Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9351) CactuS válasza 5150head (#9347) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Dark Shroud nincs kihagyva a legtöbb buildből, csak kell hozzá az Umbrous Aspect ami generálja.

Valami CC breaker kell, van aki a Concealment-et használja ilyen célra.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9352) grimm2015


grimm2015
senior tag

Nem tudom miért siettetitek a stash-t, lesz még több kiegészítője ugyanúgy 70-100€ között, némelyik majd szükséges lesz a magasabb WThez vagy szinthez.
Valószínű legkésőbb a szezonnal megjön a WT5 is, vele az "új" tárgyak stb. :DDD

Battlenet: Grimm#22690

(#9353) Peace válasza 5150head (#9350) üzenetére


Peace
nagyúr

Hajrá! Sok lesz a halál nélküle.

(#9354) TrollBalint válasza elite.cs11 (#9313) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én megírnám a Blizzardnak is a helyedben :) Ha más nem, valaki kap kis jutalmat ötleteleésért mikor beviszi meetingre :) Mondjuk a legendary sigil / spéci mechanika szerintem be fog jönni valamelyik season-be. Azt viszont remélem, hogy amik bevállanak Seasonbe, azokat átrakják az alap játékba is, mint PoE-ba.
D4-be mi szoktunk találni goblinos helységet haverral. Igaz nem NM dungeon-ban, hanem kint a vadonban, mikor lenézünk egy-egy pincébe :)
Meg a tele alatt is azt lehet érteni, hogy 3 db. van bent, de őszintén szólva itt a 4-be nem valami nagy eresztés a goblin. Annak ellenére, hogy mindig megpróbálom elintézni :)
(gondolom lesz valamelyik seasonbe átjáró hozzájuk, mint a D3-ban)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#9355) Bird válasza elite.cs11 (#9313) üzenetére


Bird
addikt

Lehetne hasonló, mint d3-ban, hogy nagyon ritkán találsz egy szobányi goblint

Van ilyen dungi, csak abba a szobában három goblin várja sorsának rosszabbra/jobbra fordulását. :)

elite.cs11: A fás dungi feladatoknál futottam össze velük, lvl 77 2x összesen. :) Első ízben még ők nyertek. :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9356) elite.cs11 válasza TrollBalint (#9354) üzenetére


elite.cs11
senior tag

ja hát ezek nagyon alap dolgok, poe-ban is sok hasonló van, szóval gondolom a blizzard se hülye :D

Azt mondták, hogy mechanikát most nem fognak átvinni az eternal realm-re, de cserébe minden új item ami a szezonba kerül az rögtön bekerül az eternal realm-ba is. Legalábbis ilyesmi rémlik nekem, aztán lehet egy egy tényleg nagyon jó mechanikát átültetnek (ilyet láttunk már a 3ban is)

#9355Bird hoppá azt én még nem találtam meg :D Na de igen, inkább legyen 10+. Főleg hogy léggé gyenge lootot dob itt. (mondjuk 3szor egymás után dobott unique-ot nekem, de az csak szerencse volt :D)

(#9357) dvd24


dvd24
senior tag

Én elfogadnám, hogy rohadt drága a stat pörgetés a cuccokon. Azt is, hogy csak 4 tab van a stashben.

Ami kiborít az az, hogy lvl 100-on egy full retalent (skill + paragon) kb 13 milla kicsivel még több is. Miért gördítenek akadályt az elé, hogy kisérletezgessünk a különböző buildekkel, talentekkel?

(#9358) Peace válasza dvd24 (#9357) üzenetére


Peace
nagyúr

És miért nem lehet full paragon táblákat egy kattintással sztornózni? :U

(#9359) gulupeti válasza Kiss_R (#9349) üzenetére


gulupeti
senior tag

Jó neked. :) Fentebb épp válaszoltam korábbi hozzászólásodra, hogy ellocsoltam kb. 2000 obolt csizmára, jó párat találtam is, de még véletlenül sem dob újra Ravagers bootsot. :(

(#9360) Döglött Róka válasza Peace (#9358) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hála égnek összefoglalta már valaki helyettem:

From the Diablo Facebook page. Thought there would be more at 100. : diablo4 (reddit.com)

"
Guys, why does my character have to physically walk from point a to point b. How come I can't just teleport there and be done with it?

2.Guys, as I level up I feel like the monsters are getting stronger and I'm getting weaker. Level scaling sucks! I also havent done NM dungeons or leveled any sigils because my friend boosted me here and i have no comparable gear to fight with. How come it's so hard? BLIZZ BALANCE!

3. Guys, I have to physically look at my character in the overworld AND on the screen when I'm fighting, how come I can't be a little dot surrounded by bigger dots and just click my primary button to delete monsters?

4. Guys, I ignored all the side content, didn't read or listen to any of the storyline or quests and just rushed my renown levels so I could hit endgame. Which, may I add, I choose to ignore because I don't like NM dungeons. Where's all the content? BAREBONES!

5. Guys, the super rare items are so hard to find, how come the tutorial doesn't give me an ancestral shako and Grandfather sword? I actually have to go and hope it drops? WTH!?!

6. Guys, all the vendors are too spread out and in different locations in every city! How come they don't line up like ducks in a row and go quack quack quack?

7. Guys, I have to physically go to a location on the map to enter a dungeon. How come I can't just activate a nightmare sigil and a wormhole appears in my own anus that I can crawl into to access the content?!? INEFFICIENT!

8. Guys, people found really broken skill interactions that allowed them to cheese content and Blizz goes and FIXED THEM?!?!? How come they didn't wait until I found out about it and abused it myself? Now I have to play how developers intended?!?

9. Guys, I haven't found the items I super super duper want, and I'm seeing other people getting these items instead of me. Why doesn't Blizz realize that I'm the Main Character in every setting and give me what I want now!?!

10. Guys, this heavily marketed online game that told us it was going to change how Diablo works by adding seemless drop in drop out means I always have to see other human beings, and if they have fun together they progress faster! How come I can't be Old Ben on Tattoine AND also be the Chosen One by ignoring teamwork!?

11. Guys, this staple of the ARPG genre makes me have to spend so much time grinding to get to the higher levels and find good gear so I can delete monsters, why can't I start at level 100 with BiS and the monsters can't be higher than level 10 while wielding a spork and wearing a brown paper bag?

12. Guys, I'm level 15 and I can't solo Elias to unlock WT4. I'm sure I can handle WT4 content but I can't beat the boss to access it, what gives!? Is this Boss an intentionally gated DPS Check? Lame!

13. Guys, I'm a grown adult who has limited time for video games because I have real life responsibilities like children, a partner and a job. I willingly choose to play a genre known for its endless longterm grind, how come there isn't a parent mode that let's me pause combat, ascend to godhood, become Diablo and rule the world IRL?

14. Guys, I choose to play hardcore in an online only game. When I made sure my internet connection was working to log into the game I didn't know that it meant that I was beholden to real life events like server issues or downtime! Now my characters dead! BLIZZ ROLLBACK!

15. Guys, I willingly spent my own money to buy a game and now I regret the decision I made because I don't like the game! What was I supposed to do? Wait and see what the reviews and gameplay said after launch week? Now I have to live with my own life choices? BLIZZ REFUND!

16. Guys, all I want to do is turn off my brain and slay hordes of demons. How come I have to run up to enemies to hit them? Why don't they just run themselves onto my sword and save me the effort? Inconsiderate!

17. Guys, I have to physically navigate my horse around the map to get anywhere! How come when I mount my horse it's legs don't disappear, turn into a magic carpet, and start a Disney jingle as I ride through the night sky? Wheres Jasmine?!

18. Guys, I don't know how to read and am incapable of building my own character without someone holding my hand and wiping. Can someone link me a leveling and endgame guide that deletes the Echo of Lillith but also requires no effort to assemble? In unrelated news, how come all the classes use the same builds? Wheres the diversity!

19. Guys, how come after 1 week D4 doesn't have the same amount of content and depth that PoE, D3 or D2 has? Those games have only been out for few days and development is so easy! Rome was built in a day!

20. Guys, when I kill monsters I have to go over and physically put the loot into my inventory to sell to a vendor. Why can't the items become sentient like in Disneys classic 1963 retelling of arthurian legend "The Sword in the Stone" and jump into my open pockets like I'm a piggy bank? oink oink!

21. Guys, am I the only ones who has questions or concerns about a game I desperately want to be good? How come the devs can't read my mind and implement everything how I want it to be done instantly without me having to do anything but complain? Why can't they hire Tom Cruise from the Minority Report to fix the issues before they occur?!

22. Guys, how come there isn't a gem bag? I spend my whole day collecting gems to bedazzle my Barbarian like I'm back in middle school! My current count of useless treasure is over 9000 and counting! Wheres my stash space?!

23. Guys, the camera is too zoomed in and I cant see anything. When i slay demons i also I want to vicariously live out my fantasies as the Hubble Space Telescope and gaze into the vast realities of the mutiverse across space and time!
Etc."

Minden egyes "miért nem lehet?!" jellegű vekengésről ez jut eszembe. Menjetek a blizzard fórumra, ott nézik is a visszajelzéseket.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#9361) Ghostface válasza 5150head (#9347) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én pont egy ilyet használok. Igaz még csak 55 vagyok WT3-on, de semmi gondom nem volt eddig, nem halok sehol. Puncture, TB, Dark Shroud, Shadow Imbuement, Poison Trap, Death Trap. Van olyan aspectem, hogy Shadow Imb. nagyobbat robban ha poison is van az enemyn, a TB mikor visszatér nagyobbat sebez, és pörög egyet körülöttem, a Dark shroud robbanhat ha leütik rólam, és kapok healt ha többen vesznek körbe. Ezzel alapvetően mindent túlélek, kivéve Butchert. Vele kétszer találkoztam és nem tudtam megölni még.

PSN: Nifty_Ghostface

(#9362) Kiss_R válasza gulupeti (#9359) üzenetére


Kiss_R
tag

2k obol nem olyan sok :DDD
Amúgy mostanában nekem sem adja azt az aspectet, 1-2 volt mostanában, azok is minimal rollok. Mondjuk most pont nem kell, mert ami cipőt használok, nem valószínű, hogy cserélem, ennél jobbat találni úgysem fogok.

(#9363) Peace válasza Döglött Róka (#9360) üzenetére


Peace
nagyúr

:DDD

(#9364) D1Rect válasza dvd24 (#9357) üzenetére


D1Rect
félisten

13 millát kifarmolni mennyi ideig tart?
Pár óra max.
Én pár season múlva azt is megcsinálnám, hogy egyetlen pontot se lehessen áttenni adott 3 hónapban. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9365) S e t h


S e t h
nagyúr

Vannak gondok jegesként.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9366) D1Rect válasza S e t h (#9365) üzenetére


D1Rect
félisten

Egyik se.
Az iceheart elmegy speedfarmra, én is használtam, de később kell a dmg reduction.

Valami ilyesmit keresel:
(az injured stat-on lehetne vitatkozni, én is gondoltam, hogy eltekerem róla)

[ Szerkesztve ]

(#9367) S e t h válasza D1Rect (#9366) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szegény ember vízzel főz.
Nem keresem, használom amit dobnak elém.
Az persze tiszta, hogy a felső ligában damage reduction, total armor % nélkül nehéz labdába rúgni.
De köszi a tanácsot!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9368) warcat


warcat
veterán

Ma Tempest Roar nap van, a második esik (nm dungeon vége), egy alacsony minlvl verziót szerettem volna belőle de nem esett, a gear készülget mellé. A változók is jók rajta, a 22%-ért kár de nem vészes.

Itt egy godrollos túlélős csizma mellé ;]

EA: It's in the crate!

(#9369) MikeWazowski válasza warcat (#9368) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hu banyek... Az a csizma komoly.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#9370) Gothmog


Gothmog
aktív tag

Az igényes karakternévadás mai győztese :DDD
(Nem tudom, hogy a PH-ról van-e az illető, de innen is gratulálok ;] )

[katt]

Endure. In enduring, grow strong.

(#9371) persil válasza Döglött Róka (#9360) üzenetére


persil
nagyúr

Teccett. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#9372) la_cc válasza elite.cs11 (#9321) üzenetére


la_cc
addikt

Rosszul manage-elik, kb. ennyi: nem használják az auto-sort gomb-ot és nem szűrik ki azokat, amire egyáltalán érdemes rápillantani az item power miatt, emiatt a legtöbben lassúak és nem szeretnek baszakodni ezzel. Lépj tovább, a rutinos rókák tudják mit érdemes nézni és abból a kevés item-ből, ami egyáltalán elfér az inventory-ban. ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9373) Döglött Róka válasza la_cc (#9372) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Igazat beszelsz, nalam ennyi (a roka miatt magamra veszem) :

Ha tele vagyok, es nem akarok hazamenni, akkor a koveket kidobom.
Varosban az elozo tier cuccait eladom (tier 4ben pl sacred cuccokat) -> penz
Ancestral rare cucc ami nem eri el a kurrens item powert -> salvage
Legendary ami elozo tierban van es nincs jo aspect - > salvage.

Legendary, rare ha jo, akkor mokolas, akar build tuning a cucchoz. Sosem a buildhez keresek cuccot, az uj itemhez igazitom a buildet. Rengeteg idot sporol es a jatek kepe is folyamatosan valtozik. -> nem agyatlan grind a jatek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#9374) scyllafren


scyllafren
senior tag

En pl a droppokat osszehasonlitom a jelenlegivel, ha nem jobb, junk. Legendary aspectet csak akkor szedek ki, ha maxos, egyebkent junk. 2 stash van, egyelore felig tele.

(#9375) WayneGace


WayneGace
őstag

Gem-t érdemes felszedni egy idő után? Van más funkciója socketbe rakáson kívül?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#9376) nubreed


nubreed
veterán

A mellékküldiket meg lehet csinálni azután is miután a fő kampányt már befejeztem, hogy ha azokból még sok van, viszont a fő kampányt már nagyon ki akarom végezni?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9377) warcat válasza nubreed (#9376) üzenetére


warcat
veterán

Még WT 4 tormenten is csinálgathatod őket ha akarod :) Szóval igen.

EA: It's in the crate!

(#9378) Warzoz


Warzoz
senior tag

A tegnapi Patch óta másnak is folyamat összeomlik a játék? Kb. 10 percet nem tudok egyhuzamban játszani, mert összeomlik. :(

(#9379) nanofocus válasza elite.cs11 (#9313) üzenetére


nanofocus
tag

vagy lehetne egy az egyben path of exile. :D

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

(#9380) Gubu0101 válasza Warzoz (#9378) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem nem,olyan mint volt.Most lag sincs szerencsere.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#9381) nubreed válasza warcat (#9377) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi, akkor nem aggódom. :) Meg ahogy látom, nem is jelenik meg az összes mellékküldi egy adott területen, mert pl. ha Fracured Peaks -et nézem, ott 35 -ből, 26 -ott teljesítettem, de nincs több elérhető küldetés egyik ezen belüli helyen sem. Gondolom progresshez kötött.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#9382) 5150head válasza Warzoz (#9378) üzenetére


5150head
senior tag

Nekem lag volt egy kevés, de amit korábban írtam, hogy megáll a game 5-8 mpre aztán megy és egyszerre kapom be az összes dmget az nálam megszűnt, uh valamit sikerült heggeszteniük rajta és nem nálam volt a bibi.

#9361Ghostface Köszi majd meglesem. A robbanós DS meg az orbiting TB nekem is fent van. Csak használható az a build Shadow step nélkül. :))

(#9383) D1Rect válasza Warzoz (#9378) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha nem is 10 percenként, de igen.

(#9384) -FreaK- válasza Ghostface (#9361) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezt a robbantós a buildet írtam már korábban én is, ezt használom, nagyon durva. Poisoned enemyre shadow dmg és felrobban mindenki.

Butcherrel kétszer találkoztam én is, másodjára már potit sem használtam,elsőre kettőt. 20-30mp alatt ment le, de csak azért ilyen lassan mert nem voltak körülötte mobok.
Ez a build annál többet sebez minél több mob van egy helyen.

Ha +tuleles kell akkor momentum key passive és hozzá a hp visszatöltő aspect, ha +dmg akkor a Victimise passiv, ez még egy robbanást ad hozzá, igen kemény így.
Shadow imbuement azzal a kiegészitéssel kell amitől vulnerable lesz az enemy.

(#9385) Mrdevil válasza Warzoz (#9378) üzenetére


Mrdevil
addikt

Engem ma négyszer vágott ki menübe, ps5. Igaz egész nap játszottam. Kaki még mindig. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9386) Warzoz válasza D1Rect (#9383) üzenetére


Warzoz
senior tag

Igazából nálam sem 10, inkább 3-5.

(#9387) Daelion válasza Gubu0101 (#9380) üzenetére


Daelion
őstag

Nálam sincs semmi gond most, de igazából a béta hétvégék óta alig tapasztaltam akármilyen problémát ilyen téren. 'PC-n + falusi Telekom'

(#9388) Mrdevil


Mrdevil
addikt

PC-s haverral játszunk együtt, nála mindig oké. Tán max egyszer fagyott ki neki mióta kijött a cucc. Konzolon xarabb sajnos nagyon. Ezen javíthatnának.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9389) Kobe


Kobe
veterán

Temerity gatyara van vmi dedikalt hely ahol erdemesebb probalkozni vele?
must havek kozul kb mar csak az hianyzik druidanak

(#9390) Gubu0101 válasza Daelion (#9387) üzenetére


Gubu0101
veterán

Wifin keresztul feszt ledobot network erroral orankent,fel orankent.Most mobil netrol nyomom hotspotal
kebelen igy stabil.Otthon leszek nem is kinlodok wifin,majd kabelen.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#9391) Ghostface válasza -FreaK- (#9384) üzenetére


Ghostface
senior tag

Én egyelőre így használom Exposure-rel, de ezt a Victimize-t lehet kipróbálom. Most még elégedett vagyok ezzel a builddel, később lehet többet kell majd a védekezésre is figyelnem. Ma mentem először Nightmare dungeont, igaz csak Tier 1-est, de az nagyon sima volt. Dobott egy Tier4-es sigilt azt majd holnap megnézem, hpgy ot hogy tudok érvényesülni.

PSN: Nifty_Ghostface

(#9392) ProEvoFan válasza Warzoz (#9378) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem fagy, ellenben kurvajó ez az xp boost. :)

(#9393) TheProb válasza MikeWazowski (#9307) üzenetére


TheProb
veterán

Eddig minden dudu build-nél amit néztem, a DPS volt az első a prio-ban, szóval elvileg ha több a DPS, akkor az a jobb. Mondjuk én pulverize-nál az attack power-t néztem elsődlegesen.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#9394) LÁZ


LÁZ
addikt

belefutottam egy 76os helltide bossba a 66os szintemmel :DDD , előkerült egy 70es kollega is, az egyetlen mákunk az volt, hogy egy magaslatról folyamatosan nyilazni tudtuk, de így is tartott vagy 2 percig a szessön :DDD , kemény volt

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#9395) lofagi válasza WayneGace (#9375) üzenetére


lofagi
addikt

Ezen kívül jelenleg semmi, de a későbbiekben lehet, illetve az biztos,hogy jönnek még fejlettebb gemek is a játékba, tudomásom szerint még minimum 2 szint lesz. S nyilván az idő elteltével akár még több is lehet. Mivel beszélnek arról,hogy lesz külön gem táska, vagy akár egy külön currency lesz hozzá csinálva, így tuti még lesz velük dolgunk a jövőben.

Jelenleg erre nekem külön van egy karim, akinél csak azokat tárolom, így felszabadúlt egy csomó hely.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9396) Shkiz0 válasza D1Rect (#9366) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Mehet rá a roll, de legközelebb érdemesebb azelőtt cserélni, mielőtt upgradeled, mert úgy ugye upgradeled a lecserélt affixot is, amíg ha most cseréled már nem tudsz rajta többet húzni.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#9397) lofagi válasza D1Rect (#9366) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem azért elég életmentő lehet, ha úgymond mégis becsúszik valami hiba, kb arra pont elegendő, hogy legyen időd benyomni egy potit. Ráadásul eléggé jó a roll értéke is.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#9398) elite.cs11 válasza nanofocus (#9379) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Csak azert, mert egy jo (dungeon) rendszert atemelnek valahonnan, meg nem lesz a jatek copyja annak. Es amugy is, jotol lopni szabad

[ Szerkesztve ]

(#9399) 42861 válasza nubreed (#9381) üzenetére


42861
senior tag

Nem progresshez, hanem randomhoz. Szétcsapsz egy random dobozt a mapon és kihullik belőle egy tárgy. Felszeded, és mindjárt be is villan, hogy felvettél egy mellékküldit. Ugyanígy random mob ölés, eldob valamit, mellékküldi.. Ez utóbbiból vagy hatot szedtem fel az utóbbi pár napban, dungeonozás közben. De vannak interaktív térképek, ahol jelölve van az összes.

(#9400) elite.cs11


elite.cs11
senior tag

Hopp, valakinek kiesett a grandfather! [Reddit]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.