Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Tatyla


Tatyla
őstag

Ingyenes cuccok a végleges játékban!
A következő kódok különböző gyűjtői kártyákon jelentek meg. A Bungie azt igérte, hogy aki érvényesíti őket, a végleges játékban egy-egy kisebb jutalomban részesül. Még nem lehet tudni, hogy melyik kód mit aktivál majd. A lényeg, hogy a http://www.bungie.net/en/User/coderedemption oldalon aktiválni kell őket, úgy, mint a retail béta kódokat.
Warlock
YKA-RJG-MH9
Hunter
3DA-P4X-F6A
Titan
MVD-4N3-NKH
Rixis
TCN-HCD-TGY
Old Russia
HDX-ALM-V4K
Hive
473-MXR-3X9
Moon
JMR-LFN-4A3
Gjallorhorn Launcher
HC3-H44-DKC
Duke Mk. 44
69P-KRM-JJA
The Tower
69P-VCH-337
Hive Ogre
69R-CKD-X7L
Valley of the Kings
69R-DDD-FCP
The Fallen
69R-F99-AXG
Red Death
69R-VL7-J6A
The Cabal
69X-DJN-74V
The Devastated Coast
6A7-7NP-3X7
Vex Minotaur
6A9-DTG-YGN

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#152) front3r


front3r
őstag

Egy dolog miatt félek a Destiny-vel kapcsolatban: A játékbeli tartalom lehet nagyon kevés lesz.(coop részre értem) De értsétek úgy, hogy tényleg nagyon kevés!
Bétában is alig kaptunk valamit, meg egyes pletykák szerint lvl20 lesz a max, ami nulla, mert egy nap alatt tuti el lehet érni. Oké, utána is van még kraftolás, loot vadászat, stb, de az már az end-game szokott lenni.
Komolyan tartok attól, hogy a játék coop része kimerül egy olyan 7-10 órában, utána már tényleg csak a farmolás marad.

DLC-ktől meg olyan nagy tartalmat ne várjunk szerintem, amúgy is elég durva lehúzás lenne, ha az alapjáték jó nagy része DLC-kbe lenne szétpakolva. Annyira azért nem szoktál eltúlozni a kiadók. Pl. egy BF4-ben is elfogadható a premium rendszer, mert ha azt nézzük annyi az ára, mint egy kiegészítő lemeznek a régi időkben, csak itt most előbb megkapjuk kisebb darabokban.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#153) powerade73


powerade73
csendes tag

XBOX360/ONE-ra tölthető a béta, hajrá!

[ Szerkesztve ]

PS4 - TheFurionHUN

(#154) Prof01 válasza powerade73 (#153) üzenetére


Prof01
veterán

Már lent is van! Reggel próba! :C

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#155) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Egyébként csak a Földön vannak pályák ? Nem úgy volt, hogy Marson is lesz ? :O

PS4

(#156) trane08


trane08
tag

Sziasztok! Tudna valaki adni egy beta kulcsot? Nagyon nagyon halas lennek erte. Elore is koszonom!

[iPhone 6] https://www.facebook.com/harapottalmakozosseg

(#157) Prof01 válasza mrhitoshi (#155) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, csak a Földön.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#158) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hülye kérdés de spinmetal mire jÓ?

Live-Die-Respawn

(#159) shunter válasza oriic (#158) üzenetére


shunter
aktív tag

A jobb szárnyba van egy robot, annál belehet válltani cuccokra. De csak 40 darabonként.

(#160) oriic válasza shunter (#159) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi szépen.

Akit érdekel, az Xbox360 verzió így néz ki.

Live-Die-Respawn

(#161) tepenzed válasza mrhitoshi (#155) üzenetére


tepenzed
őstag

bétában nem! amúgy földön lesz még több terület,hold,pluto stb van egy oldal ahol felsorolták az összes pve mapot de most meg nem találom

(#162) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Két embert keresek aki max szinten tolják már. Le kellene ütni a robotpókot. :D

Live-Die-Respawn

(#163) front3r válasza tepenzed (#161) üzenetére


front3r
őstag

Erre gondolsz?
Elég ütős lesz így az alapjáték is, ennyi tartalommal.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#164) ldave válasza oriic (#160) üzenetére


ldave
félisten

Most ez alapján nehéz megmondani, hogy melyik a 'jobb', a PS3 vagy az X360, bár mivel jóval több tapasztalata van a Bungie-nek X360-nal, talán arra picivel többet ki tudnak hozni, mint a Cell-ből.

A Slime draws near! Command?

(#165) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

360ra mikortól elérhető a béta? Vagy már lecsúsztam róla?

Köszi.

yo

(#166) oriic válasza kenny123 (#165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már megy, vasárnap estig játszhatsz vele.

Live-Die-Respawn

(#167) kenny123 válasza oriic (#166) üzenetére


kenny123
addikt

Uhhhh... :D Kösz!
Gondolom valami kód kell hozzá? Mert marketplace search nem dob semmit... :O

yo

(#168) oriic válasza kenny123 (#167) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, kód kell, xbox 360 topicban kérdezősködj hátha van még valakinek én kifogytam már: :D

Live-Die-Respawn

(#169) mrhitoshi válasza oriic (#162) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Itt vagyok, de csak PS4-en. :DDD Amúgy még 57-es fegyverrel, és 130-as defens-szel is elég kemény kinyírni a rohadékot. :))

Volt vagy 15perc.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#170) oriic válasza mrhitoshi (#169) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegnap bementünk ketten haverral, hát hamar szétkapott minket. :D A kérdőjeles mobokra meg rá sem merek már menni. :D

Live-Die-Respawn

(#171) tepenzed válasza oriic (#170) üzenetére


tepenzed
őstag

hosszú de a fight kb semmi nehézséget nem jelent,felmész a ház tetőre az elején és ha onnan lövöd kb el sem talál mert az épület felfogja a lövéseit,meg még sok ilyen hely van,beállsz azt lövöd végig meg néha elmész felszedni ammot

(#172) mrhitoshi válasza oriic (#170) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Azok szerintem csak ilyen easter eggek. Lehetetlen kinyírni őket. :D
Hanyas szintű vagy ? Meg ugye 2-en baromi nehéz, ha már 3-an vagytok, és van csapatjáték, akkor nem olyan vészes.
Pont ezt vettem észre most az utolsó pályán, hogy 2-en haverral voltunk, és mindig bedobott egy 3. random embert, és látványos volt, hogy ha volt csapatjáték, akkor kb egyszer sem haltunk meg, de ha nem volt, mert a random arc tojt ránk, akkor folyamatosan meghaltunk. Szóval nem egy Cod multi. :DDD

PS4

(#173) Tatyla válasza oriic (#160) üzenetére


Tatyla
őstag

hát akinek nincs PS4-e simán jól jár ezzel is nem sokkal csúnyább a grafika sőt,teljesen jó és a frammel sincs szerintem probléma...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#174) oriic válasza mrhitoshi (#172) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Titannal lvl 8, de most kezdtem egy újat.

Live-Die-Respawn

(#175) ldave


ldave
félisten

PS3-on játszottam vele tegnap, az kezdő küldetés után még kettőt csináltam meg, asszem 4-es lett a karakter a végére. Szerintem teljesen vállalható PS3-on (és gondolom X360-on is) is játék, ha valakinek nincs új-generációs konzolja, de szeretne ezzel játszani.

A Slime draws near! Command?

(#176) oriic válasza ldave (#175) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kérdés hogy mennyi tartalom lesz benne, mert elsőre ez a level 20 max szint elég kiábrándító.

Live-Die-Respawn

(#177) pFEFErohni válasza oriic (#176) üzenetére


pFEFErohni
tag

Én imádnám ha hónapokat kellene farmolni legendary cuccokért! :) Kíváncsi leszek nagyon az endgamere! Jó lenne ha lennének olyan raidek amit csakis kifinomult taktikával és csapattal lehetne csak megcsinálni! A bossokhoz kellene több taktika is mert random lehetne velük 5-6 féle harc stb.
Félek hogy ez csak egy álom marad....

ps4 Id: pFEFErohnii

(#178) ldave válasza oriic (#176) üzenetére


ldave
félisten

Nem tudom mi az üzleti modell a játék mögött. Olyan lesz mint a WoW, hogy ezek után már csak kiegészítő jön évekig? Vagy olyan mint a Battlefield, hogy az alapjátékra jön pár dlc 1-1,5 év alatt, aztán utána új főverzió? Sok a nyitott kérdés.

A Slime draws near! Command?

(#179) shunter válasza pFEFErohni (#177) üzenetére


shunter
aktív tag

Azért valószínűleg számíthatunk hasonlókra. Pl a pók robotot is taktikával kell kiiktatni. Nem csak lőni míg meg nem murdel. Plusz a fegyók közt is van külömbség. Van amelyik jobban a hp t szedi, van amelyik inkább s pajzsot. Én a szavatosságra leszek kiváncsi, hisz azt nyilatkozták, h kb 6-7 évre tervezik a gémet. Ilyen sűrűn és tartalmas dlc kre számíthatunk?

(#180) shunter válasza oriic (#176) üzenetére


shunter
aktív tag

Am egy sráccal beszélgettem. Ő azt mondta h a level 20 nem a plafon lesz. Utána is számol, csak a 20as szintől használható minden fegyó, ruci stb... Onnantól már csak az számít, h mit találálsz. Igaz, nemigaz nemtom. Majd kiderül minden.

(#181) oriic válasza shunter (#180) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De akkor meg ugyanott vagyunk. Level 20 a fegyverek max szintje? Mittomén ha level 50-es vagyok akkor legyen már level 50-es stukker nálam. Kb mint Borderlands 2-ben.

Live-Die-Respawn

(#182) front3r válasza shunter (#180) üzenetére


front3r
őstag

A DestinyDB-ben van lvl 70-es fegyver is, lentebb linkeltem.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#183) shunter válasza front3r (#182) üzenetére


shunter
aktív tag

Ahammm. Akkor jól van. Ez egy tényleg érdekes része a játéknak. Mind1, majd kiderül. Legalább egyel több meglepetés lesz :-)

(#184) pFEFErohni válasza shunter (#179) üzenetére


pFEFErohni
tag

Pont erre gondoltam h legyen 5-6 féle taktikai megoldása, hogy ne mindig csak a lába legyen a leggyengebb, meg hasonlók... :)

ps4 Id: pFEFErohnii

(#185) oriic válasza front3r (#182) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Linkelnél ilyen fegyvert kérlek, mert én nem találok.

Amúgy ez a DB oldal honnan szerzi az adatokat?

Live-Die-Respawn

(#186) Gabor343 válasza oriic (#185) üzenetére


Gabor343
tag

Szerintem valami ilyesmire gondolt. [link]
Csak ezzel az a gond hogy ez "Quality Level 70" , nem "Required Level 70" vagyis szerintem ez is lvl20-as lesz és a max szint is annyi lesz.
Amúgy nekem is nagyon kevésnek tűnik a lvl20 maxnak, de remélhetőleg majd az ígért frissítésekben ezt is bővítik.

Más:

Amúgy valaki tudja hogy hol lehet visszajelzést, bugreportot vagy valami ilyesmit küldeni a bungie-nak a bétával kapcsolatban?

(#187) front3r válasza oriic (#185) üzenetére


front3r
őstag

Erre gondoltam.
Persze ebből nem sejthető, hogy a karakterünk szintje is lesz-e majd ennyi, vagy sem. De jó hír mindenképpen, hogy nem fulladnak ki a tárgyak lvl20-nál.
Meg ez az oldal a beta fájljaiból dolgozik, azt nem tudom hogy melyikből vagy hogyan nyerték ki az infókat, de nem a végleges állapotot tükrözi.
Viszont már ez is jó, mert azt hittem, hogy ennél kevesebb lesz a teljes játék, de mikor megtaláltam ezt az oldalt, akkor fellélegeztem, hogy ebben nem csak 10 óra van. Persze csak ha a coop módot nézzük.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#188) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A Bungie jelezte hogy az The Iron Banner visszatér.
Ha szeretnék ultra ritka tárgyakhoz hozzá jutni akkor ma este és szombat reggel lesz rá lehetőségetek a PVP-ben.
Péntek, Július 25.
Este 19:00-tól – 21:00-ig
délelőtt 11:00-tól – 13:00-ig
délután 16:00-tól – 18:00-ig
Szombat, Július 26.
Este 19:00-tól – 21:00-ig
délelőtt 11:00-tól – 13:00-ig
délután 16:00-tól – 18:00-ig

Live-Die-Respawn

(#189) front3r válasza oriic (#188) üzenetére


front3r
őstag

Ezt néztem.
Itt a 2. időpont nem délelőtt 1-től kezdődik, hanem átszámolva 23:00-tól 01:00-ig tart.
A 3. időpont pedig hajnali 4-től reggel 6-ig tart.

26.-án ugyan így.

Mert ugye 2:00 PM – 4:00 PM ez azt jelenti, hogy 9 órát adunk hozzá, és így jön ki az este 23:00 órai kezdés.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#190) oriic válasza front3r (#189) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Másik oldalról másoltam be, ezek szerint hibásan. :D

Live-Die-Respawn

(#191) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Indul az iron banner.

Live-Die-Respawn

(#192) misuti


misuti
tag

Azért remélem nem a pvp lesz a legkomolyabb cuccok lelőhelye!

(#193) oriic válasza misuti (#192) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem. Mondjuk én most event alatt sem kapok semmi jót. :DDD

Live-Die-Respawn

(#194) misuti


misuti
tag

Vagy csinálják meg úgy mint a Wow-ban!Külön pvp illetve pve gear! :)

(#195) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a marsi pálya egész jó. :)

Live-Die-Respawn

(#197) mrhitoshi válasza oriic (#195) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez csak az event miatt volt benne ?

PS4

(#198) oriic válasza mrhitoshi (#197) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. :)

Live-Die-Respawn

(#199) mrhitoshi válasza oriic (#198) üzenetére


mrhitoshi
veterán

A fene.

PS4

(#200) oriic


oriic
HÁZIGAZDA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.