Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) tarti19


tarti19
senior tag

Holnap itt a stuff :P Lesz olyan szintezés , hogy egyből lvl 30-ra ugrom :P :C :C :C

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#702) oriic válasza westlake (#700) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen ott találtam meg. Külföldi fórumokon is érdeklődtem, egyöntetűen mondják hogy DLC helyszín lesz majd.

Live-Die-Respawn

(#703) Sztalker762


Sztalker762
tag

Megjött a patch. :)

(#704) westlake


westlake
félisten

Mind a 820KB? Elképesztő. :D

Play nice!

(#705) Sztalker762 válasza westlake (#704) üzenetére


Sztalker762
tag

(#706) westlake válasza Sztalker762 (#705) üzenetére


westlake
félisten

Köszi, de tudom mit tartalmaz. ;)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#707) westlake


westlake
félisten

Az új tapasz után kikódoltattam 35 darab tapasz előtti, és 10 darab tapasz utáni kék engramot. Lila cuccot nem kaptam. Profi.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#708) Remi1234 válasza westlake (#707) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nem az a lényeg, hogy a kékből kék jön, hanem, hogy a lilából lilánál nem lesz rosszabb :)

PSN ID: RemiFungus

(#709) westlake válasza Remi1234 (#708) üzenetére


westlake
félisten

De akkor ne kamuzzák már be, hogy a kékek is "javultak". Meg ne legyen már ott az engram alján, hogy lila is lehet belőle. :U
Tudom, hogy egyébként lehet, de ötvenből ötven kicsit bosszantó.

Play nice!

(#710) Remi1234 válasza westlake (#709) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Az le volt írva valahol egyébként, hogy a patch előtti kékeből is lehet lila?

PSN ID: RemiFungus

(#711) kovsol válasza westlake (#709) üzenetére


kovsol
titán

de zöldet nem kaptál, és az a lényeg

May the Force be with you!

(#712) tarti19


tarti19
senior tag

Csatlakozom a brigádhoz:P
Egy jó hunternek remélem mindig lesz helye valahol :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#713) westlake válasza Remi1234 (#710) üzenetére


westlake
félisten

Nem, de az sem volt leírva, hogy ugyanaz a helyzet, mint a before lilákkal, hogy 100% kékek lesznek.
Mindegy, inkább felejtsük el.
Legalább tegnap esett egy raid kesztyű. ;)

Play nice!

(#714) MrPG8 válasza westlake (#713) üzenetére


MrPG8
aktív tag

PatchNotes.

Annyit írnak, hogy javítottak rajta. Nem azt, hogy biztos eshet. Lehet az arány 5-10%, ami ugye azt jelenti, hogy 100-ból 5-10 db lila eshet. A hangsúly azon van leginkább, hogy lila és kékből nem fog zöld esni (ami nálam döntő többségében bejött).

(#715) Remi1234 válasza westlake (#713) üzenetére


Remi1234
aktív tag

:C az elsőben nekem is kesztyű jött, sajnos a 2-ban nem armor esett. Jó lenne végre valami normális primary is, mert az exotic auto rifléről sajnos lecsúsztam.
Most így néz ki a primary repertoárom, hogy:
1. exotic shotgun :W
2. exotic Bad juju :W
3. kék auto rifle -> ezt kell használjam mert ez a legjobb

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#716) MrPG8 válasza Remi1234 (#715) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én pont a Suros Regime-vel veretem, de sajnos meg kéne farmolni kis csilliárd XP-t, hogy fejleszthessem.
Vex-hez képest még mindig gyerekjáték :D
Nekem 80%-ban csak energy esett (a többi shard volt), remélem hamarosan változik a dolog. :)

[ Szerkesztve ]

(#717) Remi1234 válasza MrPG8 (#716) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Jó az hidd el nekem :) Persze nyailván a video után most mindenki arra hajt majd, az egy brutális állat. Hozzáteszem a Suros is az. Tegnap Pvp-ben a csávó 22:1-et csinált (csak én tudtam megölni superrel). Kb olyasmi lehetett, mint a Vexen videon, nem volt ellenfele a gyereknek.

PSN ID: RemiFungus

(#718) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na este meglesz Raid végre. :D

Live-Die-Respawn

(#719) westlake válasza MrPG8 (#716) üzenetére


westlake
félisten

Napi küldetések. Megcsinálsz 10 darabot és kapsz 50k XP-t. Az azért bármelyik tárgyba sokat fejleszt.

Play nice!

(#720) MrPG8 válasza westlake (#719) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Exotic-hoz rengeteg XP kelk... Tegnapi raiden kb 20% ment fel egy upgraden. :D

(#721) Remi1234 válasza MrPG8 (#720) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Azért a raideken valljuk be kevesebb XP esik. Az számít mennyi mobot ölsz meg, nem az, hogy milyen szintűeket. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom (mobonként 25XP azt hiszem)

PSN ID: RemiFungus

(#722) MrPG8 válasza Remi1234 (#721) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hmmmm... Igazad lehet. Mostánaban nem igazán toltam raiden kívűl bármit is, lehet strike-okkal gyorsabban menne.

(#723) westlake válasza MrPG8 (#720) üzenetére


westlake
félisten

Tudomásom szerint a Nightfall végét leszámítva a sima játék (öldöklés) alig fejleszt bármit is. Nekem még a lila fegyverek sem fejlődnek, pedig lev28-on csinálom a küldetéseket. Viszont amikor leadom a küldetéseket..
A napi küldetésekre kell koncentrálni. A plusz hat darab királynős küldetés amúgy is tápolás ilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#724) Remi1234 válasza westlake (#723) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nekem is az a tapasztalat, hogy a bountykkal és PvP-vel lehet jól húzni a cuccokat. Akik most bezsákoltak a lilákból, meg exoticokból amúgy is készülhetnek a következő szívásra: amikor ki kell farmolni a fejlesztésekhez a materialokat :C Azokhoz érdemes lehet bountykat is felvenni és mindjárt jobban megy majd az upgrade.
De ettől függetlenül simán előfordulhat az, hogy valóban több XP kell egy magasabb szintű fegyver/páncél upgradehez.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#725) MrPG8 válasza westlake (#723) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Első két hétben sajnos sokat farmoltunk és már eléggé unom a banánt PVE-ben. Már csak a raid tudja felizgatni a fantáziám PVP-n kívül.
Királynős küldetéseknek meg értelmét nem látom. Jobb geart nem ad, legendary-kból úgy sem lesz ascendant materials, szóval szerintem tök felesleges. Ettől függetlenül XP farmhoz muszáj csinálnom, köszi a tippet! :R

Exotichoz jóval több XP kell. Legendary headet pár nappal az exotic fegyó előtt kaptam, az már rég maxon van.

westlake: Királynős küldetés második része alatt mit értesz?

[ Szerkesztve ]

(#726) westlake válasza MrPG8 (#725) üzenetére


westlake
félisten

Én sem csinálom meg a királynős küldetések második részét. De gondolj bele, hogy ha nem lenne az a hat darab plusz napi küldetés, akkor hogy máshogy jutnál hozza ennyi idő alatt 5000 XP-hez? Ezért mondtam, hogy táp.

Nekem fullos az exo sisakom, de nem tűnt úgy, mitha sokat kellett volna rá várnom. Igaz, hogy az exo fegyverekben kb. háromszor annyi kör van. ;)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#727) westlake


westlake
félisten

Hol van az hülye csápfejű? Mindig új helyre rakják? :((

Play nice!

(#728) oriic válasza westlake (#727) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lent vanguard srácok mellett.

Live-Die-Respawn

(#729) k4rL^ válasza westlake (#727) üzenetére


k4rL^
senior tag

Kár, hogy most is main weapon van, a Suros helyére nem hiszem, hogy elköltök 23 Strange Coint a Red Deathért. Nagyon bíztam az Ice Breaker sniperben, de nem jött be. :(

(#730) faham


faham
aktív tag

Sziasztok, Ps4 en mennyire éri meg megvenni az Expansion pass -t? :D

(#731) k4rL^ válasza faham (#730) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ezt akkor tudjuk megmondani, ha már kint lesz az elsö DLC. Kiszivárgott infók alapján lesz pár új sztori küldetés és multiplayer pálya, két új strike és egy új raid a Holdon, emellett raknak be új exotic cuccokat is a játékba.

A második DLC, amit tartalmaz ez az Expansion Pass valamikor 2015-ben fog jönni, de eddig úgy néz ki az sem hoz új bolygókat, persze ez még változhat.

[ Szerkesztve ]

(#732) oriic válasza k4rL^ (#729) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köcsög Suros Regime, minden második ember azzal tolja multiban. :(

Live-Die-Respawn

(#733) HaZsolt válasza oriic (#732) üzenetére


HaZsolt
őstag

Az a legjobb auto rifle. Esélytelen az ember ellene. Thorn bountyt valaki megcsinálta már?

(#734) Prof01 válasza HaZsolt (#733) üzenetére


Prof01
veterán

Megcsináltam. :K
A 6db exotic bounty-s fegyverből 4db megvan már. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#735) oriic válasza Prof01 (#734) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bekaphatjátok a bal bokámat. Több mint 100 órám van már ebben a kacat játékban, és még egy exo bountyt nem adott. Megyek inkább Titanfallt meg Dio3-at tolni: :( Amit lehetett ebből már úgyis kiszedtem, acsikból is már csak a hard raides van, meg a másik két kaszt kimaxolása.

Live-Die-Respawn

(#736) Prof01 válasza oriic (#735) üzenetére


Prof01
veterán

Ezen kívül van még Exotic-om, illetve már egy rakat Legendary! :D
Tegnap megkaptam Raid-ben az utolsó Legendary páncélt, ami szükséges volt a LvL 30-hoz. A másik 2 karakterem is 25-26 körül jár, lassan nekem is elfogy a motiváció a játékra. Jöhetne valami tartalom még hozzá. :F

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#737) oriic válasza Prof01 (#736) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

December előtt nem jön dlc hozzá. Nem tudom mivel fogok játszani, bár csak egy hónapot kell már kibírni össz vissz. ( lásd aláírásom. :DDD )

Van még egy Titanfall de az csak ilyen fun játékokhoz van már csak, meg ott a Diablo 3. Meg az ingyen játékok ugyebár.

Live-Die-Respawn

(#738) Kidus válasza Prof01 (#736) üzenetére


Kidus
őstag

Nem is figyeltem hogy pont az esett neked :)
En csak fegyvert kaptam, de a multkor is azt dobott es jobbat....
Exo bounty meg egyetlen egy sem jott nekem, pedig minden nap csinalok bounty-kat, lassan en is kezdem nagyon elvesziteni a kedvem....

Assuming Control

(#739) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Véletlenszerűen kapjuk meg szerintem, kitartást hozzá előbb vagy utóbb adni fog. Nekem bedobhatna valami exotic/ legendary fegyvert. Még egyet sem kaptam. A legendary/exotic armorjaimat is vettem...

[ Szerkesztve ]

(#740) gyuribácsi88

Nekem azzal vették el teljesen a kedvem a játéktól hogy kivették azt, hogy ha összetöröm a legendary cuccot, akkor shardot kapok érte. Mióta ezt kivették kb lehetetlen shardot szerezni, most vagy 40db kéne legalább. Már annyiszor megcsináltam minden küldetést hogy unom. A napi strike-ot megcsinálom, meg a hetit, aztán viszlát.

Jöhetne hamarabb az a dlc, mert ez így elég sovány.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#741) oriic válasza HaZsolt (#739) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak az a gáz érted, hogy valaki már a 4. exo bountyt csinálja, én meg naponta 3x, 4x ugyanazt csinálom. :S

Live-Die-Respawn

(#742) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Legendary enagramból. :D

Live-Die-Respawn

(#743) Sztalker762 válasza gyuribácsi88 (#740) üzenetére


Sztalker762
tag

Nem a legendary engramokért nem ad shardot, hanem a királynős cuccokért. Próbáld ki. :)

(#744) Prof01 válasza Kidus (#738) üzenetére


Prof01
veterán

Bizony, nagy szerencsém volt! :)
Amíg a Raid-et nem csináltuk meg, nem hagyhatjuk abba! :N

Oric: Grat! Ronda, de finom! :D Nekem a Gjallarhorn kellene nagyon!

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#745) oriic válasza Prof01 (#744) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Havernak megvan. :) Karaj cucc, trackeres. :)

Live-Die-Respawn

(#746) Prof01 válasza gyuribácsi88 (#740) üzenetére


Prof01
veterán

Nem vették ki, csak a Queen-es legendary-k nem adnak, pont azért, hogy ne menjen át egyszerű farmolásba!
A napi küldetés 28-ason 2db-ot is ad, illetve a Public Event is nagyon sokszor. Heti 15-20db mindig összeszedhető. Több karakterrel ennek a többszöröse is lehet! :)

Oric: Remélem lesz megint a Xür-nél, mint most a Red Death is másodjára van.
Heti 40db Strange Coint összeszedek már. Nem tudom mire elkölteni. :D

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#747) HaZsolt válasza Remi1234 (#610) üzenetére


HaZsolt
őstag

Szívesen csatlakoznék hozzátok ha bevesztek. Írtam PÜ-t. Jó lenne a PH-esekkel együtt játszani:).

(#748) Prof01


Prof01
veterán

DESTINY (Honest Game Trailers)
Ez mekkora jó! :DDD :C

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#749) Kidus válasza Prof01 (#744) üzenetére


Kidus
őstag

Foleg miota rajottunk, hogy erdemes :)
Csak mindig van 1-2 uj a csapatban, meg mar be is faradtunk.
Ma leszek valamikor, de kesobb mint szoktam szerintem, aztan tolhatjuk a tegnapi taktikaval :)
Ugy szamolom legkesobb nalatok este 6kor mar ra fogok erni.

#748
:D
BorderHaloLandsOfWarcraft :))
Hogy kuncog a kartyakon, kb mint en mikor hirtelen varatlanul meghalok... sziriuszli???

[ Szerkesztve ]

Assuming Control

(#750) Prof01 válasza Kidus (#749) üzenetére


Prof01
veterán

Rendben, kb. du 5-től már leszek!
Egyébként tegnap este becsatlakoztam egy másik Raid-es csapatba és az majdnem összejött. :)
Szóval még egynéhány tippel, trükkel gazdagabban vághatunk neki a mainak! :)

Nálam ez ütött: "Explore the Solar System, with an even smaller version of Peter Dinklage!" :DD
Tényleg így kuncogsz! :P

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.