Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-25 12:49:30

LOGOUT.hu

Sztorit kibeszélni használd a spoiler taget!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) .LnB válasza Vieras (#8450) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez kicsit több is mint "egész jó". Nagyon frankó lett!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8452) prokxy válasza lofagi (#8443) üzenetére


prokxy
veterán

90+os karakterekkel vagytok, néztem pár napja. Mit csináljak ott a 80-asommal? :) Nektek az a NM dungeon már kevés, nekem meg a Tiétek sok, szóval így nem is erőltettem a dolgot.
Ezt a commentet nagyon véletlen vettem észre, mert nem követem a topicot, csak néha benézek. Annyi hsz van, hogy feladtam.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8453) shotika válasza ProEvoFan (#8446) üzenetére


shotika
őstag

Végül a menüből ki-be lépés segített, 63-as szinten meg is csináltam a WT4-es dungeont - nem volt olyan nehéz mint hittem, de azért itt már oda kellett figyelni.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#8454) .LnB válasza boogie84 (#8408) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most nem azért, de itt az én karim. Még kisszintű, de hogyis mondjam, ránézésre is egyértelmű a nemi identitása nem? ;] [kép]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8455) Lendova válasza prokxy (#8452) üzenetére


Lendova
őstag

Nem próbálunk akkora NM dungeont mennyi, amekkorát csak tudunk. Persze lenne 10+ szint közted és az enemy között, de ezt lehet a defensed áthidalja.
Plussz Legion event és Hell Tide közbe nem lenne már semmiféle hátrányod.
Ugorj be, nézd meg, ha nem non stop borulsz, még jó is lehet. :) :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#8456) dvd24


dvd24
senior tag

A butcher's cleaver ló trophy valami bug miatt ilyen kicsi?

(#8457) prokxy válasza Lendova (#8455) üzenetére


prokxy
veterán

Rendben, köszi, benézek este. :R

btw lehet tudni, hogy mikor lesz a loadout bevezetve, mint a D3-ban?
Csak mert solo-ban, group-ban más-más skillekkel megyek és azért annyira nem poén mindig átskillezni a csajet.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8458) elite.cs11 válasza dvd24 (#8456) üzenetére


elite.cs11
senior tag

Szerintem inkabb a diablo 1es butcherre utalas, azert ilyen kicsi.

Bar gyorsan rakeresve ott is nagyobb volt. Kis zoom mehetne ra valoban :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8459) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Sziasztok. 49-es szintnél járok barbár szettel. Bal oldalt az életerőnél harc közben időnként bekékül és olyankor nem fogy az életerőm. Ez mitől lehet? Mi váltja ki pontosan? Köszönöm!

(#8460) dvd24 válasza Viiktor1989 (#8459) üzenetére


dvd24
senior tag

valami ad neked egy barrier effektet, tippre az egyik legendaryd

(#8461) gulupeti válasza Viiktor1989 (#8459) üzenetére


gulupeti
senior tag

Barrier aktív olyankor szerintem. Valamelyik itemeden van.

(#8462) boogie84 válasza .LnB (#8454) üzenetére


boogie84
veterán

Gondolom elso diablo jatekod.... ezert gondolod igy.
Am itt van par... [link]

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8463) .LnB válasza boogie84 (#8462) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem félreértettél. Én csak viccelődtem, hogy a szakállas, férfi Sorcerer-nek furán áll az az armor set.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8464) gulupeti


gulupeti
senior tag

Summer sale van a Blizzardnál, a D2 Resurrectedet most 13,19 dollárért vagy euróért be lehet szerezni a 39,99 helyett. Kérdés, hogy a D4 mellett mikor tud hozzáfogni az ember. :P

(#8465) fahrii válasza gulupeti (#8464) üzenetére


fahrii
őstag

A D4 sztori végígjátszása után közvetlenül. :U

(#8466) D1Rect válasza gulupeti (#8464) üzenetére


D1Rect
félisten

Próbáltam, nagyon eljárt felette az idő.

(#8467) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egymás mellett a Sorcerer Sovereign, Archon, Boneweave armor szettje:

Micsoda "kreativitás". :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8468) persil válasza .LnB (#8467) üzenetére


persil
nagyúr

Ja csak 150 masik van, ami teljesen mashogy nez ki, atomgaz. :D

Nyilvan latom, hogy ez a harom borzasztoan hasonlo, de egy centis karakterrel olod kepernyoszamra a mocskos gaztevoket, szerintem siman belefer, hogy van nehany nagyon hasonlo szett. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8469) D1Rect válasza .LnB (#8467) üzenetére


D1Rect
félisten

Más a köpenye is...

(#8470) boogie84 válasza .LnB (#8467) üzenetére


boogie84
veterán

Azt hittem tenyleg az elso. Am ez a szett volt rajtam, meg az Exceptional, de az nem jeges. Sajnos ilyen a fagyis szerkoja...

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#8471) .LnB válasza persil (#8468) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

17/3 nem 150/3

Egyébként nem mondtam, hogy baj. De azért ciki kicsit. Még is csak egy drága, AAA játékról beszélünk. :U Gondolom ők se így akarták, csak valószínűleg elfogyott az idejük.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8472) prokxy válasza .LnB (#8467) üzenetére


prokxy
veterán

Nem mellesleg a Rogue-hoz képest sztem az összes karinak bazi jól meg vannak csinálva az armorjai. Én a sajátomnál nem találok egy értelmesen kinézőt...úgy nézek ki, mint egy vándorcigány. :D
Tegnap kezdtem egy Necro-t, hogy mennyivel pofásabb armorok vannak, beszarás. A sorci meg pláne.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8473) Gave válasza .LnB (#8471) üzenetére


Gave
addikt

Tippre 99%, hogy sem kreativitás, sem idő budget, inkább csak business kérdés volt, kevés skin, kevés variáció, később a shop mtx megoldja annak akit zavar (vagy csak gyűjtögetni akar).

D2 skin variáció egy color filter volt, amit 20mp sem volt ráapplikálni valsz :D. Ehhez képest itt erőfeszítéseket tettek az extra ruhadarabokkal :))

(#8474) persil válasza .LnB (#8471) üzenetére


persil
nagyúr

Igazabol abszolut megertelek, es nem is.

Valoban "ciki" DE, szazszor inkabb legyen 3 ugyanolyan gunya apro kulonbsegekkel, mint gameplayt erinto problemak(felre ne erts, nem mondom, hogy itt minden tokeletes, de erted mire gondolok).

Mai megjelenesekhez kepest tokig csiszolt a jatek es, ha ennek az ara, hogy nehany outfit ugyanolyan, akkor legyen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8475) persil válasza prokxy (#8472) üzenetére


persil
nagyúr

"kinézőt...úgy nézek ki, mint egy vándorcigány. :D"

Te inditottal zsivanyt, mire szamitottal?! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8476) .LnB válasza persil (#8474) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem kell ezt összemosni broken bugokkal.

A Sorcerer meg sokszor úgy néz ki mint a hastáncos csajok. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8477) la_cc válasza Archttila (#8418) üzenetére


la_cc
addikt

Nekem 61-en lement. Gear kérdése az egész, illetve kis kite-olás a boss-nál.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8478) lofagi válasza .LnB (#8467) üzenetére


lofagi
addikt

Sejtésem szerint minden classnak van egy ilyen setje ami nagyon nem tér el egymástól, Necronál is van, később megkeresem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8479) prokxy válasza persil (#8475) üzenetére


prokxy
veterán

Jogos :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8480) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Amugy tudtatok hogy van transmog a jatekban? Kommentek alapjan nem ugy tunik.

(#8481) oriic válasza .LnB (#8467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csaj sorcival tolom én is, viszont egy set van, ami miatt kár, hogy nem férfi karaktert indítottam (vagy legalább lehetne male-female transmog is a játékban, nem csak sima :D):

Primal set


Ugyanez a primal set női karakterrel (így sem rossz, de nem ugyanaz)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#8482) persil válasza .LnB (#8476) üzenetére


persil
nagyúr

"A Sorcerer meg sokszor úgy néz ki mint a hastáncos csajok. :DDD"
Na oszt azzal megis mi a bajod? :D

Nekem a necrom lett olyan szep arcu, hogy meg lehet zavarodni, csak semmi cicije nincs... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8483) persil válasza BoneDragon (#8480) üzenetére


persil
nagyúr

Inkabb csak nem erted a "problemat". Van transmog igen, de attol meg az ugyanugy kinezo szettek, ugyanugy fognak kinezni. Megvaltoztathatod azt, ami rajtad van, de attol meg a teny nem fog valtozni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8484) Shiro válasza BoneDragon (#8480) üzenetére


Shiro
senior tag

Úgy néz ki igen, de most tudtam meg, hogy azt így nevezik. :P

(#8485) IvI88


IvI88
tag

Sziasztok!
58-as barbárral mentem a wt4-es dungeonba (amivel fel lehet oldani ezt a nehézséget), hát elég hamar kijöttem mert ha elites pakkot húztam össze akkor leraktak.
Viszont a wt3-as dungeonok meg nagyon könnyen mennek és szinte csak sétálgatok. Ti mikor tudtátok megcsinálni a wt4-es dungeont?
buildeket nem nézegetek, egyenlőre tetszik a sikerélmény 1-1 akadály leküzdése után.

üdv: Tomi

(#8486) BoneDragon válasza persil (#8483) üzenetére


BoneDragon
veterán

Barbárral nincsenek ilyen gondjaim, mindenhogy vadállatul nézek ki. ;]

(#8487) persil válasza BoneDragon (#8486) üzenetére


persil
nagyúr

Ebben egyetertunk. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#8488) Lendova válasza IvI88 (#8485) üzenetére


Lendova
őstag

Több sebzést kapsz tőlük a szintkülönbség miatt. Nekem 64-en lehetetlen volt, 67-en viszonylag könnyen sikerült.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#8489) Archttila válasza IvI88 (#8485) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog

lvl62-es necromat a boss legyalazta (na jo a fel.eletet lekaptam) viszont a hozza vezeto ut ha nem.is siman de ment. Ettol fuggetlenul ha haltam akkor altalaban 1hitre terdeltem. :D

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#8490) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Mi az ami megmarad a szezon kezdetekor a mostani teljesítményünk nyomán? (Pl térkép felfedezése, bónuszok)?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8491) la_cc válasza Rigormortiis (#8490) üzenetére


la_cc
addikt

Elvileg a Lilith szobrok és a map felfedezés, a repu-ból pedig ki kell ütni az utsó 2 bónuszt, de az első 2-t megkapod egyből.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8492) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Komolyan...egyetlen helyszínt kell máe felfedeznem, de fogalmam nincs, hol van, a térképen nincs ködös folt :W

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8493) Rison77


Rison77
senior tag

Másnak van olyan technikai gondja esetleg, hogy alapból 8-9 giga ramot eszik a játék, majd szépen begyorsítótáraz magának konkrétan 13 giga ramot? Rengeteg dat file, gondolom az egész mapot betolja, hogy területváltásnál ne legyen akadás, csak nem tudom minek ha pl. csak dungeont tolok ne húzza már be feleslegesen az erőforrást... 32 giga ramom van, de egyszerűen egy böngészőt nem tudok megnyitni mellette, mert ennyi volt a 32 giga :DDD Eddig nem csinálta, mintha az utolsó patchben változtattak volna valamit.

(#8494) P00By válasza Rigormortiis (#8492) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem is már csak egy volt. Ötször átnéztem a térképet és nem láttam! Aztán pár percre rá átsuhantam egy területen és beadta :DDD (Ez meg az összes lilith szobor is megvan, összes renown pont megvan.)

[ Szerkesztve ]

(#8495) TrollBalint válasza Rigormortiis (#8492) üzenetére


TrollBalint
addikt

Pont az előbb jártam így, hogy Kehjistan területén 1 valami hiányzott, 3x néztem át a térképet, mikor feltünt egy terület, hogy lehet, hogy ott nem jártam. Elsőre nem volt egyértelmű a térképről :)
Melyik terület amúgy?

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#8496) la_cc válasza P00By (#8494) üzenetére


la_cc
addikt

Be kell zoom-olni és szépen lassan átpásztázni... ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8497) BoneDragon válasza Shiro (#8484) üzenetére


BoneDragon
veterán

Itt wardrobe a neve.
Ha már szóbajött, akkor itt van a vadállat barbárom. :P

(#8498) ripla válasza prokxy (#8472) üzenetére


ripla
őstag

Pedig vannak jó gearek, én most így tolom. :D
Csak olyan gear van rajta, amiket a játék dobott.

[ Szerkesztve ]

(#8499) la_cc válasza ripla (#8498) üzenetére


la_cc
addikt

Én raknék rá transmog-ot a helyedben... :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8500) boogie84 válasza Rigormortiis (#8492) üzenetére


boogie84
veterán

Csak egy tipp, en ugy csinaltam h leraktam a navigacios jelet es ahol nem lattam magat a jelet az ugye felfedezetlen terulet. Elhalvanyodik az utvonal csik is.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo IV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.