Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9951) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, végül csak sikerült a Fallen Temple is a World Tier IV-hez. Bár nem olyan hamar lett meg, mint reméltem, csak 66-os szinten sikerült, de azért összehoztam valahogy.

Kicsit át kellett alakítanom a Paragon táblát, kicseréltem az egyik Glyph-et DEX-esre, ami erősíti az Imbued skilleket, plusz esett egy jó kis tőr is, ami alapból Rare volt, de a statjai szuperek, tettem rá egy frankó aspect-et, amivel megnöveltem a Core skillem attack speed-jét. Egy frankó páncélt is szereztem, amire olyan aspect került, hogy a Momentum gyógyít, ha aktív, plusz az egyik gyűrűre azt raktam, hogy akárhányszor sebzek, megnő a védelmem.

Vagyis, minél nagyobb körülöttem a tömeg, annál kevésbé tudnak megölni. A bossok némelyike okoz némi fejfájást, de ha idéz némi csicskát maga köré, akkor neki annyi. A végén ismét egy olyan Unique íj esett, amit maximum emlékbe tehetek el a ládába, ha nem akarom betörni... Meglett az első World Bossom is nemrég, a Wandering Death. Jó kis meccs volt, egyszer sem haltam, a többiek is nagyjából az én szintemen voltak.

Kipróbáltam pár perc erejéig, hogy milyen a World Tier IV-en küldizni... Hát, 73-as szintűek a mobok, én 66 vagyok, de szerencsére, ahogy látom, a Tree of Whispers és a Helltide nem fog gondot okozni, bár még kicsit sokat kell püfölni az erősebb mobokat, de azért menni fog. Holnap itthon leszek, és bár lesz bőven más dolgom, remélhetőleg több időm marad Diablózni, és nekiállok lassan a WT IV-nek. Kíváncsi vagyok, milyen cuccok fognak esni.

Meglátjuk. Mindenesetre már most látszik, hogy jó lesz ez a játék, még csak egy karaktert próbáltam ki, és máris ennyi óra belement... Kíváncsi leszek, hogy milyenek lesznek a szezonok. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9952) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#9953) proci985 válasza oriic (#9952) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem mondod, hogy 820as item 1es drop chanceval, es meg mindig 60-100as rangeon random rollol? :DDD :DDD :DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9954) Scooby válasza D1Rect (#9947) üzenetére


Scooby
aktív tag

Köszi.

Minek az?

(#9955) Scooby válasza D1Rect (#9947) üzenetére


Scooby
aktív tag

Fist of fate kesztyű nem lenne jobb?

Minek az?

(#9956) S e t h válasza Tyler Durden (#9940) üzenetére


S e t h
nagyúr

Diablo 4 - Sorcerer is Broken - Fix the WEAKEST Class in Season 1..
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9957) D1Rect válasza Scooby (#9955) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem, azt én vicces kesztyűnek hívom.
Van amikor jó, de az még nem most van.

(#9958) D1Rect


D1Rect
félisten

Jah, nincs lvl100-ért acsi...
Mondom a kerek 1 hónapos megjelenésre milyen szép is lett volna. Nope.

(#9959) Roland861010


Roland861010
addikt

Elég vacak mennyiségű XP-t dob a játék . Lili halott world Tier 2 -ben csak a fő küldetést vittem végig és 46-os vagyok csak…
mivel lehet XPT farmolni gyorsan ?

(#9960) Shkiz0 válasza Roland861010 (#9959) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nightmare

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#9961) CactuS válasza S e t h (#9956) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja, jó az intro, majd miközben rinyál a háttérben olvasztja a 10-15 szinttel nagyobb mobokat, aztán rátér arra, hogy glasscannonként a 20 szinttel nagyobb mobok agyonverik, ha körbeállják, leesik a shield és nem ugrik el. Erre mondják azt hiszem, hogy skill issue...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9962) S e t h válasza CactuS (#9961) üzenetére


S e t h
nagyúr

Érdekes volt alatta olvasni a hozzászólásokat, ennyi noobot egy rakáson.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9963) proci985 válasza S e t h (#9962) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

azert van par eleg jo meglatasa, a random 1hitelessel. ott vannak a nem mukodo resistek, a gyenge armor, hogy gyakorlatilag muszaj bemenni a tomegbe (Rainment es frost nova, utobbi nelkul nincs vulnerability szoval kivalthatatlan) es hogy a damred egy resze arra alapul, hogy le tudod CCzni az ellenfeleket. mielott meg a szomszed kepernyorol adott esetben lesnipeolnak.

egyebkent a video remek, hal minden, csak aztan jon egy CC immun ellenfel (pl Butcher), nincsenek addok, es a szokasos "akkor rarobbantok 20 trasht" megoldas se mukodik.

az is stimmel, hogy kb minden sorc build kotelezoen hasznal negy skillt. ahogy nezem egyebkent az ice shard majdnem ugyanazt a geart hasznalja, amit en a firewallra. egyebkent ahogy nezem ennek van single target damja, szoval azt hiszem ez az a build amire at fogok allni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9964) CactuS válasza proci985 (#9963) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ennyi szintkülönbséggel másik glasscannont is simán agyonveri Butcher, sőt, egy rouge is simán elfekszik egy ilyen lövéstől, ha nem aktívak az aspectek, azzal is be kell menni a tömegbe, hogy rendesen össze tudd terelni a mobokat a shadow imbuement robbanáshoz. Plusz CC immun boss szintén izzasztó tud lenni egy ranged rougenak, ahol nem tudsz addokat robbantani addokat.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9965) proci985 válasza CactuS (#9964) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a masik "glasscannonnak" dupla ennyi vedelme lesz.sorcnal jelenleg kizarolag glasscannon buildek vannak (ha a videon lathato szerinted az), es ennyi a max vedelem amit a karakterre lehet aggatni. tomegbe menni muszaj, frost nova nelkul nincs dam.

mas kasztoknal is megvannak a problemak, mas kasztokat is 1hitelnek, de a sorcerernel jobban kijonnek ezek a problemak. ez nem skill, siman a matekbol is latszik. kb megint ugyanaz a baj, mint D3nal anno a tok kiszamitatatlan dodge%al meg classicban a DHnal: altalaban nem utottek meg, de ha igen, akkor azonnal fekudt is.

plusz amirol beszelunk, az kb 60as szinttol valik egyaltalan problemava, es ott is csak fokozatosan kb 80+ra.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9966) WayneGace válasza proci985 (#9965) üzenetére


WayneGace
őstag

MI a megoldás, olyan glasscannon kaszt, ami valójában nem glass, csak az óriási sebzés megmarad, de nehéz lecsapni?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#9967) Moby válasza proci985 (#9965) üzenetére


Moby
addikt

"Frost nova nélkül nincs dam"
Nincs is berakva :D annak pont a CC kényszer a gondja. Gond nélkül skippelhető. Vulnerable van máshogy is.

(#9968) proci985 válasza Moby (#9967) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

mibol proccolod? ahogy nezem egyedul talan a meteor build hasznal mellette ice bladest is, de kb minden build

WayneGace: hat, pl lehetoseg, hogy legyen vedelemre? diablo3nal anno a demon hunternek volt ugyanez a baja kb season 7-8ig, aztan jott az elusive ring es a wraps of clarity.

itt az a baj, hogy gyakorlatilag nincs alternativa.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9969) -FreaK- válasza CactuS (#9964) üzenetére


-FreaK-
veterán

Épp most próbáltam meg lvl64as rogue ként egy T28as NM dungeon (mob lvl82) t, tök jól haladtam, de jött Butecher.. Egy darabig elszenvedtem vele, de aztán lenyomott.

(#9970) Roland861010


Roland861010
addikt

A Chatedralt solozni kell, hogy beadja a WT3-at?
Vagy lehet partiban is csinálni ?

(#9971) Kylesa válasza Roland861010 (#9970) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Lehet partiban is.

it's a danger pretty here in Night City

(#9972) shotika válasza oriic (#9952) üzenetére


shotika
őstag

Csak 92% CSD?

Kuka.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#9973) gulupeti válasza shotika (#9972) üzenetére


gulupeti
senior tag

:D
Első útja a kovácshoz vezetett és be is törte a francba.

(#9974) .LnB válasza proci985 (#9965) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem az első szezonba úgy túl lesz buffolva ez a Sorcerer, hogy akkor meg majd azon megy a sírás. Akkor meg majd úgy esnek át a ló túloldalára. :)

A Sorcerer gyengesége, nagyban függ a játékos ambícióitól is. Ha Tier100 NM-re hajtasz, vagy Über Lilith killre, akkor vannak bajok igen, és gyenge. Ha kevesebbel is beéred, akkor megoldható.
És ne felejtsük el, hogy tényleg csak az endgame-ben, annak is a csúcsán vérzik el a Sorcerer. A magas tier NM-nél. Addig az ég világon semmi gond nincs vele.
Ezért van az, hogy ki ezt, ki azt mondja.

Na meg van aki nem ért még a saját karakteréhez sem, béna vele, és azt hiszi hogy a Sorcerer az jobb. De nem. Viszont ezek a játékosok is hallatják a hangjukat. Ez egy nagyon populáris játék. És eléggé összefújta köré a szemetet a szél. :U Azért is vannak ekkora sírások, ekkora hülye vélemények a játékkal kapcsolatban. És most nem a Sorcerer gyengeségére gondolok, hanem más dolgokra.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9975) .LnB válasza Moby (#9967) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csinálj már videót pls. Amiket tegnap is írtál. Meg ez is.. Nagyon kíváncsivá tettél. (és még finoman fogalmaztam) A buildről, meg egy tier 40-es NM-ről, level 76-on (ahogy tegnap is írtad). Mert te valami nagyon extrát találhattál ki ebben a játékban. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9976) shotika válasza gulupeti (#9973) üzenetére


shotika
őstag

Kivágta a földre útközben, mert kellett a pénz a sárga itemekből.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#9977) CactuS válasza proci985 (#9965) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Értem amit mondasz, csak akkor azt nem értem, hogy ha ennyire gyenge, akkor hogy lehet tele az internet olyan videókkal, ahol T80+ dungeonöket csinálnak kicsivel 90 feletti sorcikkal? És igen abban is van, hogy borulnak, de ha belenézel egy 20 -30 szinttel magasabb ballista lövésébe, akkor másik karakter is feküdni fog. Na mindegy, úgyis lassan jön a devtalk, majd kiderül mi lesz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9978) proci985 válasza .LnB (#9974) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ezt ertem az alatt, hogy kb 60as szinttol folyamatosan gyengul.

CactuS: aranyokrol beszelunk.

nem az a baj, hogy nem lehet megcsinalni, hanem az, hogy vagy proccol a CC es minden remek, vagy nem es ugy viszont tetulassu lesz. igen, ott van az a Lilith kill, de az egy beproccolt CCvel indult. egyszeruen kiszamithatatlan a mechanikaja. ld amit mondtam a Demon Hunterrel Diablo3ban, ugyanaz neki a baja.

erre jon meg, hogy muszaj a frost nova, muszaj a ket vedelmi skill (amibol az egyik nem skalazodik), ami meg kb kinyirja a build varianciat.

es a vedelem egyebkent olyan 70ig meg oke, nekem valahol ott kellett atallnom a fire shieldre a hydra helyett.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9979) Mrdevil válasza D1Rect (#9958) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én kaptam, trófeát, mindent.... ( PS5)
Annyi, hogy vártam egy hölgyet a blizztől, hogy belép a lakásba egy hatalmas ajándék csomaggal, direkt 99 végén kinyitottam az ajtót itthon, de nem jött be senki. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#9980) .LnB válasza D1Rect (#9958) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De van. És HC 50-ért is.
Elvileg van, én még nem értem el egyiket se. De PS app írja. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9981) D1Rect válasza CactuS (#9961) üzenetére


D1Rect
félisten

A probléma az, hogy a firebolt enchantment és a 4 def skill kötelező.
Főleg 85-90 környékén kezd gyenge lenni szegény és csak rosszabb lesz.

Biztosan van valami gond, hogy az összes build oda jutott, hogy a 6 lehetőségbe ugyanazt a 4 defenzív skillt kell tenni.

(#9982) D1Rect válasza .LnB (#9975) üzenetére


D1Rect
félisten

Én is letolom a t50-es dungeont 76-on, csak druiddal. :DDD

(#9983) Edge válasza Moby (#9967) üzenetére


Edge
veterán

Frost nova nélkül, hogy van vulnerable? Kíváncsivá tettél.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#9984) .LnB válasza Edge (#9983) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Expliot Glyph bónuszával lehet. De az nem elég. Azért is van a buildekben mindkettő egyszerre.

D1Rect
A druid kicsit más világ. :D Mondjuk a recorce burn affixet az sem szereti úgy hallottam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9985) Edge válasza .LnB (#9984) üzenetére


Edge
veterán

"Dealing damage to a Vulnerable enemy increases your damage by 1%[x] for 6 seconds, up to 10%[x]."

Az csak a damot növeli, nem pedig vulnerable státuszba teszi az ellenfelet, következő tipp? :)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#9986) elite.cs11 válasza Edge (#9985) üzenetére


elite.cs11
senior tag

De, vulnerable státuszba teszi 3 másodpercre (azután hogy bármivel dmg-elted), ha a glyph környezetében összeszedsz 25 (vagy 35?) dexterity-t.

Minden glyph-nek van egy ilyen extra tulajdonsága, ami azután elérhető, ha unlokcolsz x adott dolgot a glyph környezetében. Lehet érdemes átolvasni a glypheidet még egyszer, ha ez eddig nem volt meg :D

[ Szerkesztve ]

(#9987) .LnB válasza Edge (#9985) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mondom a bónusza! :U :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9988) Edge válasza .LnB (#9987) üzenetére


Edge
veterán

"Dealing damage to a Vulnerable enemy increases your damage by 1%[x] for 6 seconds, up to 10%[x]."

Beidéztem a glyph leirásából a bónuszt, lehet nekem más exploit glyphem van mint mindenki másnak? :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#9989) elite.cs11 válasza Edge (#9988) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Ingame nézted a leírást? Mert ingame nekem a jót írja.
Ezen az oldalon is jót ír.
Viszont ezen az oldalon rosszat vagy out of date vagy valami.

[ Szerkesztve ]

(#9990) D4v3 válasza elite.cs11 (#9989) üzenetére


D4v3
őstag

Classtól is függ.

(#9991) elite.cs11 válasza D4v3 (#9990) üzenetére


elite.cs11
senior tag

ma is tanultam valamit. Akkor csak szerencsém volt, hogy pont olyan classokkal játszottam, amiknél mind ad vulnerable-t is :D

Ez amúgy lehet nem a legjobb game design, hogy minden ugyan az, még a neve is, de az egyik legfőbb dologban tök mást csinál.. :F

(#9992) .LnB válasza D4v3 (#9990) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És tényleg! :D Na ez újdonság volt nekem is.
Szóval akkor a Sorcererre nem is igaz ez a bónusz! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9993) Edge válasza elite.cs11 (#9989) üzenetére


Edge
veterán

In-game persze, és igen minden class máshogy látja.
Hogy is mondtad? Kérlek fogadd meg a saját tanácsod: "Lehet érdemes átolvasni a glypheidet még egyszer, ha ez eddig nem volt meg" kiegészíteném azzal hogy: In-game! :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#9994) Moby válasza Edge (#9983) üzenetére


Moby
addikt

Ezek olyan kérdések, mintha nem is játszanátok ezzel a játékkal/kaszttal. Luckyhitchance kell megoltni ameddig lehet, snap freeze, egyetlen sorozat shard rájuk húzza a vulnerable-t. Ha fagyottak, akkor ricochet megy az összes fagyottra, magyarán mindenki, aki benne áll az esőkben, instant vulnerable. Lövök majd képet. És ehhez absz nem kell CC.

/LnB: xbox 1 percet rögzít max, nem tudok videót csinálni ND-ről, meg nem tudok visszamenni 76-ra, de van rá csellendzs: [link] [link]

(#9995) elite.cs11 válasza Edge (#9993) üzenetére


elite.cs11
senior tag

2 classom van, mindkettőnek egyformák a glyphjei, szóval szerencsére nem kell mélyrehatóan újra tanulmányozzam :D

De a jövőre nézve mindenképpen hasznos volt. Nem hittem volna, hogy ekkora design bakit csinálnak, de láttunk már durávbbat is gondolom...

[ Szerkesztve ]

(#9996) Edge


Edge
veterán

Azért az egókat vegyétek már vissza srácok, isten faszát már oltogatjátok itt az embert azt akkora fasságokat írtok mint a ház édesfaszom...

Moby: de akkor is a frost novaval vulnerablezol csak a gatyád miatt többször robban, frost nova nélkül hogyan vulnerablezol ezzel vagiztál, erre kérdeztem rá. De ugyanúgy a novaval vulnerablezol csak nem vágod :W

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#9997) batai15 válasza .LnB (#9975) üzenetére


batai15
félisten

Pont ezt beszéltük mi is hogy 76on nm40 ízi az nagyon nem lehet.

(#9998) elite.cs11 válasza Edge (#9996) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Senki nem oltogatott senkit. És ez nem ego kérdése. Valóban nem játszottam még sorc-al, de mivel eddig sehol se nagyon merült fel az, hogy ugyan az a glyph, ugyan azzal a névvel más lehet classonként ezért logikus, hogy nem gondoltam erre.

És kérlek...neked se az volt az első válaszod, hogy "classonként eltérő lehet a glyphek bónusza" hanem bekopiztad ötször, hogy te mit látsz. Amivel nincs is baj, de akkor a jelek szerint te is tanultál valamit :K

[ Szerkesztve ]

(#9999) .LnB válasza Moby (#9994) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És tényleg nincs kint neki a spellbar-on a Frost Nova. :D Na jó, elhiszem, meggyőzőek a képek. ;)

batai15
Kéne craftolnom egy Sigil-t, és rápróbálni. Csak a poén kedvéért.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10000) Moby válasza Edge (#9996) üzenetére


Moby
addikt

Nincs frost novám :D Ki sincs nyitva. Egyszer próbáltam, szar, mert CC kell neki. Nem használom.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.