Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) i@lex


i@lex
őstag

Talán az első magyar 3000 grimoire score-os Guardian?! :) (Xbox)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1552) adamos87 válasza i@lex (#1551) üzenetére


adamos87
tag

Grat

Samsung QE55Q80T, XBOX Series X, Live: razorramon1987

(#1553) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Arról nincs infótok, hogy a DLC missionok is adnak-e kulcsot? Mert gondolom csak azzal lehet majd bemenni arénába.

PSN ID: RemiFungus

(#1554) pzstm válasza Remi1234 (#1553) üzenetére


pzstm
titán

Prison of Eldersre gondolsz? Mert ezek a treasure keyek szerintem a Prison of Elders végén lévő ládákat nyitjak....persze ez csak szerintem

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1555) Remi1234 válasza pzstm (#1554) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Igen arra. Láttam egy bemutató videót ahol mintha azt mondta volna a skac, hogy ez a kulcs kell ahhoz hogy lemenj. De nem hallottam rendesen telorol. Megpróbálom gepen is megkeresni.

PSN ID: RemiFungus

(#1556) pzstm válasza Remi1234 (#1555) üzenetére


pzstm
titán

PoE-höz szerintem Passage Coin kell majd, amit a Trials of Osiris adhat, illetve a hétvégén nekem a napi PvP is adott

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1557) i@lex


i@lex
őstag

Nem, ezekkel a kulcsokkal a prison of elders végén lévő kincses szobában nyithatsz ládákat, amik értékes lootokat tartalmaznak. Minden egyes PoE végén kapsz egyet amúgy.

Valószínűleg a PVP-s Trial of Osirisszel kevered, oda kell a passage coin, amivel bemehetsz oda.

Szóval érdemes a PoE-hez farmolni a kulcsokat még keddig, mert állítólag utána már megszűnik.
Nekem hála az égnek 19 kulcs már összejött, de még ma is farmolok pár órácskát este.

(#1558) pzstm válasza i@lex (#1557) üzenetére


pzstm
titán

és kedd után hogy szerzel kulcsot akkor? Nightfall/weekly/Daily heroic adhat? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1559) i@lex


i@lex
őstag

Na látod, ez egy jó kérdés. Mert a PoE-ben az az egy kulcs kevésnek tűnik.
A farmolást aztán lehet végül nem szedik ki. nem tudom.

Annyi biztos, hogy nagyon sokat érhetnek ezek a kulcsok, mert a fél destiny twitch ezt farmolja.

[ Szerkesztve ]

(#1560) pzstm válasza i@lex (#1559) üzenetére


pzstm
titán

én meg iyenkor vagyok külföldön :DDD

amúgy három kulcsom van, és mintha olyat hallottam volna, hogy egyszerre csak 5 lehet nálad, de akármennyi kulcsod lehet (vagy 5-t használhatsz), gondolom PoE végén 5 láda lesz, és annyit nyitsz ki amennyi kulcs nálad van

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1561) i@lex


i@lex
őstag

Igen egy karakternél 5 lehet, de összesen (ha 3 karaktered van) 35 maximum.

5,5,5 karakterenként, 5 a vaultban, és 5,5,5 a postmasternél.
Csak a postmasternél ki kell törölni jó pár kék engramot, hogy beférjen a postáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#1562) pzstm válasza i@lex (#1561) üzenetére


pzstm
titán

jaja...de szerencsére nem fenyeget ilyen veszély, mivel kedd estig külföldön vagyok mint írtam. Bár úgy hagytam ott mindhárom karaktert, a Vaultot és a Postmaster-t is hogy fullon volt kék engramokkal (meg pár lilával)

Kérdés, hogy a 800 Spirit bloomal kb meg a millió special ammo synthesis-el mit fogok kezdeni...Spirit bloomot még kitörlöm, de a special ammo synthesis...az para...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1563) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Én tegnap kb 8 órát farmoltam és 1 tetves kulcs esett... Pedig már csak a Skywatchon vagyunk mert ott 3-4x lehet nyitni egy ládát. Látom ez megint olyan lesz, hogy lesz aki 2 óra játék alatt szerez 15-öt, más meg napokig szophat 1-2ért. :F :F

Kíváncsi lennék Profnak mennyi esett :))

PSN ID: RemiFungus

(#1564) XFishboneHUN válasza Remi1234 (#1563) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Én is kb 8-9 óra farmolásnál tartotok, de nem esett kulcs! Ami kiemelhetőbb talán az egy legendary engram, meg a több tucat kék engram! :DDD :(((

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#1565) Prof01 válasza Remi1234 (#1563) üzenetére


Prof01
veterán

Én is csak tegnap kezdtem el a kulcs farmolást, 6-7 óra alatt esett 4db a Skywatch-on. Még ma megpróbálok egyet szerezni és azzal elégedett is leszek! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1566) pzstm


pzstm
titán

Venuson Ember Cave és Citadell között farmolunk, két ládanyitás az minimum, van amikor 3-is. Egymásnak szólunk, hogy melyiken van event :B :K ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1567) Prof01 válasza pzstm (#1566) üzenetére


Prof01
veterán

Skywatch-on a kerítés mögöttit 4x mindig ki lehet, de ha elég gyors vagy, megvan az 5 is! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1568) Remi1234 válasza XFishboneHUN (#1564) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Jah nekem is esett egy legendary chest, meg egy rakat kék ugye, amit mág nem lehetkinyitni.

Apropó, milyenek lesznek az új armorok? 36 feletti lightosak lesznek?

@Prof: na azért! :) Meglepődtem volna, ha nem :D

PSN ID: RemiFungus

(#1569) Prof01 válasza Remi1234 (#1568) üzenetére


Prof01
veterán

42 Light-osak, úgy adja ki a 168 Light-ot, azaz a LvL 34-et. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1570) pzstm válasza Prof01 (#1569) üzenetére


pzstm
titán

meglévő Exotic péncélt is lehet majd upgradelni exotic shard-al? MErt fegyvert tudom azza lehet, legendary fegyverhez kell etheric light :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1571) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

A Treasure Key, ha teljesíted a Prison of Elders-t, a reward/loot ládát fogja kinyitni!

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#1572) Remi1234 válasza Prof01 (#1569) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Akkor úgy kérdezem, hogy ebből a lila engramból nyithatok 42 lightosat? Illetve vendornél is meg lehet venni a 42 lightosat, vagy csak azzal a cuccal lehet a meglévőt upgradelni, ami az PoE-ből esik?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#1573) Prof01 válasza pzstm (#1570) üzenetére


Prof01
veterán

Minden Exotic-ot Exotic shard-dal lehet upgrade-elni, minden legendary-t Etheric Light-tal. Mindegy, hogy fegyverről, vagy armor-ról van szó! :)

Remi: A vendor-oknál 39 Light-ost vehetsz majd (LvL 33), és az utána ugyanúgy Ethetic Light-tal tudod felfejleszteni LvL 34-re, mint bármelyik másik legendary-t! Ami alapból LvL 34-es lesz már, az a Prison of Elders-ben és a Trilas of Orisis-en megszerezhető legendary-k!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1574) Remi1234 válasza Prof01 (#1573) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Thx. Tehát akkor érdemes lehet rankot és engramot farmolni, hogy alapból lvl 33-on lehessen az ember. Ugye a ToO-ban is számít a szint és gondolom PoE-ben sem hátrány ha 33-asként megy le az ember 32 helyett.

PSN ID: RemiFungus

(#1575) pzstm válasza Remi1234 (#1574) üzenetére


pzstm
titán

seho nem hátrány, pláne majd ha a very hard PoE-t akarod végigtolni, ami lvl35 :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1576) Remi1234 válasza pzstm (#1575) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Addigra már 34-nek kell lenni :)

PSN ID: RemiFungus

(#1577) Prof01 válasza Remi1234 (#1574) üzenetére


Prof01
veterán

Annyira nem kell farmolni, mert a LvL 33-at kapásból el fogod érni első nap! Elmész a LvL 32-es PoE-re, ahol egy garantált 42 Light-os legendary armort kapsz, illetve egy exotic-ot upgrade-elsz és már meg is vagy! Utána be lehet próbálni a LvL 34-es PoE-t, ami szintén ad egy armort, ha pedig szerencséd van, és mondjuk szerzel Etheric Light-ot nightfall-on, akkor már meg is van a LvL 34. Aki több ugyanolyan karakterrel játszik, azoknak a legegyszerűbb most is, ugye.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1578) i@lex


i@lex
őstag

Be kellett látnom nekem is, hogy jobb három különböző karakterrel rendelkezni, mert nem fullad ki olyan hamar a játék. :)

(#1579) Djuree


Djuree
félisten

ma jön a kieg?
lehet nem veszem meg, ehhez megint annyi idő kéne amennyi nekem nincs. bár úgyis igencsak el fogok csábulni magamat ismerve. :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1580) pzstm válasza i@lex (#1578) üzenetére


pzstm
titán

pontosan. Tovább tart míg az összes geart megszerzed rájuk és felhúzod őket. Meg változatosabb is. Bár én azt tapasztaltam, hogy nekem azért mindig megmarad különösen kedvencnek az egyik, amolyan favoritnak

Djuree: már tegnap leszedte mindenkinek, de igen, ma este 19:00-kor aktiválják

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1581) Djuree


Djuree
félisten

na mégiscsak beruháztam én is. viszont lehet beszoptam, neten rendeltem meg és nem figyeltem h ps3-ra. :W ugyanis csak ezt dobta fel, ps4-es nincs is, nem is értem miért. :U
most mi van? mehetek az ügyfélszolgálathoz?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1582) Djuree válasza Djuree (#1581) üzenetére


Djuree
félisten

lehet megúsztam, payment failure lett úgylátom! :C
mekkora szar ez már egyébként, ps3-ra kiadja a dlc-t, ps4-re nem is mutatja, holott nincs is ps3-mam, azt bele se kéne raknia. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1583) medvekutya válasza i@lex (#1559) üzenetére


medvekutya
aktív tag

nem tudod valamire a választ ? ejnybejnye :))

(#1584) i@lex


i@lex
őstag

Na, mint kiderült sokat érnek ezek a kulcsok.

Garantált Etheric light, garantált poe-s fegyver és gear, és magas dropráta mellett exoticok, illetve strange coin és mote of light.

De ne erőltessétek, 20 kulccsal megyek le, nem hagyok benne semmit. :D

[ Szerkesztve ]

(#1585) Remi1234 válasza i@lex (#1584) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Fasza.. több mint 150 nyitás 2 kulcs..

Azt lehet már tudni, hogy egy alkalommal hányat lehet elhasználni? Ládát lehet velük nyitni a végén ugye? Illetve számíthat az, hogy melyik szintű PoE-ben használjuk el a kulcsokat?

Egyébként meg b@sszék meg.. Mehetünk vissza a balettba ugrálni... Mint a loot cave idején. :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#1586) i@lex


i@lex
őstag

Valami olyasmit hallottam, hogy minden héten egy alap loot lesz, mint a hetik esetében, de lemenni akárhányszor lemehetsz és a végén mindig nyithatsz egy ládát. Tehát ha van mondjuk 10 kulcsod, akkor tízszer megcsinálod a poe-t és tízszer nyitsz ládát.

Már 32-es szinten is ugyanaz a láda, mint level 35-ön.

(#1587) pzstm válasza i@lex (#1584) üzenetére


pzstm
titán

de gondolom a POE végén 5 láda van és ha 5 kulccsal lemegyek mindet kinyithatom. Jah és kérdés: arról nincs még új infó, hogy ezen az idióta farmoláson kívül lehet-e máshogy szerezni kulcsot? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1588) i@lex


i@lex
őstag

Igen, azt nem tudom hány láda lesz lent, ez ma este kiderül.
Kulcsot egyet hetente kapsz ha végig csinálod, ha három karaktered van, az heti 3.

(#1589) pzstm válasza i@lex (#1588) üzenetére


pzstm
titán

és farmolni nem lehet akkor már úgy mint eddig a kulcsokat? :U

lehet ma este a 3x sztori meg a 3x nightfall fér majd csak bele...meglátjuk :)

Azt tudom, hogy 19:00 a reset ma :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1590) i@lex


i@lex
őstag

Érdekes, a farmolást még mindig nem szedték ki, úgyhogy hajrá . :)

(#1591) DummyBoy válasza pzstm (#1587) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Ez engem is érdekelne ...

Anno nagy reményekkel vártam a Destinyt, haverokkal végigtoltuk minden karival a bétát, és eldöntöttük, hogy ez kell ...

Én meg is vettem, de a srácok majd fél évvel később vettek One-t, igy gyorsan rájöttem, hogy egyedül sz@r Destinyzni ... Ráadásul a PVP is sok szempontból elkeseritett, először is BF után valahogy gyengécske, ráadásul jó gear nélkül, béna játékosként 200+os alap pinngel nem éppen szórakoztató ...

Most hogy megvan a kiscsapat, meg le vagyunk maradva mint a borravaló, a hétvégém pl. csak azzal telt, hogy megcsináljam a Crota DLC-t mindegyik karakteremmel a weeklykhez, igy most derült ki, hogy farmolni kellett volna inkább ...

Főleg úgy nehéz fejlődni, hogy a mi kis háromfős sokországbanélős, műszakbandolgozós csapatunknak elég nehéz raidteam-et találni ... ( Apropó: van olyan kiscsapat, akinek esetleg lenne ingerenciája délelőtt - napközbeni raidre valamikor a hétvégéken? 1-2-3 fő, lelkes bár raidszűz emberke mellé?)

Remélem a HOW megoldja majd ezt a problémát ...

Aminek külön örülök az a upgrade material exchange ... engem külön utál a randomisten a Destinyben, szóval teljesen ki vagyok békülve már azzal, hogy sosem esik semmi használható. Amig haverok exoticokat kapnak nightfallon meg legendary engramot, addig nekem kék vagy zöld bogyók esnek ...

Mondjuk egy szavam sem lehet, kaptam már legalább egy raklapra való payback SOS-t, de ettől valahogy még mindig kicsit keserű a szám ize xD

Life is shor...

(#1592) pzstm válasza i@lex (#1590) üzenetére


pzstm
titán

este 19 után lesz érdekes...hajrá csak azoknak akik nem dolgoznak napközben ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1593) Prof01 válasza Remi1234 (#1585) üzenetére


Prof01
veterán

Eddig 8 kulcs! Azt hiszem itt meg is állok! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1594) k4rL^ válasza Remi1234 (#1585) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nekem pár óra próbálgatás után egy darab se esett. :D
Azt olvastam egyébként, hogy egy ládát lehet csak kinyitni egyszerre, szóval ha van több kulcsod, akkor le kell tolni megint az arénát.

(#1595) Remi1234 válasza k4rL^ (#1594) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ez így van, de azt ne felejtsük el, hogy sokan irgalmas szamaritánusiok ám, akik sokaknak segítenek. (Pl. Prof ugye :D ) Nekik azért nem fog majd rosszul jönni, ha lootjuk is lesz minden alkalommal :)

PSN ID: RemiFungus

(#1596) pelenka35 válasza Prof01 (#1593) üzenetére


pelenka35
őstag

Kulcs , honnan ?

Gamertag:Rob3rt75

(#1597) pzstm válasza pelenka35 (#1596) üzenetére


pzstm
titán

Treasure key az új HoW eventekből, amiket a Petra bountykért amúgyis meg kell csinálni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1598) Zizko72


Zizko72
csendes tag

Sziasztok,
Azt nem tudja valaki hogy hogyan lehet x1-ra megvenni csak a HoW-t? Anno sajnos nem expansion passt vettem, hanem csak külön a Dark Below-t. Most nem szeretném újra megvenni, csak külön az új DLC-t.
Sajnos nem látom csak bundle only-ba a storeban.

(#1599) HaZsolt válasza Djuree (#1582) üzenetére


HaZsolt
őstag

Nem tudom bezsákolni az új DLC-t, csak a PS3-as verziót hozza elő. Djuree hogyan oldottad meg? Megvenném és már játszanám, de nem tudom, bravó PS Store.

(#1600) HaZsolt válasza Zizko72 (#1598) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ugyan ez a gondom, nekem sem jeleníti meg a PS store a HoW-ot (csak PS3ra).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.