Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5851) #41635072 válasza Rick4 (#5849) üzenetére


#41635072
törölt tag

thx!
Én Antenna Digitalra gondoltam. :U Elvileg az a legszebb.

(#5852) #41635072 válasza Rick4 (#5849) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ez nem is olyan rossz, mint amennyire gondoltam.

(#5853) Rick4 válasza #41635072 (#5852) üzenetére


Rick4
félisten

Ja, hát ki mit tart jónak. UPC például nem nagyságrendekkel jobb minőségű a blokkosodás tekintetében, viszont összességében élesebb, szebb képe van, hangban meg messze jobb, mint a digi.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5854) Oliverda


Oliverda
félisten

Sziasztok!

Nagyon OFF, de egy tükörrel és két fejjel megoldható valahogy egyszerre az ASTRA 1 és 2? Ahogy néztem 9 fok az eltérés köztük.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5855) Rick4


Rick4
félisten

Kezdődik már megint a HBO2-n:

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5856) Oliverda válasza Rick4 (#5855) üzenetére


Oliverda
félisten

Már keződödk...?! Erről a filmről is lemaradok... :O

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5857) #41635072


#41635072
törölt tag

Néztem AD-ről is videót.
Szerintem a digi jobb. :U
Pedig azt elvileg nem konvertálják le és DVD minőségben tolják.
A nagy ló.....-t.
Ott iszonyatosan zajos a kép.
Sok mozgásnál pedig ugyanúgy mosódik/blokkosodik.

A második beltérit azt itt ugyanúgy meg kell venni, mint az elsőt?
"Amennyiben társbeltérit igényel, dual kártyás beltéri egységet telepítünk. "
Nehogy már szétkábelezzék a házat. :U
Olyat nem lehet, hogy két különálló beltéri egy twin fejjel?

[ Szerkesztve ]

(#5858) OliApa


OliApa
aktív tag

Sziasztok! Amikor bekapcsolom a 2 kártyás beltérit, nem jön be a kép, csak valami mély kattogás hallatszik és az infravevőn sűrűn villog a zöld LED a másik szobában. A beltérin nem látszik se zöld, se piros LED. Amit próbáltam: kihúztam a konnektorból és vissza, kivettem a kártyákat és vissza, lehúztam a kábelt az infravevőből és vissza, kicseréltem a távkapcsolóban az elemeket. Tudna valaki távsegíteni? Vagy dunaújvárosi tányéros digi mestert ajánlani?

http://velemmivan.blogspot.com/

(#5859) pojakcs válasza OliApa (#5858) üzenetére


pojakcs
senior tag

Meghalt a készüléked tápegysége. 06-40-180-180 ügyfélszolgálaton bejelenteni, és majd érkezik a szerelő, aki kicseréli, esetleg megjavítja neked.

Üdv: Csaba

(#5860) OliApa válasza pojakcs (#5859) üzenetére


OliApa
aktív tag

Koszi pojakcs!

http://velemmivan.blogspot.com/

(#5861) OliApa válasza pojakcs (#5859) üzenetére


OliApa
aktív tag

Hat ez gyorsan ment! Egy srac vette fel a telot azonnal, nem kellett semmi fele szerzodest elokesziteni, csak a szem.ig. szamom kellett neki. 5 napon belul kicserelik, O is a tapra tippelt. Mivel berelt a cucc, csak 2.500.- HUF kiszallast kell csekken maj kicsengetni.

http://velemmivan.blogspot.com/

(#5862) Rick4 válasza OliApa (#5861) üzenetére


Rick4
félisten

Mivel berelt a cucc, csak 2.500.- HUF kiszallast kell csekken maj kicsengetni.

A törvények szerint a szolgáltató érdekkörébe tartozó meghibásodás esetén a hiba elhárítása meg kell hogy történjek bejelentéstől számított 72 órán belül, de ez lényegtelen, hogy központi vagy az előfizetőnél fennálló hiba, a szolgáltató ezért nem számíthat fel semmilyen díjat. Beszólsz, hogy a ledőlő fa leszakította nálatok a bemenő áramkábelt, vagy kiégett az utcán a közvilágítás izzója, és az áramszolgáltató kifizetteti veled a kiszállást? Vicces, nem? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5863) #41635072 válasza #41635072 (#5857) üzenetére


#41635072
törölt tag

"Amennyiben társbeltérit igényel, dual kártyás beltéri egységet telepítünk. "
Ez így nem valami jó, hogy a 2. TV alatt csak egy kis infraszenzor fityeg.
Olyat nem lehet, hogy két különálló beltéri egy twin fejjel?

(#5864) #41635072 válasza #41635072 (#5863) üzenetére


#41635072
törölt tag

Esetleg van arra lehetőség, hogy az egytuneres mellé kérek mégegy kéttunerest, hogy az egyik tv-vel felvétel közben másik adót is nézni tudjak?

(#5865) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Uraim!

Azon gondolkozok, hogy szolgáltatót váltsak, és a DigiTV-nél kötnék ki.
Minden tőlük lenne akkor(tv, telefon, net). Jelen pillanatba céges van, de több mint a tripláját fizetjük ezekért más szolgáltatónál...
Kezdeném a kérdéseim
1: Vezetékes telefon: 0 ft-os szolgáltatási díj...ez meddig marad így? Belépési kedvezmény 1 ideig, vagy ez így is marad? Jelenlegi szám megmaradna, vagy megváltozna a telefonszám?
2: tv...elvileg ugyanúgy kábeltv, úgyhogy működne a szolgáltatás több tv-n is? Vagy kellenek oda boxok? 1általán ehhez kell box? Vagy mint kábeltv-t ugyanolyan elosztóval fogható a többi tv-nken is az adás?
3: net...jelenleg 4 megás ADSL-em van...itt a full csomagot rendelném meg, ami jóval gyorsabb? Nem szakadozik ez a net? Van 1 wirelesses routerem, ugyanúgy osztható azzal a net? Nem lassul be a net?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#5866) gvass válasza Studiossrác (#5865) üzenetére


gvass
tag

Ez a tányéros topik, van külön kábeles...
de....
1. hogy meddig marad 0 Ft azt még senki se tudja... a szám maradhat
2. passsz
3 a net nálunk (Miskolc) nagyon jó, nem szakad nem lassul, stb

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#5867) m0rd0k válasza Studiossrác (#5865) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Ha kivan épitve a hálózat felétek,akkor mehet a Kábeles digi tehát mehet a telefon,tv,net,

Digi Kábel TV igen ugyanolyan mint akármeik kábeltv tehát koaxot osztod amerre akarod,nincsenek boxok,net kurv@jó,gyors,nem szakad és lehet osztani routerrel.ugyanugy megy mint adslnél hogy van PPPOE kapcsolaton keresztül,tehát beirod jelszót felhasznevet és megy ugyanúgy,UTP kábelen keresztül.

Minden szinten,szinte minden.

(#5868) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Üdv
Discovery CE napok óta cseh nyelven megy .Hiába állítom át másnap megint.Esetleg ötlet,hogy ne keljen naponta nyelvet választani?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#5869) grabber


grabber
addikt

Elment a Digi és úgy tűnik nem itt van a probléma.Süt a nap szél nem nagyon van.Egyszerre 2 tévén megy el.Antenna jó,ha mozgatom sincs jel.

(#5870) szasza_1 válasza grabber (#5869) üzenetére


szasza_1
senior tag

Kösz, most megnyugodtam :) Akkor várunk...

Szerk: jó lett... :))

[ Szerkesztve ]

(#5871) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

üdv!

Csak nálam volt teljes leállás mintegy 10-15 percre a diginél? :o a minőség 98% körül szokott lenni nálam mindig (nagy átmérőjű klasszikus antennával), szint 80% felett, de ez teljesen leugrott erre az időszakra... nagy vihar se szokott ennyire betenni neki, s most ezerrel süt a nap...

Jah: a hírtv és az echo bejött... Megakarnak ezek rontani minket? : :DD

szerk: látom enyhén meglettem előzve :D akkor ez vszínűleg 'központi' leállás lehetett.. na mindegy, ne kiabáljunk kígyót-békát, s bízzunk benne inkább új csatornák, tesztelés, mielőbbi sportcsati lehet a háttérben :D

[ Szerkesztve ]

(#5872) grabber válasza szasza_1 (#5870) üzenetére


grabber
addikt

Nincs hang AXN

(#5873) grabber válasza grabber (#5872) üzenetére


grabber
addikt

Most már jó.Máshol is van hang.

Ha elmegy a net egyből feltűnik.Ha elmegy a tévé egyből feltűnik.Ez már kettős függőség :D

(#5874) Lamair


Lamair
aktív tag

1 kérdésem lenne ha van digikábeles a társaságban, és van neki dvb-c tuneres tévéje: az új szóróanyagon az van hogy a kb 50-csatornábol 35-38digitálisan jön, és a dvb-c tuneresek ennek minden előnyét élvezhetik! Kérdés valóban így van ez? előre is köszönöm! Lamair :B

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#5875) cigam válasza Lamair (#5874) üzenetére


cigam
félisten

Igen is meg nem is. Amit a digi ad kártyaolvasós dvb-c tuner, kb azt tudja mint a hyundai műholdvevő, bár ezen pl. nincs digitális hangkimenet, csak analóg. Van működő EPG is, de nem mind1ik csatornán. 2 rádiót "talált", de 1ik sem szól.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5876) #41635072


#41635072
törölt tag

Nah, ha minden igaz váltunk T-SAT-ra. Remélem megéri azt a plusz kiadáőst, konkrétan a digi dupláját, és nem csak szóbeszéd az, hogy a tré jobb. :)

(#5877) Rick4 válasza #41635072 (#5876) üzenetére


Rick4
félisten

Plusz kiadás az lehet, ha ugyanazt kapod többért. Nagyobb csomag több csati több pénzétz nem feltétlen plusz kiadás. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5878) #41635072 válasza Rick4 (#5877) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nekem jobb minőség kéne igazából, több csati az nem igen van. Egy használható adás kéne lcd-n. Még holnap megérdeklődöm az InviTV-t, ha normális net mehet mellette, akkor az lesz.

(#5879) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Háj
Néhány napja a tv készülékünk jobb hangszórója nem szol ,ha DVD-t nézem minden oké.Esetleg lehet valamit ki be kapcsolni a beltérin ?.A menüt már végig zongoráztam.
Esetleg ötvennyolc hatvannyolcra klik valami?

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#5880) BeriHampeR


BeriHampeR
aktív tag

Hello

Lenne pár kérdésem.

Vásárosnaményban lakom, és azt szeretném megtudni hogy milyen szolgáltatásokra vagyok jogosult vagyis milyen szolgáltatásaikat rendelhetem meg?
Leginkább a TV és Internet érdekelne, váltani szeretnék és hűségnyilatkozatos szerződést kötnék 1-2évre...

3TV re lenne a bekötés s a főbb kérdés hogy mennyibe kerülne 3TVre és 1 számítógépre a TV és Internet előfizetés ha lehetséges és milyen csomagok közül lehet választani?

Remélem tudtok választ adni a kérdésemre. előre is köszi.!

(#5881) Lala6 válasza BeriHampeR (#5880) üzenetére


Lala6
őstag

Nézd meg, hogy van-e nálatok kábelTV lefedettség. www.digikabel.hu

(#5882) mogyesz válasza BeriHampeR (#5880) üzenetére


mogyesz
aktív tag

internet arrafelé nem igen van, ezt Te tudod megérdeklődni. 3 tv esetén 2 előfizu kell.

Alapcsomag 1200 körül, teljes 2900ft. *2db

nézd meg az aláírásomban szereplő oldalt, ott is informálódhatsz.

(#5883) g0dl


g0dl
addikt

A digi kábeles adása milyen minőségű?

(#5884) Rick4 válasza g0dl (#5883) üzenetére


Rick4
félisten

Pont olyan, mint a műholdas.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5885) #41635072


#41635072
törölt tag

Megjött a FullHD-s 37"-os LCD TV-m.
Hát gyerekek ez a digi nem olyan rossz. :U

(#5886) #41635072


#41635072
törölt tag

Nem tudja valaki, hogy most pontosan milyen humax é hundáj beltériket osztogatnak?
Esetleg melyiket érdemes választani?
Egyébként a szerelő mennyiért tesz fel twin fejet? Vagy az hozzá tartozik a társdekóderhez? :R

(#5887) mogyesz válasza #41635072 (#5886) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Humax III / IV (?)
Hyundai nem nagyon.
Választani? Ez nem az a cég...
Twin fej jár, feltéve ha kifizeted :-)))
Magát a fejet annyiért teszi mint a simát :-) Ha az árát kiperkálod :-)))

(#5888) #41635072 válasza mogyesz (#5887) üzenetére


#41635072
törölt tag

Thx!
A honlap szerint elvileg választhatok, hogy hundáj vagy humax beltérit kérek.
A lényeg az, hogy legalább a 3-as verzió legyen. Mondjuk egy HDMI nem ártana, na mind1.
A Twin fejecske nem tudod, hogy nagyjából mennyibe kerül?
Amúgy a szerelésért is kell fizetni? :U Mert akkor már ott tartunk, hogy elértük a t-sat árát. És akkor inkább... :DDD
:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5889) #41635072 válasza #41635072 (#5888) üzenetére


#41635072
törölt tag

Látom még 6K kártyaaktiválási díj is van. :U

(#5890) mogyesz válasza #41635072 (#5888) üzenetére


mogyesz
aktív tag

twin kb 4-5 rugó, érdemesebb a minőségibbnek tűnőt kérni - ha lehet választani.

magáért a szerelésért nem, csak a + anyagokért kell perkálni. pl.: + koax, etc.

hdmi? :megalol:

(#5891) #41635072 válasza mogyesz (#5890) üzenetére


#41635072
törölt tag

Állítólag a trésat képe is jobb azon mint scarton. :DDD
De szetintem nem nagyon jobb mint a digi, csak szét van hypolva. :))
Legalábbis nálam a diginek tökéletes képe van!!! Csak az emberek körvonala kockás picit, de az abszolút nem zavaró.
De végképp nem tudok dönteni, hogy melyik legyen.
Tréhez javarészt csak a HBO HD vonz, bár tavaly volt HBO Pak előfizetésem, de emlékszem sosem tudtam megnézni semmit, mert nem volt. :))

[ Szerkesztve ]

(#5892) m0rd0k válasza #41635072 (#5891) üzenetére


m0rd0k
senior tag

HDMI csatlakozót ne várj Digi beltérijeitől,egyrészt ehhez e minőséghez felesleges másrészt azok drágább beltérik ;) T-Sat nál van HDMI és ott jóhogy jobb,amúgy a T-Sat szerelése is ittkörül van mint Digié szerintem.

Minden szinten,szinte minden.

(#5893) #41635072 válasza m0rd0k (#5892) üzenetére


#41635072
törölt tag

Elvileg t-sat-nál nem kell szerelésért fizetni. Mert ott új előfizető lennnék.
De t-satnál miért jobb HDMI-n? Csupán az MPEG-4 miatt? :F

(#5894) m0rd0k válasza #41635072 (#5893) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Hát én úgy tudom Scart analóg jelet visz a hdmi meg ugye digitálisat,meg persze a hdmi nagyobb felbontást is tud.Eleve ezért is jobb,de ezenkívül is biztos van pár dolog ami miatt jobb. :)

Minden szinten,szinte minden.

(#5895) #41635072 válasza m0rd0k (#5894) üzenetére


#41635072
törölt tag

De ennyi erővel a digin is lehetne jobb.

(#5896) Rick4 válasza #41635072 (#5893) üzenetére


Rick4
félisten

Az a T-sat-os beltéri mpeg4-es cucc, többek között HD csatik is foghatók vele, akár a T-sat csoamgban is. Emiatt kell a HDMI. Hidd el, jól jársz vele.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#5897) #41635072 válasza Rick4 (#5896) üzenetére


#41635072
törölt tag

Elég valószínű, hogy az lesz, mert a digiből szeretnék mégegy beltérit az minimum 24K...
Meg arra gondoltam még, hogy a HBO-t hagyom, mert ott alig van valami meg mindig csak ismételnek, és veszek egy WD HD TV playert.... ;]
És akkor alapkiépítésben csak 1500Ft-al több havonta.

[ Szerkesztve ]

(#5898) #41635072


#41635072
törölt tag

Egykártyás beltéri mellé nem lehet kétkártyást kérni, ugye? :D
Mert akkor nem csak azt tudnám felvenni, amit nézek...

(#5899) #41635072


#41635072
törölt tag

Nah, ebből elég!
Maradok digis, a TRÉ nem hajlandó felvenni a telefont! Hát könyörögni nem fogok nekik! :W

(#5900) Rick4 válasza #41635072 (#5899) üzenetére


Rick4
félisten

Jól kiszúrtál velük.... Maradj is a diginél, ők felveszik... :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.