Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Zizko72


Zizko72
csendes tag

Most tudtam megvenni!!! Felkerült külön is a HoW, 4990- Xone-ra!

(#1602) Djuree válasza HaZsolt (#1599) üzenetére


Djuree
félisten

pc-n nekem is csak ps3ra volt, ps4-en a store-on nem néztem még, nem vettem még meg, de nem is fogom most, itt a last of us meg a shadow of mordor, utána meg a bitcher3.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1603) Prof01


Prof01
veterán

LvL 33 elérve! :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1604) i@lex


i@lex
őstag

Szintén zenész. :)

(#1605) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Én meg most kezdtem el folytatni kicsit, mert Halo felcseszi agyamat... Kis 28-as szintemmel haladok a sztoriban.

Live-Die-Respawn

(#1606) pzstm


pzstm
titán

story küldetések aranyosak, kellemesek voltak. Rengeteg új cucc és új tartalom van benne, többnek érzem mint a Dark Belowt és jobban is tetszik nekem eddig (nem szimpatizáltam a Hive-okkal, Fallenek valahogy jobban bejönnek :))

Vagy 20-25 Exotic shardot sikerült tegnap elvernem :DDD :C :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1607) i@lex


i@lex
őstag

34! :)

(#1608) Djuree válasza i@lex (#1607) üzenetére


Djuree
félisten

te nem vagy százas! :P :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1609) i@lex válasza Djuree (#1608) üzenetére


i@lex
őstag

Hát talán pár év múlva, egyelőre örülök a 34-es szintnek is. :P

(#1610) Remi1234 válasza i@lex (#1609) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Gratula! És akkor ezek után van még értelme a DLC-nek? :D

PSN ID: RemiFungus

(#1611) pzstm válasza Remi1234 (#1610) üzenetére


pzstm
titán

még a másik két karit is fel kell húzni, megszerezni az új exoticokat, új fegyvereket, azokat felhúzni. PoE-t very hardon végigvinni. Ami így hirtelen eszembe jut.

Tartalmilag nekem sokkal többnek tűnik rövid ismerkedés után is mint a Dark Below :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1612) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na Alex kollegával megcsináltuk a sztori küldetéseket. Jó volt kicsit visszarázódni a játékba. Most jöhet egy kis spinmetal farm (vagyis jó sok: :S ) aztán legalább megvan a 30. szint. :) Utána meg nem tudom mit csinálok egyelőre. Játékról nem olvastam mostanában, jön majd valami dlc még idén?

Live-Die-Respawn

(#1613) pzstm válasza oriic (#1612) üzenetére


pzstm
titán

spinmetal farm????? lol! Vanguard vagy crucible pontokért lehet venni, már több hónapja ;) Jó, nem tudhatod mert kimaradtál belőle :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1614) oriic válasza pzstm (#1613) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nemár! :D Hol?

szerk: Ok, megvan, Quartermasternél.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1615) pzstm válasza oriic (#1614) üzenetére


pzstm
titán

towerben jobbra elmész és Vanguard pontokért mindegyiket.

Az a legnagyobb bajom, hogy a special ammo synthesiseket nem lehet sem eldobni, sem cserélni, se semmit nem csinálni velük...nagyon gáz.... :(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1616) Prof01 válasza pzstm (#1613) üzenetére


Prof01
veterán

Sőt! Még azokat se kell használni! Most úgyis szükség van a Treasure Key-ekre! Csak el kell menni a Sykwatch-ba, pár órát farmolni és több száz össze fog jönni. Nekem a 2 napi kulcs farmolás után lett 1200 Spinmetal-om! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1617) pzstm válasza Prof01 (#1616) üzenetére


pzstm
titán

jó Neked, hogy olyan hamar lett annyi kulcsod.....külföldön élő ismerős 18 óra farmolás után kapott egy=1!!!!!! darabot...... ezen változtathatnának, hogy ne csak így lehessen szerezni...arról nem beszélve, hogy a glimmer a farmolás miatt 25000-n van állandóan kiakadva...minimum 50ezerre megnövelhetnék... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1618) oriic válasza Prof01 (#1616) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom mi az a Treasuer key ( egyet kaptam egyik mission végén), de hogy én órákat nem fogok farmolni miatta az fix. :D

Én már annak is örülök hogy most kaptam egy Suros Regime-t, meg Dead Light Grips-et. :D

VIszont a Vestian Dinasty mocskos jó fegyver. Remélem nem nerfelik.

Live-Die-Respawn

(#1619) Djuree válasza oriic (#1618) üzenetére


Djuree
félisten

én se farmolok ezért, egye meg a fene, ígyis alig van napi 1-2 órám játszani, nem fogom unalmas farmolással tölteni. :( inkább farmolom a zasszonyt addigis. :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1620) tunkiih válasza i@lex (#1607) üzenetére


tunkiih
őstag

Nem csalódtam... :P Gratula! :D

(#1621) Prof01 válasza pzstm (#1617) üzenetére


Prof01
veterán

Hát ilyen ez az RNG loot rendszer. :D Tegnap kaptam még egy Gjallarhorn-t (hetedik! :P ) a 28-as Prison végén!
Egyébként én is furcsállom ezt a megoldást, hogy farmolni kell a Treasure Key-t, mert különben nem tudod a 3. (legértékesebb) ládát kinyitni. Nem arról volt szó a korai videókban, hogy egy héten, egyszer kapni fogunk a Prison-ok végén?

Oric: Ez a játék ilyen. Tartalom még mindig nincs benne. Ha ezért tértél rá vissza, sokáig nem fog lekötni! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1622) oriic válasza Prof01 (#1621) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ismersz már annyira hogy én inkább sztori orientált vagyok. :D Most letoltam a két DLC sztori részét, mentem egy strike-ot, meg egy multit, meg egy arénát... :D Max 4-6 órát toltam. :D Ennyi elég is volt, innentől már csak raid meg grindfest lenne...

Live-Die-Respawn

(#1623) pzstm válasza Prof01 (#1621) üzenetére


pzstm
titán

a vicc, hogy tegnap volt először időm 32-es PoE-hez. 32,5 szinten mentem le, mert nekem nightfall nem dobál etheric lightot mint egyeseknek :)

A "legértékesebb" ládából, amire treasure keyt csesztem el 2 azaz kettő egész darab Strange coint kaptam. Hála az égnek most már így kereken 400 van nálam....... (kaptam egy Armor core-t és egy ugyanolyan semmirenemjó Scout rifle-t mint amit 28-ason...de 28-ason dobott valami exoticot így legalább shard lett belőle......)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1624) Prof01 válasza pzstm (#1623) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem se dobott egy darab Etheric-et se! Megküzdöttünk érte! Ma nyomtuk le a 34-es Prisont LvL 33-asokkal, így kaptunk egyet! Holnap jön a Trials, úgy pedig meglesz a mellvérttel a LvL 34. Ez a tervem. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1625) pelenka35


pelenka35
őstag

Loot rendszer megint érdekes lett.
+ Treasure Key farmolás vicc másfél óra alatt 0db key :(

Trials 11.00-től elérhető?

[ Szerkesztve ]

Gamertag:Rob3rt75

(#1626) pzstm válasza pelenka35 (#1625) üzenetére


pzstm
titán

este 7 Magyar idő szerint

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1627) Djuree


Djuree
félisten

na lenyomtam tegnap én is a 28-as arenat a hunterrel. kaptam egy monte carlot a nagy ládikóból. ez még hiányzott, bár ahogy nézem használhatatlan kategória ez is. :U
ma lenyomom a warlockkal is, aztán mehet a 32-es is. vki esetleg este a 32-esben segít este? 10 - fél11 -től vagyok kb. de a trials is mehet tőlem ha lennénk hárman.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1628) alexdeak válasza pzstm (#1623) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Én is láttam 1-2 érdekes lootot, abból a ládából.... Viszont adhat 42 light pontos armort is ám. Ethericről én meg inkább nem is mondok semmit, nekem 2 34es prisont kellet végig küzdeni a 2 ethericért, hogy lehesssek 34es. Mások meg megkapták nightfall lootból. Szóval itt is van ám mázlifaktor rendesen, hogy hogyan leszel 34es. :)

(#1629) pzstm válasza alexdeak (#1628) üzenetére


pzstm
titán

jah persze...nekem egy 32-esre volt még összesen időm, szóval a másik két karimmal még nem is toltam le a 32-est sem....ráérek :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1630) alexdeak válasza pzstm (#1629) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Nem is kell rohanni, jön a hosszú hétvége. :) A 32 az nekem kifejezetten tetszett, a 34 is jó, csak nem 33as szinttel, estem-keltem, szerencsére kisegítettek a társak.

(#1631) Djuree válasza alexdeak (#1628) üzenetére


Djuree
félisten

az semmi! én ismerek olyat, hogy már 7 gjallarhorn esett neki, nekem meg egy sem még. :O hun vagy prof? ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1632) alexdeak válasza Djuree (#1631) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Ha egyszer kaptál vmit , ami nagyon kellett a köv. 6 gyorsan megérkezik. :) Bár, újragondolom ezt. Nekem még decemberben esett az első gjala, és azóta sincs második, viszont ismerünk olyan embert, aki már kapott 10et is, ha nem többet :)

(#1633) pzstm válasza alexdeak (#1632) üzenetére


pzstm
titán

februárban esett az első és utolsó, röpke 600 óra után :DDD

amúgy én vagyok az egyetlen vagy más is úgy érzi, hogy a PoE esetében a legkevésbé hasznos a Warlock? Ami tökre nem jó dolog, de most valahogy ezt érzem :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1634) Djuree válasza pzstm (#1633) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha már nightfallban a leghasznosabb, vhol legyen a leghaszontalanabb is. ;]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1635) pzstm válasza Djuree (#1634) üzenetére


pzstm
titán

újraéledésre gondolsz? szerencsére egy ideje már nem nagyon kellett használni/erre támaszkodni.

De jogos :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1636) alexdeak válasza pzstm (#1635) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Orbokkal tud támogatni, az éledés még mindig rendben van. Persze, ha nem olyan helyen haltál meg ahol, minden oldalról etetnek golyóval. :D

(#1637) Djuree válasza pzstm (#1635) üzenetére


Djuree
félisten

én sokszor randommal nightfallozok, oda sajnos kell, 32-esek nem tudják néha milyen rendezvényen vannak. :(
általában az egyik folyamatosan halott, mert fingja sincs hova kéne menni, beszalad középre oszt csodálkozik hogy kék golóbis lett. :U ha feltámasztom, sokadjára is eljátssza ugyanezt, ahelyett hogy megnézné én hol vagyok mondjuk, hogy nem halok le percenként. :W
a legjobb h ilyenkor a harmadik aki tud is valamit, megunja és kilép. na ilyenkor kapok agyfaszt.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1638) pzstm válasza Djuree (#1637) üzenetére


pzstm
titán

ezt szomorúan hallom :(

Én is van amikor randomokkal megyek, általában USA-s emberekkel, de sosem volt még ilyen bajom, sőt. És mindig beszélünk is hogy hogy s mint meg merre

(amúgy 32-es is azért lett boldog boldogtalan mert ha meghaltak Crota első két checkpontjánál haver/ismerős megcsinálta akár egyedül is, és megkapták a szükséges gear-t. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1639) Djuree válasza pzstm (#1638) üzenetére


Djuree
félisten

én nem beszélgetek külföldiekkel, nem is hallom rendesen mit beszélnek a jó kis akcentusukkal. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1640) pzstm válasza Djuree (#1639) üzenetére


pzstm
titán

Angol anyanyelvivel (azon belül is USA) én szívesen:)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1641) Djuree válasza pzstm (#1640) üzenetére


Djuree
félisten

úgy könnyű. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1642) Prof01


Prof01
veterán

Ma Xür bácsinál bevásároltam szépen! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1643) pzstm válasza Prof01 (#1642) üzenetére


pzstm
titán

210 mote of light után sem volt hajlandó a kidobni a Titannak a fejest...a másik kettőnek ami nem érdekel bezzeg háromszor bedobta :W

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1644) DummyBoy válasza pzstm (#1643) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Nekem ma csak 45 mote ment el reforge-ra, de ebből 1 értelmes kombinációt nem dobott ... Ugyanarra a fegyverre ...

Life is shor...

(#1645) Prof01 válasza pzstm (#1643) üzenetére


Prof01
veterán

Hát nekem 460 Mote-omba került (20db Exotic engram), ebből is pont a legvégén az utolsó 5 dobta ki ezt a 3 újat! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1646) norbi2010


norbi2010
őstag

Valaki egy HoW összefoglalót nem tudna linkelni/írni? Röviden is elég lenne. Most éppen a sztori küldetéseket csinálom, de még sok dolog nem tiszta. :DDD

(#1647) pzstm válasza Prof01 (#1645) üzenetére


pzstm
titán

Hunter és Warlock legújabb fejest 5x kaptam meg...Drága titánom meg még nem kapta meg, pedig az a karakter az amire minden exotikot gyűjtök

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1648) gyuribácsi88 válasza norbi2010 (#1646) üzenetére

Nem csak neked :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1649) JohnDoe69 válasza norbi2010 (#1646) üzenetére


JohnDoe69
újonc

Destiny útmutatók blog

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1650) pzstm


pzstm
titán

nah ismerőséknek megnyílt a Mercury, flawless-re lehozták ToO-t ma este.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.