Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Kidus válasza MrPG8 (#900) üzenetére


Kidus
őstag

Ezert irtam, hogy jo csapattal. Live meg szerver problemaknak meg nincs koze a jatekmenet nehezsegehez, ebbol kiindulva a napi volt a legnehezebb ma, mert ledobott otszor.
Amugy ha van egy egeszseges letszamu klan, osszehozni sem nehez, eddig ket raid volt meg a heten, holnap lesz a harmadik. Bejaratott osszeszokott team kell, es sima ugy.
A hard lesz majd mokas, megneztuk azt is, de oda mindenkinek feltunkolt raides cuccok kellenenek, maxos fegyverekkel, az meg ido, mert nem mindenkinek esik, nekem peldaul mar ugyanaz kiesett haromszor.
Vagy nagyon egyutt kell lenni es jo taktikat kitalalni, ez a csalosdi valahogy elveszi a sikerelmenyt :)

Assuming Control

(#902) MrPG8 válasza Kidus (#901) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Az igaz, HA megvan a csapat. De ettől függetlenül nem könyebb, mivel 28as weeklyt bármiféle gond nélkül le lehet solozni, ugyan ezt nem tudom elmondani a raidről (sajnos). :D

(#903) westlake válasza Kidus (#901) üzenetére


westlake
félisten

29-es csapattal is meg lehet csinálni a hard-ot. Igaz, nekünk eddig nem sikerült a Templar-ig eljutni. :D
A 20%-os damage penalty is bőven elég.

#904: Nyilván. Hiszen az jóval nehezebb, mint a normal módban. :D

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#904) MrPG8 válasza westlake (#903) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Biztos a templar előtti ugrálós részen nem tudtatok átvergődni. :))

(#905) Kidus válasza westlake (#903) üzenetére


Kidus
őstag

Nalunk azt hiszem az volt, hogy csak oten voltunk, es annyira lefoglaltak a minok, hogy a fenyek kimaradtak, aztan bele is faradtunk hamar :)
Ha rafekudnenk, valahogy csak meglenne szerintem, meg az is lehet hogy megprobaljuk a heten.
Csak nalam pl az van, hogy a sima legendary armorokra mar nem akarok pazarolni, es igy megakadtam 28-on. Lehet, hogy fel kene inkabb fejleszteni magam 29-re.

Assuming Control

(#906) oriic válasza Kidus (#898) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk eheti strike egyaltalan nem veszes. Jobban utalom a Venuszos Archon Priest-es kuldit.

Live-Die-Respawn

(#907) westlake válasza Kidus (#905) üzenetére


westlake
félisten

Nem mindegy, hogy 40% a penalty, vagy csak 20%. A hard-hoz kell a (minimum) 29. szint.

Play nice!

(#908) Remi1234 válasza westlake (#907) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Arról nem is beszélve, hogy a defensed is növekszik. És lehet nem 1 hit kill leszel egy snipernak.

PSN ID: RemiFungus

(#909) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Itemek az első DLC-ben.

Exotic Autor Rifle KELL!!44

Live-Die-Respawn

(#910) gyuribácsi88 válasza oriic (#909) üzenetére

Óóó december, jön addig annyi jó játék hogy a destiny-t el is felejted :DDD én már vagy 1 hete el sem indítottam, jöhetnének gyakrabban tartalmak hozzá, mert elég uncsi lett.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#911) oriic válasza gyuribácsi88 (#910) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát november 11-től non-stop Halo-zás lesz, decemberben meg Halo 5 Béta, szóval ez kimarad nekem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#912) veterángeri


veterángeri
tag

Megvan a vex fegyó! :)

(#913) oriic válasza veterángeri (#912) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hardot letoltátok ezek szerint. Gratula. Valami taktika esetleg Templarhoz?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#914) veterángeri válasza oriic (#913) üzenetére


veterángeri
tag

Melyik részéhez?

(#915) oriic válasza veterángeri (#914) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy az egészhez. :D Folyton a pofánkba teleportálnak és pikk pakk végünk van. :D

Live-Die-Respawn

(#916) veterángeri válasza oriic (#915) üzenetére


veterángeri
tag

2-2 ember a széleket védi kettő a lépcső környékén középen

(#917) norbi2010


norbi2010
őstag

Ti amúgy honnan találtok embereket Raid-hez? 28-as vagyok, de eddig esélyem sem volt megpróbálni... :(

(#918) veterángeri válasza norbi2010 (#917) üzenetére


veterángeri
tag

Nálunk mindig van.

(#919) norbi2010 válasza veterángeri (#918) üzenetére


norbi2010
őstag

Ha jól látom te PS-en vagy, én viszont One-on. :(

(#920) redXIII válasza oriic (#915) üzenetére


redXIII
senior tag

Pl az elején,mikor nyitjátok a kaput, ott bárki besegithet aki nincs a partyban. Csak menjen oda mikor csináljátok. Párszor már besegitettem igy, meg be is mentem a kapun úgy hogy csak járőrőztem :D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#921) veterángeri válasza redXIII (#920) üzenetére


veterángeri
tag

Ott már első nekifutásra be lehet jutni.

(#922) oriic válasza redXIII (#920) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Templarig eljtutottunk ott nincs gond, utána volt probléma. De amúgy már megvan a chekpoint Atheonig, holnap este valszeg megöljük. Ma egyik csapat megcsinálta már, a nyeremény egy atheon fegyver volt, a többieknek festés meg a legendary motor. :D Nem csodálkozott senki hogy utána nem tolta le senki még egyszer a dögöt: :D

Live-Die-Respawn

(#923) Kidus válasza redXIII (#920) üzenetére


Kidus
őstag

En egyszer probaltam segiteni de azt irta, immunisak a sebzesre. Nem vagyok benne biztos, hogy tenyleg segitseg a segitseg.

Ori:
Mi meg nem is raideztunk tegnap, de a fobossnal szerintem hardon is bejon az a taktika, hogy aki kint marad, oszlopokra all, aki meg atmegy a portalon, segit a pazsosnak kinyirni mindenkit, es egyutt mozogva lovik a fenyeket. Mindig az megy at, aki messzebb all a fonoktol, csak ki kell talalni, ki miben jobb.

Assuming Control

(#924) oriic válasza Kidus (#923) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen végül ez lett a taktika, aki át akar menni az a pálya leghátsó pontjára áll, és akkor tuti hogy őket viszi át.

Live-Die-Respawn

(#925) norbi2010


norbi2010
őstag

Van egy Atheon checkpoint-om normálon One-n, valaki nem fejezné be velem? Meg nem csináltam meg Raid-et, de tegnap 2 és fél órán át próbáltuk megölni, szóval kb tudom mit kell csinálni. :DDD

(#926) Remi1234 válasza Kidus (#923) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Biztos segítség.. Tekintve, hogy az a rész a Templaros teremig nyílt, bárki bemehet.. Én is jártam úgy, hogy patrolban arra volt dolgom, és beálltam segíteni a raides csapatnak, illetve volt hogy nekünk is segített emberke.

PSN ID: RemiFungus

(#927) Kidus válasza Remi1234 (#926) üzenetére


Kidus
őstag

Akkor nem ertem, nekem miert nem engedte, hogy segitsek.
Bemenni tudom, hogy lehet.

Assuming Control

(#928) Remi1234 válasza Kidus (#927) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Mondjuk ez nem tegnap volt.. lehet azóta változott a dolog :F De azért nem tudom elképzelni, mivel ahogy már írtam is, hogy az nyílt terep elvileg.. Az sem kellene hogy számítson hogy hard-e vagy normal

@norbi2010: vegyél egy normális konzolt és szívesen :)) :))

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#929) i@lex válasza veterángeri (#912) üzenetére


i@lex
őstag

Szintén zenész. :)

6-ból 4-en kaptuk meg egy körben. :)

(#930) norbi2010 válasza Remi1234 (#928) üzenetére


norbi2010
őstag

Azt vettem. ;) :DDD

(#931) redXIII válasza Remi1234 (#928) üzenetére


redXIII
senior tag

Pont ez az hogy nyílt terep. Bárki odatévedhet bármilyen szinten. Nyilván a profiknak nem kell ott segitség, de van akiknek jól jöhet. A kör közepéböl kiszaladgált pataky attila ujraéleszteni engem is ha úgy volt, hiába nem voltam benne a partyban :D

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#932) norbi2010


norbi2010
őstag

Valakinek nincs egy Hard Atheon checkpoint-ja One-on amit megosztana egy rászorulóval? :B

(#933) i@lex válasza i@lex (#929) üzenetére


i@lex
őstag

...és pont jókor, kedden visszaerősítik. :)

(#934) oriic válasza i@lex (#933) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erről hol írnak? Meg mi értelme lesz? Előbb nerf, most meg buff? Mi a fene?

Live-Die-Respawn

(#935) k4rL^ válasza oriic (#934) üzenetére


k4rL^
senior tag

Itt írnak. Amin átsiklottam én is, az a rosszabbik hír, hogy Atheonnál random 3 embert fog bedobni az idökapuba, nem a 3 legtávolabbit, ami szerintem iszonyat nagy káoszt fog okozni. Keddi fix elött még gyorsan le kell tolni a raidet. :)

(#936) Kidus


Kidus
őstag

Heheh

Assuming Control

(#937) Prof01 válasza Kidus (#936) üzenetére


Prof01
veterán

Még hogy nem lehet ugrani a Hunter-rel! Ugye? :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#938) Kidus válasza Prof01 (#937) üzenetére


Kidus
őstag

Infomorzsakat gyujtok, hatha csak en vagyok ilyen gyenge :)
Mondjuk szuperrel nem nagy mutatvany siklani, de az alap ugrasa kikeszit.

Assuming Control

(#939) Prof01 válasza Kidus (#938) üzenetére


Prof01
veterán

Az alap ugrás valóban kisebb valamivel, de egy kis megszokás után az is elég jól használható. :)
Legközelebb Raid-ben ezzel a módszerrel fogok átugrani az eltűnő oszlopoknál! :C

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#940) Kidus válasza Prof01 (#939) üzenetére


Kidus
őstag

En megprobaltam oldalrol, de fel centivel a szikla szele elott mentem tul melyre :)
Lehet, ha fentebbrol probalod, siman megy, meg ha messzebb is vagy.
Vagy atugralni 2 lebegore, es utana.

Assuming Control

(#941) MrPG8 válasza Kidus (#940) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ha jól gondolom, most a platformos részről beszéltek raid-ben és hogy hunterrel nem lehet egyből átugrani onnan jobb oldalról. Én dupla ugrással mindig át tudok ugrani és általában én vagyok az elős aki át ér. Egyszer kb középtájon szoktam ugrani, aztán meg a vége fele.
Ha nem erről van szó, akkor bocsi az offért. :)

(#942) Remi1234 válasza MrPG8 (#941) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nincs valakinek PS-4n egy atheon előtti checkpointja? :)

PSN ID: RemiFungus

(#943) norbi2010


norbi2010
őstag

Te jó isten mekkora parasztokkal játszottam. :W
Raiding Party achievementet akartam megszerezni, volt is Atheon checkpointom, direkt olyanokat kerestem akik tudják mit kell csinálni, erre írják, hogy why don't we cheese it, gondoltam miért ne? Fogalmuk nem volt mit kell csinálni, és két perc alatt levonták a következtetést, hogy retardált vagyok és kiröhögtek, mert nem volt mikrofonom, amit leírtam nekik előtte. Ott is hagytam őket, többet nem játszok külföldiekkel az is biztos. :(((

[ Szerkesztve ]

(#944) MrPG8 válasza norbi2010 (#943) üzenetére


MrPG8
aktív tag

o.O Az komoly.
Atheonnál mi a cheese way amúgy?

(#945) nagy.laurent válasza MrPG8 (#944) üzenetére


nagy.laurent
tag

Nem az hogy a warlockok egybol lelokik a szakadekba? Elvileg azt a mai update ki is zarja, mert betesznek "baby bumpereket", de az is lehet ez mar megvolt es egy masik modszerrol beszelunk?

(#946) MrPG8 válasza nagy.laurent (#945) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Ja, hogy az univerzális lelökős módszer. Mi sosem próbáltuk még. Viszont vagy 3-4x már letoltuk raid-et de még shardon kívül nem igazán esett semmi.

Szerk: Ja de, egy legendary cloak esett már. *Szépen meg is dobta a dmg-emet* :N

[ Szerkesztve ]

(#947) nagy.laurent válasza MrPG8 (#946) üzenetére


nagy.laurent
tag

Nekem is kiesett az az attetszo valami ami ugy nez ki a Titanon mint az odaragadt wc papir.

(#948) norbi2010 válasza MrPG8 (#944) üzenetére


norbi2010
őstag

Amit nagy.laurent kolléga leírt. Amúgy én jókat kaptam, bár még csak egy Raid-et toltam le. Kaptam egy Legendary Scout Rifle-t, egy Sniper-t, egy Raid chest armor-t, sok shardot meg egy legendary hajót, meg persze a shadert.

(#949) Remi1234 válasza norbi2010 (#948) üzenetére


Remi1234
aktív tag

ha mindezt egy normal raid alatt, akkor nem leszel tul nepszeru :))

PSN ID: RemiFungus

(#950) norbi2010 válasza Remi1234 (#949) üzenetére


norbi2010
őstag

Kinyitottunk útközben három ládát is, onnan is kaptam. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.