Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) i@lex válasza HaZsolt (#1332) üzenetére


i@lex
őstag

Mivel a Light Level szint és a raides fegyverek időszakosak, így irány a grimoire pontok gyűjtése. (2770)

Mindig van mit csinálni a játékban, imádom. :)

(#1352) Djuree válasza i@lex (#1350) üzenetére


Djuree
félisten

Az auto riflehez nyilván nagyobb skill kell, messziről sorozol mint az állat, vagy te sebzel többet és ő hal, vagy te rád többet es te halsz. A sotival meg közel kell jutni vhogy anélkül h leszedjenek. ehhez inkább skill kell. meg az a késes pörgés egy nagy cheat, el nem tudod találni de ő meg simán lekesel, azt se tudod honnan. ez is a játék része el kell fogadni...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1353) tunkiih


tunkiih
őstag

Sziasztok!

Van olyan XBO csapat, ahová beférnék raidbe? A baráti körömmel probálkozunk, de ott még idő ameddig kiépülnek a karakterek addig marad a tracker, tegnap viszont 4 óra volt a trackerrel a crota cp-től, mire sikerült 1 jó teamet összehozni.. gondoltam inkább beírom mert ez így idegrendszer gyilkos.. GT az aláírásomban. :) Köszönöm előre is, ha esetleg..

Level 31 Hunter [Hunger of Crota, Icebreaker, Abyss és társai megvannak..)

[ Szerkesztve ]

(#1354) Prof01 válasza tunkiih (#1353) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

A Hungarian Aggressive Forces szeretettel vár! Vedd fel Pilvax-ot! ;)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1355) tunkiih válasza Prof01 (#1354) üzenetére


tunkiih
őstag

Üdv. Köszi, kérvényeztem és bejelöltem őt. :)

(#1356) Prof01


Prof01
veterán

Destiny - Blink Strike (Blank Space parody)
Ez mekkora! :C

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1357) manacz válasza Prof01 (#1354) üzenetére


manacz
csendes tag

Szia!

Szerettem volna én is belépni, de azt írja, hogy elértétek a maximális létszámot! (Ami amúgy király :) )
Ilyenkor várok, hogy valaki kilépjen, vagy ki lehet tolni a keretszámot? :)

(#1358) Prof01 válasza manacz (#1357) üzenetére


Prof01
veterán

Ez érdekes, elviekben be kellene, hogy engedjen! Mi a játékos neved? Küldök meghívót!
(A többit privátban folytassuk!)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1359) manacz válasza Prof01 (#1358) üzenetére


manacz
csendes tag

Írtam! :)

[ Szerkesztve ]

(#1360) Djuree


Djuree
félisten

ecsém ez a crota nagyon nem akar lemenni ha én is benn vagyok a teamben. vmi gebasz mindig van. :D múltkor normál crota sem, tegnap mondjuk hard crotán nem tudtam 30-ason segíteni, 5-en meg kevesek voltak a srácok, bár lement volna ha van egy kis szerencséjük. ha így haladok nem lesz raides gearem sosem. :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1361) oriic válasza Djuree (#1360) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tegnap lett ujra gepem, ismeros kerdi hanyas szintu vagyok. Mondom 29. Azt mondja gyere akkor ketten letoljuk Crota-t. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1362) Djuree válasza oriic (#1361) üzenetére


Djuree
félisten

azigen! van önbizalma. :DD bár elvileg nem lehetetlen, de ahhoz két igen durva 32-es kell gondolom, meg jó adag szerencse is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1363) pzstm válasza Djuree (#1362) üzenetére


pzstm
titán

ketten 32-esek voltunk és egy komolyabb strike-nak illett be max a normal Crota vége ;)

Gear-t első két checkpointnál tudsz kapni. Elsőnél semmit nem kell csinálnod csak meghalnod, másodiknál meg sniperezned oszlop tetejéről, csak kell egy újraéledős warlock is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1364) Djuree


Djuree
félisten

An Insurmountable Skullfort

most van xur-nál, érdemes megvenni leendő titánomnak?

pzstm: az szép, nekem még egyenlőre új mind a két raid. sajnos nincs sok időm játszani. :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1365) alexdeak válasza Djuree (#1364) üzenetére


alexdeak
csendes tag

Szia,

Kis helyesbítés: tudsz még kapni Crota killből raid sisakot is...
Insourmountable skullfort abszolút ajánlott titánnak, orbbal tölt életet, hard Crotán szinte kötelező. :)
Red Death szintén jó vétel, az is jó lehet hard Crotára.

Normál raid pedig tényleg teljesen hozható 2 32essel, és gjallákkal. :)

(#1366) Djuree válasza alexdeak (#1365) üzenetére


Djuree
félisten

sajna nincs annyi coinom. :( de a sisakra van elég, lehet behúzom.
majd lemegy nekem is crota, hátha ma bevisznek a srácok. ja meg persze ha én is ráérek. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1367) Prof01 válasza alexdeak (#1365) üzenetére


Prof01
veterán

Sőt! Egyedül is lehoztam már normal Crota-t egy Gjallarhorn-nal! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1368) gyuribácsi88 válasza Prof01 (#1367) üzenetére

Az igen :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1369) newhardpro


newhardpro
tag

Megvan! Hosszu szenvedesek aran, de lehoztuk a halal nelkuli Raid-et ketten! Szep volt ZsoloPS :DD :DD
http://www.twitch.tv/kriszvandaar/b/636855392

PSN: kriszvandaar

(#1370) Djuree


Djuree
félisten

Vkinek expansion pass 9k-ért kell?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1371) tunkiih válasza Djuree (#1370) üzenetére


tunkiih
őstag

Liveon 8500ért vettem, ahogy elnézem még most is annyi.. :D

(#1372) Djuree válasza tunkiih (#1371) üzenetére


Djuree
félisten

ott olcsóbb, ps4-en 10690. :(
nem írtam hogy ps4. :B

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1373) tunkiih válasza Djuree (#1372) üzenetére


tunkiih
őstag

:R

(#1374) heky007


heky007
csendes tag

Sziasztok.
Ps4-en keresnék olyan csapatot ahova be tudnék állni, egyenlőre 23. szintű Warlock-om van.
Előre is köszi srácok. :R

(#1375) Djuree válasza heky007 (#1374) üzenetére


Djuree
félisten

ajánlom keresd prof_hun kollegát, majd ő segít ezügyben. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1376) heky007 válasza Djuree (#1375) üzenetére


heky007
csendes tag

Rendben köszönöm rákérdezek. :R

(#1377) Gait


Gait
csendes tag

Sziasztok!olyan kérdésem volna hogy csak pvp-vel összelehet szedni normális geart?

(#1378) KaitouP válasza Gait (#1377) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehetni lehet, csak baromi hosszasan. Gyorsabb ha csatlakozol klikkhez (New Monarcy, Future War Cult, Dead Orbit) és lenyomod a vanguard és crucible bounty -kat.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1379) HaZsolt válasza Gait (#1377) üzenetére


HaZsolt
őstag

RAID-el és Iron bannerrel tudod összeszedni a maximum szintet. Most pont van Iron banner 36 Light-os páncélokkal, ez a legjobb, dead orbit, new monarchy stb csak 33 Lightos páncélt ad.

(#1380) Djuree válasza HaZsolt (#1379) üzenetére


Djuree
félisten

az úgy baromi nehéz, az iron banner eleve resetelődik a hét végén, tehát addig kéne 3 vagy 4 szintet elérni nála rengeteg játékkal, plusz nehezek a küldik is, meg a szint is számít itt már, erős karakter kell jó cuccokkal. máskülönben simán levernek...vagy nagyon nagyon jól kell tudni játszani. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1381) Gait


Gait
csendes tag

probáltam de én pc-n nöttem fel,bill. és egér nélkül nekem még kicsit nehéz.meg hát csak 24-es szintü vagyok:).uj konzolosként még ismerösöm sincs raidre,de majd lesz valahogy:).azért köszönöm!lehetne klánba jelentkezni?

(#1382) KaitouP


KaitouP
veterán

+1
Főleg ha kevesebbet játszik, pl. napi 2 órát, és teszem azt váltakozó teljesitménnyel, akkor szinte kizárt hogy jó cuccokat szerezzen. Faction -nél meg "pofonegyszerű".

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1383) Remi1234 válasza Djuree (#1380) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Csak kedden resetelodik, es addig minden nap nő a bonusz szorzó. Tehat minel kesobb jatszol, annal kevesebbet kell szivni. Plusz meg kell tole venni az emblemat, shadert, bondot azok meg + szazalekot adnak. Es ezzel is jon a mark, a factionokhoz pedig crucible kell nem vanguard. Az teny hogy nem lesz egyszeru, de szvsz ez az egyik legjobb lehetoseg. A bountyk is ossze fognak jonni, lehet nem mind, de pl a 10k xp par meccs alatt megvan

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#1384) KaitouP válasza Remi1234 (#1383) üzenetére


KaitouP
veterán

A faction -öknél a vanguard és a crucible bounty -kkal fejlődsz, crucible marks ért vásárolsz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1385) tunkiih válasza Remi1234 (#1383) üzenetére


tunkiih
őstag

Azt hittem csak hétvégén nől a szorzó, köszi az infót. Ez az első Iron Bannerem.. :)

(#1386) Remi1234 válasza KaitouP (#1384) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Igen en a vasarlasra gondoltam. Crucible bountykkal kombinalva a repu is jon.

Het kozben meg nem annyira szignifikans a bonusz, de 7vegetol mar jelentos. Jah es persze meg kell venni a buffot.

PSN ID: RemiFungus

(#1387) Djuree válasza Gait (#1381) üzenetére


Djuree
félisten

neked is a 1375-ös hsz-em ajánlom. :D

Remi1234: most még nem vágok bele, de akkor a következőbe lehet belecsapok, de akkor viszont csak azt kellene tolnom. bár tegnap normál crota első két checkpoinját megcsináltuk hárman, kiesett a kezes meg a talpas kb. negyed óra alatt. :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1388) Remi1234 válasza Djuree (#1387) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Jajj hát úgy már érthető! :DD Gratula hozzá :C

PSN ID: RemiFungus

(#1389) KaitouP válasza Remi1234 (#1386) üzenetére


KaitouP
veterán

Úgy úgy. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1390) Djuree


Djuree
félisten

Arra van mód h behivjak vkit ugy h nem jelolom baratnak?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1391) gyuribácsi88 válasza Djuree (#1390) üzenetére

Hát asszem ha épp egy szerveren vagytok (egy adott bolygón) vagy a tower-ban vagytok akkor az optoins gomb és ott elmész egyet balra a "rooster"-nél ha rámész a nevére akkor azt hiszem ott van invite opció.

De látom sokszor tolod éjszaka (ahogy én is) ha gondolod besegítek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1392) Djuree válasza gyuribácsi88 (#1391) üzenetére


Djuree
félisten

azt megköszönném, még kéne egy 9 coinos weekly a nagykarimmal meg egy 6 coinos a kiskarimmal, már persze ha 24-es lesz, mert most csak 23-as még, így csak a 3 coinosra jutok be vele. kéne a 6 coinos hogy tudjak xur-től vásárolni. :)
ja többnyire ejszaka van kis időm, 10-től vagyok kb. normálisan, előtte csak max 1-2 bounty.

tegnap megkaptam 2. exotic bountymat (bad juju-t választottam, super good advice is megvan), miután leadtam 9! bountyt. :DD ezekszerint így adja ha minél többet leadok egyszerre, érdemes begyűjteni és egyszerre leadni....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1393) Remi1234 válasza Djuree (#1392) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Sajnos nekem is majd meg kell csinálnom újraa Bad Juju-t mert mindkettőt betörtem régebben a Red Deathel együtt..

PSN ID: RemiFungus

(#1394) gyuribácsi88

A "depleted hand cannon" exotic bounty minden esetben a thorn hand cannon-t dobja?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1395) tunkiih válasza gyuribácsi88 (#1394) üzenetére


tunkiih
őstag

A Light in the Dark dobja a Thorn-t számomra csak ez az exo bounty ért valamit, a többit nem csinálom meg, csak ha unatkozok.. vár még rám most 1 bekészitve.. :D

[ Szerkesztve ]

(#1396) Djuree válasza tunkiih (#1395) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is felajánlotta tegnap a thornt, de már megvan a last word, igy nem akartam mégegyet. amúgy istenkirály, multiban is...

gyuribácsi88: asszem, 1 hand cannon van exotic bountyban csak.

damn man, állhatok neki a 25 strike-nak....szegény sepiks prime. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1397) gyuribácsi88 válasza tunkiih (#1395) üzenetére

Nekem a Thorn-t a múltkor a "depleted hand cannon" bountyból adta. Csak az úgy kezdődött (már mint a bounty) hogy csináljak meg 25 strike-ot. Tegnap megint adott egy exotic bounty-t erre is depleted hand cannon-t ír, de itt kezdésnek a summoning pits-et kellett megcsinálnom, most meg 500 kill-t PVE-be, ezért kérdezem hogy ez is a thorn-t fogja vajon doni, mert akkor dobom a francba, nem kell még egyszer ugyan az a fegyver :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1398) tunkiih válasza Djuree (#1396) üzenetére


tunkiih
őstag

na igen, de a last world range-ban azért nem ott van, csak megcsinálnám a helyedbe, szerintem izmosabb hand cannon... ;)

gyuribacsi88: igen, szerintem azt fogja.

[ Szerkesztve ]

(#1399) Djuree válasza gyuribácsi88 (#1397) üzenetére


Djuree
félisten

de mi a bounty neve?
mert a 25 strike-os a bad juju-t adja, nekem ez van most soron, az 500 killes (ha fejest lősz hamar megvan, 3x szorzó) meg a super good advice machine gunt. :U
[link]

tunkiih: hát range-ben nem a legjobb az biztos. kellett beruháznom egy scout rifle-re is mert távolra nincs fegyverem, sniperem sincs, ma akarom a crucible snipert kivenni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1400) gyuribácsi88 válasza Djuree (#1399) üzenetére

Nem emlékszem a bounty nevére :(( (na mindegy megcsinálom aztán lesz ami lesz, legfeljebb összetöröm egy shard-ért)

Igaz ami igaz, összekevertem, a 25 strike az a badass dzsudzsu (ami mellesleg nekem nem nagyon jött be)

Crota raid nagyon fain scout rifle-t dob amúgy.

Na kösz a linket, ez lesz az tuti; A Light in the Dark szóval dobom is el mert nem kell még egyszer, thx. :R

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.