Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-30 09:03:41

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Digi VoLTE roaming képes készülékek (szükséges a VoLTE működéséhez)


2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45469) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

(rögzített hsz)

2024. március 1-től
a DIGIMobil Plusz a jelenlegi 1.830 Ft listaárról és 1.480 Ft kedvezményes árról 2990 Ft-ra nő.
a DIGIMobil MAX a jelenlegi 1.830 Ft-os listaárról és 1.480 Ft-os kedvezményes árról 2.990 Ft/hó összegre emelkedik.
A DIGIMobil Junior a jelenlegi 1.250 Ft-os listaárról és 910 Ft-os kedvezményes árról 1.990 Ft/hó-ra módosul.
Az eddigi 4 forintos percdíj valamennyi belföldi irányba 10 forint lesz.
A nemzetközi irányú hívások díja az 1. díjzónában 5 Ft/percről 76 Ft/percre módosul.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Hozzászólások

(#38151) Erzsébeti


Erzsébeti
tag

Sziasztok!

Van egy Samsung S7-em.
Digi-s kártyám van.

A napokban be akartam állítani, hogy az adott hívásnál ne küldje a számom.
Ezt a *31# kóddal sikerült úgy elérnem, hogy pont azon a számon amit hívtam nem üzemelt, de azóta minden hívásomkor nem küldi a számomat, így az ismerőseimnél problémát okoz a dolog.
Próbáltam a *31* kóddal feloldani a számküldés tiltását de nem értem el semmit...
Kínomban próbáltam az eredeti *31# is amire kiír egy panelt, hogy kb az, hogy " a küldés most már menni fog"... De akkor sem megy.

Ezeket a kódokat a Digi oldalán láttam, így bátran használtam..

Azóta képtelen vagyok a számküldést beállítani.
Magában a telefonban is kerestem a menüben ilyen beállításokat de nem találtam semmit sajnos.

Van valami értelmes megoldása a dolognak?

(#38152) zelikocc válasza zsoltyy (#38150) üzenetére


zelikocc
senior tag

Csak Románia esetében van probléma, a többi ország nem releváns, de azért köszi.

(#38153) rin33 válasza zelikocc (#38152) üzenetére


rin33
senior tag

Nemrég voltam Romániában, nem volt gond. Egyszer beragadt a B38 kb. semmi térerő nem volt már mire át állt a következő B8 (majd B1) cellára.

(#38154) zelikocc válasza rin33 (#38153) üzenetére


zelikocc
senior tag

Kb mennyi ideig voltál? Illetve 3 hétnél régebben?
Véletlenszerűen jelentkezik a hiba, van hogy napokig semmi gond, aztán naponta 5x is eldobja a hálózatot, majd percekig vagy órákig nincs 4G, csak 2 vagy 3G. Változó az arány, leginkább több napos tartózkodás esetén a feltűnő, illetve Románia területén hosszabb utazás esetén (mozgásban) gyakrabban előjön.
Ez csak idén 2022-Ben van így, és már többőnket idegesít, különféle készülékkel.

[ Szerkesztve ]

(#38155) rin33 válasza zelikocc (#38154) üzenetére


rin33
senior tag

Nekem Magyarországon dobálja időnként a hálózatot ahogy írtam is korábban, kint ebbe nem futottam bele de nem figyeltem folyamatosan. Egyébként magyar és román Digi jobban át lógnak a határon, mint a többi szolgáltató..

(#38156) Lackooo84 válasza Erzsébeti (#38151) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Amit te keresel az a #31# ... ;)

The Truth is out there...

(#38157) Erzsébeti válasza Lackooo84 (#38156) üzenetére


Erzsébeti
tag

Köszönöm a segítséget!

Sikerült megoldanom. Megtaláltam a menüben a lehetőséget! :)

(#38158) dzf007 válasza Erzsébeti (#38151) üzenetére


dzf007
aktív tag

Ezt a hívás menübe is be lehet állítani. Igaz ussd kóddal egyszerübb!

(#38159) PBA válasza zelikocc (#38145) üzenetére


PBA
aktív tag

Ordas nagy tévedés, hogy egyenértékűek lennének roamingban a hazai szolgáltatók simjei. Mindegyik szolgáltató esetében VPN-en hazautazik mind a hívás, mind az összes adatcsomag, és a hazai szolgáltatótól lépsz ki a publikus internetre. És itt bizony nagyon sokat számít, hogy a hazai szolgáltató rendszere mennyire stabil, mekkora sávszélességű VPN-t használ, stb. Mindenki azt használ, ami jól esik neki, én visszaadtam az összes Digi kártyámat.

(#38160) qnadam válasza zelikocc (#38145) üzenetére


qnadam
veterán

az pont nem érdekel, hogy mindegyik hálóra fel lehessen menni. az viszont érdekelne, hogy legalább valamelyikre... azt meg nem hiszem, hogy a digit meglepetésként érte, hogy hoppá, megszűnt a partnernél a 3g, esetleg jó lenne 4g-re leszerződni.
meg az se kelt profi benyomását, hogy a listán olyan szolgáltató is fel van sorolva, ami valójában nem enged fel.

mindettől függetlenül van digi kártyám, használom is, de sajnos ez nem teljesértékű szolgáltatás. sebességben sem, megbízhatóságban sem. akkor sem, ha megint nekiállnak többen győzködni, hogy de nekik mindig megvan a 10 megabit, ami mindenre is elég :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#38161) mezois


mezois
tag

Sziasztok! Ma voltam nyiregyen egy Digi üzletben kérni szeretem volna egy SIM kártyát de nem tudtam mert a település nincs rajta a listán pedig a térképen lefedett a település de azt mondta az eladó hogy ne is reménykednek hogy fogok tudni kérni mert leálltak a fejlesztéssel mióta tulajdonos váltás volt! Ez igaz?

(#38162) Wasquez


Wasquez
senior tag

Hogyan lehet a DIGI-nél előfizetéses sim kártyát szerezni?
Nem tudom, mi történt, de az összes közelben lévő ügyfélszolgálatuk bezárt, ha jól látszik a neten.
Óbuda mal, még nem nyitott meg, Dunapláza bezárt, Budakalász bezárt, Dunakeszi Auchan bezárt!
Mi a fsz történik ebben a szerencsétlen országban!?

PC

(#38163) sitq74 válasza mezois (#38161) üzenetére


sitq74
kezdő

Sajnos igaz, vagyis erre az évre

(#38164) pjen válasza Wasquez (#38162) üzenetére


pjen
félisten

A Pesti u tesco ban csütörtök délelőtt még nyitva volt. Nyitva van, 17 óráig.

[ Szerkesztve ]

(#38165) Wasquez válasza pjen (#38164) üzenetére


Wasquez
senior tag

Az nekem egy laza 80km oda vissza!
Észak budai régió kellene!

PC

(#38166) slice14 válasza mezois (#38161) üzenetére


slice14
veterán

A térképet hiába nézed. A település listát nézd alatta. Ha ott nincs feltüntetve, akkor nem adnak ki SIM-et.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#38167) ACE- válasza Wasquez (#38162) üzenetére


ACE-
addikt

Dunapláza a honlapon még nem látszik hogy bezárt volna...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#38168) zelikocc válasza mezois (#38161) üzenetére


zelikocc
senior tag

Azért teljesen nem álltak le, néha bekapcsolnak egy-egy bázisállomást ami felkerül a térképre, de a település listára már nem kerül fel. Ezért nem tudnak adni SIM kártyát, mert azt a listát nem frissítik.
Egyelőre esetleg év vége felé, vagy jövőre várható jelentős változás.

(még mielőtt valaki belekötne az “álmodozásba” a DIGI új vezérigazgatója nyilatkozta hogy nem engedik el a mobilt és vagy így vagy úgy de normális szolgáltatást csinálnak belőle. Az NMHH egyelőre még nem írta ki a maradék frekvenciák aukcióját, annak eredményétől is függ mi lesz)

(#38169) slice14 válasza zelikocc (#38168) üzenetére


slice14
veterán

Az NMHH egyelőre még nem írta ki a maradék frekvenciák aukcióját

Ugyan már, mért is írná ki... A Digi felvásárlása nemzet stratégiai ügy,. Pályázat nélkül megkapják a szükséges frekit. :DDD

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#38170) sitq74 válasza zelikocc (#38168) üzenetére


sitq74
kezdő

Nem belekötni szeretnék, csak az álmodozáshoz az is hozzátartozik, hogy az új vezérigazgató azt is mondta, hogy ebben az évben NULLA fejlesztést fordítanak a Digi mobilra. Mivel jelenleg nincs freki, és az így vagy úgyon van a hangsúly, és amíg ezen a téren nincs változás, ebben az évben nem költenek a mobil fejlesztésre.

(#38171) Murdock1981


Murdock1981
tag

Sziasztok!

Lett egy Redmi 10c-m amin a vowifi elég heptikusan működik. Néha kiírja , de inkább nem. Erre van valami megoldás vagy engedjem el. Előző telóm p30pro működött rendesen. Illetve ezen Android 11van. Backup calling?
Sajnos a település ezen részén elég gyér a térerő.

(#38172) MadMancs válasza Murdock1981 (#38171) üzenetére


MadMancs
veterán

Backup call Android 12 vel jött. Illetve legjobb tudomásom szerint csak samsungokon.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#38173) petir válasza ACE- (#38167) üzenetére


petir
senior tag

Nem is zárt be !
Duna Plázában lévő ügyfélszolgálat nyitva van ! 2 ügyintéző dolgozik bent.

Szombaton voltam bent két szerződést hosszabbítani.

(#38174) Lackooo84 válasza sitq74 (#38170) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Jó ez az új tulaj, az országosan eddig legjobb minőségű kábeltévét is leépítik gagyi iptv szintre, harmadolták a HD csati bitrátákat...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#38175) Murdock1981 válasza MadMancs (#38172) üzenetére


Murdock1981
tag

Köszönöm

(#38176) sitq74 válasza Lackooo84 (#38174) üzenetére


sitq74
kezdő

Reméljük, hamar észreveszik, hogy nem jó ez az irány. Úgy tervezik, hogy a térség kiemelkedő távközlési szolgáltatója legyen, de közben a gyenge mobil fejlesztést leállítják és a vezetékes tv minőséget lerontják.
Nem voltam minden távközlési cégénél vezető, hogy tudjam mi a jó szakmai döntés, hanem csak egy felhasználó vagyok, aki szeretné egy helyen intézni a tv/telefon/internet/mobil szolgáltatást, ahol kedvező csomag ajánlatok vannak, vagy flotta kedvezményekkel csábítanak, hogy a rokonság is ezt a szolgáltatást használják.
Ebben az évben erre semmi esély...

(#38177) Wasquez válasza ACE- (#38167) üzenetére


Wasquez
senior tag

Igen, igazad van, a gugliban volt egy megjegyzés, ami félreértheő volt.

PC

(#38193) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Fejezzétek be az OFF-ot, legyetek szívesek!

(#38194) darál0w


darál0w
Jómunkásember

üdv

a héten indulok Olaszországba, roaming net most hogy alakul, mert olvasok mindenfélét...

gondoltam kiprobálom, vodafone mellett ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38195) sfdrakex válasza darál0w (#38194) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Roaming

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38196) darál0w válasza sfdrakex (#38195) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ezt is elolvastam, de ez a valóságban is így működik?

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38197) sfdrakex válasza darál0w (#38196) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ez van a weboldalukon, az ÁSZF-ükben is. Ennek így kell működnie.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#38198) csernak75 válasza darál0w (#38196) üzenetére


csernak75
senior tag

Szia! Én szlovákiában teszteltem, úgy megy ahogy le van írva. A net 3,5gb ig ingyenes utána 540ft/gb.

(#38199) darál0w


darál0w
Jómunkásember

:R

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#38200) domper2015 válasza darál0w (#38194) üzenetére


domper2015
senior tag

5G-n hasít a TIM ha olyan helyen jársz, jobb volt mint a Telekom előfizetéses kártya.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  DIGI Mobil (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.