digi-s sim-et/hálózatot, stabil, nem melegszik gyorsan túl, stb.)?

köszönöm!

(#38143) domper2015 válasza qnadam (#38138) üzenetére


domper2015
senior tag

Nem rossz a backup call, Olaszországban Telekom és Digi kártya. Volte roaming nincs, Digi kártya backup módba és utána már kristálytiszta volt a beszélgetés. Előtte a Telekom 2G-ben hozta a Sokol rádió hangzását....

(#38144) topi66 válasza Aquila0024 (#38142) üzenetére


topi66
aktív tag

Nem paradoxban,hanem Inimben használom. A 30gB os csomagom a riasztót,az automatizálást és a kamerákat is kiszolgálja. A router egy TP-LINK 6400as

(#38145) zelikocc válasza qnadam (#38141) üzenetére


zelikocc
senior tag

“de olyan se, hogy a listán szereplő három partner közül az lte csak az egyikkel működik, a másikkal csak 2g, a harmadik meg egyáltalán nem enged fel.”
Hát megnyugtatlak nekem van itt Telekom, Yettel, Vodafone is és egyik sem ment fel mindegyik hálózatra amit a weboldalaik írtak. Lett végül mindegyiknek egy működő, de az sem automatikus hálózat választással lett és közel sem úgy nézett ki a dolog mint papíron. Nem is ez az első ország ahol ezt tapasztalom.
Szóval ezt pont nem csak a DIGI-re lehet mondani.

Az meg hogy priorizálás… hát azt itt Skandináviában felejtsük el :) ez itt nem a Balkán.

A 3G lekapcsolásos probléma Németországban volt jelen, de gyorsan orvosolták, azóta új roaming partner 4G-vel a Voda - azóta azon is volt családtag gond nélkül hetekig.

gmail.com:
Volt már nem is olyan rég itt szó erről a roaming QoS dologról és ha igaz is, mit vesz belőle észre a felhasználó? Kb semmit.

Jó jó értem. Valamibe mindig bele kell kötni valakinek.
Én meg nem vitatkozni vagyok itt, de valahogy mindig sikerül. Inkább elengedem, legyen igazatok.
Én pedig használom tovább boldogan a DIGI-t. Végül mindenki boldog :R

(#38146) #76055552 válasza zelikocc (#38145) üzenetére


#76055552
törölt tag

QoS...amiből a felhasználók semmit nem vesznek észre.
hát persze, ez ípont gy működik....:DDD ja, nem.

(#38147) djsunstealer válasza #76055552 (#38146) üzenetére


djsunstealer
aktív tag

Redmi Note 11 Pro 5G-n megy a Digis VoWIFI? A sima Note 11-en igen. Tapasztalat? :R
Nem neked címeztem, bocsi, hanem mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#38148) adolfo01 válasza zelikocc (#38131) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.
Június 24- júli 14 között Erdélyben leszek,majd letesztelem a digi roamingot es netet magyar digi sim kártyával.Tavaly meg jól müködött csak akkor nem a 200 perc terhére! :K

[ Szerkesztve ]

(#38149) zelikocc válasza adolfo01 (#38148) üzenetére


zelikocc
senior tag

Köszi, írtam privátot.

(#38150) zsoltyy válasza zelikocc (#38149) üzenetére


zsoltyy
tag

Én néhány napra Norvégiába megyek július második felében.
Csak vodka lesz nálam, de ha valamire kíváncsi vagy elviszem a másik telefonom, amibe a DiGi Sim van.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.